Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobaczcie jak walczy się w The Elder Scrolls V: Skyrim

69 postów w tym temacie

Wszystko ładnie, tylko mam wrażenie, jakbym widział zmodowanego Obliviona. Czemu ten engine musi być tak plastikowy :( Wolałbym oprawę graficzną w stylu AoC, która jak dla mnie jest bombowa.

Sama walka ze smokami prezentuje się nawet nawet. Bić się z nimi w Baldurze w widoku izometrycznym a w trybie FPS to jest jednak różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu ten czar zamrażania jest chyba zbyt potężny ?! Jednym hitem zamroził 5 wrogów wtf ? Niech jeszcze zamrozi smoka i będzie po ptakach a nie bossy eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2011 o 18:11, vegost napisał:

nie grać w grę
nie znać poziomu postaci
nie znać poziomu przeciwników
nie wiedzieć, jak mechanika gry działa w praktyce
pisać pierdoły


/ignore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeej ta gra jest tak super świetna :D. aaa nie mogę się doczekać :D kurde nooo kurczak zombie :D i te czary różne inne :D to zamrożenie niedźwiadka mmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie do newsmana - co rewelacyjnego jest w tej walce? To dalej bezmyślna klikanina pamiętająca co najmniej morrowinda, tylko z dodanymi animacjami ciosów kończących.
Zamrażanie zresztą też nie jest niczym nowym, podobny efekt udało się osiągnąć już w G1, tylko tam zamiast lodem zionąć, to puszczało się dookoła siebie falę. Jakby chociaż woda na trasie zaklęcia chociaż trochę zamarzała, a nie tylko sam model przeciwnika.. a tak to nic, czego byśmy już dekadę temu nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, jednakże walka sprawia wrażenie dynamiczniejszej niż to było w sztywnym Oblivionie lub Morrowindzie(Morka uwielbiam, Obliviona tylko za Mroczne Bractwo). Dodatkowo finishery wprowadzają bardzo fajne odczucie(które pewnie wygaśnie) w stylu "Udało sie! Przeżylem!".
Wiadomo może czy będzie odpowiednik "nagłej śmierci" z Wieśka? Naprawdę fajnie się przechodziło w tym trybie, każda walka to napięcie i stres.

Metronom - Lepiej z łukiem niż kuszą ;) No chyba, że działową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi to zalatuje Dark Messiah of M&M tylko mniej fajnie.
@metronom
w ww. można było walczyć ze smokiem za pomocą łuku. Chyba nawet warto było, na szczęście miało się już kołczan z nielimitowana ilością strzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować