Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze recenzje Uncharted 3. Jest godny rywal Batmana

22 postów w tym temacie

Wiadomo przecież że zwycięstwem danej gry jest jej sprzedaż a nie średnia punktów od recenzentów i jak co roku rzesza fanów kupi CoD MW 3 i pobije następny rekord sprzedaży Black Opsa ...
A w sprawie kandydata do walki z Batmanem i U3 jest ich pare np. Skyrim,Assassin''s Creed Brotherhood,Battlefield 3,Wiedźmin 2,GoW 3,Dark Souls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 15:10, Mati1611 napisał:

Wiadomo przecież że zwycięstwem danej gry jest jej sprzedaż a nie średnia punktów od
recenzentów i jak co roku rzesza fanów kupi CoD MW 3 i pobije następny rekord sprzedaży
Black Opsa ...
A w sprawie kandydata do walki z Batmanem i U3 jest ich pare np. Skyrim,Assassin''s Creed
Brotherhood,Battlefield 3,Wiedźmin 2,GoW 3,Dark Souls.

Mam jednak nadzieję,że decydować będzie jakość danej gry a nie ilość sprzedanych egzemplarzy
kiedyś ...
a co do konkurentów: Deus Ex HR,Wiedźmin 2,TESV Skyrim ( o ile będzie lepszy od Obliviona ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 15:17, lis_23 napisał:

> Wiadomo przecież że zwycięstwem danej gry jest jej sprzedaż a nie średnia punktów
od
> recenzentów i jak co roku rzesza fanów kupi CoD MW 3 i pobije następny rekord sprzedaży

> Black Opsa ...
> A w sprawie kandydata do walki z Batmanem i U3 jest ich pare np. Skyrim,Assassin''s
Creed
> Brotherhood,Battlefield 3,Wiedźmin 2,GoW 3,Dark Souls.
>
Mam jednak nadzieję,że decydować będzie jakość danej gry a nie ilość sprzedanych egzemplarzy
kiedyś ...
a co do konkurentów: Deus Ex HR,Wiedźmin 2,TESV Skyrim ( o ile będzie lepszy od Obliviona
).


Marudzicie, a pewnie sami zamówiliście Modern Warfare 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 15:24, milker napisał:

Marudzicie, a pewnie sami zamówiliście Modern Warfare 3 ;)


Nie zamówiłem Modern Warfare 3 bo wystarczy że kupiłem Black Opsa a poza historią w singleplayerze i paroma nowościami w multi nie zmieniło się nic od poprzedniej części.
Zamówiłem pre-order na Battlefielda 3 ponieważ lubię bardziej rozbudowaną strzelankę w ktorej można pojeździć pojazdami i polatac różnego rodzaju samolotami i mam zamiar kupić Skyrima który podejrzewam że będzie bardzo dobrą grą i jestem pewien że mnie nie zawiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2011 o 15:24, milker napisał:


Marudzicie, a pewnie sami zamówiliście Modern Warfare 3 ;)


Nie interesuje mnie ani MW3 ani BF3 - są to tytuły szczególnie do multi a ja w multi nie gram więc nie będę płacił grubej kasy za 4-6 h singla - wolę Uncharted bo tu singiel gwarantuje wysoką jakość a jak znam swój sposób grania to mi przejście kampanii zajmie jakieś 17 h - podobnie jak w przypadku Uncharted 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisać, że Uncharted 3 jest godnym rywalem Batman AC jest równie sensowne co napisać, że nowy NFS jest godnym rywalem Fify...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku wiadomo było że będzie gra roku. ;)

Odliczam dni do premiery. Jedynka i dwójka zaliczone przynajmniej 4-5 razy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 16:02, Anvi napisał:

Pisać, że Uncharted 3 jest godnym rywalem Batman AC jest równie sensowne co napisać,
że nowy NFS jest godnym rywalem Fify...


Godnym rywalem w kwestii średniej ocen. Czy wszystko trzeba wykładać na tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie, oceny... Arkham City, który oferuje o wiele więcej nowości i usprawnień w stosunku do pierwszej części, a z drugiej strony Uncharted 3, który jest po prostu częścią drugą w nowym settingu... ;P Gra jest z pewnością genialna, ale grą roku zostać nie powinna. Za mało innowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrażenie, że on i tak naciskał losowe przyciski, a na ekranie leciał po prostu filmik :D. Mimo wszystko Uncharted 3 jest koszmarnie liniowe i filmowe. Takie Another Worldy czy inne Heart of Darknessy chyba jednak lepiej to maskowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 16:18, pepsi napisał:

Godnym rywalem w kwestii średniej ocen. Czy wszystko trzeba wykładać na tacy?

A ja myślałem iż tytuł brzmiący: "Pierwsze recenzje Uncharted 3. Jest godny rywal Batmana" pokazuje jasno iż owa rywalizacja miała by się toczyć na polu ocen obu tych gier w recenzjach, a jednak to nie było tak oczywiste :D.

@Zdenio, zgadza się iż Batman AC ma ich więcej <usprawnień względem poprzedniej części> ale daną grę nadal będzie się oceniać pod względem frajdy jaką daje jej przejście. Tutaj nie jednej innowacyjnej grze będzie dane rywalizować, <BA!> przegrać z tą mniej innowacyjną gdyż ta druga po prostu może dawać więcej przyjemności z grania mimo mniejszych różnic względem części poprzedniej. I nie zgodzę się z tezą iż U3 nie powinno zostać Grą Roku gdyż ma mniej innowacji niż Batman. Tak jak oceny, tak owy tytuł należeć będzie nie do innowacyjności a do przyjemności czerpanej z obcowania z owym tytułem<takie tam, moje zdanie>.

Co do konkurencji na innym polu, o tytuł "Gry Roku" to ja typuje tylko trzy gry i są nimi: "Deus EX HR", "Batman AC" i "Uncharted 3". Mogę się mylić ale według mnie, reszta nie ma podlotu. Żaden tam CoD ani BF, AC ani TES też nie. Nie mówię iż owe tytuły są złe ale <idąc tropem Zdenia> tu dopiero się zaczyna brak innowacyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować