Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Multiplayer Call of Duty 4 wzorem dla projektantów Modern Warfare 3

68 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2011 o 21:22, Radekl2 napisał:

Nie sprawdzałem- opierałem się na informacji podanej przez jakiegoś użytkownika w innym
wątku co nie zmienia faktu, że 500zł to nadal dużo jak na 1 grę. Chciałem tylko przekazać,
że nie widzę najmniejszego sensu w bezowocnych kłótniach o gry. Miałem na celu zwrócić
uwagę, że każdy ma prawo do własnego wyboru produktu i takowy nie powinien być w taki
sposób krytykowany.


Ja tylko dodam jeszcze że nowy Win 7 w wersji OEM nawet tych 400zł nie musi kosztować, wystarczy zajrzeć na masę kluczy aktywacyjnych/licencji na allegro które można nabyć za połowę czyli 200zł. Zdarza się i taniej. Płytkę z samym systemem wystarczy sobie pożyczyć od kogoś albo pobrać z neta. Ale i tak wciąż jest masa ciemnoty która tkwi w przekonaniu że na Windowsa trzeba tysiące wydawać i dalej jedzie na piratach, kiedy to nawet te wszędzie paplane 400 zł jest brednią...ręce opadają. Ale o tym swoją drogą mówię, oczywiście Ciebie to z tym piractwem nie dotyczy ;)

Dnia 19.07.2011 o 21:22, Radekl2 napisał:

Jakoś nie wierzę, że twórcy BF3 kochają graczy i najchętniej oddali by im swoje dzieło
za darmo, a nawet dopłacili. To jest biznes i liczy się tylko kasa, a nie miłość nabywców.
Patrząc na "trzepanie" kasy CoD''ami zwróćcie też uwagę na wydawcę BF, który siedzi uśmiechnięty
i zaciera rączki widząć jak takie napięcia podnoszą jego sprzedaż*


Owszem, EA to też niezła maszynka do robienia zysków kosztem takich a nie innych klientów, ale z drugiej strony Acti sobie zasłużyło na ten bojkot i stratę przyszłych nabywców na rzecz BF 3. Ostatecznie to EA jeszcze się nie ośmieliło na praktyki typu 4 mapki z 50zł. Gry też nie stoją w miejscu tylko idą do przodu technologicznie, "czasem" im nie wychodzi vide ostatni MoH, ale próbują przynamniej uczciwie zapracować na sukces, czego o sucharach w postaci codów nie można powiedzieć.

Dnia 19.07.2011 o 21:22, Radekl2 napisał:

Co do XP- rozumiem, rozwój rynku, ktoś musiał być pierwszy, ale zrozumcie moje niezadowolenie
gdy szykuje się kolejny wydatek... Ja zdaję sobie sprawę z tego, że to kiedyś nastąpić
musi, ale jako trzeźwo patrzący na moje finanse wolałbym, żeby było to jak najpóźniej.


Czy naprawdę te 200zł za system który można spokojnie używać przez następne długie lata to tak dużo? o.O Szczególnie, że Win 7 jest wart tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 21:42, KloniskO napisał:

Czy naprawdę te 200zł za system który można spokojnie używać przez następne długie lata
to tak dużo? o.O Szczególnie, że Win 7 jest wart tych pieniędzy.


To, czy jest wart pozwól ocenic innym. Kazdy ma inne potrzeby i komputery.
Tak sie bredzi o tych 4gb ram itd. A jak ktos nie ma 4gb ram i nie bedzie mieć do nastepnego kompa?
A nastepny komp będzie mieć jak juz windows 8 bedzie na rynku?
Ciekawe czemu jest wg. ciebie wart tych pieniedzy ;p
Co nie zmienia faktu... jescze jest legalność tej kopii/seriala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 21:42, KloniskO napisał:

Ja tylko dodam jeszcze że nowy Win 7 w wersji OEM nawet tych 400zł nie musi kosztować,
wystarczy zajrzeć na masę kluczy aktywacyjnych/licencji na allegro które można nabyć
za połowę czyli 200zł.

Jakoś kupno przez allegro mnie nie kręci, wolę sprawdzone sklepy internetowe, płytkę w ręce... Taki tradycyjny jestem gość.

Dnia 19.07.2011 o 21:42, KloniskO napisał:

Ostatecznie to EA jeszcze się nie ośmieliło na praktyki typu 4 mapki z
50zł.

Tego nigdy nie będę wspierał, ale jak ludzie to kupują? Jednak dalej zostaję przy stwierdzeniu, że to biznes i korzysta się na takiej lekkomyślności. Bojkotujcie takie mapki, a nie całe gry. Gdy przestanie się to opłacać można liczyć, że przestaną to wydawać.

Dnia 19.07.2011 o 21:42, KloniskO napisał:

Czy naprawdę te 200zł za system który można spokojnie używać przez następne długie lata
to tak dużo? o.O Szczególnie, że Win 7 jest wart tych pieniędzy.

Kupię i okaże się, że znów wyszedł nowy :) Ja jednak wolę wycisnąć wszystko z XP i pewnie już nowy sprzęt kupić, bo ten ma swoje lata.

Na zakończenie- wolność to możliwość wyboru, a ja tam będę szanował to co w sobie chcecie grać. Może jestem dziwny, dziwnie piszę, głupoty może nawet. Chce się zmienić trochę świat(ale to brzmi...), bo to co się teraz dzieje w polityce, ogólnie w świecie bardzo niekorzystnie wpływa na nasze mózgi.
Grajcie sobie w BF 3 czy CoD''a- wszystko jedno, ale trochę starajcie się szanować wybory innych.
Amen. Chyba kiedyś napisze o tym książkę.
Temat uważam za wyczerpany i przestaję spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2011 o 21:42, KloniskO napisał:

Ja tylko dodam jeszcze że nowy Win 7 w wersji OEM nawet tych 400zł nie musi kosztować,
wystarczy zajrzeć na masę kluczy aktywacyjnych/licencji na allegro które można nabyć
za połowę czyli 200zł. Zdarza się i taniej. Płytkę z samym systemem wystarczy sobie pożyczyć
od kogoś albo pobrać z neta. Ale i tak wciąż jest masa ciemnoty która tkwi w przekonaniu
że na Windowsa trzeba tysiące wydawać i dalej jedzie na piratach, kiedy to nawet te wszędzie
paplane 400 zł jest brednią...ręce opadają. Ale o tym swoją drogą mówię, oczywiście Ciebie
to z tym piractwem nie dotyczy ;)

kwestia legalności windowsa oem nie została do końca wyjaśniona przez m$ teoretycznie użytkownik nie ma prawa kupić i sam zainstalować wersji oem ale chyba sam m$ zdaje sobie sprawę z idiotyzmu tej sytuacji i przymyka na to oczy
ja bym nie ryzykował z kluczami kupionymi na allegro zakup OSa jest na tyle poważną sprawą że nie warto bo można się przejechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile jeszcze gacze będą chcieli kupować wciąż to samo - wprawdzie ja i tak kupię, ale cóż... Tym razem jednak twórcy dadzą nam to samo co dostaliśmy dwa CoD-y temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma sensu wyzywać ludzi za to że czekają na nowego coda, dodatkowo uważam że droga w strone MW to dobra droga :) ale tak wiem BF3 to prawdopodobnie będzie lepszą grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eske jak każdy będzie miał takie podejście jak Ty to nigdy nic w tej marce nie zmienią.
Nie podoba Ci się stan rzeczy - nie kupuj. Jakby ludzie przejrzeli w końcu na oczy
to może w końcu by stanęli i się zastanowili. Do tego czasu będą ludzi katować
tą samą papką znaną od lat - ale. . . i tak to ludzie kupią, to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2011 o 20:04, N3rolit napisał:

od mw2 marka schodzi na psy że tak powiem i nie ma w niej nic nowego


masz racje. po mw2 wszystko jest do d*py bo na razie nic nie wyszlo poza black ops ktory jest od innego producenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 21:07, StNimrod napisał:

XP wymięka przy Windows 7, dlaczego jeszcze ktoś 7 nie ma?! O.o

Ja nie mam
Po co mi SP3 do Visty(aka win 7) jak mam vistę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 21:50, Zgreed66 napisał:

To, czy jest wart pozwól ocenic innym. Kazdy ma inne potrzeby i komputery.
Tak sie bredzi o tych 4gb ram itd. A jak ktos nie ma 4gb ram i nie bedzie mieć do nastepnego
kompa?
A nastepny komp będzie mieć jak juz windows 8 bedzie na rynku?
Ciekawe czemu jest wg. ciebie wart tych pieniedzy ;p


Owszem, wyraziłem tylko swoją opinię o nim podpartą doświadczeniami z poprzednich systemów MS i nie zamierzam komuś wmawiać na siłę, na ile warty zakupu jest nowy OS. Ja po fatalnej "Viście" też byłem dość niechętnie nastawiony do Win 7, ale dałem mu szanse, po tym jak zobaczyłem opinie i innych i zapoznałem się z darmową "RC". Prawda jest taka, że nie ma ludzi którzy po wypróbowaniu 7 wracali by do XP bo nie ma po co. Z Vistą był tylko taki problem, a dlaczego, to każdy wie. Ci którzy siedzą na XP robią to głównie z przyzwyczajenia, albo właśnie z powodu myślenia typu: "nie będę zmieniał systemu co 2 lata" albo "nie wydam paręset złotych"... Ty już też myślisz podobnie. Win 8 zapowiedziany to już nie ma co myśleć o aktualnej wersji bo za rok nowa. A kogo obchodzi nowy Windows? 7 okazała się bardzo dobra i póki co nie zanosi się na żeby ludziom się zachciało przenosić i wygląda na to że siódemka zagrzeje miejsca jako "wspierany" OS na wiele dłużej, podobnie jak XP.

Dnia 19.07.2011 o 21:50, Zgreed66 napisał:

Co nie zmienia faktu... jescze jest legalność tej kopii/seriala...


No tak, legalność. Rzeczywiście jeżeli nigdy się z Allegro nie korzystało i nie wie, że kupno czegoś w tym portalu nie musi wiązać się z ryzykiem/obawą o legalność(w tymże portalu aukcyjnym podjęto odpowiednie środki, aby mieć pewność, że kupuje się u kogoś pewnego) to już tylko i wyłącznie jego problem. Każdy niech sobie kupuje jak chce. Jedni kupują wersje BOX za 1000 zł a inni OEM za 400zł, jeszcze inni cieszą się pełnoprawnym produktem za połowę tej kwoty. Denerwujące jest tylko gadanie userów, którzy mają małe pojęcie i plotą że ktoś ich zmusza kupować najdrożęj jak się da...

@Radekl2

No właśnie, ciut wyżej to samo.

A co do poszanowania wyborów to czy ja okazuję jego brak tutaj komuś? Chciałem tylko sprostować kwestie "konieczności" tych potwornie drogich zakupów związanych z BF-em -.- Grajcie se wszyscy w co chcecie, ja jak już wcześniej napisałem jestem nie bez przyczyny "ten z obozu BF-a", ale bynamniej żadnym fanbojem i daleki od spinania się na takie głupie tematy.

@darthok

Nikt nieguje kwestii poważności legalnego klucza. Sam całe życie "jadę" na oryginałach ale to nie znaczy jednocześnie, że daję sobie wciskać rzeczy jak możliwe najdrożej. Co do pewności źródeł, szukaj w tym poście mojej odpowiedzi, parę akapitów wyżej. Kwestia legalności Windowsa OEM jest taka, że jest w 100% legalny, tak samo jak licencje od zaufanych sprzedawców na Allegro i w tysiącach sklepów gdzie na półkach stoją sobie takie wersje. Jeżeli dla ciebie kupno czegoś w sklepie dajmy na to jednej z największych sieci nie daje Ci pewności "oryginału" i "legalu" to faktycznie chyba masz problem. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Multiplayer Call of Duty 4 wzorem dla projektantów Modern Warfare 3" <

Jeśli nie są to puste słowa, to może coś jeszcze z tej gry będzie. Coś mi się jednak wydaje, że nikt nie odtworzy ostatniej ''prawdziwej'' odsłony tej serii. Teraz wydają bigos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 00:13, KloniskO napisał:

Prawda jest taka, że nie ma ludzi którzy po wypróbowaniu 7 wracali by do XP bo nie ma po co.


Są m. in ja. Pracowałem praktycznie na kazdym windowsie od 3.11 z NT włącznie.

Dnia 20.07.2011 o 00:13, KloniskO napisał:

Z Vistą był tylko taki problem, a dlaczego, to każdy wie.


Nie wiem, na prawde. Moze mi powiesz?
Dla mnie te systemy (Vista i W7), nie liczac paru zmian w interface''sie i UAC,
To ja nie widze zmian :/ Dla mnie problem był na starcie Visty,
Gdy był świezym windowsem i sterowniki nie pracowały jak powinny.
Gdy czas minał i sprawa sie wyprostowała, ewentualnie ludzie kupili nowe kompy to wyszedł windows 7.
I nagle w magiczny sposób wyszedł "wspaniały" windows...

Dnia 20.07.2011 o 00:13, KloniskO napisał:

Ty już też myślisz podobnie.

Nie myśle, znaczy w pewnym sensie tak. Jezeli moge poczekać na nastepce ktory jest za rogiem, to czemu, nie?
Jezeli chodzi o to, czemu nie podoba mi sie W7... a mianowicie XP jest na moim kompie wydajniejszy i dla mnie
jest bardziej przejzysty - nie traktuje mnie jak idiote, nie wyskakuje mi tona okien z bzdurami.
Czy jestes pewny, ze dany program jest, ok...
ostatnio podlączałem laptopa do grupy roboczej, myslałem, ze jobla dostane.
Sam system chodzi zwawiej, szybiej odpala multimedia, a ze mam 2gb ram.
To jak odpale jakas giere, to po wylaczeniu jej system tak nie muli... to jak szybko windows reaguje jest
dla mnie kluczowe. Kwestia potrzeb.

Dnia 20.07.2011 o 00:13, KloniskO napisał:

A kogo obchodzi nowy Windows?

Odwroce kota ogonem. Czemu ma nie obchodzić?
A jak bedzie jeszcze lepszy?

Dnia 20.07.2011 o 00:13, KloniskO napisał:

7 okazała się bardzo dobra

Co w nim jest takiego super? Oprócz tego, ze ma 64bity ;)

Dnia 20.07.2011 o 00:13, KloniskO napisał:

i póki co nie zanosi się na żeby ludziom się zachciało przenosić i wygląda
na to że siódemka zagrzeje miejsca jako "wspierany" OS na wiele dłużej, podobnie jak
XP.


Wg. plotek Microsoft zamierza wprowadzic kolejne windowsy co 4lata.
To tak na boku, bo to plotka. Co nie zmienia faktu, fajnie, ze wspierają.
XP ma jeszcze wsparcie do 2014r. Wiec mozna spokojnie na nim wytrzymać...
a, ze aktualnie tylko jedna gra na nim nie bedzie dzialać. Da sie przezyc przeciez.

Dnia 20.07.2011 o 00:13, KloniskO napisał:

No tak, legalność. Rzeczywiście jeżeli nigdy się z Allegro nie korzystało i nie wie,
że kupno czegoś w tym portalu nie musi wiązać się z ryzykiem/obawą o legalność(w tymże
portalu aukcyjnym podjęto odpowiednie środki, aby mieć pewność, że kupuje się u kogoś
pewnego) to już tylko i wyłącznie jego problem.


Nie o to mi chodzilo... zapisy licencyjne. na jakich warunkach nabywasz tego windowsa,
i jak nalezy go "eksloatować". To, ze kupileś go leganie, to nie znaczy, ze bedziesz go uzywac w legalny sposob.
Kwas zostaje kwasem.

Dnia 20.07.2011 o 00:13, KloniskO napisał:

Każdy niech sobie kupuje jak chce. Jedni
kupują wersje BOX za 1000 zł a inni OEM za 400zł, jeszcze inni cieszą się pełnoprawnym
produktem za połowę tej kwoty.


Ja nie mam nic do OEM, czy BOXa. Ja mam do samych seriali, czy wersji dołaczanych do odpowiednich
komputerów, czyli tych znacznie tanszych niz te ~300zł na Home Premium OEM.

Dnia 20.07.2011 o 00:13, KloniskO napisał:

Denerwujące jest tylko gadanie userów, którzy mają małe
pojęcie i plotą że ktoś ich zmusza kupować najdrożęj jak się da...


Denerwujace jest gadanie userów, którzy nie podają zadnego argumentu.
Albo jest super, albo jest kupa. Tylko nawet nie wiadomo dlaczego oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 00:56, Zgreed66 napisał:

Są m. in ja. Pracowałem praktycznie na kazdym windowsie od 3.11 z NT włącznie.

Czyli że miałeś do czynienia z 7 i wróciłeś do XP? Ponieważ z tego co wnioskuje po Twoich dalszych wypowiedziach to miałeś do czynienia dokładnie z Vistą i dokładnie ją opisałeś. Tych wad zaś nie ma już właśnie Win 7. Dlatego 7 a nie Vista.

Dnia 20.07.2011 o 00:56, Zgreed66 napisał:

Nie wiem, na prawde. Moze mi powiesz?
Dla mnie te systemy (Vista i W7), nie liczac paru zmian w interface''sie i UAC,
To ja nie widze zmian :/ Dla mnie problem był na starcie Visty,
Gdy był świezym windowsem i sterowniki nie pracowały jak powinny.
Gdy czas minał i sprawa sie wyprostowała, ewentualnie ludzie kupili nowe kompy to wyszedł
windows 7.
I nagle w magiczny sposób wyszedł "wspaniały" windows...


Ty kompletnie nie rozumiesz na czym polegała duża zmiana z Visty w stosunku do 7 i dlaczego się tak nią zachwycali/zachwycają, na przykład ja. I właściwie będąc szczerym to ty trochę odrwóciłeś kota ogonem :D, bo UAC to była wizytówka ciężka do zwalczenia dla zwykłego usera w Viście. Win 7 "już" umożliwia bezproblemową kontrolę tych okienek, które wszystkim sugerowały, że są niedorozwinięci przy instalacji itd itp.
I piszesz o sterownikach, które były akurat jednym z mniejszych "problemów", bo to naturalna kolej rzeczy nowych systemów, że po większych zmianach na początku jest plaża na tym polu. Z resztą problem ten pojawiał się głównie u tych, którzy sobie zafundowali 64 bity.

Dnia 20.07.2011 o 00:56, Zgreed66 napisał:

Nie myśle, znaczy w pewnym sensie tak. Jezeli moge poczekać na nastepce ktory jest za
rogiem, to czemu, nie?
Jezeli chodzi o to, czemu nie podoba mi sie W7... a mianowicie XP jest na moim kompie
wydajniejszy i dla mnie
jest bardziej przejzysty - nie traktuje mnie jak idiote, nie wyskakuje mi tona okien
z bzdurami.
Czy jestes pewny, ze dany program jest, ok...
ostatnio podlączałem laptopa do grupy roboczej, myslałem, ze jobla dostane.
Sam system chodzi zwawiej, szybiej odpala multimedia, a ze mam 2gb ram.
To jak odpale jakas giere, to po wylaczeniu jej system tak nie muli... to jak szybko
windows reaguje jest
dla mnie kluczowe. Kwestia potrzeb.


Moje potrzeby są takie same, ale znów pomyliłeś Vistę z 7 -.- O okienkach i UAC-u pisałem już wyżej, w 7 tego nie ma. Natomiast Twoje zarzuty co do wydajności już wyjaśniają kwestię. Ty mówisz o Viście. Po tych różnych debilnych zmianach jak uac największą bolączką była totalna MUŁOWATOŚĆ tego "systemu". Zżerał niesamowite pokłady pamięci, sam explorer do działania potrzebował jej dużo, żeby chodził jako tako. A próby włączenia gier kończyły się rozczarowaniem kiedy tytuły dobrze działające na XP już wyraźnie zwalniały na Viście. System praktycznie nie możliwy do utrzymania w stanie świeżości jak po instalacji. W Win 7 na jednej instalacji siedzę już od dnia premiery i? I działa tak samo...a przy tym daje te całe bajery z wyglądem, nowego DX-a i inne wsparcia. To są powody "zachwytów", chociaż fakt, że nabywcy Visty byli nabici w butelkę przez MS jako "darmowi testerzy" bety. Ale o tym wszystkim się mówiło, nie wiem gdzie ty wtedy byłeś, ale zupełnie odrwóciłeś kolej rzeczy.

Dnia 20.07.2011 o 00:56, Zgreed66 napisał:

Odwroce kota ogonem. Czemu ma nie obchodzić?
A jak bedzie jeszcze lepszy?


Może sobie być. Po XP-ku który był w użytku tyle lat, była potrzebna zmiana, te całe nowe bilblioteki itd. Aktualnie zapotrzebowanie na nowe Windowsy się wyczerpały więc nie wiem kto tam się nim zainteresuje, ale z pewnością, każdy kto nabył 7, już pręko się znowu nie ruszy :) 8 jest tworzony głównie z myślą o tabletach i tych innych cudach i takie też tam się znajdą zmiany. No i oczywiście ta cała wielka "integracja z grami" Niby rewolucje mają być w interfejsie znów, ale wiadomo jak to MS.

Dnia 20.07.2011 o 00:56, Zgreed66 napisał:

Co w nim jest takiego super? Oprócz tego, ze ma 64bity ;)


Łał. XP też ma 64 bity jakbyś jeszcze nie wiedział.

Dnia 20.07.2011 o 00:56, Zgreed66 napisał:

Nie o to mi chodzilo... zapisy licencyjne. na jakich warunkach nabywasz tego windowsa,
i jak nalezy go "eksloatować". To, ze kupileś go leganie, to nie znaczy, ze bedziesz
go uzywac w legalny sposob.
Kwas zostaje kwasem.


I to aż tak strasznie cię moralnie dołuje? Że albo kupujesz za 200% ceny akceptowalnej, albo w ogóle nie używasz? Można i tak.

Dnia 20.07.2011 o 00:56, Zgreed66 napisał:

Ja nie mam nic do OEM, czy BOXa. Ja mam do samych seriali, czy wersji dołaczanych do
odpowiednich
komputerów, czyli tych znacznie tanszych niz te ~300zł na Home Premium OEM.


Klucz jak klucz. Jak już potrafisz zrezygnować z pudełka na rzecz tylko małej instrukcji i płytki to jesteś na dobrej drodze ;). JEDYNA różnica to brak nośnika. A oryginalny nośnik dostaniesz...nie wiem, od znajomego? Jeżeli z tym było by coś nie tak, to chyba Ci wszyscy sprzedawcy na Allegro/Ebay-a by tak dobrze nie prosperowali, nie uważasz?

Dnia 20.07.2011 o 00:56, Zgreed66 napisał:

Denerwujace jest gadanie userów, którzy nie podają zadnego argumentu.
Albo jest super, albo jest kupa. Tylko nawet nie wiadomo dlaczego oO


Sorry, ale cie nie rozumiem. Mało Ci podałem argumentów? Ty żeś w ogóle systemy pomylił i gadasz jakieś bzdury na odwrót więc ogarnij najpierw te swoje a potem się czepiaj moich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet w fifie co roku sie wiecej zmienia niz w codzie. mw3 robi wielki szum bo acti chce udowodnic ze cod jest lepszy od bfa. rzecz w tym ze cod sie nie zmienia i funkcjonuje na archaicznym systemie ktory raz sie sprzedal a bf jest badzmy szczerzy gra o wiele ambitniejsza a to przeszkadza masie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój post jest tak rzetelny jak artykuł na tajwańskiej wiki.

Co do tej całej nagonki na fanów CoDa, wyzywania ich i poniżania w tym temacie uważam, że ekipa moderatorów powinna tu wkroczyć z miotaczami warnów i degradów. Nie pozwolę, żeby ktokolwiek się na mnie wyżywał, żeby poczuć, że przynależy do "tej bardziej elitarnej" grupy fanów BF3, albo ogólniej - hejterów CoDa. Nie dzieciaki, nie jesteście przez to fajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka ;-D Mój kolega zapisuje się co roku na studia informatyczne (wpis średnio 80zł). Wiecie po co ? Ma za darmo przez rok dostęp do całej tony softu ;-D W tym wszystkie Windowsy jakie tylko wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować