Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DotA 2 już oficjalnie. Jest pierwszy zwiastun

33 postów w tym temacie

Całkowicie nie rozumiem fenomenu Dot''y, LoL''a itp. Przecież to jest nudne i monotonne, dosłownie nic tam mnie nie wciągneło i nie kręci mnie siedzenie przed kompem 40 minut w jednej grze, bez możliwości odejścia od monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się trailer podoba, co do gry to nie wiadomo za wiele ale to Valve więc powinno być co najmniej dobrze i do tego obietnice, że mechanika z poprzedniczki się niewiele zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 13:43, Siberian_Husky napisał:

sama gra też mi się podoba, tutaj czepiam się tylko trailera ;p

Byłeś w Seattle czy bierzesz udział w jutrzejszym turnieju? Jakim cudem już widziałeś grę w akcji?

Trailer całkiem fajnie pomyślany. Wykonanie też niczego sobie. Jednak pod względem tworzenia animacji, Valve nadal pozostaje w cieniu Blizzarda. Tutaj mamy świetną muzykę, sympatyczną oprawę i albo mi się wydaje, albo trochę nierówną animacje (poziom wykonania twarzy narratora jest sporo lepszy od modeli bohaterów, ale to tam szczegóły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun pierwszego sezonu League of Legends był dużo lepszy w moim odczuciu. Żeby nie było, nie jestem hejterem i też czekam na DotA 2. Po prostu spodziewałem się czegoś dużo bardziej... epickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 14:21, MisticGohan_MODED napisał:

Może jeszcze tak z 3-5 razy oficjalnie zapowiecie tą grę ?
Myślę że już wystarczy jak na jedną grę :P


No nie zapominaj że mamy tu do czynienia z Valve. Oni mają swoje sposoby żeby zakłócić bieg czasu :D Za 2 lata się dowiemy że HL3 zostało oficjalnie zapowiedziane w 2008 :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 14:21, MisticGohan_MODED napisał:

Może jeszcze tak z 3-5 razy oficjalnie zapowiecie tą grę ?
Myślę że już wystarczy jak na jedną grę :P


Wiesz jak to jest, wszyscy o czymś wiedzą, o tym mówią, ale oficjalnie nic nie wiadomo. Teraz już mamy do czynienia z faktem dokonanym, więc możemy mówić, że DotA 2 jest już oficjalnie zapowiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 14:39, Mejste napisał:

Wiesz jak to jest, wszyscy o czymś wiedzą, o tym mówią, ale oficjalnie nic nie wiadomo.
Teraz już mamy do czynienia z faktem dokonanym, więc możemy mówić, że DotA 2 jest już
oficjalnie zapowiedziane :)

Pierwsza zapowiedź miała miejsce za pośrednictwem GameInformera, więc w sumie można ją uznać za "nieoficjalną", ale kilka godzin potem Valve oficjalnie wrzuciło news na Steam pt. "Valve Announces Dota 2". Miało to miejsce dokładnie 13 października 2010, więc...
GI: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2010/10/13/dota-2-announced-details.aspx
Steam: http://store.steampowered.com/news/4487/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 milion dolarów za pierwsze miejsce! :O 1,6 miliona łączna pula (za wiki)

No panowie my tu gadu-gadu, a tu e-sport właśnie zalicza niezły skok. Pula nagród w największej lidze Starcrafta 2, to 500 tys dolarów. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś Husky, czy inny Anharis i będzie turnieje Doty 2 komentował :)

PS trailer mi się bardzo podobał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siberian_Husky ta, racja. No i jak już kiedyś pisałem, pierwsza DoTA to też świat Warcrafta i bohaterowie z tego świata, to też robiło swoje. A po obejrzeniu tego trailera stwierdzam, że każdy bohater to wręcz kalka z Warcraft''a bez żadnych modyfikacji a to już na pewno nie jest fiar (na trailerze od razu dało się poznać Hellscrema czy Illidiana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować