Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 47, beczkowo-społecznościowy

27 postów w tym temacie

gram.pl

Myszasty i Lucas (z pomocą Trashki) po raz czterdziesty siódmy próbują przez około godzinę walczyć z dygresjami i rozmawiać o grach. Tym razem między innymi sporo o beczkach (tych wybuchających), City Interacitve oraz społecznościowych aspektach grania w strzelanki.

Przeczytaj cały tekst "pr0gram - odcinek 47, beczkowo-społecznościowy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas! Mysza! Trashka! Uwielbiam Was! Naprawdę odwalacie świetną robotę z tymi programami, cały tydzień czekam niecierpliwie na kolejny odcinek. Jest to jedna z najfajniejszych inicjatyw związanych z grami, po prostu świetna rzecz.

Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się odcinki stackują od jakichś 2 miesięcy x- D. Wymiękam, będę musiał chyba olać niektóre odcinki.
Ale GJ z podcastem generalnie.

O_O Stałem się "Przewodniczącym". Od 2009 byłem Delegatem, lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas, przyznam szczerze (bez wazeliny, serio), że byłbym jedną z pierwszych osób, które złożyłyby preorder na Twoją książkę. I nawet nie chodzi o Twoją osobę, którą i tak lubię (zresztą tak jak Krzyśka Gonciarza), a ze względu na tematykę. I właśnie sam aspekt socjologiczny w tym zakresie byłby bardzo ciekawy, a jako zagadnienie - niezwykle szeroki i bogaty w przykłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 22:58, Lucas_the_Great napisał:

Jakby ktoś czekał, to przepraszam, ale od tych burz i skoków temperatury siadło mi gardło.
Nie doleczyłem go jeszcze, ale poprawa jest i postaram się naprawić jak najszybciej.

Dzięki, że pomyślałeś :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 23:13, NdysH napisał:

Lucasie, a kiedyż to możemy się spodziewać kolejnego Pr0gramu ? No i może troszke dłuższego
niż 1h ?;)

Jak się uda, to jutro. Właśnie łykam leki i idę się wyspać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o status?
Mamy wtorek i wiemy, że coś się dzieje. :)

Oczywiście nie chcę tu poganiać, zdrowie najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie dwie godziny! Zróbcie dwie godziny! [..........] Zróbcie dwie godziny! Zróbcie dwie godziny!

PS. Pozwoliłem sobie trochę skrócić oryginalny apel naszego "Podwórkowego Stowarzyszenia Słuchaczy pr0gramu" :)
PSS. Pod warunkiem, że nie będzie się to wiązało z długo terminowymi kłopotami z gardłem u któregokolwiek z was.

EDIT: Teraz wpadłem na pomysł, Lucas daj Myszy dyktafon i niech do Szarego zapitalapr0gram nagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raport z pola bitwy. Lucas wciąż trochę rzęzi, ale mu się poprawia, więc pewnie jutro nadgonimy. Tym bardziej, że będzie szansa złapać Szarego, który przychodzi do mnie na sesję.

Bo żeby nie było bez słówka na "F" - zaczynam znów prowadzić ekipie Fallouta, tym razem na boskiej mechanice nWoD-a. Będzie grubo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 15:15, Myszasty napisał:

Raport z pola bitwy. Lucas wciąż trochę rzęzi, ale mu się poprawia, więc pewnie jutro
nadgonimy. Tym bardziej, że będzie szansa złapać Szarego, który przychodzi do mnie na
sesję.

No i gitara :) Wiemy, kiedy będziecie nagrywać ;)

Dnia 26.07.2011 o 15:15, Myszasty napisał:

Bo żeby nie było bez słówka na "F" - zaczynam znów prowadzić ekipie Fallouta, tym razem
na boskiej mechanice nWoD-a. Będzie grubo. ;)

Ech, już była premiera Wieśka, teraz powinno być słówko na W zamiast na F ;)

Przy okazji - patrz, Mysza, kogo można stworzyć w Alpha Protocol :D

20110726152144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 15:15, Myszasty napisał:

Raport z pola bitwy. Lucas wciąż trochę rzęzi, ale mu się poprawia, więc pewnie jutro
nadgonimy. Tym bardziej, że będzie szansa złapać Szarego, który przychodzi do mnie na
sesję.

Bo żeby nie było bez słówka na "F" - zaczynam znów prowadzić ekipie Fallouta, tym razem
na boskiej mechanice nWoD-a. Będzie grubo. ;)


W takim razie czekamy z niecierpliwością na jutrzejszy wieczór - no i oczywiście życzę udanej sesji w F :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować