Zaloguj się, aby obserwować  
Skazeusz

BRAVO dla CDP!!!!!

38 postów w tym temacie

Chciałem również powiedzieć, że fajnym wyrażeniem wdzięczności jest Gramiś ;-).


To taka odrobina propagadny, w końcu gwiazdka coraz bliżej - trzeba werbować chętnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2006 o 20:16, D2T napisał:

ciagla zmiana? tzn jaka? zmienili tylko raz przesuwajac o jeden dzien. informowali o tym wczoraj.
trzeba czytac ze zrozumieniem...


tak owszem raz. W obie strony. I jeszcze dziś/wczoraj w nocy zmienili date wysyłki na dziś. Żeby jeszcze u wszystkich było tak samo, to nie. Jedni mieli GWF jeszcze jako pre-order a inni jako "dostępne natychmiast". Jasna i klarowna i sytuacja? A może nadal uważasz że jestem krótkowidzem? Że zachowuje się jak typowy, twoim zdaniem, 14-latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję panom/paniom z CD Projekt za:
- Świetne tytuły
- Świetne polonizacje gier (HoMM V rządzi:D)
- Za konkursy!
- Za to , że się dla nas tak wysilają:)
- Za gram.pl i forum na gram.pl:))
PS.Kiedy będzie wiedźmin:D:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję założycielowi tematu za rozbawienie. Po temacie wywnioskowałem że chodzi o gazetę (no dobra, czasopismo, bo mnie smuggler zaraz dopadnie) i aż zajrzałem z ciekawości o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym podziękować CDP z okazji sprawy bieżącej, miłej niespodzianki z ich strony. Mianowicie, od kilku dni nie sprawdzałem poczty (z powodu zmagań moralnych przed egzaminem gimnazjalnym oraz krótkimi, acz intensywnymi sesjami ze świeżo nabytym Riddickiem :]), a gdy zrobiłem to dzisiaj, wśród 16 nieodebranych wiadomości znalazła się jedna, która sprawiła, że cały obecny wieczór siedzę i ,,zasysam". Otóż zarejestrowanie moje przyciągnęła wiadomość, wedle której, rejestrując Riddicka, zyskałem dostęp do specjalnych materiałów nt. gry. Pomyślałem, że to pewnie tylko jakieś głupoty typu tapety czy szkice (a sporo tego odblokowujemy przecież w trakcie gry) i... cóż, były tam takie rzeczy... (tzn. tapety i fansite kit), ale... wśród znacznie bardziej interesujących egzemplarzy.
Znalazł się tam m.in. soundtrack z gry (woohoo - rewelka - m.in. porywający utwór ''Prison Break (Action trk)''), edytor poziomów (jak dla mnie - na razie zbyt niejasne jest jego użytkowanie - przydałaby się jakaś intrukcja) oraz kolekcja trailerów. Bardzo ciekawa rzecz - aż korci mnie, żeby kupić następną grę w tej serii. :]
PS. No i nadmienić należy, że pliki są w większości dość spore (po kilkadziesiąt MB), ale i transfery niemałe (jak, w każdym razie, zaczynałem zawsze na ponad 120 kb/s, które powoli spadały do 63 kb/s, co stanowi chyba maks możliwości mojego łącza), co szczególnie wskazuje na dbałość CDP o klientów - utrzymanie takich serwerów tanie nie jest, a mimo to transfer na użytkownika jest bardzo duży. Szacunek dla tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:02, SwenG napisał:

A ja dziękuję założycielowi tematu za rozbawienie. Po temacie wywnioskowałem że chodzi o gazetę
(no dobra, czasopismo, bo mnie smuggler zaraz dopadnie) i aż zajrzałem z ciekawości o co chodzi
;)


informuje że nie nie chodzi o gazete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 20:14, Darkstar181 napisał:

Ale wazelina... co za lizusy:)
Idźcie na bagna/ do lasu i założcie sekte gdzie będziecie oddawać cześć CDP:)


stanowczo się od owej sekty odcinam! nie chce miec nic wspolnego z zadnymi masonami!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wazelina wazeliną, ale oddajmy cesarzowi, co cesarskie. Przecież nikt nas na siłę na tym forum nie trzyma, a zagląda tutaj kilkadziesiąt tysięcy graczy, niedługo będzie ich ponad sto tysięcy. To sporo i spora siła opiniotwórcza. To tutaj można zadać pytanie i często po chwili dostać odpowiedź. Poznać innych ludzi i inne opinie i poglądy niż nasze. Oczywiście, zawsze można powiedzieć, że CDP zrobiło nam to forum w trosce o własne interesy. Prawda, ale z korzyścią dla nas, graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam bym tego lepiej nie ujoą (nie wiem jak się pisze to słowo), CDP chyba nie spodziewało się aż takiego zainetresowania. Gram.pl stało sie największym ( bo chyba jest wiecej userów niżna gry-online) ośrodkiem środowiska polskich graczy, nie tylko grających w gry od CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuje za wszystko.
Można sie tu dowiedzieć wiele ciekawych newsów głównie na temat branży gier komputerowych.
Forum też jest bardzo fajne bo jest tu wiele na prawdę ciekawych tematów.
Nie można również zapomnieć o sklepie internetowym (gram.pl) gdzie można kupić na prawdę sporo rzeczy.
Sam kupiłem tu grę Guild Wars Factions :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja im za nic bo oni nie dzienkuja za moja kase, nie ma za co dziekowac no ale coz..no chyba jednak jest...Gothic, swietnia polonizacja i oby tak dalej:) Wogle Gothic jest swietny wiec..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 19:43, SD4HJ napisał:

A ja im za nic bo oni nie dzienkuja za moja kase, nie ma za co dziekowac no ale coz..no chyba
jednak jest...Gothic, swietnia polonizacja i oby tak dalej:) Wogle Gothic jest swietny wiec..:)

zgadzam sie co do Gothica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować