Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Coś było :) Ogólnie kocham te smaczki od CDPu. Wczoraj spotkałem łowcę głów Djengo Fretta, a wcześniej biłem się z Krawcem Durdenem. Nie ruszyło mnie to, ale potem jak szukałem coś na temat walk, na angielskim forum pisali o nim Tailor Durden. Tyler Durden z Fight Cluba jak żywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, próbowałem.

Chyba muszę poczekać na nowego patcha, może on naprawi trego buga :) niestety mam wersje na ps4, bo myslałem, żeby może użyć kodów, wyłączyć zderzenia i sprawdzić, czy Lambert nie zrespił się kilka metrów pod ziemią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka mała ciekawostka jesli chodzi o wyniki sprzedaży gry (nie wiem czy ktoś już wspominał) vgcharts. I tak wiem jak to z ich rzetelnościa zdaję sobie z tego sprawę.

PS4 - 1.85 miliona
PC - wiemy od samych twórców że sprzedaż wyniosła 1.3 miliona
XBone - 0.65 miliona O_O!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2015 o 13:28, Numenpl napisał:

XBone

Skończ już z tym przekręcaniem nazwy. Jeszcze myślałem, że jest to twój sposób na podkreślenie czegoś i przymykałem oko, ale piszesz to w każdym (dosłownie) poście. W dodatku śmieszy to chyba tylko ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 13:28, Numenpl napisał:

PS4 - 1.85 miliona
PC - wiemy od samych twórców że sprzedaż wyniosła 1.3 miliona
XBone - 0.65 miliona O_O!!


Coś słabo u Ciebie z matematyką. Miesiąc temu (dokładnie 30 dni temu) RED-zi podali, że sprzedano już 4 mln egzemplarzy gry. Z "Twojej" wyliczanki wychodzi tylko 3,8 mln sztuk, także gdzie te zaginione 0,2 mln sztuk sprzed miesiąca? Nie wspominając już o tym, że przez te 30 dni sprzedało się kolejne kilkaset tysięcy egzemplarzy gry, jak nie milionów. Zawsze warto weryfikować źrodło, a nie podawać losowe, a do tego stare statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 13:38, Rick napisał:

Skończ już z tym przekręcaniem nazwy. Jeszcze myślałem, że jest to twój sposób na podkreślenie
czegoś i przymykałem oko, ale piszesz to w każdym (dosłownie) poście. W dodatku śmieszy
to chyba tylko ciebie.

to wejdź na internet i zobacz o co chodzi oficjalną ksywką tej konsoli jak nie rozumiesz dlaczego tak nazywam konsolę microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 13:38, Rick napisał:


> XBone
Skończ już z tym przekręcaniem nazwy. Jeszcze myślałem, że jest to twój sposób na podkreślenie
czegoś i przymykałem oko, ale piszesz to w każdym (dosłownie) poście. W dodatku śmieszy
to chyba tylko ciebie.


Czego się czepiasz chłopaka? Zamiast pisać XBOXone napisał skrótem XBone. PS4 jakoś nie drażni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u ciebie z czytaniem całego postu. Przecież napisałem, że to są dane z VGchartz i informacji od CDPR (kurde dopiero teraz skapnąłem się że walnąłem "s" zamiast "z" na końcu ). I zapewne brakujące 0.2 miliona to wersja PC, bo jak się patrzy teraz na steamspy i porówna ilość z informacji prasowej CDPR to nagle zaczyna się wszystko zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę mości... od rana nie potrafię odnaleźć Triss, żeby dać jej statuetkę żołnierza.

Nie ma też kropeczek, które by mnie do niej zaprowadziły.

Dajcie jakiś namiar, bo misja wisi w dzienniku i mnie denerwuje :P

To jest ta misja:

http://obrazki.elektroda.pl/9028529100_1436363796.jpg

A tutaj widać, że nie ma kropeczek i nie wiem, gdzie iść:

http://obrazki.elektroda.pl/9197157200_1436363824.jpg

Podobno trzeba iść do knajpy od Jaskra, ale nie pamiętam gdzie jest :P

Help !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko wporządku. Chodziło mi o przytaczanie starych statystyk. Po co? I nie tłumacz się tym, że nowych nie ma, bo rzeczywiście tak jest, ale w takim razie po co korzystać z czegoś, co już jest dawno nieaktualne.

berbelek
PS4 jest oficjalnym skrótem nazwy konsoli, XBone nie jest, więc nie ma co się dziwić, że moderator się przyczepił. Nie lepiej korzystać z krótszego XBO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 16:18, Kraju napisał:

PS4 jest oficjalnym skrótem nazwy konsoli, XBone nie jest, więc nie ma co się dziwić,
że moderator się przyczepił. Nie lepiej korzystać z krótszego XBO?

XBone jest skrótem zatwierdzonym przez microsoft jako skrót konsoli jakbyś nie wiedział cała afera była z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 16:01, leven napisał:

ciach


Spoiler

Jesli zrobiles juz zadanie poboczne dla Triss i Ona odplynela to tego zrobic sie juz nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 16:22, Numenpl napisał:

XBone jest skrótem zatwierdzonym przez microsoft jako skrót konsoli jakbyś nie wiedział
cała afera była z tym.


Nie jest. Oficjalny to XBO lub ew. niektórzy używają jeszcze XB1, ale już coraz rzadziej. XBone to mem, tylko i wyłączenie. Drugi klops ze sprawdzaniem wiarygodności informacji w dniu dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega Kamiloos się myli. Jeszcze przed końcem gry spotkasz Triss i w pewnym momencie będziesz miał chwilę, aby odczarować żołnierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, która wg. samego Larry''ego Hryba jest znieważająca.

Jeszcze byłbym gotowy przyznać ci rację i przyznać się do błędu, gdybym doskonale nie pamiętał twojego "Pisser 4"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 16:50, Kraju napisał:

Kolega Kamiloos się myli. Jeszcze przed końcem gry spotkasz Triss i w pewnym momencie
będziesz miał chwilę, aby odczarować żołnierza.


O, to spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to fajnie :)

Triss nie odpłyęła statkiem, bo jo jom kochom :)

Zostalą ze mną, ale gdzieś się zagubilem i ją zapodziałem.

Podobno Triss siedzi w kabarecie od Jaskra.

Gdzie jest ten kabaret ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2015 o 16:53, Rick napisał:

Jeszcze byłbym gotowy przyznać ci rację i przyznać się do błędu, gdybym doskonale nie
pamiętał twojego "Pisser 4"...

Przy tym przynzałem ci rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się