Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 na PC tylko z jednym profilem

86 postów w tym temacie

Jak dla mnie .. to nic nowego, jakos na valve i team fortress 2 nikt nie psioczy ^^ a to jest dokladnie to samo co na steamie :PMozliwe ze komus moze to jednak przeszkadzac ( jesli kilka osob gra w domu) natomiast spora wiekszosc psioczy zapewne tylko dlatego ze nie beda mogli zalozyc sobie nowego czystego konta dla STATOW gdy juz obczaja gre heheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo rodzeństwa raczej też nie będę miał z tym problemu brat mało grywa zresztą ma swój komputer i swoje gry a co do sprzedaży konta to nigdy się w to nie bawię wole zostawić gierkę może kiedyś będę miał chęć znowu zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze - skończą się lewusy, co naćpani logują się na 2 konto i bawią się w teamkilling - brawo, mi tam nie przeszkadza
no i testerzy-cheaterzy bedą mieli większy problem, bo za dużo tych aimbotów w bc2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem mi się wydaje, że taki wszechobecny szał na punkcie jakiejś gry przed jej premierą szkodzi graczom. Twórcy zaczynają rozumieć, że teraz, co by nie zrobili, to ich gra i tak już jest sprzedana w milionach egzemplarzy i zaczynają eksperymentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 21:42, dariuszp napisał:

Z każdą kolejną informacją od EA świerzbi mnie żeby anulować pre-order 2 egzemplarzy
BF3 które zalegają na gram.pl...


Mnie też te zapowiedzi wkurzają.
Już jest jesteśmy świadkami cyrku z MEDAL OF HONOR. Kup 1 tier edition na 90zł (wcześniej 150zł) żeby mieć 48 godzin wcześniej betę. To też jest w pewnym sensie oszustwem, bo przy wprowadzeniu MOH 1 tier edition mieliśmy tyko informację że będziemy mieć zapewniony dostęp do bety.

Naciągacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 21:46, Lisun napisał:

> Jak myślicie czy Bf 3 będzie lepiej wyglądał na xbox 360 czy PS3?
PC.


No to, to ja też wiem:D chodzi o PS3 między xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba se w ch**a lecą!Przewodnia platforma pc a tyle niedogodnień.Reszte przeboleję ale to mnie z lekka wkurzyło.Co im to przeszkadza że na jednym koncie będzie kilka profili.Brawo EA DICE!Życzę powodzenia w zdobywaniu większej ilości klientów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 18:05, metronom napisał:

> EA tworzy podwaline pod nowego "Steama"( czyli Origin) (...)
Niech sobie tworzą, mają do tego prawo. Cóż, jeśli będą całkowicie integrować swoje gry
z tym czymś, zrezygnuję z ich tytułów tak samo jak omijam szerokim łukiem gry z szyldem
GFWL. Na pohybel...



A mi to szczegolnie nie przeszkadza, szczegolnie ze klucze do ich gier mozna kupic w bardzo atrakcyjnych cenach na allegro. Gry zintegrowane ze Steam tez omijasz szerokim lukiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w MW2 które jest sprzedawane przez steam to macie wiele profili ? Jakoś nikt na to nie narzekał. Jak coś się da w newsie to od razu wyskakuje stado płaczek. Ogarnijcie się i dorośnijcie, bo nie widzę jakiegoś problemu, żeby mieć jeden profil w bf''ie. Jakoś na konsolach jest jeden i nikt nie płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ile jeszcze "ciekawych" niespodzianek nam sprezentują? Jeśli takimi zagrywkami chcą przyciągnąć do siebie graczy i pokonać CoDa, to nie wróżę im sukcesu. Póki co raczej się oddalają i zniechęcają potencjalnych nabywców do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować