Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Devil May Cry z TGS 2011 - Capcom ma szanse na przekonanie fanów do nowego Dantego!

15 postów w tym temacie

Walka w slasherah czy innych grach akcji zawsze jest dynamiczna na gameplay''ach, w praktyce wychodzi różnie. ;) A od ukłonów w stronę fanów i innych pierdół bardziej interesuje mnie warstwa techniczna DmC. Chcę się przekonać, czy chłopaki z Ninja Theory w końcu zrobią grę, która nie będzie gubić FPS''ów co 2. minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cieszy mnie fakt, że ta gra ominie PC - przynajmniej nie będę musiał rezygnować z grania w tę część, gdyż "nowy lepszy"(wg twórców) wizerunek Dantego odrzuca mnie całkowicie. Co do gameplayu, trzeba poczekać na coś więcej niż wycinki z najciekawszych momentów.

Dnia 15.09.2011 o 13:00, Lex napisał:

bardziej interesuje
mnie warstwa techniczna DmC. Chcę się przekonać, czy chłopaki z Ninja Theory w końcu
zrobią grę, która nie będzie gubić FPS''ów co 2. minuty.


Masz na myśli poprzednie części DmC czy gry Ninja Theory? Bo o ile dobrze pamiętam krótką, ale jednak styczność z konsolowym DMC(1 lub 2) nie zauważyłem problemów z płynnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie przekonuje, tu nie chodzi tylko o płaszcz i kolor włosów, ale o całokształt, zresztą w tym trybie to wygląda bardziej jak negatyw niż coś dopracowanego, wygląda nienaturalnie nawet jak na grę i to co on ma na plecach to niby co? Perspektywa powykręcanego świata, bo łączy się ze światem demonów też mi się nie podoba. DMC miało swój klimat tylko ze względu na Dante''go, reszta to kicz, za którym nie każdy przepadał, choć jest wielu ludzi, którzy to lubią. Mam nadzieję, że się nie sprzeda a twórcom się dostanie. Może i gra jako slasher będzie dobra ale to już nie jest DMC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 13:13, Chudy2k5 napisał:

cieszy mnie fakt, że ta gra ominie PC - przynajmniej nie będę musiał rezygnować z grania w tę część, gdyż "nowy lepszy"(wg twórców) wizerunek Dantego odrzuca mnie całkowicie.

Na twoim miejscu nie skreślałbym gry tylko ze względu na design 'Dantego'. Warto przypomnieć sobie, że ludziki z NT mają niesamowite zdolności do tworzenia ciekawych i poruszających historii, przy tym o wiele bardziej skomplikowanych niż w większości slasherów (w sumie to i parę nowomodnych RPG-ów by przebili ;)).

Dnia 15.09.2011 o 13:13, Chudy2k5 napisał:

Masz na myśli poprzednie części DmC czy gry Ninja Theory? Bo o ile dobrze pamiętam krótką, ale jednak styczność z konsolowym DMC(1 lub 2) nie zauważyłem problemów z płynnością.

Ninja Theory. Zarówno Enslaved (bardziej), jak i Heavenly Sword (mniej) płynnością nie zachwycały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante jest teraz "too cool", nie podoba mi się, że z Dantego z białymi włosami zrobili takiego typowego amerykańskiego gnojka, który próbuje być "cool"...

Taki mały offtop:
Czemu nie daliście newsa o tym, że pojawił się trailer do czwartego DLC do New Vegas pt. Lonesome Road? Od wczoraj jest w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej jestem na nie, a nawet jeszcze bardziej dla mnie pomysł upadł.
Usłyszeli od fanów, że nie podoba im się nowy wygląd Dantego, a teraz jakby na siłę chcieli zachować własny nowy świeży pomysł na postać plus dodać coś od starego, gra może być naprawdę niezła, ale to już nie to, eh.
Maruda ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu już nawet nie chodzi o płaszcz czy włosy... on twarz ma zupełnie inną. Wciąż na nie, dzięki bardzo ale w nową część chyba sobie daruję. Nie pozostaje nic innego, jak dalej katować klawiaturę na 3 i 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, wygląda równie bezpłciowo co poprzedni Dante... Szkoda, liczyłem że Europejskie studio nada tej postaci jakiejś glębi. Sama gra za to prezentuje się całkiem ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem na tyle zauroczony trójką i czwórką, że zagram w to niechybnie. A takie jęczenie na zmiany w fizjonomii bohaterów jest dla mnie cokolwiek dziwne, tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować