Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Witam.
Jak wygląda tryb TVH pod względem poziomu wrogów?
Chodzi mi właściwie o to iż główną historię ukończyłem na 35 poziomie i zabrałem się za dlc. Uruchomiłem captain scarlet i wszyscy maja poziomy pomiędzy 28-32 co dla mnie oznacza 1xp. Czy jak zaczne TVH mode i od razu odpale dlc to będzie to jakieś wyzwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 20:29, Wilzyg napisał:

Witam.
Jak wygląda tryb TVH pod względem poziomu wrogów?
Chodzi mi właściwie o to iż główną historię ukończyłem na 35 poziomie i zabrałem się
za dlc. Uruchomiłem captain scarlet i wszyscy maja poziomy pomiędzy 28-32 co dla mnie
oznacza 1xp. Czy jak zaczne TVH mode i od razu odpale dlc to będzie to jakieś wyzwanie?

Jak najbardziej, poziomy wrogów będą skalowane do twojego poziomu postaci. Poziom trudności podskoczy dość znacząco lecz nie jest to coś z czym nie dasz sobie rady solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2014 o 20:43, DarkWolf_PL napisał:

Jak najbardziej, poziomy wrogów będą skalowane do twojego poziomu postaci. Poziom trudności
podskoczy dość znacząco lecz nie jest to coś z czym nie dasz sobie rady solo.


Taka opcja już mi bardziej odpowiada ale co do samych zadań to wszystko od początku będe musiał robić już jednak spory kawałek tego dlc mam za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na TVHM poziomy przeciwników NIE skalują się do poziomu gracza, sa ustawione na sztywno i kończą się z tego co pamiętam na 50 poziomie. Skalowanie występuje tylko i wyłącznie na UVHM czyli poziomie trudności, na którym dopiero rozpoczyna się dobra zabawa i pojawiają trudności/wyzwania/potrzeba wykorzystania szarych komórek i sensu nabiera polowanie na zabawki i ustawianie strategii.

Moja rada? Zabawę z DLC rozpocząć dopiero po odblokowaniu UVHM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
czay może ktoś udostępnić save do borderlands 2 po(ewentualnie w okolicach) misji The Man Who Would Be Jack?
Podczas zapisu wyłączyło mi prąd i plik został uszkodzony. jaco9204@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że to dobre rozwiązanie. Fabuła w B2 jest interesująca, ale to gameplay jest tym co ją napędza. Choć przyznaję, początek wolno się rozkręca i nie każdy może mieć dość samozaparcia, żeby to powtórzyć.

Dwa linki z postaciami najbliżej które mam.
22 poziom Salvador - Wildlife Preservation (dwie misje główne przed Opportunity) +42 badass tokens
http://docs.google.com/file/d/0B4Cf-tn6tQh5VGo3ZG5tcnBBZTQ

31 poziom Zer0 - Toil and Trouble - (dwie misje główne po Opportunity i zaczęty DLC ze Scarlett) +68 badass tokens
http://docs.google.com/file/d/0B4Cf-tn6tQh5T3RpeG5tSVJha0k

Obie z postaci zrobionych tylko do achievemt klasowy, więc raczej bez rozglądania się i w miarę szybkie przejście po misjach i dedykowane temu buildy. Nie polecam zaczynać od Zer0, bo skoro chcesz grać dla fabuły to omija ciebie bardzo istotna misja ze szturmem na bunkier. Ale z drugiej strony, kilka znośnych itemów powinien mieć, więc możesz go wgrać i okraść przy okazji. Bo wyposażenie Salvadora mało do czego się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę czy wymagania dużo się różnią od części pierwszej? Bo planuje zakup, niby spełniam wymagania minimalne bo na lapku bym grał, ale wolę się upewnić, część pierwsza mi działa, na standardowych ustawieniach jedynie rozdzielczość zwiększałem. Bo nie ma dema z tego co się orientuję i nie mam jak sprawdzić, czy gra mi odpali...

Jakoś nie wierzę w wymagania opisane na pudełku, wolę się upewnić od graczy, którzy grę już mają ;)

AMD Phenom II 4 cores P980 1,8 Ghz
Radeon HD 6650M 1 GB
6 GB Ram
Windows 7 x64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciągle UE3. Wyganiania nie są specjalnie wyższe niż dowolny tytuł i całkiem ok się skaluje. U siebie na c2d@3.5 i 5770 mam 45-80 fps w 720p z wszystkim na maksa, do 900/1080p muszę zejść w dół z cieniami i zasięgiem rysowania żeby fps nie spadał w okolice 30. Tak naprawdę to mógłbym zaryzykować, że B2 w większości działa mi lepiej niż B1 (choć nie dam gwarancji 100% bo jakoś nie mogę przekonać B1 żeby zrezygnował z limitu na 60fps). Ale nie ma tutaj takich miejsc jak T-Bone Junction z Knoxxa czy Tartarus Station z Robolution gdzie fps potrafi bez sensu spaść pod 25 mimo, że nic na ekranie się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 20:46, Isildur napisał:

AMD Phenom II 4 cores P980 1,8 Ghz
Radeon HD 6650M 1 GB
6 GB Ram
Windows 7 x64

Grałem sam i w coopie, na:
Windows Xp SP3, C2D 8400, AMD HD 4870 512GB VGRAM, 2GB DDR2 RAM 800Mhz, 1280x1024 detale na full, AA x4, i, pomijając Bloodshot Stronghold (tudzież jej copypastę z pierwszego DLC), nie miałem ani spadków płynności ani crashy (w BS wywalało czasem error z powodu "przeciążenia pamięci", głównie w multi). Chyba nie powinieneś mieć problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 20:46, Isildur napisał:

AMD Phenom II 4 cores P980 1,8 Ghz
Radeon HD 6650M 1 GB
6 GB Ram
Windows 7 x64


Na lajcie. Mam gorszego laptopa i mi śmiga na średnich. Jako że mam drugi monitor to przy większej rozdzielczości niż 1366x768 muszę te ustawienia zmniejszyć na niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie dotyczące tych złotych kluczy, mam ich 18 czy muszę je w jakimś terminie wykorzystać czy mogę je chomikować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 18:19, Isildur napisał:

Mam jeszcze pytanie dotyczące tych złotych kluczy, mam ich 18 czy muszę je w jakimś terminie
wykorzystać czy mogę je chomikować?


Możesz chomikować. Tylko jak będziesz zdobywać kolejne, pamiętaj że mogą się zresetować jeśli przekroczysz 255 :-)
Tu jest trochę info i różnych kodów
http://orcz.com/Borderlands_2:_Golden_Key#Latest_Shift_Codes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2014 o 18:19, Isildur napisał:

Mam jeszcze pytanie dotyczące tych złotych kluczy, mam ich 18 czy muszę je w jakimś terminie
wykorzystać czy mogę je chomikować?


Wygasnąć mogą kody na klucze (czyli możesz nie aktywować jakichś kodów opublikowanych dawno temu) ale same klucze pozostają i nie mają "terminu ważności". Miewałem wielomiesięczne przerwy w graniu i nic nie ubyło.

BTW, kody na klucze dosyć regularnie pojawiają na Twitterze Randy''ego Pitchforda @DuvalMagic, po 5 kluczy na kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja dopiero kupiłem borderlands 2, wiem ze późno ale chciałem jakiejś odskoczni... A więc stąd tez moje pytanie, czy ktoś jeszcze z was gra a konkretniej czy chciałby przejśc od poczatku cała grę jeszcze raz? Póki co mam tylko podstawkę, jeśli byłoby z kim grać i gra by wciągnęła jeszcze bardziej to pomyślę nad seasson packiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować