Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwszy trailer nowego Syndicate`a; data potwierdzona

23 postów w tym temacie

Czytałem ostatnio na gamepsy artykuł, o tym że Diablo 3 również powinno być FPP. Całkiem poważny. Tak sobie myślę, że kiedyś możemy się zdziwić, bo w końcu i tetrisa na FPS przerobią.

Sam trailer utwierdza mnie w przekonaniu że:
a). Devsi kłamią, robią grę skierowaną do fanów Gears of War, Mass Effectów (wygląda na to, że zaimplementowali awesome button) i nowego Deusa Exa. Fanów samego Syndicate mają w głębokim poważaniu.
b). Nie ma żadnego powodu, żeby nazywać tę pozycję Syndicate. Do tych co lubili oryginalny Syndykat nie trafi, nowi gracze mają go w nosie, więc mógł by się nazywać Awesome Cyberpunk Shoter i też by byli szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię gatunek FPS (ze względu na widok i mechanikę, i głównie te fabularne dla pojedynczego gracza) ale boję się też, że nie długo, gdy otworzę lodówkę wyskoczy z niej na mnie jakiś FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rzucajcie porównań z Deus Exem, bo potem będą debilne płacze że Syndicate to upośledzona gra dla idiotów. Nowy Syndicate to cyberpunkowy shooter, Deus Ex to rozbudowany RPG z widokiem z pierwszej osoby. Jedyne co je łączy to cyberpunkowy świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no... Całkiem ciekawie się to zapowiada. Obawiałem się trochę, że może ograniczą się do "idź do przodu i zabij wszystkich", ale widzę, że pojawiają się też inne elementy. Ciekawe, czy to, co pojawia się w okolicach 0:40, to efekt persuadertrona... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwileczkę? Pomyliłem wątek? Gdzie podziali się wszyscy narzekacze pojawiający się pod każdym newsem związanym z nowym Syndicate? Ten post jest niczym innym, jak prowokacją do ich wywabienia, ale tylko czekam na ich reakcję po obejrzeniu filmiku. IMO trailer kopie dupę, a jedynym argumentem wspaniałych, jedynych i elitarnych true-graczy zdaje się być jedynie to, że gra zmieniła widok, z jakiego przedstawiana jest akcja, przez co puszczają focha na wydawcę i nie pozwolą mu "zdzierać kasy na znanej marce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już jestem, jestem, w SC2 grałem. Wygląda ładnie, ale nie wygląda jak "syndicate" i tyle. A tekst z "awesome button" to sobie zapiszę. Rozwalają mnie gry w których trzymanie jednego przycisku wygrywa wszystkie konkurencje w gimnastyce artystycznej na olimpiadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LESZ3u faktycznie jesteś leszczem jeśli uważasz, że "zmienili tylko widok". Grałeś kiedyś w Syndicate? Szczerze wątpie.
Co do trailera w artykule - niezły. Zapowiada się naprawdę fajny shooter w cyberpunkowym klimacie.
Ma tylko jedną wadę - to NIE JEST Syndicate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, coś dla fanów Fallout 3. Chędożyc fakt, że świetną markę szlag trafił, ważne, że to strzelanina, a więc coś "zrozumiałego". Wyżyć się można, jucha się leje, efektownie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyczkę z oryginału wzięli i oczywiście poddali techno-obróbce, w celu jej unowocześnienia jak sądzę. Tylko że w oryginale muzyczka zaczyna się tak rozkręcać dopiero jak coś się dzieje. Tak to jest spokojna, stonowana, klimatyczna.
Cała reszta to nie Syndicate, tylko jakiś action Deus Ex shooter deluxe. Jako że klimaty cyberpunkowe są jednak nie dla mnie, a sama gra nawet odrobinę nie przypomina klasyki od Bullfroga, mówię temu czemuś zdecydowane NIE.
Jestem już za stary na takie przeróbki i tym bardziej zbyt cenię sobie klasykę, aby popierać robienie z nią czegoś takiego.
Raz jeszcze jestem na NIE, a panom producentom wyślę chyba list z informacją, że jak chcą łatwo zarobić dużo kasy, to miast rozwalać reputację kolejnej klasyki niech otworzą gazetę pokroju polskiego"Faktu". Na niczym nie zarabia się tak łatwo jak na ludzkiej głupocie. Niekończąca się żyła złota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna strzelanka TPP/FPP/czy co tam jeszcze nr 24628686, tego nam trzeba było.
Mam tylko nadzieję, że zaliczy malowniczą klapę i oduczą się takich zabaw. :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować