Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - nowa, wzbogacona wersja gry już wkrótce

115 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że tak jak w przypadku Edycji Rozszerzonej do "jedynki" tak i w przypadku sequela taki udpate będzie dostępny zarówno jako darmowy patch do pobrania z sieci oraz jako specjalny "pudełkowy" zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden,dwa dodatkowe akty i będę usatysfakcjonowany ;)
mam nadzieję,że dodadzą filmiki Bagińskiego,przynajmniej jakieś intro bo bardzo tego brakuje,na końcu gry,także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się podejście CDPR do graczy. Inne firmy po wycięciu niektórych elementów albo ich nie wydają, albo wydają za grubą "kapuchę", a CDPR za darmo daje te elementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 17:12, Slappy napisał:

Hmm jeśli będą takie znaczące poprawki jak na przykład skrócone czasy ładowania o 80%
to jestem jak najbardziej za.


Mi się tam gra ładuje w parę sekund.
Może pora zainwestować w RAM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 17:12, Slappy napisał:

Hmm jeśli będą takie znaczące poprawki jak na przykład skrócone czasy ładowania o 80% to jestem jak najbardziej za.


Wątpię żeby udało się skrócić czasy ładowania do paru sekund. U mnie gra wczytuje sejwa poniżej 10s. W doczytywanie w czasie gry to 2 sekundy max. Tego to już chyba nie da się bardziej skrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał Kiciński na forum bankiera mówił, że W2 2.0 będzie za friko dla wszystkich posiadaczy premierówki i ukaże się pod koniec września - wtedy też rusza druga kampańja reklamowa W2. Więcej powiedzą na Gamescomie, ale na bank można się spodziewać nowych questów. Wiem jeszcze, że w Kolonii będą rozdawać kupony promocyjne na wersję GOG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 17:44, Vojtas napisał:

Michał Kiciński na forum bankiera mówił, że W2 2.0 będzie za friko dla wszystkich posiadaczy
premierówki

Mogliby zrobić Wiedźmin Update na płytkach i sprzedawać je za 30zł razem ze wszystkimi figurkami z papieru (są super)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co liczyć, na podróż do Nilfgardu po Yenefer, to będzie stanowić Trzecią część cyklu przygód o Geralcie z Rivi,
Będą to zapewne jakieś drobne usprawnienia miłe dla oka, jak np.-intro, jakiś nowy quest, i tak jest super, jak dla mnie ta gra była kompletna już w dniu premiery, a teraz jest poprostu udoskonalana, miło że Czerwone CDP dba o swoich klientów, to jest podejście jakiego brak większości firm w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście wiedźmin 2 nie podoba. Też czasami przeklinam ale ilość "rzucanego mięsa w tej grze" jest nie do zniesienia i zastanawiam się komu to się podoba?. Może gra jest dobra, ale na pewno byłaby lepsza bez tej całej "polskości".

BTW - Rzeczywiście, nie było lepszej gry aby promować polskie produkcje na świecie ~~.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować