Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowa wersja From Dust zalicza obsuwę

18 postów w tym temacie

Sam nie mogę się doczekać kiedy ta produkcja trafi jutro na xbl. Gra wygląda naprawdę interesująco. Szkoda, że posiadacze PC jeszcze muszą czekać. Przyczyna tkwi pewnie po stronie technicznej. Przy okazji - wiecie, że okładkę do tej gry zaprojektowali Polacy?

@EDIT
Ewentualnie tak jak mówi kolega Fang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już w tym roku? Zagram, bo Eric Chahi jest jednym z największych wizjonerów w branży gier, chociaż akurat From Dust wygląda na tytuł podobny do Populousa. Czekanie to żaden problem, te dwa, trzy tygodnie to niewiele w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 08:56, Eguroll napisał:

Skąd ja to wiedziałem. No to co Ubi? Na kiedy przesuwamy ACR?


Pewnie standardowo na luty-marzec... Szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Ubi leci w kulki. Akurat kiedy jest świetny czas na premierę tego tytułu, to oni wypuszczają tylko na ixa, miesiąc później na pc a na ps 3 jakoś we wrześniu. Jak już maja obsuwę to powinni opóźnić na wszystkich platformach o np miesiąc, było by sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft - gigant elektronicznej rozrywki który przekłada terminy gier na PC gdy już planowany termin jest tuż tuż. Co za głupia praktyka... Zamiast powiedzieć wcześniej to lecą w kulki do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie jakbyście nie mieli w co grać. No dajcie spokój, te 3 tygodnie nikogo nie zbawią. Co do AC to nigdy nie jesteśmy poszkodowani bo dostajemy już edycję ze wszystkimi DLC w standardowej cenie. Mi to odpowiada bo biorąc przykład Brotherhooda, mam AE o 60zł taniej niż standardowa edycja konsolowa. Marudni jesteście jak stare baby, tyle niektórym powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 10:29, krzysiek-xxx napisał:

Marudni jesteście jak stare baby, tyle niektórym powiem.

To już nie chodzi o to kiedy ta gra wyjdzie. Najpierw obiecują premierę tego samego dnia na wszystkie platformy, dają pre-ordery itp. itd. a miesiąc przed premierą mówią - poczekajcie do marca. Jeszcze był przecież motyw z EK Brotherhooda którego starczyło tylko dla ludzi którzy zamówili go pierwszego dnia po stracie, a to był może wrześnień albo jeszcze wcześniej. Sorry ale czy tak zachowuje się poważna firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co do AC to nigdy nie jesteśmy poszkodowani bo dostajemy już edycję ze wszystkimi

Dnia 26.07.2011 o 10:29, krzysiek-xxx napisał:

DLC w standardowej cenie.


Nie no poszkodowani nie jesteśmy w końcu 5 miesięcy jak to miało miejsce z brotherhoodem to NIC. Kilka dni minie tak szybko , że nikt nie zauważy.
No sorry ale ja już wolę zapłacić za to DLC niż czekać prawie pół roku.

Z Free Dust to inna sprawa bo to zaledwie kilka tygodni. Jednak i tak przekładanie premiery na kilka dni przed nią jest... no właśnie głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać aż to ściągnę :D. Uwielbiałem gry twórcy tej gry :) w ciemno bez recenzji kupię tę grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na możliwości Ubi w kwestiach obsuw to są tylko 3 tygodnie, a ja po wyprzedażach na Steamie, Gamersgate i GoGu mam tyle tytułów do ogrania, że From Dust pewnie i tak kupię dopiero w październiku - listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 10:44, Laid_back napisał:

Nie ma co rozpaczać, macie mnóstwo świetnych gier aktualnie
do grania- więc przesunięcie innej o parę dni nie jest dramatem ;)


Owszem, ale nie o to chodzi. Chodzi o poważne traktowanie społeczności. Kiedy ktoś mówi "Na PC będziemy wypuszczać gry z opóźnieniem, bo obawiamy się piractwa / słabej sprzedaży" to wszystko jest w porządku, bo jest to zagranie jawne, szczere i sensownie uzasadnione. Ale kiedy ktoś mówi "Musimy dać naszym dewloperom kilka dni więcej, by mogli dopracować wersję PC", to jest irytujące. Dlaczego? Bo to zwyczajne kłamstwo. Taką odpowiedź otrzymał właśnie serwis Rock, Paper, Shotgun - przedstawiciel Ubisoftu nie raczył już jednak odpowiedzieć, dlaczego taka sytuacja zdarzała się przy niemal każdej pecetowej wersji z ich logtypem. Nic tak nie irytuje jak traktowanie ludzi jak bandy bezrozumnych małp, którym można wszystko wcisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować