Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zdjęcia ostatecznej wersji kontrowersyjnej figurki Liary T`soni trafiła do internetu – twórcy ugięli się pod presją fanów serii Mass Effect

63 postów w tym temacie

Jestem wielkim fanem Liary (tej z ME1 bo była cudowna :)) i muszę stwierdzić, że figurka nawet nawet o ile się pamięta, że to Liara w wersji Japońskiej. Z tego co słyszałem Bioware powiedziało, że ukaże się jeszcze jedna figurka panny T''Soni, bardziej wierna oryginałowi nie tworzona przez Japończyków. Chociaż też nie wątpię, że i ta druga figurka Liary będzie w stanie oddać jej urody bo dla mnie Liara to najładniejsza dziewczyna z gier komputerowych :)

akodo_ryu
Troszkę źle to liczysz, lata Asari nie przeliczysz na ludzkie 107=17, to dość głupie rozumowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż jako fan M&A stylizacja figurki Liary T''soni mi nie przeszkadza chociaż rzeczywiście ta pierwsza miała zbyt duże piersi, co do niby loliconowego wyglądu to z całą pewnością stwierdzam że można co najwyżej w tym wypadku muwić o wyglądzie nastolatki, w każdym razie zanim się coś napisze lepiej się najpierw zapoznać z tematem niż potem palnąć jakieś głupstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś napisać o wypaczonym przez ecchi spojrzeniu, o ortografii i kilku innych sprawach, ale spojrzałem na twoje listy na MALu i poklikałem na mangi. Człowieku, Ty czytasz mangi o kazirodztwie. Nawet więcej, Ty czytasz coś, co ma taką okładkę http://myanimelist.net/manga/13731/Oniichan%E2%98%86Control. Sorry ale nic dziwnego, że nie dostrzegasz, że ta Liara została wystylizowana na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 14:45, buggeer napisał:

Miałem coś napisać o wypaczonym przez ecchi spojrzeniu, o ortografii i kilku innych sprawach,
ale spojrzałem na twoje listy na MALu i poklikałem na mangi. Człowieku, Ty czytasz mangi
o kazirodztwie. Nawet więcej, Ty czytasz coś, co ma taką okładkę http://myanimelist.net/manga/13731/Oniichan%E2%98%86Control.
Sorry ale nic dziwnego, że nie dostrzegasz, że ta Liara została wystylizowana na dziecko.

To co czytam to moja sprawa a tobie nic do tego, to że oceniasz innych po tym co czytają a także po okładkach tego co czytają dobitnie świadczy że nie masz kompletnego pojącia o temacie o którym się wypowiadasz i ślepo wierzysz w te wszystkie debilizmy które media przedstawiajhą. Po raz kolejny mogę stwierdzić żebyś zapoznał się najpierw z tematem o którym się wypowiadasz a potem zacznij rozmawiać, to że ty widzisz we wszystkich tego typu rzeczach dzieci nie świadczy że tak w rzeczywistości jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakimś wielkim fanem ME nie jestem i poniekąd zgadzam się z tą krytyką.
Jeżeli chcieli zrobić figurkę Liary to niech ona przypomina Liare a nie jakąś nieznajomą cycatą Asari.
Twarz powinna być niceo inna bardziej podobna do Liary z gry.

I żeby nie było, większe cycuszki są lepsze ale też bez przesady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie mam najmniejszej ochoty "zapoznawać się z tematem" pedofilii w Japonii. Napisałem "Sorry ale nic dziwnego, że nie dostrzegasz, że ta Liara została wystylizowana na dziecko.". Nie oceniam cie, po prostu jeśli czytasz coś z takimi rysunkami to masz inny punkt odniesienia i możesz uznawać Liarę za nastolatkę. Ja ją oceniam podejściem człowieka z zewnątrz i widzę dziecko. Wiem też, że "to że ty widzisz we wszystkich tego typu rzeczach dzieci nie świadczy że tak w rzeczywistości jest." te obrzydliwe postacie z Lucky Star http://www.milo.pun.pl/_fora/milo/gallery/4_1262198185.jpg podobno są prawie dorosłe (piszę podobno, bo nie byłem w stanie obejrzeć więcej niż 3 minut). Ale to nie zmienia faktu, że ich wygląd wskazuje na co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do cyca nic nie miałem ale twarz na początku miała tragiczną sex bomba z główką dzieciaka. A tu imho nieco lepiej choć szkoda mi cyca :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Czyli jak widzę mam przyjemność z wielkim znawcą tematu który nawet nie zapoznał się z nim pisząc jakieś wyssane z palca banialuki. Co do pedofili to mylisz pojęcia hentai z resztą gatunków loliconowego hentai to nawet ja kijem nie ruszę, ale co ja się tam znam przecież ty lepiej znasz się na tym temacie od człowieka który interesuje się tym od paru lat. To że czytam takie coś nie oznacza iż mam inny punkt odniesienia, tylko że zauważam rzeczy takimi jakimi są, co do Lucky Starr to nie będę dyskutował z człowiekiem który po obejrzeniu 3 minut stwierdza jakieś niestworzone historie, ponownie jeśli chcesz dalej ze mną rozmawiać przyswój sobie podstawy M&A a potem możemy zacząć rozmawiać gdyż dalej stwierdzam iż nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 15:25, kaczek93 napisał:

Zero powagi w tej figurce. Widać że to japońce robią bo wygląda identycznie jak setki
innych postaci z ich anime itp.


Chyba mało osób zrozumiało "cel" tej figurki... pochwalić należy autora tekstu który załapał o co biegało i nawet napisał :) To nie jest dosłowna figurka Liary z ME, to jej Japońska wersja (anime) dla Japończyków :) Oni tak z wszystkimi bohaterami/bohaterkami które dostaną robią :)
Nazwa którą nazywa się takie "przeróbki" na anime (sorki ale nie pamiętam już zbyt wiele) oznacza chyba "Japońskie (anime?) wersje pięknych dziewczyn" i tak zrobili.

Podobnie jak autor tekstu nie rozumiem o co taka wielka afera ale mimo to może być może właśnie to spowodowało, ze Bioware obiecało inną figurkę Liary (i oby słowa dotrzymali :)). Ja jestem fanem Liary i patrząc właśnie przez anime i Japonię rozumiem taki zabieg i nie jestem wcale zły, cieszę się, że trochę piersi jej zmniejszyli bo mimo iż Japonia to maksymalnie przesadzili :P No ale właśnie TO JAPONIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować