Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 na PC tylko z jednym profilem

86 postów w tym temacie

Za 5lat to każda gra na PC będzie wymagać ciągłego łączenia z internetem, programu i konta dla Każdego dystrybutora jaki tylko istnieje (Ubi soft, thq) i gry na pc po 209zł. Nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 21:51, piesio77 napisał:

> > Jak myślicie czy Bf 3 będzie lepiej wyglądał na xbox 360 czy PS3?
> PC.
>

No to, to ja też wiem:D chodzi o PS3 między xbox 360


Jeśli gra wydawana jest na wszystkie trzy najważniejsze platformy, to z konsolowych, zazwyczaj, najlepiej wygląda na Xboxie, tekstury są minimalnie lepsze + odrobine ostrzejszy obraz, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja i tak zawsze gram na 1 profilu. na staty się nie patrze bo nie ma czego podziwiać;p
steam też ma 1 profil i jakoś jest wam dobrze.
jedyne co mnie wk* to fakt że każdy z wydawców tworzy swojego klienta a to jest już chore.
boję się że to nie koniec informacji o bf3 i jeszcze dowiemy się czegoś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie kolejny post bedzie brzmial "Bf3 na xboxa i PS3" z jednym profilem i znowu sie zacznie placz o cos co bylo niemal pewne..^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to i tak rybka bo zawsze mam tylko jedno konto, ale faktycznie wcale nie jest to fajne dla osób które lubią mieć 2 lub 3 "postacie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 07:08, Katsper napisał:

Za 5lat to każda gra na PC będzie wymagać ciągłego łączenia z internetem, programu i
konta dla Każdego dystrybutora jaki tylko istnieje (Ubi soft, thq) i gry na pc po 209zł.
Nie mogę się doczekać!


Wszystko zależy od tego, czy na takie gry będą chętni. Jeśli gracze zabiorą głos portfelami i pokażą, że im to nie przeszkadza (a z pewnością właśnie tak będzie... sam też BF3 kupię), to rzeczywiście, może być tak, jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 00:25, Wielki_Bubba napisał:

A w MW2 które jest sprzedawane przez steam to macie wiele profili ?


Jeden. Nie kupiłem MW2, ani BO, to był jeden z powodów.

Dnia 14.08.2011 o 00:25, Wielki_Bubba napisał:

Jakoś nikt na to nie narzekał.


ORLY? Ja pamiętam, że na MW2 były wylewane wiadra pomyj, z powodu profili też. Ale narzekacze potem i tak kupili, to teraz EA wyjeżdża z podobnymi pomysłami.

Dnia 14.08.2011 o 00:25, Wielki_Bubba napisał:

Jak coś się da w newsie to od razu wyskakuje stado płaczek. Ogarnijcie
się i dorośnijcie, bo nie widzę jakiegoś problemu, żeby mieć jeden profil w bf''ie.


W BF3 nie chce grać twój brat/siostra/syn/córka/dziadek?

Bo ja widzę problem.

Dnia 14.08.2011 o 00:25, Wielki_Bubba napisał:

Jakoś na konsolach jest jeden i nikt nie płacze.


A co to ma do rzeczy? Konsole to konsole, do ten pory na PC chyba w każdej grze można było robić wiele profili, ale teraz od robienia dobrych gier ważniejsza jest walka z rynkiem używek. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@piesio77
Hmmm - mowa GŁÓWNIE o BF''ie 3 na PC, a ty nam tu z porównaniem tej gry na konsolach ? Próba wywołania flejma FanKidów ?

@Gacol08
Ja też nie bawię się w żadne "sprzedaże", jednak co, jeśli jacyś bracia czekali na tą grę i chcieli sobie popykać powiedzmy na zasadzie "jak któryś może" ? Mają grać na "jednej postaci" a jedyną opcją "samodzielności" ( cudzysłowy celowe ) jest kupno DRUGIEJ kopii gry i bulenie DRUGI raz za DLC ?! Podziękował... Nawet gdzieś czytałem w komentarzach, że komuś się to nie podoba, ponieważ dotychczas on i jego ojciec ( pozdrawiam tatę grającego w BF''y ! ) mieli "swoich wojaków", a teraz kicha... i to bezproblemowo na jednej kopii gry... EA szuka $$$...

@kingu1975
NIE! Pleciesz głupoty: skoro BF''3 ma być przypisany do jednego konta Origin, to wszystkie... nazwijmy to "pod-konta" ( czyt. profile) powinny być podpisane pod jedno konto Origin i już ! Kultura to rzecz dziś obowiązkowa, a skoro gracz, albo jego brat/kuzyn/tata/wujek/dziadek na innym profilu nie umie się zachować...

I nie uwierzę, że w dzisiejszych czasach taka decyzja to mus! Po protu chcą więcej mamony...

@Wielki_Bubba
Sory, ale przykładowo JA nie mam i nie gram w ŻADNEGO CoD''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to tam szczerze mówiąc nie przeszkadza , bo zawsze grałem jedną postacią . Ale dla tych którzy mają brata itp który też chce pograć własną postacią to jest problem , bo bez sensu kupować dwie te same gry żeby sobie pograć każdy innym żołnierzem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym nickiem to trochę bez sensu... Ciekawe czy będzie go można zmienić za darmo czy tak jak na Games for Windows Live trzeba zapłacić za zmianę nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 07:10, Katsper napisał:

> > > Jak myślicie czy Bf 3 będzie lepiej wyglądał na xbox 360 czy PS3?
> > PC.
> >
>
> No to, to ja też wiem:D chodzi o PS3 między xbox 360

Jeśli gra wydawana jest na wszystkie trzy najważniejsze platformy, to z konsolowych,
zazwyczaj, najlepiej wygląda na Xboxie, tekstury są minimalnie lepsze + odrobine ostrzejszy
obraz, to wszystko.


L.A Noire znacznie lepiej wyglądało na PS3 z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też nie mam żadnego CoD''a, oprócz jedynki i dwójki, bo po nich następne części były dla mnie mało grywalne. Aaaaaaaaaaaaale, narzekacze, odpowiedzcie na jedno pytanie. Graliście w BF2 ? Tam też był jeden profil na jeden cd-key, tak samo będzie w BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 10:41, KMyL napisał:

@Gacol08
Ja też nie bawię się w żadne "sprzedaże", jednak co, jeśli jacyś bracia czekali na tą
grę i chcieli sobie popykać powiedzmy na zasadzie "jak któryś może" ? Mają grać na "jednej
postaci" a jedyną opcją "samodzielności" ( cudzysłowy celowe ) jest kupno DRUGIEJ kopii
gry i bulenie DRUGI raz za DLC ?! Podziękował... Nawet gdzieś czytałem w komentarzach,
że komuś się to nie podoba, ponieważ dotychczas on i jego ojciec ( pozdrawiam tatę grającego
w BF''y ! ) mieli "swoich wojaków", a teraz kicha... i to bezproblemowo na jednej kopii
gry... EA szuka $$$...


Nie EA szuka $$$, tylko tak jest zgodnie z prawem. Gdy kupujesz grę, kupujesz ją jako Ty - jedna osoba i tylko Ty masz do niej dostęp i możesz w nią grać. Dawanie innym pograć, czy, o zgrozo, pożyczanie innym swoich gier jest już łamaniem prawa(piractwem). Nie piszę nigdzie, że tak powinno być, tylko że tak jest : >

fakt faktem, niektóre gry/programy mają np licencję na komputer, a nie na użytkownika, ale to już zależy od wydawcy/producenta.

@Up -> dokładnie, w BF2 było dokładnie to samo i jakoś nikt nie jęczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 13:03, Zb4wiciel napisał:

Nie EA szuka $$$, tylko tak jest zgodnie z prawem. Gdy kupujesz grę, kupujesz ją jako
Ty - jedna osoba i tylko Ty masz do niej dostęp i możesz w nią grać. Dawanie innym pograć,
czy, o zgrozo, pożyczanie innym swoich gier jest już łamaniem prawa(piractwem). Nie piszę
nigdzie, że tak powinno być, tylko że tak jest : >


Taa, taki wydawca jak EA nie szuka $$$, ciekawe. krojenie gry na DLC, to nie jest wyciąganie kasy?
btw piszesz o zapisach EULA. Kopia jest na jednym kompie, jest użytkowana w jednym czasie. Nie jest żadnym łamaniem prawa. To jest widzimisie wydawcy. To, że EA nie pozwala grać 2 osobom w ten sposób, by wyciągnąć jeszcze jeden egzemplarz. To jest tylko jego decyzja, to oni sobie wpisują dyrdymały tam i to oni decydują o możliwosciach gry. Swoją drogą smutne to jest, że zamiast walczyć z piatami tak jak się powinno (nie chorym DRM i jego pochodnymi), tylko polityką wydawniczą, łatwiej jest wyciągnąc od uczciwego gracza, bo tylko on placi. To chyba nie jest normalne. Ciekawe jest, że nie zauważyli tego, że graczy sobie odstraszają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 07:10, Katsper napisał:

Jeśli gra wydawana jest na wszystkie trzy najważniejsze platformy, to z konsolowych,
zazwyczaj, najlepiej wygląda na Xboxie, tekstury są minimalnie lepsze + odrobine ostrzejszy
obraz, to wszystko.

To na której z konsol gra multiplatformowa będzie wyglądała lepiej zależy od jednego, małego faktu. Mianowicie chodzi tu o to, która konsola była <według developerów> platformą wiodącą. W przypadku L.A. Noire<jak już piesio77 wspomniał> fakt iż platformą główną było PS3, sprawia iż ta gra wygląda lepiej na PS3. Z DNF natomiast jest na odwrót. Można wymieniać takie rzeczy bez końca ale dość z tym off-topem.

Co do jednego profilu to dla osób które mają kompa na wyłączność i grają sami, to żaden problem. Ale jak się gra na jednym kompie na spółkę z bratem, siostrą, ojcem etc. to to już zaczyna być problemem. Nie niej jednak to nie jest jakiś nowy zabieg, to już się dzieje a narzekanie nic nie da. Gdyż co z tego iż się narzeka skoro i tak się kupuje??

Zgreed66 dobrze prawi, polać mu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 13:14, Zgreed66 napisał:

Taa, taki wydawca jak EA nie szuka $$$, ciekawe. krojenie gry na DLC, to nie jest wyciąganie
kasy?
btw piszesz o zapisach EULA. Kopia jest na jednym kompie, jest użytkowana w jednym czasie.
Nie jest żadnym łamaniem prawa. To jest widzimisie wydawcy. To, że EA nie pozwala grać
2 osobom w ten sposób, by wyciągnąć jeszcze jeden egzemplarz. To jest tylko jego decyzja,
to oni sobie wpisują dyrdymały tam i to oni decydują o możliwosciach gry. Swoją drogą
smutne to jest, że zamiast walczyć z piatami tak jak się powinno (nie chorym DRM i jego
pochodnymi), tylko polityką wydawniczą, łatwiej jest wyciągnąc od uczciwego gracza, bo
tylko on placi. To chyba nie jest normalne. Ciekawe jest, że nie zauważyli tego, że graczy
sobie odstraszają...


Mi tylko chodziło o to, że przyczyną takiej polityki nie jest głównie szukanie kasy.Wiadomo, że jakimś tam elementem jest :) Dużo bardziej wolę DRM-free na gog.com, ale cóż, to jest rynek niszowy i na tym raczej wielkiej kasy się nie robi(w porównaniu do EA itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 13:48, Zb4wiciel napisał:

Mi tylko chodziło o to, że przyczyną takiej polityki nie jest głównie szukanie kasy.Wiadomo,
że jakimś tam elementem jest :) Dużo bardziej wolę DRM-free na gog.com, ale cóż, to jest
rynek niszowy i na tym raczej wielkiej kasy się nie robi(w porównaniu do EA itp.)


gog to "tylko" platforma dystrybucyjna gier. Oni, nie tworzą własnych gier. Tylko je sprzedają, działa to bardziej jak steam. Taka polityka to jest wyciąganie kasy, a także odstraszanie graczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować