Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

30-minutowy gameplay Deus Ex: Human Revolution - bo dzień bez Deus Ex jest dniem straconym

89 postów w tym temacie

A ja nie rozumiem po co argumentujecie cokolwiek temu gramowiczowi, czy wy naprawdę uważacie iż korzystając nawet z najlepszych argumentów zmienicie jego pogląd?? Odpowiedź jest krótka: NIE!.
On ma już swoje zdanie na ten temat, przy tym sam nie prezentuje żadnego konkretnego argumentu potwierdzającego jego tezę.

A co do gameplayu to <kurde, nie wytrzymałem> jest w dechę. Wsiąknę jak tylko przyłapię jakąś zbędną gotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 14:14, mronoth napisał:

to po co porownujesz 2 rozne rzeczy

Twój argument: "strzelanie przez ściany"
Teraz większość FPS to obsługuje nawet te w które Ty grasz więc jeśli łaska czepiaj się ale z głową bo w nich nawet perka do tego nie ma.

Dnia 14.07.2011 o 14:14, mronoth napisał:

ja mam argumenty i nie obrazam innych tak jak Ty i inni, troll harder

Taa argument "pad to zuo"... To ciekawe w sumie że ludzie grający na WSAD potem piszą głupoty o sterowaniu, tak jak ww3pl powiedział "hold the X button" (nie tylko na klawiaturze) było już od dawna więc serio Troll harder. Podobne sterowanie jak w nowym Deusie było uwaga w Deus EX 1 suprajs! Chciałeś hackować multi-toolem ? "Hold mouse button", chciałeś robić włam "hold mouse button" ups ? Teoria się sypie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 15:09, mronoth napisał:

deus ex to nie symulator i kiedys w podobnych grach (do deus ex''a) jakos dalo sie zrobic
sensowne sterowanie


Pograj sobie w Deus Ex i wtedy komentuj. Deus Ex ma obrzydliwe sterowanie, dla przykładu podaj zoom broni który jest pod... [ czy skille pod F1-F12
Tak samo jest z innymi grami "podobnymi do Deus Ex".
Które to są wg Ciebie swoją drogą?
System Shocki czy nawet nowszy Bloodlines mają paskudne sterowanie. Taki gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 15:52, SimplyLucas napisał:

A to co my przedstawiamy ( tak my jako że nie jestem jedyny próbujący przemówić Ci do
rozsądku ) to co jest ?

epitety

Dnia 14.07.2011 o 15:52, SimplyLucas napisał:

Odniosłeś się do tego co napisałem ad pojawiających się promptów ? nie bo po co ...niewygodne

co mnie prompty obchodza, od poczatku nawet o nich nie myslalem, ale w sumie to tez jest slabe :)

Dnia 14.07.2011 o 15:52, SimplyLucas napisał:

....obala moją teorię prawda ? ....

ktora twoja teorie?

Dnia 14.07.2011 o 15:52, SimplyLucas napisał:

Bez komentarza i wszystkim polecam raczej pominięcie wypowiedzi tego Pana jako że strzępicie
sobie tylko języki, skutek żaden... i tak przecież nie macie argumentów

tak samo z toba, ale robisz postepy, bo twoje 2 ostatnie posty byly na poziomie:

Dnia 14.07.2011 o 15:52, SimplyLucas napisał:

jestem 5-cio letnim dzieckiem

dobrze, ze zdajesz sobie z tego sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 16:04, L33T napisał:

"hold the X button" (nie tylko na klawiaturze)
było już od dawna więc serio Troll harder.

bylo przy wykonywaniu skoku albo innych podstawowych rzeczach? w jednej, dwoch grach bylo, a teraz nagminnie, teoria sie sypie

Dnia 14.07.2011 o 16:04, L33T napisał:

Podobne sterowanie jak w nowym Deusie było
uwaga w Deus EX 1 suprajs! Chciałeś hackować multi-toolem ? "Hold mouse button", chciałeś
robić włam "hold mouse button" ups ? Teoria się sypie ?

to beznadziejnie bylo i nic tego nie zmienia, wez inne gry, gdzie w jednej grze mozesz wykonac normalnie skok, a w sequelu musisz przytrzymac, paranoja, i wymysl inny powod niz brak przyciskow na padzie, to samo w wielu innych grach, ktore przeszly z pc na multiplatforme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 16:30, mronoth napisał:

A to co my przedstawiamy ( tak my jako że nie jestem jedyny próbujący przemówić Ci do
rozsądku ) to co jest ?
epitety

ludzie nie piszcie nic ...to tylko epitety ..... ( w tym momencie na twarzy pojawia mi się usmiech politowania )

Dnia 14.07.2011 o 16:30, mronoth napisał:

co mnie prompty obchodza, od poczatku nawet o nich nie myslalem, ale w sumie to tez jest
slabe :)

hold x, press x..... kto to napisał ? podpowiadam TY

Dnia 14.07.2011 o 16:30, mronoth napisał:

> ....obala moją teorię prawda ? ....
ktora twoja teorie?


źle skonstruowane zdanie, chodziło mi o Twoje utyskiwania i narzekania nt pojawiajacych się wszedzie "podpowiedzi" , co zreszta skutecznie skontrowałem i na Twoim miejscu juz wiecej bym tego tematu nie poruszał jako że zblizasz się niebezpiecznie do ośmieszenia.

Dnia 14.07.2011 o 16:30, mronoth napisał:

dobrze, ze zdajesz sobie z tego sprawe

tak na marginesie jeśli moje "betonowy malkontent" jest epitetem to czym jest nazywanie kogoś pięcioletnim dzieckiem ? ....o przepraszam to jest ARGUMENT.... move along...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 16:45, SimplyLucas napisał:

hold x, press x..... kto to napisał ? podpowiadam TY

juz wyjasnialem, ale ty nadal nie rozumiesz, ze w pierwszym poscie nie chodzilo mi o to o czym ty myslisz, przeczytaj co jest dalej napisane po tym co zacytowales i uzyj mozgu

Dnia 14.07.2011 o 16:45, SimplyLucas napisał:

źle skonstruowane zdanie,

widzisz, nie dosc, ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem, to masz jeszcze problemy z pisaniem zrozumialego tekstu, matura za kilkanascie lat wiec sie nie przejmuj

Dnia 14.07.2011 o 16:45, SimplyLucas napisał:

chodziło mi o Twoje utyskiwania i narzekania nt pojawiajacych
się wszedzie "podpowiedzi" , co zreszta skutecznie skontrowałem

skontrowales to co sobie sam wymysliles, swietnie

Dnia 14.07.2011 o 16:45, SimplyLucas napisał:

na Twoim miejscu juz
wiecej bym tego tematu nie poruszał jako że zblizasz się niebezpiecznie do ośmieszenia.

haha, od ciebie bardziej nie mozna sie osmieszyc:
pozwole sobie zacytowac

Dnia 14.07.2011 o 16:45, SimplyLucas napisał:

( w tym momencie na twarzy pojawia mi
się usmiech politowania )

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69297&pid=23
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69297&pid=37

Dnia 14.07.2011 o 16:45, SimplyLucas napisał:

tak na marginesie jeśli moje "betonowy malkontent" jest epitetem to czym jest nazywanie
kogoś pięcioletnim dzieckiem ? ....o przepraszam to jest ARGUMENT.... move along...

to bylo tylko stwierdzenie faktow, a ty tutaj narazie spamujesz niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 10:48, doflamingo napisał:

> > tragedia, /.../
> Dla twojej wiadomosci te wszystkie ikonki na ekranie, bedzie mozna wylaczyc...
> A gameplay, lezy bo mało ekszyn? ;p To nie jest zwykly fps..
Ten skonsolowany kotlet żerujący na serii z dodatkiem widoku TPP w ogóle mnie nie przyciąga.
tragedia...


Wiesz w ogóle, co znaczy "odgrzewany kotlet"? To jest chore co się na tym świecie dzieje, dzieci usłyszą nowe, popularne słowo jak "odgrzewany kotlet" lub "troll" albo "hater" i używają go bezmyślnie przy każdej okazji, bo przecież to jest modne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 17:25, kotlecik5 napisał:

Wiesz w ogóle, co znaczy "odgrzewany kotlet"?

Jak już zwracasz na to uwagę, to rób to dokładniej, ponieważ wtedy się poprawiłem i nie mam tam napisane "odgrzewany kotlet".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim "jaśnie oświeconym", "prorokom" i "tym którzy wiedza lepiej" proponuje pogrzebać w Internecie, znaleźć opinię ludzi którzy ściągneli i przeszli demo prasowe i je przeczytać, a nie rzucać z rękawa swoimi niczym nie popartymi tezami. Na prawdę, przestańcie chrzanić, macie jedną z niewielu okazji kiedy możecie zasięgnąć opinii niezależnych od jakiejkolwiek prasy czy portalu ludzi na temat najnowszej gry AAA.

No ale po co, lepiej narzekać jakie to gówno teraz wydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to ujmujemy to w takim razie oświadczam Ci że moje "betonowy malkontent" również było stwierdzeniem faktów.

>to beznadziejnie bylo i nic tego nie zmienia, wez inne gry, gdzie w jednej grze mozesz wykonac normalnie >skok, a w sequelu musisz przytrzymac, paranoja, i wymysl inny powod niz brak przyciskow na padzie, to >samo w wielu innych grach, ktore przeszly z pc na multiplatforme

Powody zostały podane, ale zignorowałeś je tak jaby ich nie było.......wiem wiem to bardzo niewygodne, no i podważa "Twą jedynie słuszną prawdę"

A ad spamu zaraportuj mnie....a zapomniałem już raz próbowałeś w zupełnie innym kontekscie.

ze względu na brak argumentów i osobiste wycieczki EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 18:43, SimplyLucas napisał:

Powody zostały podane, ale zignorowałeś je tak jaby ich nie było.......wiem wiem to bardzo
niewygodne, no i podważa "Twą jedynie słuszną prawdę"

zostaly podane do deus exa (juz pomine to, ze sie z nimi nie zgadzam), a nie do innych gier z mniej skomplikowanym sterowaniem, jak nie zrozumiales to wyjasniam, przyklad crysis1, wysoki skok mozna zrobic jednym przycisnieciem, w dwojce juz sie nie da, trzeba trzymac bo na padzie zabraklo im przyciskow, podobnie w kilku innych grach

Dnia 14.07.2011 o 18:43, SimplyLucas napisał:

A ad spamu zaraportuj mnie....a zapomniałem już raz próbowałeś w zupełnie innym kontekscie.

dziwne, ze jeszcze cie nie zbanowali za chwalenie sie piratem, moderatorzy widac wybiorczo toleruja tu piractwo, poza tym za osobiste wycieczki i spam powinienes juz dawno dostac ostrzezenie czy co tam tutaj daja

Dnia 14.07.2011 o 18:43, SimplyLucas napisał:

ze względu na brak argumentów i osobiste wycieczki EOT

cieszy mnie, ze w koncu zauwazyles, ze nie masz argumentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 23:23, mronoth napisał:

gier z mniej skomplikowanym sterowaniem, jak nie zrozumiales to wyjasniam, przyklad crysis1,
wysoki skok mozna zrobic jednym przycisnieciem, w dwojce juz sie nie da, trzeba trzymac
bo na padzie zabraklo im przyciskow, podobnie w kilku innych grach


WTF? W jedynce, zeby skakac wysoko trzeba bylo odpalic tryb ze zwiekszona siłą...
Samą spacją skakał na taką samą wysokość. Wiec potrzeba zdecydowanie wiecej jak jednego klawisza :P
Tutaj tez mi sie twoja teoria nie trzyma kupy.
Bo to w C2 wyszły dodatkowe przyciski do besposredniego przelaczania mocy.
Zamiast V albo 4 (To tez z kolei zostalo zachowane)

Mozna za to bylo bezposrednio wlaczac siłe/pancerz/szybkosc osobnymi klawiszami
Chyba nie trafione jest twoje porównanie ;p

Swoją drogą, wszystkim pasuje ten system zasłon i ciut dłuzszego przytrzymania klawisza, tyko nie tobie :)
Moze warto zachować w tym momencie to dla siebie i przestać hate''ować? ;d
Chyba jednak wiekszosc jest, za uporzadkowanym systemem.

Nie jestem moderatorem, wiec nie wtracam sie w ten spam.
Ale Eidos nawet sam wyszedł z akcją, zeby zapytać sie ludzi co sadza o tym fragmencie gry.
Wiec nie dokonca jest to zue.

>cieszy mnie, ze w koncu zauwazyles, ze nie masz argumentow
Twoim jedynym argumentem jest cos, co wszystkim pasuje. Tylko, nie tobie.
Wiec taki argument... jest wart tyle co nic...

Poza tym, czepiales sie swobodnego przechodzenia z jednej oslony do drugiej...
grales w tego splinter cella conviction? Albo inna gre z takim systemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 13:08, SimplyLucas napisał:

...a deadly weapon, it''s not only a weapon , it''s a cover you can carry it with you....
:D

Zagadka o czym mowa ? :)


lodówka ?

@mronoth

Dnia 14.07.2011 o 13:08, SimplyLucas napisał:

tragedia, widzenie przez sciany, strzelanie przez sciany,


ummmmmm w końcu to przyszłość więc widzenie przez ściany jest na miejscu, a kule mają to do siebie, że na ogół przebiją ścianę , takie prawa fizyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i EOT szlag trafił.....

Dnia 14.07.2011 o 23:23, mronoth napisał:

zostaly podane do deus exa (juz pomine to, ze sie z nimi nie zgadzam), a nie do innych gier z mniej skomplikowanym sterowaniem


A o czym my tu do jasnej ciasnej rozmawiamy ? !!! o konstrukcji zderzacza hadronów ? !!

Dnia 14.07.2011 o 23:23, mronoth napisał:

dziwne, ze jeszcze cie nie zbanowali za chwalenie sie piratem, moderatorzy widac wybiorczo
toleruja tu piractwo, poza tym za osobiste wycieczki i spam powinienes juz dawno dostac
ostrzezenie czy co tam tutaj daja


Zauważasz drobną różnicę ? ja nikomu nie ukradłem zarobku ..... drugą sprawą jest samo podejscie Eidos Montreal, na oficjalnym forum wolno swobodnie rozmawiać nt przeżyć z press dema, poproszono jedynie o nie umieszczanie screenshotów na forum. Baw się dalej w "szeryfa"

Dnia 14.07.2011 o 23:23, mronoth napisał:

cieszy mnie, ze w koncu zauwazyles, ze nie masz argumentow

Argumentów to Tobie zabrakło, właściwie w tym całym zalewie "literek" przez Ciebie spłodzonych zauwazyłem tylko jeden argument który wielokrotnie przez kilka osób został podważony, pozostałość to odbijanie piłeczki przemieszane z wycieczkami osobistymi i odrobiną zawoalowanych epitetów

Jeśli zamierzasz przy każdej nadażającej się okazji traktowac dyskusyjne kwestie i argumenty wybiórczo ( tak żeby pasowały do Twego zawężonego widzimisie ) to zajmij się może szydełkowaniem bo do dyskusji się nie nadajesz w najmniejszym stopniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 01:21, SimplyLucas napisał:

no i EOT szlag trafił.....

nie mogles wytrzymac

Dnia 15.07.2011 o 01:21, SimplyLucas napisał:

A o czym my tu do jasnej ciasnej rozmawiamy ? !!! o konstrukcji zderzacza hadronów ?

odpowiadales na fragment gdzie pisalem o innych grach, wroc do podstawowki i naucz sie czytac, zreszta i tak to samo tyczy sie deus exa jak i kazdej innej gry

Dnia 15.07.2011 o 01:21, SimplyLucas napisał:

Zauważasz drobną różnicę ? ja nikomu nie ukradłem zarobku

nie, jak ktos sciaga cala gre przed premiera czy po to tez nie kradnie nikomu zarobku

Dnia 15.07.2011 o 01:21, SimplyLucas napisał:

> cieszy mnie, ze w koncu zauwazyles, ze nie masz argumentow
Argumentów to Tobie zabrakło,

w zadnym z twoich postow nie podales ani jednego argumentu

Dnia 15.07.2011 o 01:21, SimplyLucas napisał:

właściwie w tym całym zalewie "literek" przez Ciebie spłodzonych
zauwazyłem tylko jeden argument który wielokrotnie przez kilka osób został podważony,

gdzie podwazony? jak zwykle twoje posty niczego nie wnosza, kazdy twoj post wyglada identycznie: "gdzies cos bylo, o czyms i cos jeszcze", jak juz piszesz to konkrety

Dnia 15.07.2011 o 01:21, SimplyLucas napisał:

pozostałość to odbijanie piłeczki przemieszane z wycieczkami osobistymi i odrobiną zawoalowanych
epitetów

i kto to mowi, mam ci znowu przypomniec twoje dziecinne posty? moze masz jakas chorobe psychiczna i piszac o kims opisujesz siebie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69297&pid=23
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69297&pid=37

Dnia 15.07.2011 o 01:21, SimplyLucas napisał:

Jeśli zamierzasz przy każdej nadażającej się okazji traktowac dyskusyjne kwestie i argumenty
wybiórczo ( tak żeby pasowały do Twego zawężonego widzimisie ) to zajmij się może szydełkowaniem
bo do dyskusji się nie nadajesz w najmniejszym stopniu.

znowu opisujesz siebie, juz ci pisalem, zebys nauczyl sie czytac ze zrozumieniem, pisac zreszta tez, przyda sie na maturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

deus exa jak i kazdej innej gry

Kazdej?

Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

nie, jak ktos sciaga cala gre przed premiera czy po to tez nie kradnie nikomu zarobku


Całą? Przeciez tam jeden etap jest? ;p Do całej gry, jeszcze daleka droga.

Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

w zadnym z twoich postow nie podales ani jednego argumentu

Ty podaleś jeden, który nikomu nie przeszkadza, tylko tobie.
To jest tak, jakbym sie czepiał, czemu w Crysie1, nie mozna bezposrednio przelaczac mocy np;
na szybkosc, bez tego cholernego kółka pod v. tak jak to jest w crysis 2.
Albo bezposrednio wylaczyc latarke, bez sciagania jej. Takie małe pierdoły.
Przeciez to nawet w takim starym csie sprzed ponad 10lat bylo ;p

Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

gdzie podwazony? jak zwykle twoje posty niczego nie wnosza, kazdy twoj post wyglada identycznie:
"gdzies cos bylo, o czyms i cos jeszcze", jak juz piszesz to konkrety

Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

i kto to mowi, mam ci znowu przypomniec twoje dziecinne posty? moze masz jakas chorobe
psychiczna i piszac o kims opisujesz siebie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69297&pid=23
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69297&pid=37


A mam przypomnieć twoj tekst z 5latkiem?
Twój jedyny tutaj argument jest taki, ze idealnie pasuje pod ciebie betonowy malkontent.

Twoim myśleniem: "Stwierdzam fakt". Gz
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69297&pid=47

Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

> Jeśli zamierzasz przy każdej nadażającej się okazji traktowac dyskusyjne kwestie
i argumenty
> wybiórczo ( tak żeby pasowały do Twego zawężonego widzimisie )

Dnia 15.07.2011 o 12:17, mronoth napisał:

znowu opisujesz siebie, juz ci pisalem, zebys nauczyl sie czytac ze zrozumieniem, pisac
zreszta tez, przyda sie na maturze


Opisuje siebie? ;p Moze byś mi tak w końcu odpowiedział? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 00:08, Zgreed66 napisał:

WTF? W jedynce, zeby skakac wysoko trzeba bylo odpalic tryb ze zwiekszona siłą...
Samą spacją skakał na taką samą wysokość. Wiec potrzeba zdecydowanie wiecej jak jednego
klawisza :P

skaczesz jednym przyciskiem ile razy chcesz, nie musisz za kazdym razem przelanczac trybu, wiec bylo wszystko w porzadku, reakcja natychmiastowa co dla mnie najwazniejsze, na konsoli gameplay jest po prostu zawsze wolniejszy wiec pewnie nikomu nie przeszkadzaja tego typu rzeczy

Dnia 15.07.2011 o 00:08, Zgreed66 napisał:

Tutaj tez mi sie twoja teoria nie trzyma kupy.
Bo to w C2 wyszły dodatkowe przyciski do besposredniego przelaczania mocy.
Zamiast V albo 4 (To tez z kolei zostalo zachowane)

tak, doszly 2 przyciski na bezposrednie wlaczenie pancerza i niewidzialnosci, reszte trybow musieli usunac bo zabraklo przyciskow na padzie, przy okazji musieli wyciac:
- lean left
- lean right
- prone
itd

Dnia 15.07.2011 o 00:08, Zgreed66 napisał:

Mozna za to bylo bezposrednio wlaczac siłe/pancerz/szybkosc osobnymi klawiszami

cos ci sie pomylilo, w dwojce nie bylo trybu szybkosci i sily, zostawili tylko pancerz i niewidzialnosc
w jedynce bylo tego wiecej: sila/pancerz/szybkosc/niewidzialnosc, musieli 2 usunac zeby na padzie upchnac sterowanie, tzn nadal byly, ale aktywowane caly czas...
poza tym w jedynce tez mozna bylo bezposrednio przelaczac tryby kombinezonu tylko trzeba bylo to ustawic sobie w pliku ze sterowaniem, klawiszy nie brakowalo na klawiaturze

Dnia 15.07.2011 o 00:08, Zgreed66 napisał:

Swoją drogą, wszystkim pasuje ten system zasłon i ciut dłuzszego przytrzymania klawisza,
tyko nie tobie :)

tak, na forum gram wypowiadaja sie wszyscy gracze z calego swiata

Dnia 15.07.2011 o 00:08, Zgreed66 napisał:

Moze warto zachować w tym momencie to dla siebie i przestać hate''ować? ;d

tylko skomentowalem co mi sie nie podoba, a reszta rzucila sie bronic zlotego cielca, nie wiem po co, czesc nie wytrzymala nawet i zaczela mnie obrazac :), tak ze nie ja jestem tym, ktory hejtuje

Dnia 15.07.2011 o 00:08, Zgreed66 napisał:

Nie jestem moderatorem, wiec nie wtracam sie w ten spam.
Ale Eidos nawet sam wyszedł z akcją, zeby zapytać sie ludzi co sadza o tym fragmencie
gry.
Wiec nie dokonca jest to zue.

to spoko, seedowanie calej gry w takim razie tez nie powinno im przeszkadzac

Dnia 15.07.2011 o 00:08, Zgreed66 napisał:

Twoim jedynym argumentem jest cos, co wszystkim pasuje.

wychodzi brak logiki w szkole

Dnia 15.07.2011 o 00:08, Zgreed66 napisał:

Tylko, nie tobie.
Wiec taki argument... jest wart tyle co nic...

tak, bo prawdziwosc zdania zalezy od tego ile osob sie z nim zgadza, jak wyzej

Dnia 15.07.2011 o 00:08, Zgreed66 napisał:

Poza tym, czepiales sie swobodnego przechodzenia z jednej oslony do drugiej...
grales w tego splinter cella conviction? Albo inna gre z takim systemem?

a co, conviction to jakis wzor do nasladowania? nie gralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować