Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry z serii EA Classics w cenie 26,90 zł w sklepie gram.pl!

32 postów w tym temacie

gram.pl

Obniżyliśmy cenę na gry z serii EA Classics. Od dziś do 25 września są one dostępne za jedyne 26,90 zł. Wśród przecenionych gier znajdują się takie hity, jak Dragon Age: Początek, Bulletstorm czy Medal of Honor.

Przeczytaj cały tekst "Gry z serii EA Classics w cenie 26,90 zł w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... tak się zastanawiam nad Bulletstormem za taką cenę, tyle że po demie miałem strasznie mieszane uczucia.... Z jednej strony całkiem fajna rozpierducha, z drugiej ten irytujący główny bohater - taki "rzygolo" z jakiejś podrzędnej knajpy :/ Jest tam w ogóle jakiś sensowny coop ? Bo niecałe 3 dyszki to nie taki znów majątek.

Resztę albo już mam albo nie jestem zainteresowany. Jeśli ktoś jeszcze nie grał to z kolei polecam Dragon Age - na pewno nie jest to ideał i gra ma trochę niedociągnięć, ale za taką kasę nie ma się co zastanawiać. Starczy na długie godziny i na nudę też nie będzie narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załapałem się na ostatnią sztukę Bulletstorma, a dziś rano zastanawiałem się czy nie wziąć jak był za 50 zł. Dobrze, że poczekałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 11:44, Phoenix napisał:

Załapałem się na ostatnią sztukę Bulletstorma, a dziś rano zastanawiałem się czy nie
wziąć jak był za 50 zł. Dobrze, że poczekałem. :)


Chyba nie ostatnią :) Cały czas jest dostępny :)
Ja właśnie zamówiłem Edycję Limitowaną na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lordpilot odpuść sobie. Gra nie warta nawet tych 30 zł. Już lepiej kupić coś w promocji na Steamie (codziennie masz jakaś grę w promocji + środowe promocje + weekendowe promocje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Lordpilot odpuść sobie. Gra nie warta nawet tych 30 zł. Już lepiej kupić coś w promocji

Dnia 07.09.2011 o 12:07, TobiAlex napisał:

na Steamie (codziennie masz jakaś grę w promocji + środowe promocje + weekendowe promocje).


Wiem, mam już pre-order na Renegade Ops, ekipa znajomych już czeka i grzeje lufy i działka pokładowe ;-) Z dużych tytułów planuje RAGE.

Heh, to aż tak kiepska ta gra, że nie warta nawet 30 złociszy ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lordpilot dla mnie jest to najbardziej przereklamowana gry w historii. Gra w zasadzie nie ma multi (to co tam jest to na pewno nie zasługuje miana multi a na dodatek nudzi po 30 minutach gry) a single "przeszedłem" w 6.5h. Pod koniec była to dla mnie męczarnia - grę przeszedłem tylko dlatego, że wydałem na nią 96 zł z rabatem - tak mnie chwycił marketingowy bełkot, że grę kupiłem w EA Store. Nie polecam.

Edit:
A te skilshoty to jeden wielki skrypt - owszem na początku jest ok, ale potem jak zaczniesz robić "swoje" wariacje to dostaniesz 10 punktów, bo gra nie przewidziała takiego skillshota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na te tytuły i cenę to dochodzę do wniosku że lepiej czekać niż kupować premierówki od EA.

Za rok będzie BF3 za 26 zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hell yeah, w końcu obniżka na jaką czekałem - long live Bulletstorm! Fajna rozpierducha z gatunku tych odmóżdżających - ot Burnout FPSów :P 150 zł w życiu bym za tę grę nie dał, ale 30 - jest ok. Od bardziej zaawansowanych rozkmin jest taki Deus Ex :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że kupno niektórych z tych gier w Polsce to strata pieniędzy. Brak normalnego wyboru wersji językowej, w przypadku takiego Mass Effect 2 z polską wersją nie działa większość dlc. Swoją drogą to Bulletstorm musiał się sprzedać naprawdę słabo skoro jeszcze nie zeszła edycja limitowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co ja kupowałem bulletstorma miesiąc po premierze... sądziłem, że później już nie będzie dostępnych edycji limitowanych a tutaj proszę... edycje limitowane dla pre-orderowców to ściema ^^
Trochę kusi ten Hot Pursuit 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 13:36, crash807 napisał:

Trochę kusi ten Hot Pursuit 2...

Nie "2". Jakby już miała być tam cyferka, to "3" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować