Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - odcinek 49, traktujący o nieobecnych graczach i terrorystach

39 postów w tym temacie

sluchac mi sie tego nie chce, ale czytalem przed chwila, ze w norwegii wycofuja ze sklepow sniper ghost warrior i wiele innych, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 21:19, mronoth napisał:

sluchac mi sie tego nie chce, ale czytalem przed chwila, ze w norwegii wycofuja ze sklepow
sniper ghost warrior i wiele innych, hahaha

Jakbyś posłuchał, to byś wiedział o wiarygodności pierwotnego źródła informacji... no i wiedziałbyś, że coś się dzieje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zlazło na tą ocene tekstow. To wlasnie raz sie zdziwiłem, bo oceniajac jeden tekst - chyba wlasnie bete HVI.
Stwierdziłem fajny tekst i dałem maks, a tu wyskoczyła jakas niska nota, az sie zdziwilem, czy nie dalem przez przypadek za niska ocene xd To teraz wiem wtf.
Co do samych zmian, to odstapiłem swoj klucz do bety kumplowi i swtierdził nawet, ze mu sie nowa czesc bardziej podoba, jak chociazby v ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę słuchać, bardzo lubię wasz underground, tylko NA INNOSA, proszę mniej "przepychanek" i przekrzykiwania się. Czasem jest to zabawne, ale znacznie częściej sprawia, że słucha się was ciężko. Także wiedzcie, że coś się dzieje. :P

[EDIT]: Mysza, jak już kiedyś będziesz "wtubiał" Lucasowi, to rozważ nie wyłączanie dyktafonu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 22:33, Volrgarth napisał:

Właśnie kończę słuchać, bardzo lubię wasz underground, tylko NA INNOSA, proszę mniej
"przepychanek" i przekrzykiwania się. Czasem jest to zabawne, ale znacznie częściej sprawia,
że słucha się was ciężko. Także wiedzcie, że coś się dzieje. :P

Formuła musi być swobodna, staramy się być mega pr0, ale za razem reprezentujemy mega underground... czasem nie wychodzi najlepiej, ale przynajmniej wiecie, że coś się dzieje i że nikt tego nie montuje, nie przerabia.
EDIT: przede wszystkim zaś, jesteśmy po prostu sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 22:35, Lucas_the_Great napisał:

Formuła musi być swobodna, staramy się być mega pr0, ale za razem reprezentujemy mega
underground... czasem nie wychodzi najlepiej, ale przynajmniej wiecie, że coś się dzieje
i że nikt tego nie montuje, nie przerabia.
EDIT: przede wszystkim zaś, jesteśmy po prostu sobą :)


Jeśli staniecie się "mega pr0", to przestane was słuchać. A wysłuchałem - prawie - wszystkich, więc stracilibyście lojalnego słuchacza. Tak, to jest groźba! Coraz więcej mediów growych jest realizowana profesjonalnie, przez co tracą ten niemal młodzieńczą pasję, jeśli wiesz o co mi chodzi? Underground ma swoje wady (np. nieregularność pojawiania się kolejnych części:P ), ale mało co może rekompensować pasję undergroundowych autorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo chciałem napisac, Volgarth ;) Z tym przekrzykiwaniem się masz rację, czasem jest tego za dużo. :D Każdy chce coś powiedzieć i wcinacie się sobie w zdanie. Z drugiej strony i tak znowu mi to nie przeszkadza, bowiem bardzo lubie was słuchać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 23:10, Snake08 napisał:

Lucas cierpi na niedobór czasu i strasznie mu się spieszy z wygłaszaniem myśli :D


Na dodatek ciągle sobie urządzacie jakieś docinki, czepiacie się słówek. Czasem sprawia to wrażenie jakbyście nagrywali pr0gram z przymusu, a nie wspólnej chęci i pasji. Tworzycie zbyt ciężki klimat.

Ale poza tym całkiem przyjemnie mi się was słuchało i pewnie zainteresuję się też przyszłymi (i przeszłymi) odcinkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 22:35, Lucas_the_Great napisał:

EDIT: przede wszystkim zaś, jesteśmy po prostu sobą :)


And That''s the point.
Dzięki temu podcast ma swój unikalny klimat w przeciwieństwie do audycji radiowych do których zapraszani są przeróżni eksperci od wszystkiego.

Czekamy na 50 odcinek i wiedzcie, że... czekamy na coś mega mega pr0 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 23:20, Snake08 napisał:

Na dodatek ciągle sobie urządzacie jakieś docinki, czepiacie się słówek. Czasem sprawia
to wrażenie jakbyście nagrywali pr0gram z przymusu, a nie wspólnej chęci i pasji.


Pudło. Z Myszą po prostu od około półtorej dekady sobie docinamy. Czemu? Bo ja wiem? Bo jesteśmy przyjaciółmi, więc możemy, bez robienia przy tym jakiejś draki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, to pierwszy pr0gram, który wysłuchałem i nie miałem pojęcia jak to jest między Wami. W takim razie współczynnik frajdy podczas słuchania Was wzrasta o 2 oczka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie, wymiotować się już chce od całej tej nagonki na wyczyn Breivika. Osobiście czynu nie pochwalam, ale doceniam zaangażowanie człowieka i pobudki, jakimi się kierował. I nie jest ważne w tym momencie, czy to (chore psychicznie) "bydlę" (jak go nazwano), czy zdeterminowany europejczyk. Stworzył plan, przeprowadził go od A do Z, i w tym aspekcie jest od wielu z nas lepszy. Zaglądałem do jego manifestu, ale nie skupiałem się na częściach dotyczących gier. Są tam ciekawsze, i bardziej interesujące z punktu bezpieczeństwa europejskiego, fragmenty (w necie ciężko już manifest znaleźć, jak ktoś chce mogę na maila wysłać).
czasem śmieszy mnie, jak bardzo ludzie się przejmują tym, co jakieś oszołomy w mediach wypowiadają na temat gier i przemocy w nich zawartej. uważam, że nie ma czym się przejmować, bo zawsze znajdzie się ktoś (przedsiębiorczy człowiek), kto przekona oszołomów do zmiany zdania, a do tego sprzeda nam grę.
co do samej formy, przydałby się Wam koordynator dyskusji. bez niego, nagranie wychodzi jak zrobione w pubie w piątkowy wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 23:36, olo-koksik napisał:

Jak nazywa sie autor tej książki bo niewyraźnie powiedzieliście?

Wolfgang Jeschke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 23:27, Lucas_the_Great napisał:

Pudło. Z Myszą po prostu od około półtorej dekady sobie docinamy. Czemu? Bo ja wiem?
Bo jesteśmy przyjaciółmi, więc możemy, bez robienia przy tym jakiejś draki? :)


Propo docinek to wspomnę wydarzenie z poprzedniego weekendu które mnie osobiście zabiło xD. Swoją drogą szkoda, że w tych swoich dygresjach nie wspomniałeś o Avangardzie na której byłeś razem z Trashką (nie wiem czy też z Myszę)... niby nie w temacie ale wam to nigdy nie przeszkadzało. Ale do rzeczy, otóż siedze tam sobie na spotkaniu autorskim z pisarzem Marcinem Przybyłkiem, drzwi na zewnątrz są otwarte i nagle Przybyłek (warto wspomnieć bardzo inteligentny ale i przyjemny w obcowaniu facet) się wychyla i krzyczy "Lucas chodźcie tu chodźcie", a z korytarza dochodzi do mnie znany mi z 47 nagrać głoś "eeee do ciebie?" xD. Padłem :P. Swoją drogą inaczej sobie Trashkę wyobrażałem :P.

Co do podcastu nie wiem jak dziś wygląda WoW bo nie gram już plus minus rok ale dawniej taktyki jak najbardziej się układało. Może nie były jakieś mega skomplikowane ale zasada "bij go i nie daj się pobić" przestawała działać plus minus w okolicach 40 lvlowych instancji :P.
Tyle gadacie o tej Civce, że sam się chyba skuszę i odpalę zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować