Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2007 o 20:12, Michax 14 napisał:

balduran2 a zacina ci sie podczas połączania ?


To znaczy co? Łączy się tak samo jak zawsze - lecą te kropeczki do pewnego miejsca, zatrzymują się na 5 sekund i już jest połączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:02, balduran2 napisał:

Za późno - już od tygodnia mam opcje 512 kb/s (chodzi 655 kb/s), więcej mi na razie nie potrzeba.


Chodzi 655 kbps? Czy tylko pokazuje tak? A jaki masz transfer przy ściąganiu plików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 21:05, Kryhuu napisał:

Chodzi 655 kbps? Czy tylko pokazuje tak? A jaki masz transfer przy ściąganiu plików?


Tak pokazuje...ale taki jest też faktyczny transfer - sprawdzony niezależnymi programami i stronami internetowymi. A transfer przy ściąganiu plików bezpośrednio z internetu waha się od 50 do 70 kb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście kilka tygodni temu skończyłem z Neostradą wykorzystując tą opcję z przejściem na Netię. Co ciekawe jeszcze przez kilkanaście dni po odejścia z Neostrady miałem internet z TP, dzięki czemu trochę się skrócił czas czekania, bo jak wiadomo niektórzy nie mieli neta prze dobre kilka tygodni. Na szczęście u mnie trwało to tylko [lub AŻ] tydzień i teraz już od jakiegoś czasu mam spokój z TePsą. I dobrze, po sporo problemów było nie powiem. Oto moja historia ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 17:20, barteksar napisał:

Znam to uczucie:) Kiedyś wszystko było super, ale teraz jak bym złapał za to małe szare z kablami...
dziadostwo:) to normalnie bym to rozzzzzzwalił:)


Cóż muszę przychylić się do nieprzychylnej opinii o neostradzie: dwa najczęściej powtarzające się błędy to brak synchronizacji i sygnał zakłócający ATU.
Moja opcja to TP na godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie .

Co sie s dzieje z moim modem :

uruchamiam komputer , i jak zawsze na poczatku światełka są czerwne , a potem zmieniaja sie na zielone . No i tu mój problem , owe swiateła nie zmieniaja sie na zielone i pozostaja czewone i nie mam dostępu na kompa . dopiero gdy wyłącze modem i zresetuje kompa , mogę wejsc . Po tym jak juz wejde , to ponownie włączam modem i dział jak ta lala .

Miał ktoś taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:06, Ryan Kam napisał:

Mam pytanie .

Co sie s dzieje z moim modem :

uruchamiam komputer , i jak zawsze na poczatku światełka są czerwne , a potem zmieniaja sie
na zielone . No i tu mój problem , owe swiateła nie zmieniaja sie na zielone i pozostaja czewone
i nie mam dostępu na kompa . dopiero gdy wyłącze modem i zresetuje kompa , mogę wejsc . Po
tym jak juz wejde , to ponownie włączam modem i dział jak ta lala .

Miał ktoś taki problem ?


Ja miałam. Chyba musisz wymienić modem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej samemu, śrubokrętem zreperować?

skontaktuj się z serwisem, albo zobacz w FAQ, może jest opis tego problemu

mi często modem pada ot tak, bo ma dobry humor, gram po sieci aż tu nagle...

Chwała i Sława dla TPSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2007 o 21:36, Liqid napisał:

... Co ciekawe jeszcze przez kilkanaście dni po odejścia z Neostrady miałem internet
z TP


Ja zerwałem umowę z TP 10 lutego. Odłączyli mi neta po tygodniu, zamówiłem w tym czasie Netię, jednak z przyczyn technicznych usługa nie mogła być uruchomiona u mnie w mieszkaniu i o dziwo 15 marca podłączyli mi Neostradę 1mbit, całkiem za darmo. Do dzisiaj nie przyszedł żaden rachunek, a ja neta mam i mam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jak rozwiazac ten PROBLEM a mianowice mam tak ze rozne strony mi sie odpalaja a np.onet,google,wp. nie chce mi sie odpalic.Wydaje mi sie ze nie odpali mi sie zadna strona co ma wyszukiwarke w sobie.Bardzo prosze was o pomoc bo jak wiecie nie mozna uzywac internetu bez tych stron a troche to mnie denerwuje.Dzieki wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi, ja mam Neostradę i wszystko działa, no tylko to jest głupie, że co pewien czas trzeba ją instalować ponownie bo jakieś uaktualnienia dają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne uaktualnienia jakie musze robić, to uaktualnienia moich sterowników do modemu Sagem f@st 800-840. Jednak to się dzieje bardzo rzadko, bo nieczęsto wychodzą nowe sterowniki. ;)
A o uaktualnieniach do neostrady nic nie słyszałem nigdy... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam problemów z Neo,
mam rozdzieloną Neostrade przez router z TP i chodzi idealnie.

Seqiu ===> Jak jeszcze nie miałem routera, to straszne problemy miałem z modemem Sagema pod Win XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)
Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tą neostradą bez telefonu. Jeśli ktoś ma takowa prosiłbym o opinię czy warto ;)
Acha proszę mi nie pisać, informacji typu, że neostrada bardzo często zawodzi bo to akurat wiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.05.2007 o 17:20, balduran2 napisał:

Seqiu ===> Jak jeszcze nie miałem routera, to straszne problemy miałem z modemem
Sagema pod Win XP.


No ja też mam mały problem, a mianowicie jak włączam kompa to ten nie wykrywa modemu, w ogóle żadne lampki się nie palą na Sagemie. Dopiero jak zresetuje kompa wszystko jest OK. Nie wiem czym to jest spowodowane, kiedyś tak nie miałem... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 17:25, wdowiakm napisał:

Witam ;)
Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tą neostradą bez telefonu. Jeśli ktoś ma takowa prosiłbym
o opinię czy warto ;)


W sumie to mój kumpel ma taką neostradę bez telefonu. Jednak prawie na to samo wychodzi, bo musi płacić za utrzymanie łącza - jakieś 30zł, bo jak by tak nie było to od razu wszyscy by zrezygnowali z telefonu od TP... bo przecież dzisiaj każdy ma komórkę, po co komu telefon stacjonarny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować