Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - ponad pół godziny z QuakeConu; wersja PC wygląda najlepiej

72 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2011 o 15:04, Afgncap napisał:

Ja się wstrzymam z osądami i porównaniami do premiery, bo po prezentacji interfejs smierdzi
konsolą,

No shit, w końcu pokaz odbywał się na X360 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 15:08, Henrar napisał:

> Ja się wstrzymam z osądami i porównaniami do premiery, bo po prezentacji interfejs
smierdzi
> konsolą,
No shit, w końcu pokaz odbywał się na X360 :)


A myślisz, że na pc będzie inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 15:22, Afgncap napisał:

A myślisz, że na pc będzie inny?

a byla roznica w interfejsie miedzy konsolowa i pctowa wersja obliviona? chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pierwszy raz pokazywali gamplaye z Obliviona to wywoływały one u mnie opad szczęki. Szczegółowość świata, to że wszystkie czynności robiło się w tej grze naprawdę a nie poprzez opisy itd po prostu powalało tak samo jak niesamowita na owe czasy grafika. Niestety im dłużej się grało tym bardziej doskwierały błędy, AI, powtarzalność, drętwa fabuła, drętwe dialogi i takie same animacje. Najlepsze były zadania poboczne. Teraz w roku 2011 pokazują Skyrima, ale nie wywołuje on już takiego wrażenia jak Oblivion przed premierą. Owszem nadal wygląda bardzo dobrze, skala działań jest większa, jest jeszcze więcej szczegółów itd ale na dobrą sprawę to jest po prostu taki Oblivion na północy. Serwują nam po raz drugi tę samą grę na tym samym silniku, a dla tych którzy grali w ostatnie Fallouty nawet po raz czwarty bo model rozgrywki jest tu w ogólnym założeniu bardzo podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 15:19, kozak40 napisał:

Zajebiste.


Zacytuję klasyka: "troszkę kultury".

Dnia 08.08.2011 o 15:19, kozak40 napisał:

Czekam na premiere. Haters gonna hate.


Fanboys gonna love.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak wole Dark messiah bynajmniej jakoś to chociaż wygląda, a na tym filmiku skyrim to ja czasami nie wiedziałem co się dzieje czy on go trafił czy bohater dostał i jeszcze te niedorobione animacje, po prostu nie chciało im się za bardzo robić tej gry :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wole Dark messiah bo jakoś walki bynajmniej wyglądają, a na tym filmiku przedstawiającym skyrim nie wiedziałem często kiedy przeciwnik dostał a kiedy bohater bo są nie dorobione animacje po prostu nie chciało im się robić tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wole Dark messiah bo jakoś walki bynajmniej wyglądają, a na tym filmiku przedstawiającym skyrim nie wiedziałem często kiedy przeciwnik dostał a kiedy bohater bo są nie dorobione animacje po prostu nie chciało im się robić tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wole Dark messiah bo jakoś walki bynajmniej wyglądają, a na tym filmiku przedstawiającym skyrim nie wiedziałem często kiedy przeciwnik dostał a kiedy bohater bo są nie dorobione animacje po prostu nie chciało im się robić tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wole Dark messiah bo jakoś walki bynajmniej wyglądają, a na tym filmiku przedstawiającym skyrim nie wiedziałem często kiedy przeciwnik dostał a kiedy bohater bo są nie dorobione animacje po prostu nie chciało im się robić tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Podoba mi się póki co. Parę naprawdę fajnych pomysłów, animacje faktycznie są nieco nieociosane, ale może to poprawią. Ogólnie na plus, jak tylko gra zachowa klimat serii to będzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 15:53, CrysisPl napisał:

W Skyrim będą tylko drzewa iglaste?:/

A jakie byś chciał drzewa w tajdze? Rozumiem, że to fantasy, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 15:47, Naimad-PL napisał:

Ja tam i tak wole Dark messiah bynajmniej jakoś to chociaż wygląda, a na tym filmiku
skyrim to ja czasami nie wiedziałem co się dzieje czy on go trafił czy bohater dostał
i jeszcze te niedorobione animacje, po prostu nie chciało im się za bardzo robić tej
gry :\

"Bynajmniej «wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)»"

"Przynajmniej «partykuła wyznaczająca minimalny, możliwy do zaakceptowania przez mówiącego zakres czegoś, np. Wypij przynajmniej mleko., lub komunikująca, że ilość lub miara czegoś jest nie mniejsza od wymienionej i że może być większa, np. Wyjechała przynajmniej na rok.»"

sjp.pwn.pl

A porównanie DMoM do TES trochę nielogiczne, bo jedno to liniowa siekanka, a drugie to open-world RPG, czyli coś jak Gothic czy Risen. Co innego gdybyś odniósł się do samej walki z pierwszej osoby, bo to już ma więcej sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jazda konna to jakaś parodia. Gościu wygląda jakby na kucyku jeździł, tudzież jakimś niewyrośniętym koniu zaprzęgowym. Niech sobie odpalą M & B i zobaczą, jak powinien być feeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować