Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Czy Wiedźmin 3: Dziki Gon - Serca z Kamienia - Edycja Limitowana z kartami będzie także dostępna w sklepach typu media itd. czy tylko online można to zamówić.?

Jak by ktoś wiedział ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echhh "Kod na wersję cyfrową dodatku". Ja tak lubię mieć wszystko na fizycznym nośniku :( No nie mogli dać płytki z dodatkiem, tylko trzeba ściągać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 18:32, KannX napisał:

Echhh "Kod na wersję cyfrową dodatku". Ja tak lubię mieć wszystko na fizycznym nośniku
:( No nie mogli dać płytki z dodatkiem, tylko trzeba ściągać...


Jak podstawkę dali na płytkach, to i tak nie działały :D Musiałem pobierać z GOG-a całą grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 18:43, doctorwho napisał:

Ciekawe czy w drugim dodatku dostaniemy pozostałe dwie talie?

Nie wiadomo, można jedynie gdybać. Ja obstawiam, że na talię królestw północy i nilfgaardu póki co ma wyłączność microsoft (były dołączane do EK na XBox One). Bardzo prawdopodobne, że jest to jednak czasowa wyłączność (np. do końca 2015 roku). Wtedy nic by nie stało na przeszkodzie, żeby pozostałe dwie talie były z drugim dodatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 18:43, doctorwho napisał:

Ciekawe czy w drugim dodatku dostaniemy pozostałe dwie talie?

Ja bym bardzo chciał - zrezygnowałem z cyfrowej wersji dodatków i kupiłem pudełkowe wydanie z kartami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś zakupił cyfrowe wersje dodatków, to ponoć miała być jakaś zniżka na same karty. Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 19:42, Isildur napisał:

A jeśli ktoś zakupił cyfrowe wersje dodatków, to ponoć miała być jakaś zniżka na same
karty. Wie ktoś coś na ten temat?

Tak, http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71257&pid=5125

Dostajesz kod, wklepujesz na stronie i dostajesz zniżkę. Tylko trzeba płacić za przesyłkę ze stanów. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 19:42, Isildur napisał:

A jeśli ktoś zakupił cyfrowe wersje dodatków, to ponoć miała być jakaś zniżka na same
karty. Wie ktoś coś na ten temat?


Zniżka jest, ale przesyłka ze Stanów jest tak droga, że się to nie opłaca. Ja napisałem do cdp.pl, żeby mi zwrocili kasę za cyfrowe dodatki (nawet były już od dawna aktywowane na gog-u), a ja sobie zamówię pudełko. I rzeczywiście, w ciągu dwóch tygodni kasa mi wrócila na konto, a ja sobie zamówiłem edycję pudełkową.
Nawet na cdp.pl była instrukcja co trzeba napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zamówię Edycję Limitowaną dodatku "Serca z kamienia" dzisiaj, to czy dostanę klucz do gry w dniu premiery, a karty do Gwinta w listopadzie (druga dostawa, cdp.pl tak napisało), czy wszystko dostanę dopiero w listopadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 23:30, Rick napisał:

Raczej wszystko w listopadzie. Karty nie są sprzedawane oddzielnie, są w pudełku razem
z kodem.

Pff... :/ no to zakupiłem sam klucz. Kupiłbym wcześniej, ale mój bank miał prace konserwacyjne i nie mogłem przesłać kasy na PayPal. Jakby można było z karty płacić, to bym już od 5.10 miał pre-order... dziwna polityka, nie dopuszczać kart kredytowych.
No nic, a da się gdzieś oddzielnie karty zamówić? Słyszałem, że jest taka akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2015 o 00:10, Manigoldo napisał:

No nic, a da się gdzieś oddzielnie karty zamówić? Słyszałem, że jest taka akcja.

Dosłownie 5 postów wyżej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2015 o 10:42, Manigoldo napisał:

Ahh, ok! :D Dzięki, nie zauważyłem. A wiesz może ile kosztuje przesyłka ze Stanów?

Standardowa? 10$ + 10$ za same karty. To daje 20$, co przy obecnym kursie wynosi jakieś 74 zł za same karty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do patcha 1.10, to od siebie dodam, że należy spodziewać się go na początku przyszłego tygodnia, najpóźniej zostanie udostępniony we wtorek, czyli w dzień wydania dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się