Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 3 nie będzie ostatnią grą z serii

59 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2011 o 14:11, Crask napisał:

Po trójce, o ile dotrzymają słowa i faktycznie zakończą historię Sheeparda i Żniwiarzy
raczej dam sobie spokój z tą marką. Chyba żeby mnie zaskoczyli i zmontowali coś ciekawszego,
niż Sheep jr. kontra straszliwe zagrożenie dla Cytadeli i okolic.

Ja daję sobie spokój już teraz. Nigdy nie zapomnę mojej zamówionej przed premierą EK. Do tej pory nie sądziłem, że wydawca może oszczędzać na pudełkach, ale niemieszczący się do opakowania artbook - tak, ten sam, który to się odbierało w sklepie osobno, bo były "opóźnienia"; niech go ktoś spróbuje wsadzić do pudełka, życzę powodzenia... - oraz niekompatybilne dlc z moją wersją gry uważam za brak jakiejkolwiek kultury wydawniczej i szacunku do mojej osoby klienta. Tak, wiem, że nikt mi ich nie obiecywał, ale tylko mi wydaje się to jakieś takie nie fajne?

A, no i przede wszystkim: konieczność płacenia za dlc łączące fabularnie ME2 i ME3. No po prostu szczyty wszystkiego:) Mogliby jeszcze zrobić tak, że po każdej zakończonej misji wyświetlałoby się "WRZUĆ MONETĘ, WRZUĆ MONETĘ", tyle dobrego, że zrezygnowali z tego rozwiązania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałbym nic przeciwko. Pod warunkiem jednak, że nie będą to fabularne kontynuacje losów komandora Sheparda, a cRPGi osadzone w dość bogatym uniwersum Mass Effect. Z chęcią zobaczyłbym jakiegoś bardziej klasyczną grę RPG z możliwością stworzenia własnej postaci z nienarzuconą z góry przez twórców rasą awatara gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 14:23, Zgreed66 napisał:

> ale i tak lepiej niz na konsolach

Jakby sie lepiej trzymały na pc to byś podał jakis tytuł...
Ze skradanek to chyba tylko Death to spies kojaze, ale to jakieś Ruskie niszowe coś.
Hitman niby sie pojawia, takze na konsolach, ale co to bedzie teraz, nie oceniam.
Ale tez popieram Henrara, że to zmiana upodobań graczy...

sam sobie odpowiedziales, death of spies wystarczy, no ale to ruskie, niszowe cus, z wami taka rozmowa jak ze sciana :)
a taktyczny shooter np. arma1, arma2, ale to tez niszowe, ruskie wiec sie nie liczy :P

macie racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 14:46, mronoth napisał:

sam sobie odpowiedziales, death of spies wystarczy, no ale to ruskie, niszowe cus, z
wami taka rozmowa jak ze sciana :)


To jest ruskie niszowe cuś, jak sie sprzedaje praktycznie tylko w Rosji i wychodzi cały czas zabugowane i wyglada jak sprzed dekady itd. No, chyba, ze inaczej rozumiemy "dobrze sie trzyma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 14:53, Zgreed66 napisał:

To jest ruskie niszowe cuś, jak sie sprzedaje praktycznie tylko w Rosji i wychodzi cały
czas zabugowane i wyglada jak sprzed dekady itd. No, chyba, ze inaczej rozumiemy "dobrze
sie trzyma"

teraz wez gleboki oddech, przeczytaj poprzednie posty i znajdz gdzie ja napisalem, ze na pc te gatunki dobrze sie trzymaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 15:10, mronoth napisał:

teraz wez gleboki oddech, przeczytaj poprzednie posty i znajdz gdzie ja napisalem, ze
na pc te gatunki dobrze sie trzymaja


Napisałeś, ze wyglądają lepiej ;) a nie liczac tej grupy to jest tyle samo co na konsoli.
Poziom imo ten sam. Tylko, kto to na konsoli wypusci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 15:12, Zgreed66 napisał:

Napisałeś, ze wyglądają lepiej ;) a wcale swietnie sie nie trzmają.
Poziom imo ten sam. Tylko, kto to na konsoli wypusci...

te same gry co na konsoli plus kilka innych tylko na pc to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2011 o 14:53, Zgreed66 napisał:

wychodzi cały
czas zabugowane

jeśli DtS jest zabugowany, to chciałbym żeby wszyskie gry były takie były. Ani jednego sypnięcia do pulpitu, żadnej zwiechy, żadnego glicha uniemożliwiającego zakończenie misji.. najwyżej tyle, co kiepskie SI w otwartej walce (ale umówmy się, że nie na tym ta gra polega) i czasem nie zwracające uwagi na najbardziej nawet absurdalne zachowanie gracza (aczkolwiek z tym miałem "problem" może ze trzy razy i to w obu częściach). Fakt, crysis to to nie jest, ale klimat trzyma i to imho najważniejsze.
ale to tak na marginesie, bo imho to jedna z najbardziej niedocenianych serii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2011 o 13:41, Sinirio napisał:

Mniej więcej tak jest w kodeksie.

hm, chyba że, w takim razie mój błąd. Pewien jednak byłem, że przynajmniej na trailerach (intro?) mówili o tym nieco inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść
Niepokonanym
Wśród tandety lśniąc jak diament
Być zagadką, ktorej nikt
Nie zdąży zgadnąć nim minie czas "

Śmieszą mnie wpisy tego typu, lepiej produkować tandetę ale DOBRZE JEST CIĄGNIEMY DALEJ. Tak ma być? Tak chcecie? No tak bo lepiej zredukować wymagającego gracza, który oczekuje od wydawców by produkowali towar dobry, do bezmyślnego fanboy''a który onanizuje się do każdego ukochanego tytułu.

Oj, kiepsko się dzieje w świecie gier...
Call of Duty stało się już mało grywalne i chłamowate
Fable stało się już ułomne i trywialne
ME było początkowo nawet grywalne... no i się.... (tak pogryźcie mnie za to)
Ktoś chce wymienić jeszcze kilka tytułów?

A komentarz... to cóż, lekko debilny.
"Kontynuowanie serii Mass Effect to jedyne logiczne rozwiązanie." - no nie, nie za bardzo
"Frustraci będą pewnie krzyczeć o braku innowacji i męczeniu marek" - to już chyba wolę być frustratem niż, bezmyślnym zombie który kupi wszystko co mu się wciska, nawet jeśli to chłam.

Gratulacje... dzięki ludziom takim jak wy... może się pożegnajmy z tytułami które mogłyby powstać gdyby studio nie molestowało przez 30 lat jednego tytułu. Popatrzmy np. na piotrusia kłamcę... pasmo zwycięstw... aż tu nagle genialne Fable... później słabowity Fable II... no i na końcu III... która jest jaka jest... Ot cała historyjka, człowiek stracił przez to respekt milionów graczy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 16:14, mronoth napisał:

wystarczy jedna zebym mial racje


Ta, bo na konsolach (PSP i niedługa X360 i PS3) Metal Gear Solid: Peace Walker nigdy nie wyszedł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 14:11, Crask napisał:

Ależ oni mają scenarzystów. Np. Jen Hepler, która ceni Zmierzch bardziej niż Władcę Pierścieni i odpowiada za robienie ze wszystkich postaci biseksów.

Niech zatrudnią więc kogoś z łapanki na ulicy, a obecnego wywalą na zbity pysk, historii lepiej by się to przysłużyło.

Dnia 25.07.2011 o 14:11, Crask napisał:

(...) bo cover shooter z elementami rpg najwyraźniej się dobrze sprzedaje (...)

Cover shooting to tylko sposób na eksterminację i jedno nie wyklucza drugiego, ale tutaj trzeba jednak chęci i pracy, a nie pierdzenia Hudsona przy każdej okazji jaka to gra jest wyjebista w kosmos.

Dnia 25.07.2011 o 14:11, Crask napisał:

(...) a Bio potrafi być kreatywne, ale chyba im się to już znudziło.

Kreatywny to mieli marketing przez jakiś czas, teraz nawet to wałkują na jedno kopyto.

Dnia 25.07.2011 o 14:11, Crask napisał:

Po trójce, o ile dotrzymają słowa i faktycznie zakończą historię Sheeparda i Żniwiarzy raczej dam sobie spokój z tą marką.

Mam taki sam plan ;-]

Dnia 25.07.2011 o 14:11, Crask napisał:

Chyba żeby mnie zaskoczyli i zmontowali coś ciekawszego, niż Sheep jr. kontra straszliwe zagrożenie dla Cytadeli i okolic.

Pewniejsze jest doczekanie końca w 2012 niż to, że Bioware Cię czymś zaskoczy ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... Ciekawe tylko jak wybrną z bagna w jakie pakują się tworząc takie zakończenie, które fani tak "hejtują" na wszelakich forach o ME, w tematach ze spoilerami... Jakoś nie bardzo widzę możliwość kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 22:59, Miczel napisał:

Jakoś
nie bardzo widzę możliwość kontynuacji.


Przyznam że nie wiem jakie jest zakończenie bo unikam spoilerów jak ognia, ale już dawno mówiono że jeśli powstanie kolejny Mass Effect to będzie to całkowicie nowa gra i nowa fabuła osadzona w tej samej galaktyce ale nie mająca bezpośredniego związku z trylogią Sheparda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 21:31, barth89 napisał:

Ja obstawiam MMO Mass Effect (w tym przypadku mass będzie dosłowne).


Raczej mało prawdopodobne. Gra trochę dublowałaby SWOTOR''a. Płaszczyzna "kosmicznych" MMO zdaje się być skutecznie zagospodarowywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 11:12, Sanders-sama napisał:

Niech najpierw skończą trylogię z Shepardem a później myślą...

Właśnie skończyli, więc teraz siedzą i myślą co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować