Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

A ja na TP na razie nie mogę narzekać. Jestem ''szczęśliwym'' posiadaczem Liveboxa i opcji Neostrada 1024 już ponad pół roku i zawias Livebox-a zdarzył się tylko raz ... Co prawda na początku dostałem wadliwego Livebox-a ale wymiana przebiegła bez przeszkód i wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no własnie pożal się boże z tą neostradą dlatego jestem teraz w netii bo tp to durnie i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 20:07, Szatanista napisał:

no własnie pożal się boże z tą neostradą dlatego jestem teraz w netii bo tp to durnie i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale się opisałeś ... Już się spociłeś ? Napisz dlaczego co Ci się przydarzyło w związku z TP itd. I to jeszcze piszesz tak niedbale że szok. To nie GG czy IRC tylko forum - twoja wypowiedź świadczy o Tobie ! Ja mogę napisać że jesteś dureń i tyle!. Ale tak nie napiszę bo Cię nie znam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tak raz na 12 h ( korzystanie z neta) neostrada się rozłącza, a tak co 3 raz twierdzi, że dioda musi się ustabilizować, a jest stabilna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 20:12, kolektor napisał:

> no własnie pożal się boże z tą neostradą dlatego jestem teraz w netii bo tp to durnie
i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale się opisałeś ... Już się spociłeś ? Napisz dlaczego co Ci się przydarzyło w związku z TP
itd. I to jeszcze piszesz tak niedbale że szok. To nie GG czy IRC tylko forum - twoja wypowiedź
świadczy o Tobie ! Ja mogę napisać że jesteś dureń i tyle!. Ale tak nie napiszę bo Cię nie
znam ...

bo drogo jest panie kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 20:19, Szatanista napisał:

bo drogo jest panie kochany


Jakoś ja tego ''drogo'' nie odczuwam - jak na razie płacę 28 zł za 1Mb/s a po pół roku do końca umowy 52 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 19:33, MastOfMast1 napisał:

Livebox fajnie świeci. To denerwuje..

Bo jakbyś mu zajrzał pod ogon, to byś znalazł wyłącznik tego podświetlenia. :> Guzik taki, naciska się go. :)

Skrytobójca>>> nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów czy spowolnień po zniesieniu limitu. Zawsze mam prędkość określoną w umowie i żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:20, Krejt napisał:

Skrytobójca>>> nie zauważyłem żadnych niepokojących objawów czy spowolnień po zniesieniu
limitu. Zawsze mam prędkość określoną w umowie i żadnych problemów.

Ja też - ma być w granicach 120-130 kb/s i jest. A mam pytanie. Jeżeli podpisałem umowę jeszcze za czasu limitów to czy dla mnie też są zniesione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:31, kolektor napisał:

Jeżeli podpisałem umowę jeszcze za czasu limitów to czy dla mnie też są zniesione ?

Tak. Ja też miałem taką sytuację a limitu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tam chcecie od Neostrady.
30 minut i jest! Maila mi wysłało. :D

Serio: sam mam 512, ale czuje naprawde duży niedosyt, tak jakbym miał 128.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z racji, że całkiem sporo w necie siedzę (choć jestem tylko 15 latkiem) to jest w moim domu opcja zwana 2048
Niezwykle się z niej cieszę. Co do samego TePe, to przynajmniej wiedzą, że ich modemu nie są najlepsze. Te ich linie całodobowe itd.
Po drugiej stronie są (nie zawsze,ale mi się akurat zdarzali) z REGUŁY dość inteligentni i kreatywni ludzie
Na samym początku- gdy nie miałem swojego loginu, który musiałem ściągnąć ze strony (teraz chyba dostaje się pocztą) to Pan KONSULTANT podał mi dane do swojego połączenia (jakie ma w firmie) i poinstruował co i jak (wtedy nie umiałęm obsługiwać się z internetem-11/12 latek).
Oczywiście specjalnie do tego zadania zmienił hasło,ale byłem mu bardzo wdzięczny.
Były przez pierwszy rok całe łikendy bez internetu. Już zostało to zażegnane (wieś pod Warszawą^^)
Może nie są indealni, ale jacyś są. Ogólnie to ocena jest pozytywna;]
Pozdrawiam wszystkich Zadowolonych z Życia i neo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 22:02, dawko1 napisał:

Ja tez mam Neostrade a gdy nie chce mi sie wlaczyc rzucam modemem o sciane :-D

Dobry sposób:) jak to mówią "ruskie metody są najlepsze" :D ja na szczęście mam stałe ip i dobrego dostawce neta:P a TP niech płonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:14, kolektor napisał:

> bo drogo jest panie kochany

Jakoś ja tego ''drogo'' nie odczuwam - jak na razie płacę 28 zł za 1Mb/s a po pół roku do końca
umowy 52 zł ...


Mała poprawka będziesz płacił 56 brutto:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja miałem taką sytuacje, proszę się wygodnie rozgościć w fotelach i czytać, bo jest ona długa...
Wszystko zaczęło się od przeprowadzki biura mojej mamy do osobnego lokalu.
Na początku wydawało mi się to niczym ważnym, ale nagle spada wyrok:
Neostrady przez jakiś czas nie będzie ! -_-
Chyba wiecie, jaką miałem wtedy reakcje? No, ale mama mówiła, że to tylko kilka dni...
Brr... Jakże to było dalekie od prawdy, ale o tym miałem przekonać się później...
Zaczęła się pora udręki, zero korzystania z pc przy lekcjach, zero pisania na gs, zero forum...
Aż w końcu, kilka dni przed weekendem majowym mama powiedziała, że przyjdzie jakiś koleś i zainstaluje neo...
Oczywiście, nie przyszedł, nie przyszedł też później i całą majówkę miałem mieć spapraną, aż w końcu...
Sobota, ma przyjść już na pewno... Znowu nie przyszedł, ale przyszedł w poniedziałek, po czekaniu ok. 4 godzin (zamiast o 15 przyszedł o 19...) , najpierw musiał zreperować telefony, pomyślałem, że ok, tyle już mogę wytrzymać... czekałem godzinę....
W końcu gloria, przyszedł, zainstalował modem i trzeba było zarejestrować się w Strefie Neostrady (prawda, że fajna nazwa? -_- )...
Zaczynają się schody, a mianowicie to, że bez IE6 (którego wywaliłem z kompa...) niby nie da się zarejestrować... Koleś sobie poszedł,a dalej byłem skazany na siebie, najpierw 40 minut szukania IE6 na płytach..
1. Znaleziony... Uszkodzony plik exe...
2. Okazuje się, że IE6 którego wtedy znalazłem nei przejdzie, szukamy siódemki...
3. ZNalazłem 7 ! Zainstalowałem! A co się okazuje? Program Neo+ nie czyta IE7 i nie daje mi się zarejestrować...
Dzwonimy pod infolinie Neo, zaczyna się od dokładnego podania danych adresowych (tak jest za każdym razem, nawet jak nie są im potrzebne...) potem pytają się nas, jaki mamy modem, ja mówię, że xxxxx 880, a oni, że takiego nie ma... Oczywiście, mimo tego, że producent oznaczył go 880 to oni przyjeji nazwę 330 .... Brawo... Następnie dostajemy po 15 minutach czekania strone instalacji (o ironio, koleś od TPSA każe użyć FF... -_- ), obsługa traktuje mnie jak dziecko, któe pierwszy raz styka się z pc...
Wchodzimy, ale tutaj... Nie ma numeru usługi! -_- Znowu dzwonimy, tym razem czekamy 20 minut, dostajemy...
Potem nie ma kodu activ czy czegoś takiego, znowu dzwonimy, wreszcie dostajemy...
Nareszcie mogę się zarejestrować... Potem problem z Neo emailem... kolejne 10 minut czekania...
Amen, wreszcie się udało, potem problem ze zwalonym programem Neo+, wywalamy, konfigurujemy system ręcznie, podłączając się jako modem, ale przynajmniej działa...
No, i tak o to można się przekonać o prawidłowości hasła : "Neostrada - Łatwa instalacja" -_-
Dodam jeszcze , że u mojej mamy nie chcą podłączyć Neostrady, ponieważ... Nie mogą zarchiwizować umowy, bo musi ona przejść z Wawy do Krakowa, potem do Poznania, potem do Łodzi i gdzieś tam jeszcze...
Po co taka komplikacja? Żeby znajomi z rodziny mieli ciepłe posadki, ot co...
Moja mama w dniu pisania tego posta nadal nie ma internetu ....
oto cała dobroć TPSA...

Pozdrawiam,
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tyle co korzystałem z Neo - nadal korzystam - działa dobrze. Niedawno przeszedłem na 1mega i dalej działa dobrze. Z instalacją problemów nie było. Dzień po podpisaniu umowy zwiększyli szybkość. I o dziwo cena za starą wynosiła więcej ( 256kb/s było ) a za jeden mega kilka zł taniej. Dziwny paradoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować