Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - będzie powieść?

37 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2011 o 14:47, Myszasty napisał:

Wiesz, przeraża mnie to, że ja widzę w nim potencjał... :P

To raczej powinno cię cieszyć a nie przerażać, a nóż dostaniemy bardzo dobrą grę traktującą o strzelcach wyborowych<czekam na pierwsze wrażenia w wersji słuchanej/czytanej> :)

@Tenebrael, gdy by napisał to Tom Clancy to wtedy można by było być spokojnym o zawartość owej lektury. Choroba: "Kolekcjoner", "Czas Patriotów", "Polowanie na Czerwony Październik" i parę innych jego książek skutecznie zabierały mi spore części mego żywota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 14:39, Tenebrael napisał:

Ale mi nie o to idzie. Bardziej myślałem o kompendium uzbrojenia niezależnym od samej
gry. Coś podobnego było bodajże w którymś dodatku do Rainbow Six: Rouge Spear. Taka lektura
oderwana od samej gry, natomiast poszerzająca wiedzę z zakresu "jak to wygląda w rzeczywistości".

Dalej wydaje mi się to nieco naciągane, brzmi bardziej jak prezent do jakiejś edycji kolekcjonerskiej niż osobny produkt.

Dnia 14.07.2011 o 14:39, Tenebrael napisał:

Wiesz, na serwerach znajdują się tacy, którzy nawet o tym nie pamiętają...

Zdaję sobie z tego sprawę, ale to już raczej kwestia mentalności, a nie braku wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 14:30, Dared00 napisał:

A Frostbite w książce będzie?


Buahaha XD Tak, ale wszystko będzie na skryptach. Za każdym razem, gdy będziesz czytał fragment o zawalającym się budynku, gruz zacznie Ci się sypać na głowę dokładnie tak samo. Nawet, jak będziesz czytać na dworze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia.. Tom Clancy sam siedzial i pisal wszystko.. kiedys. Teraz pisza dla niego inni ktorzy sie jeszcze nie wybili - tak to dziala. McNab bardzo fajnie pisze i chetnie przeczytam jego najnowsze dzielo jakkolwiek by nie bylo zwiazane z seria BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten cały McNab napisał kilka dobrych książek, to czemu by nie spróbować?
Ale jakoś nie widzi mi się pisanie na zasadzie "Wydajemy grę, napisz nam książkę". To nie wypali.

A jeśli byłby to spis taktyk itp. itd. to ok, fajnie, ale tylko jak przeczytaliby to WSZYSCY gracze i stosowaliby się do tego.
Ciekaw jestem czy kiedykolwiek w przyszłości ludzie zaczną ze sobą współpracować w takich grach. Nawet kooperacja w Red Dead Redemption wygląda tak, że wszyscy biegną na łeb na szyję żeby tylko zabić jak najwięcej przeciwników... MIMO, ŻE ICH WYNIKI I TAK SĄ SUMOWANE na koniec i każdy dostaje tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 17:47, Snake08 napisał:

Ciekaw jestem czy kiedykolwiek w przyszłości ludzie zaczną ze sobą współpracować w takich
grach.

To już się dzieje. Project Reality - mod do Battlefielda 2. Moim zdaniem największym sukcesem twórców PRa jest to, że ludzie właśnie ze sobą współpracują. Najlepsza gra świata jak dla mnie. I najbardziej realistyczna, ale w przeciwieństwie do takiej Army o wiele bardziej przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, racja, jak mogłem zapomnieć o PR.
Kiedyś trochę w niego grałem, potem przestałem na pewien czas, a jak chciałem wrócić, to nie działał :(
Czas spróbować ponownie, tym razem na nowym systemie! Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2011 o 18:00, Stalker69 napisał:

To już się dzieje. Project Reality - mod do Battlefielda 2. Moim zdaniem największym
sukcesem twórców PRa jest to, że ludzie właśnie ze sobą współpracują. Najlepsza gra świata
jak dla mnie. I najbardziej realistyczna, ale w przeciwieństwie do takiej Army o wiele
bardziej przystępna.

Nie powiedziałbym :>. Dlatego wolę FH2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2011 o 20:53, Grinczar napisał:

Jakie ma wymagania?

System Requirements
Operating System: Windows XP, Windows Vista or Windows 7
Processor: 2 GHz minimum. A Dual-Core CPU with 2.4 GHz is recommended
Memory: 1 GB RAM. 2 GB recommended
Hard Disk: 8 GB free Hard Drive Space
Graphics Adapter: Graphics Card with 128 MB RAM. 512 MB recommended.
Sound: DirectX 9 compatible sound device. Dedicated sound card with EAX support
recommended for best experience.
Internet: 128 kbps or faster connection required for online play
Input: Mouse, Keyboard
Optional: Joystick, Headset (strongly recommended for voice communication)


Tylko nie wiem kiedy był pisany / aktualizowany manual, więc mogą być ciut większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to "coś" naprawdę okazałoby się książką, to... byłoby ciekawie. Wszakże zdolny pisarz, puszczając wodze fantazji (w określonych granicach oczywiście), nawet z Kubusia Puchatka mógłby stworzyć niezły thriller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować