Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 - trailer w końcu wylądował w sieci!

74 postów w tym temacie

W zasadzie każdy już wymienił po elemencie, które wskazują na to, że gra już jest stracona, ale od siebie dodam, że same urywki filmów przerywnikowych z trailera też prezentują poziom... brazylijskich telenoweli -.-
To tyle, jeżeli chodzi o brazylijskie klimaty. Nawet twarz Payne''a (kiedy jeszcze ma włosy) wygląda nie jak twarz Payne''a :/

No i tam muzka. Jadą na tym motywie bezczelnie, dali go bo wiedzieli dobrze, że tylko tak mogą stworzyć pozory "klimatu" i przywołać wspomnienia 1 i 2 u fanów, pytanie, po co? Ci co grali i tak zauważą, że "coś" nie pasuje, a nowym to bez różnicy, czy gra będzie po staremu czy po nowemu. Brawo Rockstar, szykuje się im chyba pierwsza mega wpadka i niestety MP będzie ofiarą ;/

PS. Jeden z komentarzy na YT mówi wszystko co trzeba w temacie:"But this? Who needs an other bald motherfucker, that's just nothing cool like the first game had to start with."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowego Jorku nie ma, ale też jest zaje@$ście :P
Serio, mi się tam zwiastun podobał, jestem fanem Maxa, i widzę że jednak nie jest tak źle. Chociaż słoneczna Brazylia nie do końca musi się podobać, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 00:19, KloniskO napisał:

Brawo Rockstar, szykuje się im chyba pierwsza mega wpadka


Dla mnie ich megawpadką był Manhunt. Przy nim Max Payne 3 to będzie arcydzieło.

Dnia 15.09.2011 o 00:19, KloniskO napisał:

niestety MP będzie ofiarą ;/


A żeby było "śmieszniej" dzisiaj pojawiło się też info o planowanym na wrzesień wydaniu Civ V GOTY. Oznacza to ni mniej, nie więcej, koniec wsparcia. Nie będzie dużych dodatków - jedynie te kilka pierdółek, które się ukazały. No po prostu nie mam słów, które potrafiłyby wyrazić, jak bardzo jestem rozczarowany taką postawą 2K. Ale muszę też przyznać, że są konsekwentni. "Strategie nie są nowoczesne" - i słowo stało się ciałem. Ciekawe, jak Sid Meier to skomentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie Max Payne dużo zawdzięczał nie tyle Remedy, co osobie Sama Lake''a. Finlandzkiego pisarza odpowiedzialnego za fabułę Max''a i Alan''a Wake''a. Ciekawostką jest także fakt, że w pierwszej części Max miał nawet jego twarz.
Plus oczywiście genialny soundtrack i bullet time ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 00:57, Berkel napisał:

Właściwie Max Payne dużo zawdzięczał nie tyle Remedy, co osobie Sama Lake''a. Finlandzkiego
pisarza odpowiedzialnego za fabułę Max''a i Alan''a Wake''a. Ciekawostką jest także fakt,
że w pierwszej części Max miał nawet jego twarz.
Plus oczywiście genialny soundtrack i bullet time ;D


Plus projekt poziomów plus gameplay itd.. Istotnie, fińskie Remedy niczym się serii nie przysłużyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O bosze ale badziewie zrobili.
Max się zestarzał w przeciągu 9lat :D nieźle
Po tym trailerze dla mnie Max nie istnieje, zepsuli ten tytuł doszczętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 01:07, Vojtas napisał:

Plus projekt poziomów plus gameplay itd.. Istotnie, fińskie Remedy niczym się
serii nie przysłużyło.


Nikt nie pisze, że nic nie robili. Ale to nie design poziomów ani gameplay czynią Maxa grą jedyną w swoim rodzaju. Tylko rzeczy, które wymieniłem w moim poprzednim poście. A te są w dużej mierze konsekwencją tego specyficznego podejścia do fabuły. Wszystkie te zwroty akcji, dialogi, przemyślenia głównego bohatera, jego rozterki, cały ten psychodelizm wynikają właśnie z tego... a sięgają apogeum, kiedy Max zadaje sobie nagle pytanie "Who am i ?". Patrz, niby kolejny superbohater w kolejnej grze akcji, a jednak nie do końca...
Plus oczywiście muzyka, równie przytłaczająca i specyficzna jak cała reszta. Wywal to z gry, a dostaniesz to, co widzimy na niniejszym trailerze... a może nawet jeszcze mniej, bo to przecież tylko trailer.


@ Leos8

Tak, to ten utwór. Plus sama scena pod koniec gry wraz ze słowami Maxa padającymi w zasadzie już po nastąpieniu efektu "fade to black" (widzimy tylko twarz kobiety, jakby w złocie) stanowią najbardziej klimatyczne i po prostu najlepsze zakończenie jakie kiedykolwiek widziałem w grach komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty mi nie musisz tego tłumaczyć. Obie części przeszedłem po 4 razy. Nie ten adres. Wszystko w MP jest ważne - elementy takie jak projekt poziomów, gameplay itd, są ściśle podporządkowane fabule i atmosferze gry. Wszystko się ze sobą łączy w harmonijną całość, nie można wyrywać i opisywać fragmentów nie odnosząc się do kontekstu. Dlatego twierdzenie, że Sam Lake jest właściwie jedynym twórcą tej gry, budzi mój sprzeciw. Owszem, on miał spory wpływ na jej kształt, ale przecież nie on jedyny. Sam jest częścią Remedy, trzeba o tym pamiętać. Ergo nie tylko scenariusz, ale też cała reszta np. art design. To, co widać na tym trailerze, wyraźnie zgrzyta z muzyką i z dokonaniami poprzedników. W ogóle pierwsze moje skojarzenie to spin-off Call of Juarez: The Cartel. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 00:19, KloniskO napisał:

W zasadzie każdy już wymienił po elemencie, które wskazują na to, że gra już jest stracona,
ale od siebie dodam, że same urywki filmów przerywnikowych z trailera też prezentują
poziom... brazylijskich telenoweli -.-


Ekhem...a wyjaśnisz mi może jak wyglądają "przerywniki z telenowel", a jak powinny wyglądać w grze akcji?

Nie no, rozumiem czepiania się zmiany klimatu oraz wyglądu Maxa, ale takie coś? Niektórzy to chyba na siłę szukają sobie jakiś argumentów, bo wiadomo "ja żem Polak, krytykować wszystko muszę" Wymyśl sobie jeszcze, że logo gry na końcu trailera nie współgra z wyświetlającym się napisem daty premiery - w końcu jak trollujemy, to na całego, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie zła bo Max jest łysy, tak jak Wiedźmin 2 miał być zły bo Gerald ma kitkę... Weźcie wy się ludzie na fryzjera zatrudnijcie i dajcie spokój z tym wyssanym z palca narzekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka kompletnie mi nie pasuje do tego, co pokazuje trailer. Ogólnie, gra zapowiada się fajnie, ale jako fan mrocznego Max Payne''a, będe mimo wszystko zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując słynny cytat Kartezjusza: "narzekam, więc jestem". Czasem trzeba sobie trochę ponarzekać, żeby ulżyć swojemu samo istnieniu. :)

Co do Maxa to najbardziej boje się o mroczny i psychodeliczny klimat pierwszej części, czy twórcą uda się choćby częściowo go odtworzyć. No i czy pojawi się coś z Noir.Jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za Rockstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 15:03, Kreek napisał:

Ekhem...a wyjaśnisz mi może jak wyglądają "przerywniki z telenowel", a jak powinny wyglądać
w grze akcji?

Rzuciło mi się w oczy, że animacja twarzy(m.in. Maxa) jest jakaś kiczowata i akurat naszło mnie skojarzenie z brazlijską telenowelą. Poziom równie kiczowaty. Proste.

Dnia 15.09.2011 o 15:03, Kreek napisał:

Nie no, rozumiem czepiania się zmiany klimatu oraz wyglądu Maxa, ale takie coś? Niektórzy
to chyba na siłę szukają sobie jakiś argumentów, bo wiadomo "ja żem Polak, krytykować
wszystko muszę" Wymyśl sobie jeszcze, że logo gry na końcu trailera nie współgra z wyświetlającym
się napisem daty premiery - w końcu jak trollujemy, to na całego, nie?

Jesteś hipokrytą bo ten twój bełkot o czepianiu się na siłę pasuje do twojego posta. Widać brak ci było pomysłu, co nabazgrać, to musiałeś się uwalić czyjegoś posta. Ja bynamniej niczego w swoim poście nie robiłem na siłę. Więc trollem jesteś co najwyżej ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować