Zaloguj się, aby obserwować  
Maurycy_69

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay - Temat ogólny

703 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2008 o 13:19, tazix napisał:

Powtarzam się ??? gdzie jest blok orła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak wyjdziesz na plac (ten plac jest na otwartym powietrzu, gdzie jest wejście do Jamy) to po drugiej stronie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jestem zmuszony pobawić w thread necromancy.

Ostatnio mnie naszło na pogranie w to to, więc wygrzebałem z trzewi biurka wersję z CDA i hajda instalować. Zainstalowało się. Odpalam. I ni z tego, ni z owego rozdzielczość ekranu zmalała do - na oko - 320 x 240, system totalnie zamuliło i tyle. Dogrzebałem się na forach, że trzeba zainstalować patch 1.1, ponieważ są błędy w obsłudze OpenGL.
Patch ściągnięty, instaluję. No, właściwie próbuję. "Old File not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contents do not match.

Patch wersja EU.

Mam C2D E7200@2,53GHz, 4GB DDR2 @ 1066 MHz, GF8800GT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj pograłem w demko, takiej pięknej grafiki nigdy nie widziałem na moim kompie ;] I ogólnie wrażenia pozytywne. Wbijam na grama a tam nie ma Riddicka, wchodzę do Cenegi, tam też nie ma. Chyba się załamię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 18:29, Skarmory napisał:

Czy ktoś może mi poradzić jak przejść kopalnię ?? :P

A w którym momencie konkretnie się zaciąłeś? Poza tym zawsze możesz olać skradanie i przejść na Rambo. To możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to przy tym gdzie jest potrzebny kod dostępu do drzwi i wtedy Riddick wspomina o tym gościu ( nie pamiętam jak się nazywa ) i nie wiem gdzie on jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowsza wersja zawiera Butcher Bay z 2004 roku z ulepszoną grafiką, fizyką i AI przeciwników oraz zupełnie nową kampanię rozgrywającą się na statku Dark Athena i tryb multi, więc jeżeli nie masz starszej wersji to wybór jest oczywisty :)

Oczywiście jest jeszcze kwestia ceny. Starszą wersję można dostać za grosze, a w przypadku nowej trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 100 zł, ale to chyba żaden problem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 19:52, mati285 napisał:

Nowsza wersja zawiera Butcher Bay z 2004 roku z ulepszoną grafiką, fizyką i AI przeciwników
oraz zupełnie nową kampanię rozgrywającą się na statku Dark Athena i tryb multi, więc
jeżeli nie masz starszej wersji to wybór jest oczywisty :)


Aha,czyli Dark Athena to jedna z kampani...hmm...dobra zaczynam zbierać kase:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kroniki Riddicka to gra moim skromnym zdaniem świetna, a przynajmniej wtedy kiedy ją przechodziłem pierwszy raz ;) Tak bardzo wkręcił mnie klimat więzienia, ucieczki, i świata, że trudno było mnie oderwać od sprzętu. Mało która gra zapewniła mi tyle emocji, serio :) Teraz po jakichś dwóch latach boję się ją odpalać, nie chcę żeby straciła swój urok w moich oczach. Ale w remake może zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Zdobyłem mecha, chodzę i kozacko wszystkich zabijam. Dochodzę do pomieszczenia z "flamingami"(3 nogi w obu rękach bronie), których jest 2 albo 3. Wybijam ich, widzę skrzynki prowadzące na górę. Jest tam drabina, przechodzę na drugą stronę. Dostaje się do wentylatora, który wyłączam by przejść dalej. Z pośród trzech możliwych kratek wentylacyjnych wchodzę do 2, bo w 3cim nic nie ma i... wracam do pomieszczenia od którego to wszystko się zaczęło. Pamięta ktoś jak to przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 12:46, Kirabaxior napisał:

Mam pytanie.
Zdobyłem mecha, chodzę i kozacko wszystkich zabijam. Dochodzę do pomieszczenia z "flamingami"(3
nogi w obu rękach bronie), których jest 2 albo 3. Wybijam ich, widzę skrzynki prowadzące
na górę. Jest tam drabina, przechodzę na drugą stronę. Dostaje się do wentylatora, który
wyłączam by przejść dalej. Z pośród trzech możliwych kratek wentylacyjnych wchodzę do
2, bo w 3cim nic nie ma i... wracam do pomieszczenia od którego to wszystko się zaczęło.
Pamięta ktoś jak to przejść?

Dawno grałem w Kroniki Riddicka, a z tego co pamiętam to kanałach wentylacyjnych był niezły burdel. Najlepiej poszukaj tego momentu w filmikach z linku, który podał Graszczur ;]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=714&pid=629

Poza tym tam czasem nie trzeba włączyć zasilania (po przejściu na drugą stronę w prawo) i wrócić do mecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 17:15, Stalker69 napisał:

Poza tym tam czasem nie trzeba włączyć zasilania (po przejściu na drugą stronę w prawo)
i wrócić do mecha?

Tam już byłem dawno, potem pojawia się room z tymi roboflamingami(pojawiają się komunikaty, "dajcie w końcu te flamingi")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pomuszcie plx!!!11"
Nie no żartuję ;p. Pomóżcie mi, bo nie wiem co zrobić ;/

Spoiler

Riddick trafia do pomieszczenia z kapsułami krio. Ciągle mdleję i nastaje nowy dzień. Pojawia się gościu, który... też mdleje. Co tu trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 15:04, Kirabaxior napisał:

"pomuszcie plx!!!11"
Nie no żartuję ;p. Pomóżcie mi, bo nie wiem co zrobić ;/

Spoiler

Riddick trafia do pomieszczenia z kapsułami krio. Ciągle mdleję i nastaje nowy dzień.
Pojawia się gościu, który... też mdleje. Co tu trzeba zrobić?


No cóż .... To jest koniec gry -

Spoiler

zostałeś złapany i zamknięty w sekcji więzienia o największym rygorze. Teraz do końca odsiadki tak będzie wyglądał każdy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 15:15, hallas napisał:

> "pomuszcie plx!!!11"
> Nie no żartuję ;p. Pomóżcie mi, bo nie wiem co zrobić ;/
>

Spoiler

Riddick trafia do pomieszczenia z kapsułami krio. Ciągle mdleję i nastaje nowy
dzień.
> Pojawia się gościu, który... też mdleje. Co tu trzeba zrobić?
>


No cóż .... To jest koniec gry -
Spoiler

zostałeś złapany i zamknięty w sekcji więzienia
o największym rygorze. Teraz do końca odsiadki tak będzie wyglądał każdy dzień.


I mam teraz cały czas czekać? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować