Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sieć GAME: Modern Warfare 3 zmierza po rekord

55 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2011 o 22:42, pepsi napisał:

Gram.pl dobierając tematy newsów stara się dopasować do upodobań swoich Czytelników,
biorąc pod uwagę statystyki odwiedzin poszczególnych informacji.

Patrzycie na statystyki odwiedzin. Popatrzylibyście na jakość komentarzy. Niusy typu MW3vsBF3 i X360vsPS3 zawsze będą miały dużo odwiedzin. W tematach tego typu rodzi się najwięcej bezcelowych kłótni. Fakt, czasem warto podsycić ogień i patrzeć jak się niektórzy obrażają pokazując niski poziom, ale po pewnym czasie to się staje nudne nudne.
Edit: Rozumiem jeszcze zasypywanie forum niusami o Wiedźminie. Zawsze można powołać się na patriotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 23:20, eragon23456 napisał:

ludzie są nienormalni. tyle narzekają na kolejne części call of duty a i tak je kupują.

A nie wpadłeś może na taki pomysł, że są też inni ludzie? Wiesz, tacy, którzy nie narzekają na CoDa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 23:24, Dared00 napisał:

A nie wpadłeś może na taki pomysł, że są też inni ludzie? Wiesz, tacy, którzy nie narzekają
na CoDa?


tyle to wiem. ale mi chodzi o tych co wymieniłem w poprzednim poście. a oni też zajmują są sporą częścią kupujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 22:42, pepsi napisał:

Gram.pl dobierając tematy newsów stara się dopasować do upodobań swoich Czytelników,
biorąc pod uwagę statystyki odwiedzin poszczególnych informacji.


Ja tutaj dostrzegam nutke ironii ;)

Activiosion tworząc kolejne Call of Duty stara się dopasować do upodobań swoich graczy,
biorąc pod uwagę to co najbardziej lubią :D
kekeke ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 23:20, eragon23456 napisał:

ludzie są nienormalni. tyle narzekają na kolejne części call of duty a i tak je kupują.
a po co kupowac taki szajs? to tylko strata pieniędzy


Po pierwsze to są nasze pieniądze i tak LUBIE tracić je na takie gry, LUBIE i sobie nie odmówie tej przyjemności.Po drugie mimo wad CoD i fakcie że grałem w obie gry i BFBC2 i CoD a zaczynałem moją przygode z FPS''ami od BF1942 to i tak pewnie skończe na CoD''zie bo tam akcja jest jak dla mnie żywsza i szybsza. Narzekać można na CoD''a ale co z tego jak i tak się całkiem przyjemnie przy nim spędza pare godzin? Nie mówie że BFBC2 jest do d*** , lubie i BF''a ale znając siebie wybiore sieczke w MW3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 00:44, KsOrAn3 napisał:

> ludzie są nienormalni. tyle narzekają na kolejne części call of duty a i tak je
kupują.
> a po co kupowac taki szajs? to tylko strata pieniędzy

Po pierwsze to są nasze pieniądze i tak LUBIE tracić je na takie gry, LUBIE i sobie nie
odmówie tej przyjemności.Po drugie mimo wad CoD i fakcie że grałem w obie gry i BFBC2
i CoD a zaczynałem moją przygode z FPS''ami od BF1942 to i tak pewnie skończe na CoD''zie
bo tam akcja jest jak dla mnie żywsza i szybsza. Narzekać można na CoD''a ale co z tego
jak i tak się całkiem przyjemnie przy nim spędza pare godzin? Nie mówie że BFBC2 jest
do d*** , lubie i BF''a ale znając siebie wybiore sieczke w MW3.


Zgadzam się z tym panem. Osobiście trzymam się od COD z daleka z podobnych powodów. COD to bezmózga sieczka. Co z tym idzie - nie dla mnie.
BF to gra nastawiona na współpracę i walkę drużynową czego gracze COD w ogóle nie rozumieją. Oni nie wiedzą co to współpraca bo liczy się ilość fragów.

Także obie te gry właściwie celują do zupełnie innej grupy ludzi.

Dam najlepszy przykład. Serwer klanowy BC2 na którym grałem swego czasu w BF. Klan zawsze zajmował max połowę serwera (16/32) a drugą połowę zostawialiśmy graczom którzy przychodzili. Najczęściej właśnie szukający fragów niezorganizowani gracze którym prędzej było do COD niż BF.
Otóż byli miażdżeni. W RUSH polegającym na wysadzeniu bazy przeciwnika w powietrze nie wysadzili nawet jednego ładunku przez dobrze zorganizowaną obronę. Znowu kiedy to My przeszliśmy do ofensywy - przetoczyliśmy się przez mapę jak walec. Jeżeli ładunek był w budynku to drużyna zawaliła cały budynek. Jeżeli był na otwartym terenie to kombinacja granatów dymnych, artylerii, wsparcia medyków, pod osłoną snajperów przy asyście czołgu sprawiała że nic nie stanęło nam na drodze nawet na chwilę.

Taka jest różnica między tymi grami. W BF nacisk stawiany jest na drużynę. Samotny rambo będzie martwym rambo. Normalni doświadczeni gracze nie martwią się o fragi. Tacy potrafią przekraść się i zaszyć na tyłach wroga, poczekać na drużynę i zrobić małą akcję dywersyjną która zakłóci obronę wroga. Gdzie taki gracz COD weźmie karabin i pobiegnie pod górkę obstawioną snajperami, ciężkimi karabinami i żołnierzami myśląc że uda mu się fragów coś nazbierać.

Więc przestańcie już porównywać. COD jest dla ludzi którzy wyszli ze starych sieciówek jak Quake. Bezmyślne latanie po mapie, karkołomne skoki i walenie do wszystkiego co się rusza. W BF taki ktoś przez ułamek sekundy zobaczył by ziejącą lufę czołgu i było by po zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 19:38, Lordpilot napisał:

> Moja wrodzona przekora aż wyrywa mi ręce, by napisać: "No, coś w tym jest" :D


Za przeproszeniem - gówno jest. Generalizujesz i tyle.


A nie wpadłeś na to, że był to żart? Ok, więc tym samym podałeś dobry argument, że Polakom faktycznie też trzeba tłumaczyć po kolei co i jak, bo nie pokapują -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 07:44, Tenebrael napisał:

A nie wpadłeś na to, że był to żart? Ok, więc tym samym podałeś dobry argument, że Polakom
faktycznie też trzeba tłumaczyć po kolei co i jak, bo nie pokapują -_-''


widzisz... i w ten sprytny sposób udowodnił Ci że wśród masy uwielbiającej Battlefielda również są ''wolnomyśliciele'' :D więc myślę że dostałeś nauczkę że nie wolno generalizować :D

btw. dlaczego fani Battlefielda tak naskakują na CODa ?! nie widzę nigdzie filmików w których ktoś wyśmiewa Battlefielda ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news o tym że MW3 pobije rekord sprzedaży, czy naprawde tylko tym mogą zaimponować?A gdzie informacje o tym co w grze będzie zmienioneczy jakieś nowe smaczki?A no fakt przecież NIC nie będzie zmienione, a o grze trzeba czasem coś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boli Cię to? Podobno cała ta walka co jest lepsze niewiele Cię obchodzi.
Ja odpuszczam sobie zarówno BF''a 3 jak i CoDa. Jeden to po prostu CoD z lepszą fizyką i oskryptowanym system zniszczeń a drugi to taśmociąg. Zapowiedź tego co się stanie z BF''em.
Deus Ex i tak zje wszystkich jeśli chodzi o grę roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 08:13, Leos8 napisał:

Boli Cię to? Podobno cała ta walka co jest lepsze niewiele Cię obchodzi.


Pewnie bo gram w obie chociaż zdecydowanie więcej przyjemności mam z CODa... ale kompletnie nie rozumiem skąd ta nagonka ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 08:34, arborek napisał:


> Pewnie bo gram w obie chociaż zdecydowanie więcej przyjemności mam z CODa... ale kompletnie

Dnia 19.07.2011 o 08:34, arborek napisał:

nie rozumiem skąd ta nagonka ?!


Wydawcy (EA) udało się "pięknie" lunąć benzyną w ognisko ;-) A że community battlefieldowskie to w dużej mierze niedojrzała emocjonalnie i bezkrytyczna młodzież (a i dzieciaków pewnie sporo się znajdzie) podatna na takie proste manipulacje, to i shitstorm na forach jest spory ;) Fakt faktem, że dla wydawcy takie buraki obrażające/hejtujące grę konkurencji (i przede wszystkim - graczy w tą grę grających) to prawdziwy skarb (choć nikt głośno tego nie powie) - taka swołocz robi za darmo to za co marketingowiec wziąłby niemałą kasę (a przy tym musiałby jednak uważać na słowa). Stąd i EA nie stara się specjalnie łagodzić nastrojów - wręcz przeciwnie: podsycanie atmosfery jest tej korporacji wybitnie na rękę.

@Tenebrael,

Żart ? Ładnie się "wyłgałeś" od riposty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 09:14, Lordpilot napisał:

@Tenebrael,

Żart ? Ładnie się "wyłgałeś" od riposty ;-)


Spodziewałeś się po nim czegoś więcej? Nie dość, że dał przysłowiowej d***, to jeszcze odkręcił kota ogonem. Standard :]


arborek: (...) ale kompletnie nie rozumiem skąd ta nagonka ?!

Z kompleksów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2011 o 07:39, dariuszp napisał:

Zgadzam się z tym panem. Osobiście trzymam się od COD z daleka z podobnych powodów. COD
to bezmózga sieczka. Co z tym idzie - nie dla mnie.
BF to gra nastawiona na współpracę i walkę drużynową czego gracze COD w ogóle nie rozumieją.
Oni nie wiedzą co to współpraca bo liczy się ilość fragów.

Także obie te gry właściwie celują do zupełnie innej grupy ludzi.

Dam najlepszy przykład. Serwer klanowy BC2 na którym grałem swego czasu w BF. Klan zawsze
zajmował max połowę serwera (16/32) a drugą połowę zostawialiśmy graczom którzy przychodzili.
Najczęściej właśnie szukający fragów niezorganizowani gracze którym prędzej było do COD
niż BF.
Otóż byli miażdżeni. W RUSH polegającym na wysadzeniu bazy przeciwnika w powietrze nie
wysadzili nawet jednego ładunku przez dobrze zorganizowaną obronę. Znowu kiedy to My
przeszliśmy do ofensywy - przetoczyliśmy się przez mapę jak walec. Jeżeli ładunek był
w budynku to drużyna zawaliła cały budynek. Jeżeli był na otwartym terenie to kombinacja
granatów dymnych, artylerii, wsparcia medyków, pod osłoną snajperów przy asyście czołgu
sprawiała że nic nie stanęło nam na drodze nawet na chwilę.

Taka jest różnica między tymi grami. W BF nacisk stawiany jest na drużynę. Samotny rambo
będzie martwym rambo. Normalni doświadczeni gracze nie martwią się o fragi. Tacy potrafią
przekraść się i zaszyć na tyłach wroga, poczekać na drużynę i zrobić małą akcję dywersyjną
która zakłóci obronę wroga. Gdzie taki gracz COD weźmie karabin i pobiegnie pod górkę
obstawioną snajperami, ciężkimi karabinami i żołnierzami myśląc że uda mu się fragów
coś nazbierać.

Więc przestańcie już porównywać. COD jest dla ludzi którzy wyszli ze starych sieciówek
jak Quake. Bezmyślne latanie po mapie, karkołomne skoki i walenie do wszystkiego co się
rusza. W BF taki ktoś przez ułamek sekundy zobaczył by ziejącą lufę czołgu i było by
po zabawie.



FFS co ty próbujesz udowodnic ? Ze do trybów z objectivami potrzebne jest zgranie a do Deathmatcha nie ? Ze klan zawsze pojedzie publikowy plebs ? Jakie oczywistosci jeszcze zaserwujesz. Ludzie ogarnijcie sie z tym wywyzszaniem BFa jako super inteligentnej gry, bo wcale taka nie jest. Jest taka jak bardzo wiele gier przed nia. Nawet rozgrywki druzynowe Quake''a wymagaja olbrzymiego zgrania. Jezeli chcecie porownywac dynamike i sposob rozgrywki w obu grach to przynajmniej podobne tryby porownujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować