Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lubisz po cichu czy głośno? Nowy dziennik deweloperów Deus Ex: Bunt Ludzkości prezentuje oba style walki

23 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Nowy zwiastun Deux Ex: Bunt Ludzkości wykonany został trochę w konwencji deweloperskiego dziennika - twórcy opowiadają w nim o sposobach walki w grze, a ich wypowiedzi przeplatają się z urywkami filmów z rozgrywki.

Przeczytaj cały tekst "Lubisz po cichu czy głośno? Nowy dziennik deweloperów Deus Ex: Bunt Ludzkości prezentuje oba style walki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w bete i wszystko było by super, zamówiłbym gierkę gdyby nie jeden problem, DLACZEGO ONA WYCHODZI AKURAT POD KONIEC WAKACJI ? Nie mogli wydać tydzień lub dwa wcześniej ? To jest naprawdę świetna gierka na wakacyjne wieczory a tu taki klops, naprawdę jestem niezadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie marudź :D
Będziesz miał cały rok na granie, bo to na szczęście nie jest kolejna 5-godzinówka ;D

Wcześniej zastanawiałem się czy w ogóle kupować premierówkę, ale kontakt z betą przekonał mnie do zakupu kolekcjonerki =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 20:49, Damianuss1 napisał:

Tak przy okazji jeśli już przy walce jesteśmy :P - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23814&pid=115

Dobre :)

A co do pytania o to czy wole głośno czy cicho to w przypadku Deus EX zrobię to cicho. Choroba, dajcie mi już premierę tego, ta gra będzie wymiatać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika wbrew wcześniejszym obawą wygląda bardzo dobrze, ulice miasta, biurowce wyglądają naprawdę nieźle, w oczy rzucają się tylko 2 mankamenty, mimika twarzy jest bardzo słaba, oraz fakt że świat gry jest w 100 % statyczny, widząc na biurku książki, doniczkę i szklanki myślałem że jak w to strzele to się zniszczą a tu klops, nawet gdy rzucę w nie granatem to nic się z nimi nie dzieje. Nawet foliówki z krwią są niezniszczalne.Ale ogólnie nie jest źle, gra nadrabia to klimatem, możliwością rozwoju bohatera ( och jaki ten Adam Jensen jest przystojny =D) no i pozostałymi elementami RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzienniki developerów? Założę się, że 99% ludzi zainteresowanych grą już dawno pograło w wersję preview... a ten 1% do tego po prostu się nie przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 00:39, TobiAlex napisał:

Dzienniki developerów? Założę się, że 99% ludzi zainteresowanych grą już dawno pograło
w wersję preview... a ten 1% do tego po prostu się nie przyznaje.


Nie pobrałem, nie chce sobie psuć gry, jak wyjdzie pełna. To nie bedzie wtedy to samo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ta beta zaczyna się dokładnie od początku gry aż do 6 misji, razem z dodatkowymi zadaniami to i tak nieco mniej niż 10 h gry które będę musiał przejść ponownie z pełna wersją gry. A czy ją kupie ? Nie wiem, chyba zrzucę się z bratem po połowie =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bety nawet patykiem nie trącam. Czekam na pełna kompletną grę. Wystarczą mi zachwycone głosy znajomych :] Te głosy mi mówią że pre-order to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 23:19, Snake08 napisał:

CZEMU JA NIC NIE WIEDZIAŁEM O ŻADNEJ BECIE!?!? -.-

bo to nieoficjalna beta, na torrentach
ja poczekam na taka bete pelnej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 08:35, mronoth napisał:

ja poczekam na taka bete pelnej gry


Jako, że premiera za miesiąc to raczwj się nie doczekasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 09:13, Waaazuuup napisał:

> ja poczekam na taka bete pelnej gry

Jako, że premiera za miesiąc to raczwj się nie doczekasz :)

Nie karm trola !

A tak szczerze powiedziawszy to ten odsetek osób które grały w Preview build nie jest wcale tak wielki, z kilku osób które znam i tak jak ja są fanami Deusa, w press demo grałem tylko ja, pozostałe osoby nie chcą sobie spoilerować głównego wątku i wolą poczekać :)

A sam filmik owszem ma około tyogdnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 09:13, Waaazuuup napisał:

> ja poczekam na taka bete pelnej gry
Jako, że premiera za miesiąc to raczwj się nie doczekasz :)

widze, ze nie zrozumiales

@pimply
znowu zaczynasz trollowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować