Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Radujmy się – gry Blizzarda wracają do oferty CD Projektu

112 postów w tym temacie

WTF? Przecież ceny tych gier W OGÓLE się nie zmieniły od kilku lat! Sam kupiłem Diablo 2 jakieś sześć lat temu właśnie za 59 zł, tyle samo ile teraz chcą za 11 letnią grę! Albo StarCraft 2 - dlaczego nadal jest za 200 zł, mimo upływu ponad roku od premiery? Rozumiem, Blizzard, sratatata, ale roczne gry to ja kupuję za pół normalnej ceny maks, a jedenastoletnie znajduję w czasopismach za 10 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sugerowana cena SC2 zbyt wysoka - już w chwili premiery niektóre sklepy miały ją taniej. Powinni obniżyć przynajmniej z 50 zł. Reszta też bez zmian. Były już kiedyś dostępne za tą cenę. To tylko ponowne wprowadzenie tych gier do sprzedaży detalicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu CD-Projekt utraciło licencje na gry Blizzarda ? Zawsze widziałem od lat pudełka w empiku Warcrafta 3, Diablo 2 i rzeczywiście od jakieś czasu zniknęły ze sklepowych półek. Tzn że dodatek do Stara 2 jak i samo Diablo 3 będzie wydane przez CD-Projekt ? Czyżby Lem dostał po dupie od Blizzarda za wysokie ceny i tym samym stracił licencje ? : ) Niech się wypowie konsul. Interesuje mnie ta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:46, vegost napisał:

A czemu CD-Projekt utraciło licencje na gry Blizzarda ? Zawsze widziałem od lat pudełka
w empiku Warcrafta 3, Diablo 2 i rzeczywiście od jakieś czasu zniknęły ze sklepowych
półek. Tzn że dodatek do Stara 2 jak i samo Diablo 3 będzie wydane przez CD-Projekt ?
Czyżby Lem dostał po dupie od Blizzarda za wysokie ceny i tym samym stracił licencje
? : ) Niech się wypowie konsul. Interesuje mnie ta sprawa.


Bo Blizz połączył z acti, a lem jest polskim dystrybutorem acti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:46, vegost napisał:

Czyżby Lem dostał po dupie od Blizzarda za wysokie ceny i tym samym stracił licencje
? : )

Jak miał LEM dostać po tyłku za ceny, skoro sam się na nie zgodził? Myśl.


PS. CDP też się zgodziło na ich warunki - ceny gier wciąż się nie zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"StarCraft 2: Wings of Liberty w cenie 199,99 zł " - Allegro here i come! Na szczęście swoją wersję w dniu premiery zakupiłem i za sam klucz wydałem 150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Demagol & @TobiAlex

Ceny są wysokie, tak. Jak ktoś preferuje klucze, to znajdzie takowe taniej gdzie indziej i oleje powyższe edycje pudełkowe. Jeśli jednak ktoś (tak jak ja) preferuje pudełeczka, to w obliczu tanich kluczy oferta CDP nie jest szczególnie zachęcająca. No ale mimo wszystko, swego czasu znalezienie nówki W3 + dodatek w wydaniu pudełkowym było nie lada wyczynem, więc te 60zł można odżałować jak komuś zależy.

Ale z ceną SC2 mimo wszystko przegięli.

Aha, brakuje mi tu także pierwszego Diablo oraz WarCraft 2. Czyżby "Antologia Blizzard" nie miała wrócić do sprzedaży? Trochę szkoda, gdyż był to naprawdę fajny pakiecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2011 o 16:41, Feallan napisał:

WTF? Przecież ceny tych gier W OGÓLE się nie zmieniły od kilku lat! Sam kupiłem Diablo
2 jakieś sześć lat temu właśnie za 59 zł, tyle samo ile teraz chcą za 11 letnią grę!
Albo StarCraft 2 - dlaczego nadal jest za 200 zł, mimo upływu ponad roku od premiery?


Bo się dobrze sprzedaje, a po drugie zapewne nie wzięli pod uwagę specyfiki polskiego rynku. Po prostu. Ceny dyktuje Blizzard, a CDP ma wybór zero-jedynkowy. Ja nie zamierzam dołożyć swoich 3 groszy do tej paranoi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej ceny za SC2. Ponad rok od premiery a cena zamiast spaść to w zasadzie urosła. Na amazon.co.uk można wersje pudełkową dostać już za ok. 120 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To cena sugerowana. Myślę, że w sklepach będą niższe przynajmniej o 20 zł - o ile oczywiście sklepy będą chciały sprzedać więcej niż 3 pudełka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować