Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - nowa, wzbogacona wersja gry już wkrótce

115 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2011 o 16:13, lis_23 napisał:

Jeden,dwa dodatkowe akty i będę usatysfakcjonowany ;)
mam nadzieję,że dodadzą filmiki Bagińskiego,przynajmniej jakieś intro bo bardzo tego
brakuje,na końcu gry,także


Wątpie żeby coś takiego dodali. Pewnie same usprawnienia techniczne, ewentualnie poprawione teksturki i modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wersja 2.0, tylko wreszcie wersja finalna gry, dla wszystkich posiadaczy bety, ktorzy ja nieopatrznie kupili w dniu "premiery".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna bylo sie domyslec, ze do dwojki tez bedzie edycja rozszerzona :), w koncu beda wszystkie rozdzialki bez pasow itd hehe, najwazniejsze ze gra jest bez drm i rozszerzenie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 16:13, lis_23 napisał:

mam nadzieję,że dodadzą filmiki Bagińskiego,przynajmniej jakieś intro bo bardzo tego
brakuje,na końcu gry,także


Nie spodziewałbym się tego prędzej niż gdy gra wyjdzie na kloca...
Może jakieś dodatkowe questy + poprawione babole które były już obecne w dniu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 17:49, MBi napisał:

Mi się osobiście wiedźmin 2 nie podoba. Też czasami przeklinam ale ilość "rzucanego mięsa
w tej grze" jest nie do zniesienia i zastanawiam się komu to się podoba?. Może gra jest
dobra, ale na pewno byłaby lepsza bez tej całej "polskości".

BTW - Rzeczywiście, nie było lepszej gry aby promować polskie produkcje na świecie ~~.


To nie jest " promowanie polskich produkcji na świecie " tylko zachowanie stylistyki literackiego pierwowzoru - no,może w grze częściej " rzucają mięsem " ale mi to nie przeszkadza,to trochę tak,jakby oglądać " Pulp Fiction "
zresztą,ten specyficzny język odróżnia tę grę od innych produkcji RPG i nadaje jej pewien posmak czegoś zakazanego,czegoś dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2011 o 17:50, kozak40 napisał:


Wątpie żeby coś takiego dodali. Pewnie same usprawnienia techniczne, ewentualnie poprawione
teksturki i modele.


Wiem że na dodatkowe akty nie ma co liczyć ale pomarzyć zawsze można ;)
ale jeżeli chodzi o filmiki Bagińskiego to nie byłbym już tak sceptyczny - pamiętajmy że wersja na Xboxa miała się ukazać jesienią tego roku,więc filmiki powinny być już gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, wycięli z gry jakąś zawartość, może nie zdążyli dopracować albo nie mieli kasy, mniejsza z tym. Po premierze zarobili bądź co bądź grube kokosy i mają 89% na metacriticu, do tego fanbase urósł kilkanaście(dziesiąt?) razy.

Teraz, przypuśćmy, mają zarówno czas jak i pieniądze, sposobność i pomysł jak zawartość wyciętą wsadzić z powrotem do gry.

Tak długo jak to będzie darmowe i nie będą mi mydlić oczu, że to już po premierze robione, to ja łyknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje się tylko cieszyć , patrząc na dzisiejszy rynek ( pozdrawiamy pana Koticka ) za tego typu update w innym wypadku przyszlo by nam zapłacić.

Co do intra Tomka Bagińskiego to napewno jest już gotowe takze pewnikiem dostaniemy je równierz w 2.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez tej całej "polskosci" to niebyłby Wiedzmin. Kastrację "charakteru" pozostawmy Bioware i innym.
Książki Sapkowskiego były w tym stylu pisane ,wszystko było bardzo dosadne bez sztucznego ugrzeczniania itd, więc jeśli ten styl Ci nie odpowiada trudno ale zamiast narzekać poprostu go sobie odpuść i nie "skazuj" pozostałych na ugrzecznioną wersje Wiedzmina ..... jak by to wygladało Wiedzmin mówiący ..... kurczę ależ dużo tych utopców w tym roku...... BLEEEEH.

Wiedzmin ma być soczysty i dosadny kropka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 18:35, Ostrowiak napisał:

Tak długo jak to będzie darmowe i nie będą mi mydlić oczu, że to już po premierze robione, to ja łyknę.


No tego nigdy nie będziesz mógł stwierdzić na pewno - chyba że masz bezpośrednie wtyki na Jagiellońskiej. ;) Mnie wystarczy że dodatki będą free, a support długi. Powinni więcej czasu spędzić na testowaniu patchów, bo niefajnie się robi, gdy łaty dodają nowe babole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 19:02, SimplyLucas napisał:

Książki Sapkowskiego były w tym stylu pisane ,wszystko było bardzo dosadne bez sztucznego
ugrzeczniania


Owszem, ale Sapek miał większe pole manewru. W książkach pisał zarówno "kur*a mać" jak i "Geralt zaklął". A co Redzi mogą zrobić? Nie puszczą przecież w odpowiednim momencie zbyt głośnej muzyki ani popularnego sygnału zagłuszającego bluzgi. ;) BTW przypomniało mi się:
http://www.youtube.com/watch?v=k3nznfngXkQ

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to będzie ta wersja która trafi na konsole w przyszłym roku. W końcu RED-zi obiecali udostępnienie wszystkich zmian i poprawek za darmo na PC, które zaimplementują w konsolowej wersji. Bardzo dużo zmian przyniósł już patch 1.3. Skoro nazywają nowy patch 2.0 to znaczy że coś jest na rzeczy. Może pojawi się jakaś nowa lokacja w trzecim akcie, więcej questów pobocznych, nowe rozwiązania głównych questów, jacyś nowi bohaterowie, intro, outro, nowe zakończenia, może położą większy nacisk na sterowaniu innymi postaciami, bo jak wiemy jest taka możliwość kilka razy w grze, ale nie zostało to należycie wykorzystane. Na pewno szykują coś wielkiego, a do tego udostępnią to za darmo więc tylko się cieszyć. Ciekawe czy zdecydują się na taki sam krok jak w Edycji Rozszerzonej z jedynki, czyli nowe pudełka z grą już z zaimplementowanym patchem 2.0, sam patch do kupienia w pudełku z dodatkami które znajdą się różne bonusowe rzeczy ze zwykłej pudełkowej wersji i patch do ściągnięcia ze strony. Ja osobiście już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no mi też ładuje parę sekund.
Chodzi mi o takie istotne zmiany jak ta o której wspomniałem.
Nie mogą na przykład, dodać zaledwie kilka questów i ogłosić grę rozszerzeniem 2.0, IMO byłoby to nie na miejscu.
Musi być WIDAĆ że coś zostało poprawione/usprawnione itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 17:02, Growin napisał:

Podoba mi się podejście CDPR do graczy. Inne firmy po wycięciu niektórych elementów albo
ich nie wydają, albo wydają za grubą "kapuchę", a CDPR za darmo daje te elementy.

aluzja do dziwnych edycji tytułów capcomu? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 19:20, Kraju napisał:

Ciekawe czy to będzie ta wersja która trafi na konsole w przyszłym roku.

w najgorszym razie wydadzą wtedy edycję 3.0, choć widać że ten spór z namco nieco im popsuł plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez spór z Namco mogą być problemy z ewentualną nową edycją pudełkową, przynajmniej na świecie. No nic zobaczymy, ale skoro wersja 2.0 powstaje to mogą i być kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować