Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza na świecie recenzja Deus Ex: Bunt Ludzkości - jest hit!

70 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2011 o 22:02, RexNebular napisał:

Po pierwszej recenzji (też w PC Gamerze) to i Dragon Age 2 był hitem, hehe.

Dlatego nie sugeruję się recenzjami, jednemu dana gra może się podobać a innemu nie<w końcu recenzja jest czymś bardzo subiektywnym>. Dlatego dopóty nie ocenie gry dopóki jej nie przetestuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 23:03, marcin-malysza napisał:

> Po pierwszej recenzji (też w PC Gamerze) to i Dragon Age 2 był hitem, hehe.
Dlatego nie sugeruję się recenzjami, jednemu dana gra może się podobać a innemu nie<w
końcu recenzja jest czymś bardzo subiektywnym>. Dlatego dopóty nie ocenie gry dopóki
jej nie przetestuję...


Agreed.

Dlatego, na przykład, ja muszę sam spróbować, aby ocenić ile ludzi tyle gustów...

... a jeśli chodzi o wysokie oceny recenzentów od parunastu lat, podchodzę do nich z dużym dystansem.
I tylko dlatego, że mój gust jest zdecydowanie bardzo wysublimowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex: Invisible Wars to była totalna porażka - pierwsza część gry byla rewelacyjne natomiast Invisible Wars dramat - nie wiem skąd takie wysokie oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobny news był w przypadku Feara 3 i jego pierwszej recenzji, która oscylowała w granicach 90%.
Jak się potem okazało, Fear 3 był grą bardzo przeciętną i mało kto przyznał jej po premierze tak wysoką ocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2011 o 10:11, kaczek93 napisał:

Podobny news był w przypadku Feara 3 i jego pierwszej recenzji, która oscylowała w granicach
90%.
Jak się potem okazało, Fear 3 był grą bardzo przeciętną i mało kto przyznał jej po premierze
tak wysoką ocenę.


Tak ale akurat w przypadku DE ocena jak najbardziej rzeczywista. Gra nie jest doskonała, ale na pewno bardzo dobra. Główny wątek fabularny po kilku minutach gry wytaje się totalnie banalny i bez polotu, ale może później są jakieś ciekawe zwroty akcji, nie wiem niestety. Za to niektóre questy poboczne są świetne. Styl gry można obrać dowolny, każdy coś dla siebie znajdzie. A muzyka to po prostu sam miód. Myślę, że każdemu się giera spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsze recki bywają kupione coś w stylu: "damy wam zrecenzować gre, jeśli nie dacie oceny poniżej 8/10.. więc mi się nie spieszy i poczekam jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować