Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - nowa, wzbogacona wersja gry już wkrótce

115 postów w tym temacie

To miało być zabawne? Nie było.

Frustrację wyładowuj poza forum. Spoiler w żadnym wypadku nie usprawiedliwia mówienia w taki sposób. Degrad -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 13:46, SerwusX napisał:

> Jest kretyński, bo nie można stać w miejscu i na ślepo klikać lpm ?
Jest kretyński, bo właśnie MOŻNA tak robić.

To chyba grasz kolego na najłatwiejszym poziomie, bo na wyższych nie spotkałem się z taką możliwością.
Co z tego, że grafika ?
Nie tylko grafika, ale i fabuła, a przede wszystkim jest to pewna alternatywna kontynuacja książki, którą fani całej serii,w tym również ja, zostali na pewno nielicho dopieszczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 17:01, metronom napisał:

Nikt mi nie wmówi, że jakikolwiek
fechmistrz podczas walki robi co chwilę przewrotki - w tym aspekcie, to właśnie owa durnota.

Nikt nie mówi, że masz tę grę porównywać do prawdziwej walki, gratuluję podejścia.
W takim razie spójrz na to, co było w pierwszej części.
Napierdzielaliśmy bez przerwy, od czasu do czasu klikając LPM, a przeciwnik nawet tych ciosów nie unikał.
Nie robił nic, tylko stał i otrzymywał ciosy.
Toż porównując to do realizmu nawet najgorszy szermierz odruchowo by odskoczył albo złożył paradę.
Na tej zasadzie można by powiedzieć, że obydwie części są szmelcowate i niegrywalne, bo ludzie dla których liczy się tylko system walki nie akceptują czegoś takiego.
Nie wiem, co Wy ludzie widzicie złego w tych przewrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 12:19, Jave napisał:

Akurat bluzgi w pierwszym ME były w polskiej wersji zrobione na siłę i gra na tym straciła.
Coś jakby przegięcie w drugą stronę względem tego, czego domagali się "ugrzeczniacze".


Nie grałem z dubbingiem, bo nie znoszę profanowania znakomitego udźwiękowienia oryginalnego. Dopiero wczoraj usłyszałem Wrexa i muszę przyznać, że ubawiłem się setnie. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 14:19, Bezi_113 napisał:

> > Jest kretyński, bo nie można stać w miejscu i na ślepo klikać lpm ?
> Jest kretyński, bo właśnie MOŻNA tak robić.
To chyba grasz kolego na najłatwiejszym poziomie, bo na wyższych nie spotkałem się z
taką możliwością.
Co z tego, że grafika ?
Nie tylko grafika, ale i fabuła, a przede wszystkim jest to pewna alternatywna kontynuacja
książki, którą fani całej serii,w tym również ja, zostali na pewno nielicho dopieszczeni.

Na najtrudniejszym, jak już. Za łatwo jest i tyle. :/
Usunięto parę fajnych rozwiązań z jedynki i to jest właśnie błąd.
Z tym draugiem to nie był żaden bug. Po prostu nie umiał się odwrócić, bo go biłem cały czas. Żenada.
Ja, jako wielki fan Wiedźmina 1 i książek Sapkowskiego, czuję się niedopieszczony. Więc nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich fanów, ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 15:12, SerwusX napisał:

Na najtrudniejszym, jak już. Za łatwo jest i tyle. :/


Walka nie jest najważniejsza w W2 i devsi tego nigdy nie ukrywali. Poza tym większość graczy nie jest takimi wymiataczami jak Ty i nie jest im łatwo, wręcz przeciwnie. BTW - za pierwszym razem pokonałeś strażnika artefaktu w akcie III? Może jednak zagraj na Szaleńczym? :P

Dnia 15.08.2011 o 15:12, SerwusX napisał:

Usunięto parę fajnych rozwiązań z jedynki i to jest właśnie błąd.


A jakie to rozwiązania w walce były takie fajne?

Dnia 15.08.2011 o 15:12, SerwusX napisał:

Z tym draugiem to nie był żaden bug. Po prostu nie umiał się odwrócić, bo go biłem cały
czas. Żenada.


To prawda, odpowiednio przyparty nie potrafi przejść do kontry. To samo jest z golemami.

Dnia 15.08.2011 o 15:12, SerwusX napisał:

Ja, jako wielki fan Wiedźmina 1 i książek Sapkowskiego, czuję się niedopieszczony. Więc
nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich fanów, ok? ;)


No cóż, zawsze znajdą się ortodoksi - tak było, jest i będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytani - jak myślicie, jakie jest prawdopodobieństwo, że będzie można kupić ewentualnie Upgrade do Edycji Rozszerzonej, coś w stylu ER do pierwszego Wieśka za 20zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 20:52, barth89 napisał:

Ja mam takie pytani - jak myślicie, jakie jest prawdopodobieństwo, że będzie można kupić
ewentualnie Upgrade do Edycji Rozszerzonej, coś w stylu ER do pierwszego Wieśka za 20zł
?


Myślę, że na 90% będzie taka możliwość, ale to tylko moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2011 o 20:53, Isildur napisał:

Myślę, że na 90% będzie taka możliwość, ale to tylko moje zdanie ;)

Na 100% tak będzie. CDPR jest uległe. Wystarczy wysłać kilka e-maili i to zrobią. Dzięki takiemu czemuś nie są stratni a zyskują szacunek wśród graczy co potem ma odzwierciedlenie w bardzo dobrej sprzedaży.
Swoją drogą, jeśli ER będzie bez jakichkolwiek zabezpieczeń to kupię ER, a nie update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 20:53, Isildur napisał:

Myślę, że na 90% będzie taka możliwość, ale to tylko moje zdanie ;)


Byłoby miło :) Fajnie będzie postawić upgrade koło podstawowego Wiedźmina 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 21:54, SerwusX napisał:

Napisałem parę postów temu. ;)


Jestem ślepy i nie widze nic, co było napisane i było cudowne w jedynce.

Dnia 15.08.2011 o 21:54, SerwusX napisał:

Z tym draugiem to nie był żaden bug. Po prostu nie umiał się odwrócić, bo go biłem cały czas. Żenada.

Żenada to jest wywalanie się, bo jeden typ przeciwnika jest do bani, podczas gdy to sie ma nijak do całego systemu walki. Ba były, bardziej zenujace momenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za pierwszym razem i nie na trudnym (okazało się, że mam za słabą broń i tak po odjęciu pancerza na trudnym biłem gargulcom po 15...).

Jedna porządna walka na całą grę to jeszcze nie sukces. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować