Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Radujmy się – gry Blizzarda wracają do oferty CD Projektu

112 postów w tym temacie

Starcrafta 2 w angielskiej wersji językowej kupiłem na Amazon.uk za 120 zł (w tym darmowa wysyłka). Co prawda dostałem paczkę dopiero po 10 dniach z rąk kuriera DHL, ale i tak uważam że lepiej było poczekać niż kupować klucze na allegro za tą samą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 18:17, maciekwitek napisał:

Słabych analityków, marketingowców, etc? Jeśli dobrze rozumiem newsa, to oprócz staroci
wydadzą także nowe rzeczy. SC II cz 2 i D III. Jeśli tak to super posuniecie z ich strony.
Gry są drogie, ale mają swoją renomę. Poza tym mówienie coś o jakości ludzi z CDP bez
wiedzy ile kosztuje ich ta licencja jest nie na miejscu. Bo jeśli jest relatywnie tania,
to zawsze lepiej mieć w ofercie produkt, za który nie trzeba dużo płacić, i sprzedać
2 sztuki, niż go nie mieć.


Oceniam informacje, które do mnie docierają. Jaka cena taki zbyt, a skoro chcą trzymać się licencji na dystrybucję Blizzarda na STARE tytuły to niech sobie trzymają. Nigdzie nie jest poza tym napisane o licencji na dystrybucję jeszcze nie nie wydanych gier... kolejne dopowiadanie i wymyślanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W newsie jest mowa o klasykach i nowszych grach. Wiem, to jeszcze nie świadczy, że CDP będzie wydawał Diablo III ale tak to można zrozumieć. Bo na chłopski rozum dziwne byłoby jakby LEM po roku od premiery stracił SC II, tylko po to, żeby wydać "niebawem" D III i SC II cz 2.

Oczywiście, to tylko dopowiadanie i wymyślanie, ale czymże jest twoje sugerowanie wielkości sprzedaży jak nie wymyślaniem i wróżeniem z fusów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 20:11, maciekwitek napisał:

W newsie jest mowa o klasykach i nowszych grach. Wiem, to jeszcze nie świadczy, że CDP
będzie wydawał Diablo III ale tak to można zrozumieć. Bo na chłopski rozum dziwne byłoby
jakby LEM po roku od premiery stracił SC II, tylko po to, żeby wydać "niebawem" D III
i SC II cz 2.

Oczywiście, to tylko dopowiadanie i wymyślanie, ale czymże jest twoje sugerowanie wielkości
sprzedaży jak nie wymyślaniem i wróżeniem z fusów?

Peace. Sprzedaż będzie niska, ja tak sądzę. Grę kupi, jak już ktoś wcześniej wspomniał, wieloletni fan gier Blizza. Taki przypuszczam jest target.

Co do wydania nowych gier - czas pokaże. Szczerze mówiąc nie ma to dla mnie znaczenia, bo jak widać CDP też wali ceny z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a ja wciąż czekam na Diablo 1 Złota Edycja.
Ale, że dodatek nie jest Blizzarda, więc się nie doczekam.

Gdyby na gramie pojawiła by się oferta D1 Złota Edycja, nawet w Extra Klasyka Gold za te 30 zeta, to bym autentycznie wyskrobał z wypłaty na egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAK JUZ MOWIELM KTO KUPUJE NA GRAM PL JEST JELENIEM ROBIA NA TOBIE PRZEBITKE PO 20-60 ZETA zalezy od gry nie polecam nikomu tu kupowac co najwyzej mozna obczaic plan wydawniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty rozróżniasz słowo klasyki od gry nowsze? ''Gry nowsze'' w odniesieniu do ''klasyki'' nie musi oznaczać gier nowych. Dlatego tekst jest nieścisły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2011 o 20:11, maciekwitek napisał:

SC II cz 2


Dodatek a nie część druga. a jak nie wierzysz to czytuje oficjalną stronę blizzarda Heart of the Swarm is the first expansion set to Blizzard Entertainment’s sci-fi real time strategy game, StarCraft II: Wings of Liberty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 18:40, RobsonAmbro napisał:

Trzeba wspomnieć że D2 nadal jest wspierane przez twórców.


No nie do końca. Wyszedł MacOS X Lion. Pod poprzednia wersja Snow Leopard Diablo II działało bez problemów. Pod Lionem nie działa i Blizzardz zapowiedział, że nie planuje wydania łatki do gry, żeby działała pod nowym systemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakakolwiek szansa aby powróciła Antologia Blizzarda?

"Przypominam, że są tu sugerowane ceny detaliczne tych produktów i w wielu sklepach, w tym naszym, będzie je można zakupić taniej."

Co rozumiemy przez taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysokie wysokimi, ważne, że gry są! Zawsze zostają wam klucze na allgero ;- ). Bo to Blizzard zapewne dyktuje bardziej ceny niżeli CDP. Są po prostu takie gry, które nigdy nie tanieją.

*lans mode on* Ja osobiście Warcrafta III + Dodatek mam premierowe, Diablo II mam EK + premierowy LoD :D. Także z oferty na chwilę obecną to tylko SC by mnie interesował. Szkoda że nie jest wydany z Diablo I i Warcraftem II, jak poprzednio ;- ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 00:01, Jagged napisał:

"World of WarCraft Authenticator w cenie 39,99 zł" - co to jest ??


To jest token, który generuje specjalny klucz. Ten Authenticator podpinasz pod swoje konto batlle.net i przy logowaniu do gry World of WarCraft albo StarCraft II oprócz loginu i hasła podajesz kod z Authenticatora. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 01:56, Stewie_Griffin napisał:

a moze mi ktoś wytłumaczyć dlaczego CDP wydając gre w polsce usówa instalato na Mac OS
X mimo ze oryginalnie gra ma na płycie instalator na oba systemy?


Polskie wersje Diablo 2 i WarCraft III nie mają instalatora PL w wersji na Maca. Niezależnie od tego czy kupujesz grę wydawaną przez CDP czy ściągasz ze strony battle.net. Z BN po rejestracji klucza możesz ściągnąć inną wersję językową, która ma instalator na MacOs. Jeśli jednak masz MacOs X Lion to niestety Diablo II nie działa, a z WarCraft III są problemy. Jeśli zaś chodzi o StarCraft II to posiada on instalator PL w wersji na MacOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować