Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Chelsea remisuje... Dobre wiadomości:) Tytuł dla Londyńczyków mocno się oddala. Mieli życiową szansę i jej nie wykorzystali. Szkoda tylko, że to MU ich kosztem zdobędzie tytuł. Jednak z dwojga złego wolę już Manchester;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wisła zremisowała kolejny mecz. Tym samym, przekresliła szanse na europejskie puchary. Bardzo żałuję.
Poraz kolejny ofensywa grała bardzo słąbo, a biedni przeziembieni Baszczyński (zszedł po I połowie) i Piotr Brożek (cały mecz na ławce) w ogóle nie chcieli grać. Mam więc nadzieję, że to Legia zdobędzie mistrza i uratuje honor ligi. Mówie tak bo jako jedyna drużyna z czołówki (poza Koroną), po sezonie się wzmocni, bo GKS sprzeda Gargułe (a i tak nawet z nim już dostali zadyszki), a Zagłębie pokazało na początku sezonu jak się odpada ze słąbiutkim Dynamem Mińsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 14:12, Madia napisał:

Nie. Skoro ja będąc za Wisłą Boruca uwielbiam to nie da się go chyba nie lubieć xD


Eh... będąc za Wisłą, jakby była jakimś super wrogiem.
Inne zdanie niż Ty mają niektórzy Lechici i Widzewiacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:59, Vaxinar napisał:

> Nie. Skoro ja będąc za Wisłą Boruca uwielbiam to nie da się go chyba nie lubieć xD

Eh... będąc za Wisłą, jakby była jakimś super wrogiem.
Inne zdanie niż Ty mają niektórzy Lechici i Widzewiacy.


Jako Lechita również szczerze lubię Borucka :) Ta bezpretensjonalność z jaką oznajmiał, że woli grać w ping-ponga niż oglądać mecze na MŚ, jak i jego pozostałe wypowiedzi (np. o tym, że kibice na Śląskim robili wiochę podczas meczu z Kolumbią albo w porównaniu do wielu nie cieszył się z 0:1 z Niemcami, tylko stwierdził, że spieprzyli Mundial) sprawiają, że po prostu ciężko go nie lubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:30, kolektor napisał:

Inter ma już zapewnione zwycięstwo w Serie A.


I to bardzo, bardzo zasłużenie. Mam nadzieję, że za rok będzie można cieszyć się z trzeciego pod rząd scudetto i Inter dalej dojdzie w LM niż w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale beznadziejne zakończenie dnia :/ Do tragicznej postawy grajków w ataku i pomocy już się powoli przyzwyczajam... może niech Moskal dogada się z Kulawikiem i weźmie od niego jakiś młodziaków z 3 ligi, bo nie wiem czy da się bardziej pieprzyć sytuacje z przodu. Z drugiej strony - Dolha to jest naprawdę wygrany los na loterii, to co ten człowiek robi to jest coś nieprawdopodobnego. Ludzie ze sztabu reprezentacji Rumunii to chyba skończeni ślepcy.

Myślałem, że jak pójdę na halę to koszykarki poprawią mi humor, ale niestety Lotos okazał się lepszy. Jedyny plus, iż przynajmniej tradycyjnie na finale niezły kociołek na hali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 20:30, kolektor napisał:


A słyszałeś ze Celtic też ma mistrzostwo :P
http://www.wp.pl/r/TQ235
Ja sie z tego powodu cieszę bo chce widzieć Boruca (bojownika) w LM,ale też jak w przypadku Lyonu, do mistrzostwa jest marna konkurencja, nielicząc Rangersów i Hibernianu bo oni to jeszcze jakoś probują ale reszta...powoli staje sie to nudne.
A jezeli chodzi o użycie słowa bojownik odsylam tu
http://sport.wp.pl/kat,32272,wid,8830458,wiadomosc.html
Ehh...bojowniczy człowiek z niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 21:03, .Darnok napisał:

Ludzie ze sztabu reprezentacji Rumunii to chyba skończeni ślepcy.


Jak to? To jeszcze go nie wzięli? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chelsea dzisiaj zremisował i Man United ma już raczej pewny tytuł. Manchester ma 3 pkt przewagi i dużo lepszy bilans bramkowy a zostały tylko 4 kolejki. Przed londyńską Chelsea teraz cztery strasznie trudne mecze: z Arsenalem (4 miejsce w lidze), Boltonem (5 miejsce), Evertonem (6 miejsce) i Man United (lider). Wystarczy, że Manchester nie przegra z Chelsea i będzie po lidze. Wszyscy kibice Red Devils łączmy się i wspierajmy nasz klub w drodze po mistrzostwo Anglii \o/\o/\o/ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2007 o 22:51, marcincinek15 napisał:

Wszyscy kibice Red Devils łączmy się i wspierajmy nasz klub w drodze po mistrzostwo Anglii


Czerwone diabły będą górą, ale wszystko może się jeszcze zmienić. Rzeczywiście mecze nie są za łatwe, ale tym drużynom ostatnio w lidze coś nie idzie, a Man United cały czas wygrywa, więc chyba oczywiste jest, że zdobędzie on tytuł mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248713,1523923,wiadomosc.html

No prosze, kto by się spodziewał tak dobrego artykułu w prasie niemieckiej o polskiej piłce nożnej. Całe szczęście, że nie trafił na jakieś stadionowe burdy, bo byłoby gorzej. ;-)
Ale trzeba przyznać, że coraz rzadziej słyszy się o jakichś większych incydentach związanych z meczami na polskich stadionach. Dobrze, może w końcu polscy kibice zaczynają dojrzewać, a raczej bardziej nerwowa częśc z nich. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barcelona przegrała.Żółta łódz podwodna rozgromiła katalończyków 2:0.Mimo świetnej grze Barcy i sytułacją jakie stworzyły nie zodłali oni zatrzymac Viareal.R.Madryt wygrał z Valencia 2:1.po go Sergi Ramosa i Van Nisterloy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 15:27, HumanGhost napisał:

Licze na powtórkę z rozrywki: Milan vs. Liverpool. Tym razem ma wygrać Milan. :-)


Ja tam za Milanem nie przepadam a do Liv straciłem sympatię po tych nieprzyjemnych sytuacjach z Dudkiem. Z zespołów które zostały - tylko ManU (szkoda że Barca odpadła ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować