Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 14:00, Seqiu napisał:

> No żesz. U mnie albo po prostu nie da się wejść do google, ani nigdzie indziej, albo w
czasie
> przeglądania stroń nagły zator :[[

Niektóre osoby mają teraz takie problemy. Podobno, jak zresztą można wyczytać z wcześniejszych
postów, jest to spowodowane wymianą światłowodów. Ja także mam czasami takie problemy z netem,
mimo że posiadam Multimo...;)


Hmm... powinni to jakoś użytkownikom przekazać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:23, DartiReviMaster napisał:

Za każdym razem jak sie łącze to jest nie
wiadoma, bo jeśli mi sie nie połączy i stanie w jednym miejscu to jest kupa i najczęściej kończy
sie uruchomieniem ponownie ;(


To akurat wina Windowsa, bo miałem kilka internetów łączonych w ten sposób i zawsze było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:49, Rosomk napisał:

Jej,chociaż wszyscy narzekają na Neostradę jej użytkowników jest coraz więcej.Jak to się dzieje?


Bardzo prosta odpowiedz neostarda jest wszedzie dostepna,np takie chelo(niewiem czy dobrze napisałem) wymaga kablówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:57, hammerfall87 napisał:

> Jej,chociaż wszyscy narzekają na Neostradę jej użytkowników jest coraz więcej.Jak to się
dzieje?

Bardzo prosta odpowiedz neostarda jest wszedzie dostepna,np takie chelo(niewiem czy dobrze
napisałem) wymaga kablówki.

Ale Netia też jest prawie wszędzie dotępna a jest z tego co się orientuje dużo tansza od Neostrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 16:00, Rosomk napisał:

> > Jej,chociaż wszyscy narzekają na Neostradę jej użytkowników jest coraz więcej.Jak
to się
> dzieje?
>
> Bardzo prosta odpowiedz neostarda jest wszedzie dostepna,np takie chelo(niewiem czy dobrze

> napisałem) wymaga kablówki.
Ale Netia też jest prawie wszędzie dotępna a jest z tego co się orientuje dużo tansza od Neostrady.


zapewne też ,tp jest popularna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 16:00, Rosomk napisał:

> > Jej,chociaż wszyscy narzekają na Neostradę jej użytkowników jest coraz więcej.Jak
to się
> dzieje?


Marketing i jeszcze raz marketing (oraz liczne i kuszące promocje :P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio wielki problem, mianowicie Neostrada strasznie mi muli, najlepiej posłużę się przykładem- do tej pory podczas pobierania plików z ftp miałem 60, czasem nawet 70 KB/s, a teraz mam 15-25, a jak mam fart to 40 KB/s. Ktoś wie o co może chodzić? Jestem świeżo po reinstalce systemu, nawet jeśli wyłączę wszystkie programy mogące spowalniać transfer (Xfire, Tlen) dalej muli... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 16:00, Rosomk napisał:

> > Jej,chociaż wszyscy narzekają na Neostradę jej użytkowników jest coraz więcej.Jak
to się
> dzieje?
>
> Bardzo prosta odpowiedz neostarda jest wszedzie dostepna,np takie chelo(niewiem czy dobrze

> napisałem) wymaga kablówki.
Ale Netia też jest prawie wszędzie dotępna a jest z tego co się orientuje dużo tansza od Neostrady.


ja chciałem zmienić na netię ale wszystkie kabelki itp. są podłączone w centrali u tp (mają chyba umowę podpisaną). ale po zmnianie (w skrócie) nie miałem neta przez 9 miesięcy, ponieważ tp mówiło netii, że coś się rozwaliło i naprawią to w przeciągu tygodnia (czyt. 9 miesięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne trochę bo mi od około tygodnia też strasznie muli, strony wczytują się niemiłosiernie długo... po prostu obroty spadły strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Neostradę jakiś rok temu i nie byłem zadowolony. Średnio co 2 godziny się rozłączała, co było bardzo uciążliwe, często nie mogłem się połączyć przez co najmniej 15 min. Były też taki dny, że nawet reset nie pomagał. Z własnego doświadczenia szczerze odradzam zakup tej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej jak sprawdzic ile pozostalo transferu danych do sciagniecia ? Mam opcje 512 i boje sie ze przekroczylem ten limit 15GB bodajze bo na YouTube filmiki laduja mi sie godzinami a strony zamulaja ze przesada ale jak wchodze w panel administracyjny to w zakladce "transfer" jest tylko moj nr umowy .Kiedy licznik transferu jest zerowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to już od jakiegoś czasu neostrada jest bez limitów. W ogóle teraz rzadko można spotkać internet, która posiada limity... to już przeszłość...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:08, Seqiu napisał:

Z tego co wiem, to już od jakiegoś czasu neostrada jest bez limitów. W ogóle teraz rzadko można
spotkać internet, która posiada limity... to już przeszłość...;)

Ale jestes szybki :) Kocham to forum dzieki takim ludziom :P To nie wiedzialem ze nie ma limitow ,nie bylem na bierzaco .Mam Neo juz ponad rok i myslalem ze mnie nadal limit obowiazuje bo dzisiaj dziala tak ponadprzecietnie wolno ze zdycham rpzed monitorem .Film na YouTube ktory trwa 55sekund ladowal sie 11 minut .A ze gralem po sieci i sciagalem troche plikow to myslalem ze przekroczylem limit.Widze ze TP schodzi na dobra strone ze swoim internetem ,zmianiaja na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:08, Seqiu napisał:

Z tego co wiem, to już od jakiegoś czasu neostrada jest bez limitów. W ogóle teraz rzadko można
spotkać internet, która posiada limity... to już przeszłość...;)

Nie no skądże Orange free iPlus Blueconnect...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2007 o 21:12, jackass napisał:

Ale jestes szybki :) Kocham to forum dzieki takim ludziom :P

Hehehe, przestać bo popadne w kompleksy...;)

Dnia 18.12.2007 o 21:12, jackass napisał:

Mam Neo juz ponad rok i myslalem ze mnie nadal limit obowiazuje bo
dzisiaj dziala tak ponadprzecietnie wolno ze zdycham rpzed monitorem .Film na YouTube ktory
trwa 55sekund ladowal sie 11 minut.

Przyczyną tego jest zapewne wymiana światłowodów neostrady. Zresztą jak przejrzysz poprzednie posty gramowiczów, to zobaczysz że nie tylko Ty masz takie problemy. Zobaczymy ile to jeszcze potrwa, być może po tej wymianie neostrada będzie szybsza.

Dnia 18.12.2007 o 21:12, jackass napisał:

ze przekroczylem limit.Widze ze TP schodzi na dobra strone ze swoim internetem ,zmianiaja na
+

No wiesz, neostrada wkońcu musiała coś zrobić, bo traciła klientów. Netia, Multimo, Chello, to tylko niektórzy poważni rywale neostrady...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:16, Geek with AS napisał:

Nie no skądże Orange free iPlus Blueconnect...

Chodziło mi o domowy internet, bo przecież zwykły domownik mając do wyboru bezprzewodowy internet typu blueconnect, czy np Netię, to napewno wybierze to drugie. Te wszystkie bezprzewodowe cuda sieci komórkowych są raczej potrzebne w pracy, kiedy ktoś dużo podróżuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować