Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

30-minutowy gameplay Deus Ex: Human Revolution - bo dzień bez Deus Ex jest dniem straconym

89 postów w tym temacie

Ale nic nie poradzisz iż z tym "Betonowym malkontentem" trafił w samo sedno. Ty naprawdę masz dziwne postrzeganie sterowania w grach, niby to uproszczonych przez pada.
Takich głupot na ten temat, jakie to ty wypisujesz już dawno nie czytałem. Piszesz, że ty masz argumenty a inni epitety?? A tu to ty sam sypiesz durnościami wyssanymi Allah wie skąd.
Choroba, wiele funkcji pod jednym klawiszem występowały jeszcze w czasach Pegasusa a pady pod PC jeszcze nie były w planach. Ale może i tutaj zarzucisz, że to jego wina iż takie uproszczenia istniały?? Patrzyli w przyszłość i postanowili uprościć owe sterowanie z wyprzedzeniem??

A na koniec cytat który w tym przypadku pasuje, czyli wypisz wymaluj o tobie: "Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Abraham Lincoln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak w ogole po co odpowiadasz na posty nie kierowane do ciebie? czujesz jakas wiez religijna z wrogiem twojego wroga? :P

Dnia 15.07.2011 o 12:59, Zgreed66 napisał:

Kazdej?

tak

Dnia 15.07.2011 o 12:59, Zgreed66 napisał:

Całą?

potrafisz czytac zezrozumieniem? gdzie ja napisalem, ze calosc wyciekla?

Dnia 15.07.2011 o 12:59, Zgreed66 napisał:

Przeciez tam jeden etap jest? ;p Do całej gry, jeszcze daleka droga.

a jaka roznica prawna miedzy sciagnieciem 20% gry, 50%, 99% bo leaked beta, czy 100%? to nie bylo publiczne demo

Dnia 15.07.2011 o 12:59, Zgreed66 napisał:

> w zadnym z twoich postow nie podales ani jednego argumentu

lepszy jeden niz zero

Dnia 15.07.2011 o 12:59, Zgreed66 napisał:

To jest tak, jakbym sie czepiał, czemu w Crysie1, nie mozna bezposrednio przelaczac mocy

przeczytaj moj poprzedni post, w crysis2 wycieli wiecej niz dodali

Dnia 15.07.2011 o 12:59, Zgreed66 napisał:

A mam przypomnieć twoj tekst z 5latkiem?

haha, jak nie widzisz roznicy miedzy spamowaniem kilku postow zawierajacych tylko epitety, a odpowiedzia na zaczepki to co ja mam ci powiedziec, prezentujecie ten sam poziom, znizac sie nie bede, poza tym nie ja zaczalem i nie zblizylem sie nawet do mr sl

Dnia 15.07.2011 o 12:59, Zgreed66 napisał:

Twój jedyny tutaj argument jest taki, ze idealnie pasuje pod ciebie betonowy malkontent.
Twoim myśleniem: "Stwierdzam fakt". Gz

poprawka, rozmawiam z doroslymi na poziomie 5-latkow

Dnia 15.07.2011 o 12:59, Zgreed66 napisał:

Opisuje siebie?

dokladnie

Dnia 15.07.2011 o 12:59, Zgreed66 napisał:

Moze byś mi tak w końcu odpowiedział? :)

odpowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 13:03, marcin-malysza napisał:

Ale nic nie poradzisz iż z tym "Betonowym malkontentem" trafił w samo sedno.

tak, wystarczy nie zgadzac sie w jakiejkolwiek kwesti i jest sie betonowym malkontentem, poziom podstawowki

Dnia 15.07.2011 o 13:03, marcin-malysza napisał:

Ty naprawdę
masz dziwne postrzeganie sterowania w grach, niby to uproszczonych przez pada.

podalem liczne argumenty, wystarczy przeczytac

Dnia 15.07.2011 o 13:03, marcin-malysza napisał:

Takich głupot na ten temat, jakie to ty wypisujesz już dawno nie czytałem.

ja rowniez mam takie wrazenie czytajac odpowiedzi na moje posty, z twoim wlacznie

Dnia 15.07.2011 o 13:03, marcin-malysza napisał:

Piszesz, że
ty masz argumenty a inni epitety?? A tu to ty sam sypiesz durnościami wyssanymi Allah
wie skąd.

jak nauczysz sie czytac ze zrozumieniem to wroc do tego watku

Dnia 15.07.2011 o 13:03, marcin-malysza napisał:

Choroba, wiele funkcji pod jednym klawiszem występowały jeszcze w czasach Pegasusa a
pady pod PC jeszcze nie były w planach. Ale może i tutaj zarzucisz, że to jego wina iż
takie uproszczenia istniały?? Patrzyli w przyszłość i postanowili uprościć owe sterowanie
z wyprzedzeniem??

podaj jakis konkretny przyklad, na razie to tylko ogolniki, rownie dobrze mogles nic nie napisac

Dnia 15.07.2011 o 13:03, marcin-malysza napisał:

A na koniec cytat który w tym przypadku pasuje, czyli wypisz wymaluj o tobie: "Lepiej
milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
- Abraham Lincoln

i dlatego milczysz... pieknie pasuje do twojego posta, dzieki za cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

skaczesz jednym przyciskiem ile razy chcesz, nie musisz za kazdym razem przelanczac trybu,
wiec bylo wszystko w porzadku

latam na cloack''u/tarczy. To musze sobie przelaczyc na sile i sobie nie poskacze ile razy chce.
Bo tez mam ograniczenie mocy kombinezonu. Ale skakac normalnie, to sobie moge ;p

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

reakcja natychmiastowa co dla mnie najwazniejsze, na konsoli
gameplay jest po prostu zawsze wolniejszy wiec pewnie nikomu nie przeszkadzaja tego typu
rzeczy


Wolniejszy? My chyba gralismy w rozne gry;p
To puste bieganie, to bylo dopiero wolne.

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

tak, doszly 2 przyciski na bezposrednie wlaczenie pancerza i niewidzialnosci, reszte
trybow musieli usunac bo zabraklo przyciskow na padzie, przy okazji musieli wyciac:
- lean left
- lean right
- prone
itd


Ktos tego uzywal w ogole? Widzisz nawet nie zwrocilem na to uwagi :)
Potrzebne to? Nie ;p

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

cos ci sie pomylilo, w dwojce nie bylo trybu szybkosci i sily, zostawili tylko pancerz
i niewidzialnosc


Szybkosc była domyslna. Tarcza byla dopakowana. Niewidzialnosc była po upach iscie przegieta.
Taa, teraz pamietam. Połączyli tryb siły i szybkosci. W sumie dobrze, bo trzyma się to kupy :)
Dziwne, ze jestem szybszy, ale nie jestem silnieszy. Logiczne wyjscie.

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

poza tym w jedynce tez mozna bylo bezposrednio przelaczac tryby kombinezonu tylko trzeba
bylo to ustawic sobie w pliku ze sterowaniem

Widzisz, jaka ta gra głupia, trzeba wszystko za nich robic :)

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

to spoko, seedowanie calej gry w takim razie tez nie powinno im przeszkadzac

cała gra. "Gdzie ja pisze, ze cała gra" Ano tu...

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

tak, bo prawdziwosc zdania zalezy od tego ile osob sie z nim zgadza, jak wyzej

No tylko ty na tym forum, swierdzasz, ze jest to be :)
Idz na benchmark.pl tak sie poczujesz, jak w niebie, powaznie.
Tu, nie ma ani kszty ironi, sarkazmu czy czego innego. Bedziesz jak ryba w wodzie :)

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

a co, conviction to jakis wzor do nasladowania? nie gralem

No to z łaski swojej, nie pisz o czyms o czym nie masz bladego pojecia ok?
Plynny system przechodzenia z jednej zasłony do drugiej zły i be..

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

tak w ogole po co odpowiadasz na posty nie kierowane do ciebie? czujesz jakas wiez religijna
z wrogiem twojego wroga? :P

Jakbys odpowiedzial, to nie byloby problemu, ale odzewu brak, trzeba sie było upomnieć.

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

tak

Tytuły - bo argumentu tu nie widze. Nie wazne jak ogólnikowo. Wazne, ze jest agrument... zaraz to jego brak.

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

potrafisz czytac zezrozumieniem? gdzie ja napisalem, ze calosc wyciekla?

Cala gra -> Całe 100% gry. To nie jest cała gra. Zdecydowanie.

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

a jaka roznica prawna miedzy sciagnieciem 20% gry, 50%, 99% bo leaked beta, czy 100%?
to nie bylo publiczne demo

It doesn''t matter jak nawet Eidos nic do tego. Sam sie w tym momencie zastanawiam.
Jak oni stwierdzili, ze mogą tą sytuacje odwrocić na własną korzysc...
Wiec skuncz juz ten temat z piractwem :)

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

haha, jak nie widzisz roznicy miedzy spamowaniem kilku postow zawierajacych tylko epitety,
a odpowiedzia na zaczepki to co ja mam ci powiedziec, prezentujecie ten sam poziom, znizac
sie nie bede

Nie widze. Btw. Znizyles sie jeszcze nizej. Robisz to samo - pod argumentem swierdzenia faktow.
coś co mi nie pasuje, pomimo, ze chodzi to bardzo sprawnie, nie jest zadnym agumentem.
Co najwyzej nedznym :) Juz od biedy "mogliby to zrobic lepiej", ale nie robic wideł z igieł :)
Co juz podałem. Szczególnie jezeli cos juz bylo daaawno temu.
Kazdy woli inaczej.

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

poza tym nie ja zaczalem i nie zblizylem sie nawet do mr sl

Wcale. Grafika be. ikonki be. Widzenie prez sciany be. Gameplay w ogole lezy. Nie grał, cos tam widzi - nie podoba sie. O ile grafika, ok. To cała resta, juz niezbyt tu pasuje.

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

poprawka, rozmawiam z doroslymi na poziomie 5-latkow

:) Fajnie. ze potwierdzasz moje słowa.

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

> Opisuje siebie?
dokladnie

dokladnie opisujesz, takze siebie :)

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

> Moze byś mi tak w końcu odpowiedział? :)
odpowiadam

Fajnie, ze trzeba sie było doprosić o to.

Jeszcze jeden cytat z posta wyzej:

Dnia 15.07.2011 o 13:17, mronoth napisał:

podalem liczne argumenty, wystarczy przeczytac


Co to znaczy liczne? kazda gra? (a wlasciwie zadna) Cala gra? System zasłon o ktorym nic sie nie wie.
Ikonki ktore mozna wylaczyc? No i te nieszczesne 2 akcje pod jednym przyciskiem, ktore chodza sprawnie...
ale tylko tobie nie pasuja. No to naprawde cała masa argumentów. Nic tylko gra jest crap, bo jest kompletnie nie grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie przepraszam wszystkich którzy by to jakimś dziwnym trafem czytali za dlugaśnego posta, inaczej się nie dało.

Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

nie mogles wytrzymac

...bulshitomierz ze wzgledu na Twe pojawienie się przekroczył skalę i musiałem zareagować....

Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

odpowiadales na fragment gdzie pisalem o innych grach, wroc do podstawowki i naucz sie
czytac, zreszta i tak to samo tyczy sie deus exa jak i kazdej innej gry

Odpowiedziałem stricte na zarzuty ad Deus Ex, i post do którego się na samym początku odniosłem dotyczył jeśli nie tylko to głównie tego, a nawet jeśli nie... to mój argument odnośnie grupowania najważniejszych funkcji wokół grupy WSAD ze względu na wygodę uzytkowania jest jak najbardziej adekwatny bez względu na to jakim tytułem rzucisz ( i na marginesie z Twojej strony ciąg dalszy wycieczek osobistych )

Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

> Zauważasz drobną różnicę ? ja nikomu nie ukradłem zarobku
nie, jak ktos sciaga cala gre przed premiera czy po to tez nie kradnie nikomu zarobku

Wycinaj dalej to co wygodne, może się odniesiesz do pozostałej częsci zdania z którego to wyciąłeś ?

Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

gdzie podwazony? jak zwykle twoje posty niczego nie wnosza, kazdy twoj post wyglada identycznie:
"gdzies cos bylo, o czyms i cos jeszcze", jak juz piszesz to konkrety


tragedia, widzenie przez sciany, strzelanie przez sciany, hold x, press x, na pc pewnie tak samo bo przeciez na klawiaturze tez brakuje przyciskow, nie dosc, ze gameplay lezy to wszystko inne tez <---- to jest Twoj wypełniony argumentami ( no baaa !) post od którego to wszystko sie zaczeło

Dla twojej wiadomosci te wszystkie ikonki na ekranie, bedzie mozna wylaczyc...
A gameplay, lezy bo mało ekszyn? ;p To nie jest zwykly fps..
<---- to jest odpowiedź Zgred66

serio? myslalem, ze mozna wylaczyc to podswietlanie elementow ktore mozna uzyc, a nie wyswietlanie podpowiedzi jak dla idioty, zerknalem na youtube na gameplaye wersji na pc, ktora wyciekla i jest to samo, press shift, hold shift - sorry, oni nawet nie potrafia przeniesc sterowania z konsoli na pc, to ja dziekuje, na pc jest wystarczajaco duzo przyciskow zeby oddzielic te 2 akcje, a nie pod jednym przyciskiem masz 2 rozne rzeczy... nie mowiac nawet o tym, ze sama mechanika przeskakiwania miedzy oslonami jest zwyklym uproszczeniem, gra sama sie gra, plus denerwujace przeskakiwanie widoku z fpp na tpp... <------ to jest Twoja odpowiedź na jego częściowe tłumaczenie

A co lezy w gareplay''u? Tak te ikonki, tez bedzie mozna wylaczyc. Dlaczego specjalnie na PC tez mieliby je usunac?
Przynajmniej wiadomo odrazu co mozna w tej grze zrobic w takich miejscach...
<---- to jest odpowiedź Zgred66 z ponowieniem odpowiedzi na Twoje zarzuty ( nie wszystkie ale czesc owszem )

nie zrozumiales drugiej czesci, juz nawet pomijajac to pokazywanie podpowiedzi w pierwszym poscie mialem na mysli trzymanie i wciskanie tego samego przycisku jako inne akcje wymuszone padem, ktory ma za malo przyciskow, na pc zrobili to samo, nawet porta nie potrafia zrobic <----- to jest Twoja odpowiedź w którejto zaczynasz już się niestety gubić ( aczkolwiek już wczesniej zmieniłeś załozenia w momencie kiedy pojawiły sie odpowiedzi )

Dla Twojej informacji, po pierwszym etapie podpowiedzi się nie pokazują ( to rodzaj tutoriala ) Później pokazują się tylko informacje nt rzeczy z których jeszcze nie korzystałeś. W DX był stricte tutorial i jakoś nie męczyło prawda ?
A przeszkadza Ci to że masz pod jednym lkawiszem dwie akcje ? mnie nie i podejżewam że dużej grupie osób też nie będzie, powiem więcej jest to też swojego rodzaju ułatwienie jako że przycisków wokół wsad-a jest ograniczona liczba a ja lubie mieć wszystko co najważniejsze ulokowane właśnie wokół rzeczonej grupy. Dodam jeszcze że wszystkie prompty odnośnie takedown-ów i cover system-u można kompletnie wyłączyc, nic Ci się na ekranie nie musi pojawiać. Także ...czepianie się dla czepiania.
<----- tu wtrąciłem się już ja z rzeczowym przedstawieniem sprawy, odpowiedzi na to co napisałem BRAK

n/c Nie masz czego sie czepiac? Przeciez to jest wlasnie dobre rozwiazanie...
Nie ma to jak sobie sprawy komplikowac, byle tylko bylo wiecej przyciskow do klikania...
To, nie jest normalne. Czepianie sie na siłe. Nawet tego, ze gra pozwala płynnie przeskakiwać z jednej oslony na drugą... To czepiamy sie sterowania, bo zyjemy w XXI wieku... i nie potrzebujemy 300 przyciskow do robienia prostych czynnosci :/
<--- odpowiedź Zgred66

szkoda komentowac, jak lubicie konsolowy gameplay to wasza sprawa :) <----- to Twoja jakże światła odpowiedź na to co napisał Zgred66 i ja w swoim poscie mimo że przedstawiłem w nim w sposób grzeczny wyjaśnienie odnośnie kwestii sterowania.

Jak się jest betonowym malkontentem to żadne argumenty ( nawet te bardzo mocne ) nie docierają <--- to moja odpowiedź na pominięcie kompletne tego co napisałem i ignorowanie argumentów innych osób

jak lykacie kazdy crap to co ja zrobie, kaza wam przytrzymac spacje zeby skoczyc, wcisnac spacje zeby strzelic to bedziecie jeszcze im dziekowac, tak za malo macie przyciskow na klawiaturze, szczegolnie w grze robionej na konsole, taa, gameplay wygladajacy jak quick time event to juz inna sprawa, milej gry, argumentow to narazie nie widze u ciebie tylko epitety <----- i tu zaczyna się zabawa w Absurd, to napisałeś Ty zarzucając mi brak argumentów po tym jak Ci je w poscie wcześniejszym grzecznie podałem..... posta chyba nie było ....

.....mógłbym tu wkleić jeszcze streszczenie wszystkich Twoich wypowiedzi oraz całą serię odpowiedzi ludzi gdzie to zarzucasz wszystkim to że nie mają argumentów ( mimo że wykładają Ci je wręcz na talerzu ) ......cytuje "....ja mam argumenty i nie obrazam innych tak jak Ty i inni, troll harder....." zarzut o obrażanie pod adresem pozostałych wyssany z palca ( w odróznieniu do Ciebie trzeba by rzec )..... nigdzie przed Twoim postem poza moim betonowym malkontentem w Twoim kierunku nie padło żadne słowo które można by nazwać epitetem. ..... moje pytanie ---->" A to co my przedstawiamy ( tak my jako że nie jestem jedyny próbujący przemówić Ci do

Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

rozsądku ) to co jest ? " Twoja odpowiedź-----> epitety


Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

i kto to mowi, mam ci znowu przypomniec twoje dziecinne posty? moze masz jakas chorobe
psychiczna i piszac o kims opisujesz siebie:

Dziecinne posty...owszem tylko CELOWE, niestety w rozpaczliwej próbie kolejnej! przemówienia Ci do rozsądku próbowałem zniżyć sie do Twojego poziomu..... no choroby psychicznej wmawiać Ci nie będe (kolejna częśc wycieczek osobistych )

Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

znowu opisujesz siebie, juz ci pisalem, zebys nauczyl sie czytac ze zrozumieniem, pisac
zreszta tez, przyda sie na maturze

Kwesta matury jest już powoli nudna zmien płyte ( iiiiii ....kolejna część wycieczek osobistych i epitetów z Twojej strony )

DEFINITYWNY EOT z mojej strony
over and out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

latam na cloack''u/tarczy. To musze sobie przelaczyc na sile i sobie nie poskacze ile
razy chce.
Bo tez mam ograniczenie mocy kombinezonu. Ale skakac normalnie, to sobie moge ;p

to oczywiste, pisalem zupelnie o czym innym, nie musze w jedynce przytrzymywac przycisku nie wiem ile zeby zrobic skok

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

Wolniejszy? My chyba gralismy w rozne gry;p
To puste bieganie, to bylo dopiero wolne.

komentowalem roznice w szybkosci reakcji miedzy trzymaniem a przycisnieciem, ty tutaj wyjezdzasz z zupelnie czym innym, zmieniasz temat jak brakuje ci argumentow, nie pierwszy raz i nie ostatni

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

Ktos tego uzywal w ogole? Widzisz nawet nie zwrocilem na to uwagi :)
Potrzebne to? Nie ;p

teraz niepotrzebne bo nie starczylo przyciskow na konsoli, argumentacja powala

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

Widzisz, jaka ta gra głupia, trzeba wszystko za nich robic :)

glupi jest uzytkownik jak nie potrafi sobie zmienic kilka zmiennych

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

cała gra. "Gdzie ja pisze, ze cała gra" Ano tu...

nie, tam

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

> tak, bo prawdziwosc zdania zalezy od tego ile osob sie z nim zgadza, jak wyzej
No tylko ty na tym forum, swierdzasz, ze jest to be :)

... jednak nie zrozumiales tego co napisalem, wychodzi brak logiki w szkole

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

Idz na benchmark.pl tak sie poczujesz, jak w niebie, powaznie.

nie odwiedzam zenujacych polskich serwisow hardwareowych, jak nie pasuja moje komentarze to sam zmien serwis

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

Tu, nie ma ani kszty ironi, sarkazmu czy czego innego. Bedziesz jak ryba w wodzie :)

nie mam takich potrzeb

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

No to z łaski swojej, nie pisz o czyms o czym nie masz bladego pojecia ok?

nie pisalem nigdzie o conviction, wiec z laski swojej nie wciskaj mi czegos czego nie napisalem

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

Jakbys odpowiedzial, to nie byloby problemu, ale odzewu brak, trzeba sie było upomnieć.

post nie byl do ciebie, wiec nie wiem po co odpowiadac w imie kogos innego...

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

Tytuły - bo argumentu tu nie widze. Nie wazne jak ogólnikowo. Wazne, ze jest agrument...
zaraz to jego brak.

nie rozumiesz co czytasz

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

Cala gra -> Całe 100% gry. To nie jest cała gra. Zdecydowanie.

nigdzie nie napisalem, ze caly deus ex wyciekl, znowu wciskasz mi cos czego nie napisalem, daj linka i zacytuj

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

It doesn''t matter jak nawet Eidos nic do tego. Sam sie w tym momencie zastanawiam.
Jak oni stwierdzili, ze mogą tą sytuacje odwrocić na własną korzysc...
Wiec skuncz juz ten temat z piractwem :)

znowu odpowiedz nie na temat

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

Nie widze. Btw. Znizyles sie jeszcze nizej. Robisz to samo - pod argumentem swierdzenia
faktow.
coś co mi nie pasuje, pomimo, ze chodzi to bardzo sprawnie, nie jest zadnym agumentem.

Co najwyzej nedznym :) Juz od biedy "mogliby to zrobic lepiej", ale nie robic wideł z
igieł :)
Co juz podałem. Szczególnie jezeli cos juz bylo daaawno temu.
Kazdy woli inaczej.

no widzisz, kazdy ma swoje standardy, ja mam zupelnie inne

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

Wcale.

jak nie potrafisz czytac to tak to wyglada

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

Grafika be. ikonki be. Widzenie prez sciany be. Gameplay w ogole lezy. Nie grał,
cos tam widzi - nie podoba sie.

tak, nie podoba sie, a tobie nie podoba sie, ze mi sie nie podoba, to dopiero parodia, zalozcie stowarzyszenie religijne czczace deus exa, bedziecie mogli kazda krytyke podciagnac pod obraze waszych uczuc

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

O ile grafika, ok. To cała resta, juz niezbyt tu pasuje.

wciskasz mi swoje poglady

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

:) Fajnie. ze potwierdzasz moje słowa.

tez tak mysle o komentarzach nie nalezacych do mnie

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

dokladnie opisujesz, takze siebie :)

masz problemy ze zrozumieniem opisow

Dnia 15.07.2011 o 13:55, Zgreed66 napisał:

Co to znaczy liczne? kazda gra? (a wlasciwie zadna) Cala gra? System zasłon o ktorym
nic sie nie wie.
Ikonki ktore mozna wylaczyc? No i te nieszczesne 2 akcje pod jednym przyciskiem, ktore
chodza sprawnie...
ale tylko tobie nie pasuja. No to naprawde cała masa argumentów. Nic tylko gra jest crap,
bo jest kompletnie nie grywalna.

lepsze kilka argumentow od waszego zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:


Po pierwsze, jakimi to argumentami operujesz cały czas? Z tego co widzę to zapętliłeś się w jednym "konsole to zuo". Uważasz, że wszystko jest winą małej ilości przycisków na padzie? A grałeś kiedykolwiek na konsoli? Tak samo z opóźnioną reakcją... gdzie tu wina konsoli człowieku :|? Widziałem Killzona, widziałem Resistance i serio nie wiem jakie ty wielkie uproszczenia widzisz w FPSach przeznaczonych na konsole.
Po drugie to co najmniej 2 news o Deus Ex gdzie piszesz DOKŁADNIE to samo... i po co?
Po trzecie misiu poziomkowy jesteś na FORUM a na FORUM nie ma rozmów 1 na 1, piszesz post to przygotuj się, że odpowie ci KAŻDY kto będzie chciał i albo odpisujesz każdemu albo skazujesz się na porażkę. Chcesz 1 na 1, umówcie się na gg albo na chacie.

Najpiękniejsze jest to, że czegokolwiek byśmy nie napisali, jakich argumentów byśmy nie użyli to ty i tak nazwiesz wszystko epitatami/zero argumentacji bo tylko TY tu podajesz argumenty... jaaaaasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 14:05, SimplyLucas napisał:

...bulshitomierz ze wzgledu na Twe pojawienie się przekroczył skalę i musiałem zareagować....

prawda boli

Dnia 15.07.2011 o 14:05, SimplyLucas napisał:

Odpowiedziałem stricte na zarzuty ad Deus Ex, i post do którego się na samym początku
odniosłem dotyczył jeśli nie tylko to głównie tego, a nawet jeśli nie... to mój argument
odnośnie grupowania najważniejszych funkcji wokół grupy WSAD ze względu na wygodę uzytkowania
jest jak najbardziej adekwatny bez względu na to jakim tytułem rzucisz ( i na marginesie
z Twojej strony ciąg dalszy wycieczek osobistych )

jednak nie przeczytales ze zrozumieniem tego na co odpowiadales

Dnia 15.07.2011 o 14:05, SimplyLucas napisał:

Wycinaj dalej to co wygodne, może się odniesiesz do pozostałej częsci zdania z którego
to wyciąłeś ?

jakie to ma znaczenie czy eidosowi to odpowiada? powielasz i uzywasz oprogramowanie nielegalnie

Dnia 15.07.2011 o 14:05, SimplyLucas napisał:

tragedia, widzenie przez sciany, strzelanie przez sciany, hold x, press x, na pc pewnie
tak samo bo przeciez na klawiaturze tez brakuje przyciskow, nie dosc, ze gameplay lezy
to wszystko inne tez
<---- to jest Twoj wypełniony argumentami ( no baaa !) post
od którego to wszystko sie zaczeło

lol, to nie byl glos w dyskusji wiec argumentow nie musze podawac, to bylo tylko stwierdzenie tego co mi sie nie podoba, pudlo

Dnia 15.07.2011 o 14:05, SimplyLucas napisał:


Dla twojej wiadomosci te wszystkie ikonki na ekranie, bedzie mozna wylaczyc...
A gameplay, lezy bo mało ekszyn? ;p To nie jest zwykly fps..
<---- to jest
odpowiedź Zgred66

serio? myslalem, ze mozna wylaczyc to podswietlanie elementow ktore mozna uzyc, a
nie wyswietlanie podpowiedzi jak dla idioty, zerknalem na youtube na gameplaye wersji
na pc, ktora wyciekla i jest to samo, press shift, hold shift - sorry, oni nawet nie
potrafia przeniesc sterowania z konsoli na pc, to ja dziekuje, na pc jest wystarczajaco
duzo przyciskow zeby oddzielic te 2 akcje, a nie pod jednym przyciskiem masz 2 rozne
rzeczy... nie mowiac nawet o tym, ze sama mechanika przeskakiwania miedzy oslonami jest
zwyklym uproszczeniem, gra sama sie gra, plus denerwujace przeskakiwanie widoku z fpp
na tpp...
<------ to jest Twoja odpowiedź na jego częściowe tłumaczenie

co tutaj jest nie tak? nawet odpowiadam wam jak nie zrozumiecie co napisalem :)

Dnia 15.07.2011 o 14:05, SimplyLucas napisał:

A co lezy w gareplay''u? Tak te ikonki, tez bedzie mozna wylaczyc. Dlaczego specjalnie
na PC tez mieliby je usunac?
Przynajmniej wiadomo odrazu co mozna w tej grze zrobic w takich miejscach...

<---- to jest odpowiedź Zgred66 z ponowieniem odpowiedzi na Twoje zarzuty ( nie wszystkie
ale czesc owszem )

nie zrozumiales drugiej czesci, juz nawet pomijajac to pokazywanie podpowiedzi w pierwszym
poscie mialem na mysli trzymanie i wciskanie tego samego przycisku jako inne akcje wymuszone
padem, ktory ma za malo przyciskow, na pc zrobili to samo, nawet porta nie potrafia zrobic

<----- to jest Twoja odpowiedź w którejto zaczynasz już się niestety gubić ( aczkolwiek
już wczesniej zmieniłeś załozenia w momencie kiedy pojawiły sie odpowiedzi )

to twoja interpretacja, jakbys potrafil czytac ze zrozumieniem to:
"hold x, press x, na pc pewnie tak samo bo przeciez na klawiaturze tez brakuje przyciskow"
odpowiedz zgreda na to byla nie na temat, jak sie nie umie czytac ze zrozumieniem to sie nie dyskutuje

Dnia 15.07.2011 o 14:05, SimplyLucas napisał:

Dla Twojej informacji, po pierwszym etapie podpowiedzi się nie pokazują ( to rodzaj
tutoriala ) Później pokazują się tylko informacje nt rzeczy z których jeszcze nie korzystałeś.
W DX był stricte tutorial i jakoś nie męczyło prawda ?
A przeszkadza Ci to że masz pod jednym lkawiszem dwie akcje ? mnie nie i podejżewam że
dużej grupie osób też nie będzie, powiem więcej jest to też swojego rodzaju ułatwienie
jako że przycisków wokół wsad-a jest ograniczona liczba a ja lubie mieć wszystko co najważniejsze
ulokowane właśnie wokół rzeczonej grupy. Dodam jeszcze że wszystkie prompty odnośnie
takedown-ów i cover system-u można kompletnie wyłączyc, nic Ci się na ekranie nie musi
pojawiać. Także ...czepianie się dla czepiania.
<----- tu wtrąciłem się już
ja z rzeczowym przedstawieniem sprawy, odpowiedzi na to co napisałem BRAK

nie chce mi sie sprawdzac czy odnosilem sie do tego fragmentu, ale twoja powyzsza odpowiedz byla nie na temat, ja pisalem o czym innym, ty odpowiedziales na cos czego nie napisalem, wychodzi twoj brak zrozumienia czytanego tekstu, mam odpowiadac na kazde wasze wymysly?

Dnia 15.07.2011 o 14:05, SimplyLucas napisał:

n/c Nie masz czego sie czepiac? Przeciez to jest wlasnie dobre rozwiazanie...
Nie ma to jak sobie sprawy komplikowac, byle tylko bylo wiecej przyciskow do klikania...
To, nie jest normalne. Czepianie sie na siłe. Nawet tego, ze gra pozwala płynnie przeskakiwać
z jednej oslony na drugą... To czepiamy sie sterowania, bo zyjemy w XXI wieku... i nie
potrzebujemy 300 przyciskow do robienia prostych czynnosci :/
<--- odpowiedź
Zgred66

szkoda komentowac, jak lubicie konsolowy gameplay to wasza sprawa :) <-----
to Twoja jakże światła odpowiedź na to co napisał Zgred66 i ja w swoim poscie mimo że
przedstawiłem w nim w sposób grzeczny wyjaśnienie odnośnie kwestii sterowania.

zacytuj swoje swiatle posty, jak wyzej, pisales nie na temat to nie bylo czego komentowac

Dnia 15.07.2011 o 14:05, SimplyLucas napisał:

Jak się jest betonowym malkontentem to żadne argumenty ( nawet te bardzo mocne
) nie docierają
<--- to moja odpowiedź na pominięcie kompletne tego co napisałem
i ignorowanie argumentów innych osób

"to Twoja jakże światła odpowiedź" i pelna argumentow

Dnia 15.07.2011 o 14:05, SimplyLucas napisał:

jak lykacie kazdy crap to co ja zrobie, kaza wam przytrzymac spacje zeby skoczyc,
wcisnac spacje zeby strzelic to bedziecie jeszcze im dziekowac, tak za malo macie przyciskow
na klawiaturze, szczegolnie w grze robionej na konsole, taa, gameplay wygladajacy jak
quick time event to juz inna sprawa, milej gry, argumentow to narazie nie widze u ciebie
tylko epitety
<----- i tu zaczyna się zabawa w Absurd, to napisałeś Ty
zarzucając mi brak argumentów po tym jak Ci je w poscie wcześniejszym grzecznie podałem.....
posta chyba nie było ....

jak pisales nie na temat to nie bylo na co odpowiadac, brak argumentow

Dnia 15.07.2011 o 14:05, SimplyLucas napisał:

.....mógłbym tu wkleić jeszcze streszczenie wszystkich Twoich wypowiedzi oraz całą serię
odpowiedzi ludzi gdzie to zarzucasz wszystkim to że nie mają argumentów ( mimo że wykładają
Ci je wręcz na talerzu ) ......cytuje "....ja mam argumenty i nie obrazam innych tak
jak Ty i inni, troll harder....." zarzut o obrażanie pod adresem pozostałych wyssany
z palca ( w odróznieniu do Ciebie trzeba by rzec )..... nigdzie przed Twoim postem poza
moim betonowym malkontentem w Twoim kierunku nie padło żadne słowo które można by nazwać
epitetem. ..... moje pytanie ---->" A to co my przedstawiamy ( tak my jako że nie
jestem jedyny próbujący przemówić Ci do
> rozsądku ) to co jest ? " Twoja odpowiedź-----> epitety

sam stwierdziles, ze zaczeliscie mnie obrazac pierwsi, nie mam nic do dodania

Dnia 15.07.2011 o 14:05, SimplyLucas napisał:

Dziecinne posty...owszem tylko CELOWE, niestety w rozpaczliwej próbie kolejnej!
przemówienia Ci do rozsądku próbowałem zniżyć sie do Twojego poziomu..... no choroby
psychicznej wmawiać Ci nie będe (kolejna częśc wycieczek osobistych )

teraz twierdzisz ze probowales sie znizyc, ale wczesniej przyznales, ze sam zaczales pierwszy obrazac, brak logiki w twoich wypowiedziach, gubisz sie

Dnia 15.07.2011 o 14:05, SimplyLucas napisał:

Kwesta matury jest już powoli nudna zmien płyte ( iiiiii ....kolejna część wycieczek
osobistych i epitetów z Twojej strony )

zacytuj swoje osobiste wycieczki, bylo tego kilka razy wiecej i do tego sam zaczales, inaczej tego nie potrafie ujac jak dyskutuje z osobami nie posiadajacymi elementarnych umiejetnosci czytania ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

komentowalem roznice w szybkosci reakcji miedzy trzymaniem a przycisnieciem, ty tutaj
wyjezdzasz z zupelnie czym innym, zmieniasz temat jak brakuje ci argumentow, nie pierwszy
raz i nie ostatni


Sam zaczales o jakims skakaniu, ze jeden przycisk starcza.. ee? ja zmieniam temat?

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

teraz niepotrzebne bo nie starczylo przyciskow na konsoli, argumentacja powala

Kompletnie otwarty teren... lean left i lean right?
Czołganie sie niby, ok. ale gra taka, a nie inna. Po co sie w tej grze czołgać?
Chyba tylko po to, aby oddać strzał, ze snajperki.
Praktyczne wykorzystanie tego, co jest. Ale nie dac coś, co jest kompletnie nie potrzebne.

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

glupi jest uzytkownik jak nie potrafi sobie zmienic kilka zmiennych

1. eitet.
2. Nie musze posiadać wiedzy, aby grzebać w jej plikach bo nie mam takiego obowiazku.

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

nie, tam

Tam to gdzie? Wróżka jestem?

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

... jednak nie zrozumiales tego co napisalem, wychodzi brak logiki w szkole

Wiem o co ci chodzi, ale nie gadamy o calym świecie.
Ja moge powiedzieć, ze cala armia casualowców, własnie chce tych 2 akcji pod jednym przyciskiem.
Opieramy sie na tej grupie która jest tutaj na forum. A prawda jest taka, ze jestes tylko ty tutaj,
ktoremu sie to nie podoba. btw. znowu epitet.

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

nie odwiedzam zenujacych polskich serwisow hardwareowych, jak nie pasuja moje komentarze
to sam zmien serwis


Żenujace? Stwierdzam, ze ten sam poziom :)
Objechac z góry na dól konsole jak sie tylko da.

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

nie pisalem nigdzie o conviction, wiec z laski swojej nie wciskaj mi czegos czego nie
napisalem


Gratulacje. Tutaj udowadniasz, jak wycinasz to do czego sie odnosisz:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69297&pid=33
Sam poczatek jak zaczales jechać, bo ci sie system przechodzenia miedzy załosnami nie podoba.
Nawet nie potrafisz odniesc tego w praktyce.

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

post nie byl do ciebie, wiec nie wiem po co odpowiadac w imie kogos innego...

Nie, odniosłem to do mojego posta. Nie do kogos.

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

nie rozumiesz co czytasz

Piszesz, ze kazda gra ma zwalone sterowanie. Ja sie pytam o tytuły, bo ja widze tylko takie gry.
Które maja własnie toporne sterowanie i sa odziwo na pctach.

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

nigdzie nie napisalem, ze caly deus ex wyciekl, znowu wciskasz mi cos czego nie napisalem,
daj linka i zacytuj


> Zauważasz drobną różnicę ? ja nikomu nie ukradłem zarobku

nie, jak ktos sciaga cala gre przed premiera czy po to tez nie kradnie nikomu zarobku


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69297&pid=58

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

> Wiec skuncz juz ten temat z piractwem :)
znowu odpowiedz nie na temat

Jaki jest temat. Wg ciebie? Jezel w tych postach juz jest tyle roznych watkow?

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

no widzisz, kazdy ma swoje standardy, ja mam zupelnie inne

Yhm, wszystko co nie jest stworzone tylko i wylacznie na pc. Jest złe ;)

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

jak nie potrafisz czytac to tak to wyglada

Oj ty tez masz z tym problemy :) i znowu epitet. Widzisz?

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

tak, nie podoba sie, a tobie nie podoba sie, ze mi sie nie podoba, to dopiero parodia.

Nie, nic do tego nie mam. Twierdze, ze cos ma wady i zalety. A najlepsze jest to, ze
pewne wady dla ciebie, moga byc zaleta dla kogos innego. To jest dopiero parodia.

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

wciskasz mi swoje poglady

Gdzie ja ci wciskam swoje poglady? Moze jeszcze mnie faszystą nazwiesz? :)

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

> :) Fajnie. ze potwierdzasz moje słowa.
tez tak mysle o komentarzach nie nalezacych do mnie

Daj mi moj cytat, to ja ci dam twoj, ok? :)

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

masz problemy ze zrozumieniem opisow

Nie, to nie ja nie potrafie zobaczyc swojego ignoranctwa.

Dnia 15.07.2011 o 14:37, mronoth napisał:

> Co to znaczy liczne? kazda gra? (a wlasciwie zadna) Cala gra? System zasłon o ktorym

> nic sie nie wie.
> Ikonki ktore mozna wylaczyc? No i te nieszczesne 2 akcje pod jednym przyciskiem,
ktore
> chodza sprawnie...
> ale tylko tobie nie pasuja. No to naprawde cała masa argumentów. Nic tylko gra jest
crap,
> bo jest kompletnie nie grywalna.
lepsze kilka argumentow od waszego zera

Jakie kilka argumentow? przepisz je jeszcze raz.
Grafika - nie wszystkim jest do zycia potrzebna i nie przysłania nam calego obrazu gry.
2 przyciski pod jedna akcja - ja wole odczekac ta sekunde i miec uporzakowane serowanie jak miec jeden wielki bajzel.
Reszta twoich argumentow jest błacha, a raczej nie wazna - czyt. ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 14:54, Geeko napisał:

Po pierwsze, jakimi to argumentami operujesz cały czas? Z tego co widzę to zapętliłeś
się w jednym "konsole to zuo". Uważasz, że wszystko jest winą małej ilości przycisków
na padzie? A grałeś kiedykolwiek na konsoli? Tak samo z opóźnioną reakcją... gdzie tu
wina konsoli człowieku :|? Widziałem Killzona, widziałem Resistance i serio nie wiem
jakie ty wielkie uproszczenia widzisz w FPSach przeznaczonych na konsole.

juz w poprzednich postach pisalem, nie bede sie powtarzal, jak nie chce ci sie czytac to nie odpowiadaj bo wychodza takie posty jak ten

Dnia 15.07.2011 o 14:54, Geeko napisał:

Po drugie to co najmniej 2 news o Deus Ex gdzie piszesz DOKŁADNIE to samo... i po co?

dokladnie o to samo moglbym ciebie zapytac, tak wiec sam zadaj sobie to pytanie

Dnia 15.07.2011 o 14:54, Geeko napisał:

albo odpisujesz każdemu
albo skazujesz się na porażkę. Chcesz 1 na 1, umówcie się na gg albo na chacie.

przegrywa ten kto nie ma argumentow, a nie ten kto nie odpowie, narazie to nie widze zadnej aktywnosci umyslowej z drugiej strony barykady :)

Dnia 15.07.2011 o 14:54, Geeko napisał:

Najpiękniejsze jest to, że czegokolwiek byśmy nie napisali, jakich argumentów byśmy nie
użyli to ty i tak nazwiesz wszystko epitatami/zero argumentacji bo tylko TY tu podajesz
argumenty... jaaaaasne.

najpiekniejsze jest to, ze znowu nie napisales nic konkretnego, gdzies tam byly te wasze argumenty tylko nikt ich nie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 15:12, mronoth napisał:

przegrywa ten kto nie ma argumentow, a nie ten kto nie odpowie, narazie to nie widze
zadnej aktywnosci umyslowej z drugiej strony barykady :)


Nie zastanawia Cię czasami fakt, że nikt poza Tobą tego nie zauważył?... Może pora już zakopać topór wojenny i zając się -nie wiem- życiem na przykład? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 15:20, kodi24 napisał:

Nie zastanawia Cię czasami fakt, że nikt poza Tobą tego nie zauważył?... Może pora już
zakopać topór wojenny i zając się -nie wiem- życiem na przykład? ;)

proponuje to samo zrobic, ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brak mi słów....

Powiedzcie mi ludzie że to najzwyklejszy oślizły Troll .... łykne to jak głodny pelikan kluchy......
Nie można być tak ograniczonym umysłowo prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 15:36, SimplyLucas napisał:

Powiedzcie mi ludzie że to najzwyklejszy oślizły Troll .... i''ll buy that !
Nie można być tak ograniczonym umysłowo prawda ?


Troll nie jest ograniczony umysłowo... tylko marnuje swoj czas na bzdety ;d
Zeby dobrze trollic trzeba tez mieć coś w głowce ;)
To jest tak jakbys objechał Dode bo głupia, albo lady Gage.
A przeciez cos w pacynie trzeba mieć, aby tak "kupować" ludzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

Sam zaczales o jakims skakaniu, ze jeden przycisk starcza.. ee? ja zmieniam temat?

"Sam zaczales o jakims skakaniu" <- widac twoje umiejetnosci czytania ze zrozumieniem
pisalem o szybkosci reakcji, a ty odpowiadasz o czyms zupelnie innym

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

Kompletnie otwarty teren... lean left i lean right?

widzisz, w crysisie byly rozne lokacje, wiekszosc na zewnatrz, a i tak gracz mial wybor czy tego uzywac, w crysis2 juz bardziej pasowaly te 2 funkcje, ale jednak nie dali ich, sam podsuwasz argumenty przeciwko sobie

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

Czołganie sie niby, ok. ale gra taka, a nie inna. Po co sie w tej grze czołgać?
Chyba tylko po to, aby oddać strzał, ze snajperki.
Praktyczne wykorzystanie tego, co jest. Ale nie dac coś, co jest kompletnie nie potrzebne.

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

> glupi jest uzytkownik jak nie potrafi sobie zmienic kilka zmiennych
1. eitet.

do ciebie? az tak zdesperowany jestes :)

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

2. Nie musze posiadać wiedzy, aby grzebać w jej plikach bo nie mam takiego obowiazku.

prawda, ale narzekanie, ze nie ma czegos co jest - jest wtedy bezzasadne

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

Tam to gdzie? Wróżka jestem?

ja tez nie jestem

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

btw. znowu epitet.

ciekawe gdzie

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

Żenujace? Stwierdzam, ze ten sam poziom :)
Objechac z góry na dól konsole jak sie tylko da.

bo krytyka jest z zalozenia zenujaca...

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

> nie pisalem nigdzie o conviction, wiec z laski swojej nie wciskaj mi czegos czego
nie
> napisalem
Gratulacje. Tutaj udowadniasz, jak wycinasz to do czego sie odnosisz:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69297&pid=33
Sam poczatek jak zaczales jechać, bo ci sie system przechodzenia miedzy załosnami nie
podoba.
Nawet nie potrafisz odniesc tego w praktyce.

piszesz nie na temat i mam sie do tego odnosic? niczego nie wycinam

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

> nie rozumiesz co czytasz
Piszesz, ze kazda gra ma zwalone sterowanie.

nie napisalem nic takiego

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

Ja sie pytam o tytuły, bo ja widze tylko
takie gry.
Które maja własnie toporne sterowanie i sa odziwo na pctach.

jak wyzej, nie ma sensu odpowiadac na cos czego nie napisalem

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

> nigdzie nie napisalem, ze caly deus ex wyciekl, znowu wciskasz mi cos czego nie
napisalem,
> daj linka i zacytuj
> Zauważasz drobną różnicę ? ja nikomu nie ukradłem zarobku
nie, jak ktos sciaga cala gre przed premiera czy po to tez nie kradnie nikomu zarobku

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69297&pid=58

:), gdzie ja tu pisze o deus ex? lolololol, wyjasniam: pisze ogolnie o sciaganiu calych gier, a mozna sie tego domyslec bo:
- nigdzie nie pada "deus ex"
- pisze o sciaganiu gry przed lub po premierze, a deus jeszcze nie wyszedl
itd, takie same klopoty z czytaniem masz w niemal kazdym poscie

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

> jak nie potrafisz czytac to tak to wyglada
Oj ty tez masz z tym problemy :)

nie zauwazylem, za to tobie wiele razy wskazywalem

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

i znowu epitet. Widzisz?

gdzie? nie widze epitetu, serio, nie nazwalem cie analfabeta

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

> tak, nie podoba sie, a tobie nie podoba sie, ze mi sie nie podoba, to dopiero parodia.
A najlepsze jest to, ze
pewne wady dla ciebie, moga byc zaleta dla kogos innego. To jest dopiero parodia.

parodia? myslalem, ze to powszechne w kazdej dziedzinie zycia

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

Jakie kilka argumentow? przepisz je jeszcze raz.

mozesz przeczytac w poprzednich postach

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

2 przyciski pod jedna akcja - ja wole odczekac ta sekunde i miec uporzakowane serowanie
jak miec jeden wielki bajzel.

zakladasz, ze musialby byc bajzel

Dnia 15.07.2011 o 15:07, Zgreed66 napisał:

Reszta twoich argumentow jest błacha, a raczej nie wazna - czyt. ich nie ma.

to samo napisalbym o odpowiadajacych na moje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 15:27, kodi24 napisał:

Właśnie robię, krzewienie miłości to bardzo życiowa sprawa ;)

i dlatego siedzisz na forum gram...

@zgred

Dnia 15.07.2011 o 15:27, kodi24 napisał:

tylko marnuje swoj czas na bzdety ;d

to samo sie tyczy tych co odpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 15:42, mronoth napisał:

> tylko marnuje swoj czas na bzdety ;d
to samo sie tyczy tych co odpowiadaja


Dlatego dalem sobie spokoj po tym jak pięknie poodbijałeś piłeczke.
Jak dosłownie napisałeś, ze nie wiesz co piszesz :) Jak to ja schodze z tematu, po tym jak ty tracisz watek.
Jak to ja nie potrafie czytac - a raczej to ty nie potrafisz sensownie porzadnie przekazać mysli
i to ja musze sie bawić we wróżke ^^ bo ty musisz pomijać 3/4 watku i posiłkować się

epitatami w stylu:

Dnia 15.07.2011 o 15:42, mronoth napisał:

glupi jest uzytkownik jak nie potrafi sobie zmienic kilka zmiennych

i nawet tego nie dostrzegac :P

Dziekuje za uwage :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować