Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2012 o 15:27, Sweeney90 napisał:

Panowie mam pytanie do osób zaznajomionych z obydwoma częściami Borderlands.


Moim zdaniem, fabularnie jednak trochę stracisz. Nie na tyle, by nie zrozumieć o co biega (bo wszystko jest dość jasno i wyraźnie wyjaśnione w intrze i questach), ale zdecydowanie ominie Cię wiele smaczków i nawiązań do pierwszej części. Biorąc pod uwagę fakt, że jest ona teraz dostępna jako GotY, naprawdę warto, moim zdaniem, po nią sięgnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 15:57, Numenpl napisał:

zamierzam inwestować w guirella tree


Dokładnie to samo robię - maksuję Sabre Turret. Najpierw Guerilla do końca, potem spróbuję Survival, żeby dojść do skilla zmniejszającego cooldown. Niestety, będzie to miało miejsce dopiero około 47 poziomu, a i tak bez podniesionego level capa nie dam rady tego skilla wymaksować. No, chyba, że gdzieś w grze ukryte są dodatkowe skill points.

Dnia 23.09.2012 o 15:57, Numenpl napisał:

ponad 20 tokens i tylko ponad 2% do damage


Ja mam już ponad 25 i +3.3% o ile się nie mylę. Szkoda, że na liście pojawiają się losowe bonusy, trzeba się przez to rozdrabniać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 13:48, sinir napisał:

> Ja może jutro skoczę po grę, bo ponoć MediaMarkt sprzedaje po 89 zł a Empik po 139
zł,
> więc jest jest różnica aż 50 zł - o ile to prawda.

I jak, prawda to?


Niestety, nie
gra była tam w cenie 119 zł - dokładnie, była, bowiem przyszło tylko 10 sztuk i wszystkie już zeszły ...
podobnie ma się sprawa z Empikiem: w Sosnowcu były dwie sztuki, w Realu w Czeladzi nie ma ani jednej, na Empik.com " towar niedostępny "
w MM ma być dostawa w przyszłym tygodniu ale też w śladowej ilości, ok. 10 sztuk ...
co ciekawe, wersji konsolowych nigdzie nie brakuje, tylko wersji PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie:

1) na Muve.pl - wraz ze zniżką w Kompanii Grczy w wys. 40% gra kosztuje 85 zł. Oczywiście gra wraz z Premiere Club. Warto przypomnieć, że od tygodnia Muve.pl wprowadził usługę "Darmodostawa". Chyba opłacalne, co nie?

lub

2) na GreenManGaming wraz ze zniżką ok. 20% - w przeliczeniu na złotówki będzie to ok. 115 zł. Oczywiście wersja wraz z Premiere Club.

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem w MM i nie było problemów z dostępnością co do samej gry.

Czy ja mam takiego cholernego pecha?? gram Salvadorem,Zero i same gówno mi dropi na serio Zero lvl 15 broń lvl 15 i musiałem cały magazynek władować w jednego maraudera (zwykłego) a teraz gram axtonem i lvl 10 shotgun mi dropnął 3 levele temu i co się dzieje 35x16 dodatkowo efekt wybuchu i taki badass nomad ginie od góra 2 strzałów w czerep zwykli hurtowo padają rekord 3 jednym strzałem co prawda jeden strzał zabiera 4 naboje tylko co z tego jak gówno które mi dropnęło jak grałem zero pożera 3 naboje musi zużyć 2 magazynki by dać taki efekt.

Czy naprawdę mam aż takiego pecha grając innymi postaciami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 22:00, Janek_Izdebski napisał:

Numenpl sorki za offtop, czy grasz może na PC? Jeśli tak jaki masz ID Steam i nick w
grze? Dzięki. :)

już ci wysłałem do dodania do friends

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 21:53, Numenpl napisał:

Czy ja mam takiego cholernego pecha??


Chyba tak, bo jak grałem Zer0, to parę razy dropnęły mi niezłe giwery - jedna snajperka i jeden SMG. Gdy zmieniłem postać na Axtona, ten z ogromnym powodzeniem z nich korzystał, dopóki nie znalazł czegoś lepszego.

Swoją drogą, gratuluję shotguna. A czemu nie skorzystasz z shared stash w Sanctuary i nie prześlesz shotguna do Zer0wi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 22:14, Ring5 napisał:

Swoją drogą, gratuluję shotguna. A czemu nie skorzystasz z shared stash w Sanctuary i
nie prześlesz shotguna do Zer0wi?

bo zanim się skapnąłem że jest taka możliwość ROTFL skasowałem postać ech dobra i tak mi ta postać nie pasuje zacznę jutro salvadorem znowu grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 22:14, Ring5 napisał:

Swoją drogą, gratuluję shotguna. A czemu nie skorzystasz z shared stash w Sanctuary i
nie prześlesz shotguna do Zer0wi?

bo zanim się skapnąłem że jest taka możliwość ROTFL skasowałem postać ech dobra i tak mi ta postać nie pasuje zacznę jutro salvadorem znowu grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 21:12, Janek_Izdebski napisał:

Kupujcie:

1) na Muve.pl - wraz ze zniżką w Kompanii Grczy w wys. 40% gra kosztuje 85 zł.
Oczywiście gra wraz z Premiere Club. Warto przypomnieć, że od tygodnia Muve.pl
wprowadził usługę "Darmodostawa". Chyba opłacalne, co nie?


Zapomniałem o zniżce z KG za punkty, tyle że na zniżkę trzeba poczekać / kody wysyłają zwykle w środę /, darmowa dostawa działa tylko wtedy, gdy zapłaci się za towar przelewem, poza tym ja chciałbym za jednym zamachem zamówić też dwa filmy na Blu-Ray - czy jeżeli użyję kodu -40% to czy ta promocja nie będzie się kłócić z promocją darmowej dostawy?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 22:27, lis_23 napisał:

Zapomniałem o zniżce z KG za punkty, tyle że na zniżkę trzeba poczekać / kody
wysyłają zwykle w środę /, darmowa dostawa działa tylko wtedy, gdy zapłaci się za
towar przelewem, poza tym ja chciałbym za jednym zamachem zamówić też dwa filmy
na Blu-Ray - czy jeżeli użyję kodu -40% to czy ta promocja nie będzie się kłócić z
promocją darmowej dostawy?.

Nie powinno się kłócić: za grę zapłaciłbyś zniżką, a za filmy normalnie.

Ta "Damodostawa" działa dopiero od tygodnia, niestety nie sprawdzałem regulaminu. Narawdę jest aktywowana tylko w przypadku płatności przelewem? W dzisiejszych czasach w końcu przelewy to chyba żaden problem, prawda? Zawsze możesz też płacić kartą. Tłumaczenie, że nie ma się karty jest w dzisiejszych czasach śmieszne. Ot w takim Alior Sync (a także w tradycyjnym, stacjonarnym Aliorze) dostajesz od ręki kartę debetową MastCard (wypukłą - działa jak kredytowa), która bez problemu można płacić w sieci. Z tego co wiem, taka karta jest free, na pewno jest za to mocno funkcjonalna. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2012 o 22:34, Janek_Izdebski napisał:

Nie powinno się kłócić: za grę zapłaciłbyś zniżką, a za filmy normalnie.

Chodziło mi o to, czy znizka -40% może się kłócić z darmodostawą

Dnia 23.09.2012 o 22:34, Janek_Izdebski napisał:

Ta "Damodostawa" działa dopiero od tygodnia, niestety nie sprawdzałem regulaminu.
Narawdę jest aktywowana tylko w przypadku płatności przelewem? W dzisiejszych czasach
w końcu przelewy to chyba żaden problem, prawda? Zawsze możesz też płacić kartą. Tłumaczenie,
że nie ma się karty jest w dzisiejszych czasach śmieszne. Ot w takim Alior Sync
(a także w tradycyjnym, stacjonarnym Aliorze) dostajesz od ręki kartę debetową MastCard
(wypukłą - działa jak kredytowa), która bez problemu można płacić w sieci. Z
tego co wiem, taka karta jest free, na pewno jest za to mocno funkcjonalna. :)
Pozdrawiam.

Co do owej darmowej dostawy:

" Wszystkie zamówienia opłacone z góry w naszym sklepie zostaną wysłane za darmo kurierem lub bezpłatnie doręczone do wybranego przez Ciebie Paczkomatu "

to ze sklepu Muve.pl
ja zawsze płacę kurierowi przy odbiorze, tutaj musiałbym wpłacić kasę komuś na konto, lub przelać ze swojego / to chyba jest płatne?, posiadam konto w Kredyt Banku / a karty nie mam żeby za nią nie płacić miesięcznie, ja wybieram dobie kasę w okienku, przy kasie, nie z bankomatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 22:43, lis_23 napisał:

Chodziło mi o to, czy znizka -40% może się kłócić z darmodostawą

Nie powinno się kłócić. Jakby co zadzwoń do Adama Wróblewskiego z Muve (adam.wroblewski@cenega.com) pod nr +48 22 574 25 90.

Dnia 23.09.2012 o 22:43, lis_23 napisał:

Co do owej darmowej dostawy:

" Wszystkie zamówienia opłacone z góry w naszym sklepie zostaną wysłane za darmo kurierem
lub bezpłatnie doręczone do wybranego przez Ciebie Paczkomatu "

to ze sklepu Muve.pl
ja zawsze płacę kurierowi przy odbiorze, tutaj musiałbym wpłacić kasę komuś na konto,
lub przelać ze swojego / to chyba jest płatne?, posiadam konto w Kredyt Banku / a karty
nie mam żeby za nią nie płacić miesięcznie, ja wybieram dobie kasę w okienku, przy kasie,
nie z bankomatu.

To najlepiej założyć dodatkowe konto internetowe (bezpłatne są m.in w mbanku, Alior Banku, Alior Sync - w tym ostatnim ponoć też bank daje rabat 5% przy każdej transakcji on-line - ale nie mogę tego potwierdzić, bo nie korzystałem). Przelewy na pewno są darmowe. Na Muve.pl szybko księgują wpłatę, więc taka forma płatności to same korzyści. :) Pozdrawiam.

P.S. Może wypowie się ktoś kto ma konto w Alior Sync, czy rzeczywiście robią ten cash-back 5%. Wie ktoś? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 23:41, Ecko09 napisał:

Co to za bonusy w 2 czekają, jeśli ma się save z jedynki?


Nic wielkiego - po jednej "głowie" dla każdej postaci. Np. Axton dostaje głowę Crimson Lance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować