Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo DLC - już graliśmy!

26 postów w tym temacie

gram.pl

Dziwnym byłoby, gdyby gra zbierająca tak dobre oceny, jak Deus Ex: Bunt Ludzkości, nie doczekała się przynajmniej jednego dodatku DLC. Myszasty miał już okazję pograć we wczesną wersję Brakującego Ogniwa.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Deus Ex: Bunt Ludzkości - Brakujące Ogniwo DLC - już graliśmy!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem nakręcony na to dlc, zapowiada się znakomicie... Aż do 7 h!!! WOW!!!
Taką postawę twórców się chwali. Z racji takiej że nie jestem za "dokupywaniem" dlc, kupię GOTY na Steamie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie skończyłem podstawki a już czekam na to DLC :)
Tak się jeszcze nie zdarzyło.
Ale DX:HR to klasa sama dla siebie. No cóż, widać panowie z Eidos umieją robić gry i DLC na prawdę porządnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę to DLC na youtube, od czasu Mass Effect 2 wszelkie uzupełnienia fabularne nie dziejące się po zakończeniu podstawki(nawet nie pamiętam czy takie w ogóle były w jakiejś grze) mnie nie interesują. ciężko wczuć mi się znowu w grę. Co do Zelaznego, świetne byłyby misję zlikwidowania Iluminatów jednego po drugim, coś takiego mogłoby mnie skusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I takie DLC ja rozumiem, wręcz po raz pierwszy jestem ''za'' i gotów jestem wyłożyć grosiwo.
Oczywiście kiedyś, gdy dodatki ściągalne były za darmo, byłem bardziej ''za'', no ale te czasy już niemal minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 14:02, razor4026 napisał:

(nawet nie pamiętam czy takie w ogóle były w jakiejś
grze)


Kanonicznie "The Arrival" do Mass Effect 2 rozgrywa się po zakończeniu wątku głównego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 14:01, Sniper222 napisał:

jestem ciekaw czy ten dodatek będzie spolszczony. Do 7 godzin wow :D Jak tali call of
duty na hardzie wystarcza na tyle godzin grania :_)


Mało. Spolszczona (oczywiście kinowo, ale w pełni) była już ta prevka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego wszyscy są aż tak zachwyceni samym DE:HR rozumiem gra jest fajna ale grą roku być nie może. Deus jest grywalny ma fajną fabułę ale....te dodatkowe misje i tekst że to od ciebie zależy jak się gra skończy to są jakieś żarty.
Zacznę od tego że samych misji pobocznych jest moze 5-6, do tego nie są jakieś super długie i można je robić z misją główną nie trzeba się jakoś zbytnio wysilać. Po 2 końcówka gry mnie tak poirytowała że nie mogłem słowa nawet powiedzieć, wybierasz 1 z 3 przycisków oglądasz filmik i halo koniec....nie wiesz co się stało dalej co z tymi wszystkimi małymi szczegółami które się zostawiało w trakcie gry np. Gdy znalazł już zagubioną Pania Doktor powiedział "My jeszcze nie skończyliśmy rozmowy", a tu proszę napisy końcowe i tak zostawili gracza samego sobie. Gdyby nie tak "dziwna" końcówka gry to nawet bym wybaczył taką małą różnorodność pobocznych zadań.
Grą roku być nie może.
P.S co do DLC ma trwać 7h? zobaczymy mam nadzieje że fabuła będzie trzymała poziom bo głupiego skradania i zabijania po cichu strażników dla zabawy to ja nie zdzierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile sobie zaśpiewają za tego DLC.

Eidos to w ogóle bardzo niedoceniana ekipa. Tak mi się wydaje. Przecież genialne Hitmany, teraz Deus Ex, a pomimo to jakoś tak niewiele się o nich słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Wrocu1
O ile wiem to zadania poboczne sa zależne od tego jak poprowadzisz rozmowę/akcję.Jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.Z tego co udało mi się zorientować to nie zaliczyłem 3-4 zadań bo albo kogoś zbiłem/puściłem wolno,nie potrzebne skreślić albo wybrałem inna ścieżkę dialogowa.A co do tej "dziwnej" końcówki,to może jest to zapowiedz czegoś nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w Deus Ex toteż nie sądziłem, że tak mi się spodoba. Zgadzam się do co oceny gry wg. autora. CO do samego DLC nie mam żadnych uprzedzeń i na pewno przejście go będzie obowiązkiem zaraz po ponownym przejściu podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrocu1

Nie frasuj się - już niedługo nadejdzie nowe "pif-paf" typu COD lub BF3 z nietuzinkową fabułą dla wybrednych, ciekawymi, interaktywnymi dialogami, oryginalną scenografią i sztafażem, mnóstwem aluzji i komentarzy do
świata kultury, mediów i współczesnej nauki, wachlarzem niebanalnych problemów oraz sporą dozą dowolności w stylu i założeniach rozgrywki. Jednym słowem: już niedługo będziesz ukontentowany. Wstrzymaj się zatem z epatowaniem swym niezrozumieniem dla produkcji nazbyt dojrzałej jak na twój wiek biologiczny i/lub umysłowy.
Twórcom Deus Ex należą się szczególne wyrazy uznania za stworzenie gry, który posiada niezwykle szerokie spektrum potencjalnych odbiorców: marketingowy przekaz kierowany jest bowiem to mainstreamowego tłumu spragnionych taniej akcji graczy-przeciętniaków, a autorski przekaz i zawartość gry obliczona na szczęście w znacznej mierze na dojrzałego i wytrawnego konsumenta wirtualnej rozrywki.To naprawdę daje się odczuć w mniej lub bardziej subtelny sposób.

A tak na serio: czy naprawdę myślisz, że ktoś choć przez moment podejrzewał cię o wnikliwe i wielopłaszczyznowe zrozumienie fabuły i intelektualnego oraz artystycznego bogactwa gry,skoro jeszcze nie poznałeś nawet zasad interpunkcji w języku polskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Twórcom Deus Ex należą się szczególne wyrazy uznania za stworzenie gry, który posiada niezwykle szerokie spektrum potencjalnych odbiorców: marketingowy przekaz kierowany jest bowiem to mainstreamowego tłumu spragnionych taniej akcji graczy-przeciętniaków, a autorski przekaz i zawartość gry obliczona na szczęście w znacznej mierze na dojrzałego i wytrawnego konsumenta wirtualnej rozrywki."

Oj tak...zapomniałem że zrobienie dialogów do gry to już jest popis tylko przeznaczony dla mega produkcji takich jak DS:HE. Zacznijmy od tego ze dla mnie COD czy BF3 to zupełnie inne gry niż DS skoro dla Ciebie to to samo to powodzenia w dalszym rozwoju wśród gier.Od DSa zawszę wymagałem dużo skoro nie wiesz dlaczego tak pisze nie miałeś do czyniena z pierwszą częścią tej produkcji. Nigdy nie powiedziałem że ta gra jest słaba.DS:HR jest dobrą grą ale na grę roku nie zasługuje.
"Wstrzymaj się zatem z epatowaniem swym niezrozumieniem dla produkcji nazbyt dojrzałej jak na twój wiek biologiczny i/lub umysłowy."
No oczywiście zapomniałem.... żeby zagrać w DS:HR i cieszyć się super grą oraz fabułą trzeba mieć 30 lat"dojrzaly" i IQ 130"umysłowy". Przepraszam że tyle nie mam i biorę się za takie produkcje jak DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować