Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Szkoda, że PSV obroniło tytuł, myślałem że AZ albo Ajax będzie mistrzem. Ajaxowi brakowało do zwycięstwa w lidze....1 bramki.

Chciałbym jeszcze wrócić do ostatniego meczu Dudka. Oto link http://youtube.com/watch?v=WnDTiaTIdL8 na którym widać fatalną grę obrońców w całym meczu i błąd Jurka przy pierwszej bramce. Chociaż Dudek nie zagrał najgorzej i postawiłbym mu trochę naciągane 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 15:52, spider88 napisał:

> Wychodzi brak ogrania:(
>
Mimo wszystko czytałem że jest bardzo z siebie zadowolony .Ale to chyba taki smiech przez łzy
.Zmarnował swoją karierę zostając w tym klubie .


No ostanie 2 lata to może spisać na straty. Nie piszę tutaj o koncie bankowy bo mu spuchło troszkę, tak samo zresztą jak i cztery litery od siedzenia.
Szkoda tylko że i Finlandia ma wobec niego mocny dług wdzięczności;)

A tak z innej beczki.
Oglądam właśnie GKS i krótko można wyrazić się na temat ich gry. Padlina, a po zejściu Garguły to padlina w żołądkach hien. Co nie zmienia faktu że wygrywają 1:0(nie stwarzając pół sytuacji).

Moim skromnym zdaniem to powoli się kończą i nie jest to raczej mistrz Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:06, lukmistrz napisał:

Szkoda, że PSV obroniło tytuł, myślałem że AZ albo Ajax będzie mistrzem. Ajaxowi brakowało
do zwycięstwa w lidze....1 bramki.

Chciałbym jeszcze wrócić do ostatniego meczu Dudka. Oto link http://youtube.com/watch?v=WnDTiaTIdL8
na którym widać fatalną grę obrońców w całym meczu i błąd Jurka przy pierwszej bramce. Chociaż
Dudek nie zagrał najgorzej i postawiłbym mu trochę naciągane 7/10.

A ja się cziesze że to PSV ale ciekawe jak ułoży się tabela ligi hiszpańskiej tam jest zacieta walka zdecydowanie jestem za Barceloną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:34, Gerswim CD-r napisał:

A ja się cziesze że to PSV ale ciekawe jak ułoży się tabela ligi hiszpańskiej tam jest zacieta
walka zdecydowanie jestem za Barceloną


No w Hiszpanii walka o mistrza jest najciekawsza w tym sezonie. Ja jestem za Sevillą, chociaż nie jestem ich jakimś wielkim kibicem, ale to Barca ma największe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:33, Quire napisał:

A tak z innej beczki.
Oglądam właśnie GKS i krótko można wyrazić się na temat ich gry. Padlina, a po zejściu Garguły
to padlina w żołądkach hien. Co nie zmienia faktu że wygrywają 1:0(nie stwarzając pół sytuacji).

To jest aż tak źle? Wiedziałam, że coś ich pomału łapie kryzys, ale aż tak źle?

Dnia 29.04.2007 o 18:33, Quire napisał:

Moim skromnym zdaniem to powoli się kończą i nie jest to raczej mistrz Polski.

Czy się kończą... nie wiem. Jak nie oni będą Mistrzem to kto? Błyskotliwe, lecz nierówne Zagłębie, Korona, która nie może wygrać u siebie z Odrą, Legia, która poległa w Krakowie w ostatnim meczu, czy może Wisła, która ową Legię pokonała. Mimo rozbieżności punktowych walka o tytuł i puchary nie jest skończona. Ba, dopiero się zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:53, Madia napisał:

> A tak z innej beczki.
> Oglądam właśnie GKS i krótko można wyrazić się na temat ich gry. Padlina, a po zejściu
Garguły
> to padlina w żołądkach hien. Co nie zmienia faktu że wygrywają 1:0(nie stwarzając pół
sytuacji).
To jest aż tak źle? Wiedziałam, że coś ich pomału łapie kryzys, ale aż tak źle?

> Moim skromnym zdaniem to powoli się kończą i nie jest to raczej mistrz Polski.
Czy się kończą... nie wiem. Jak nie oni będą Mistrzem to kto? Błyskotliwe, lecz nierówne Zagłębie,
Korona, która nie może wygrać u siebie z Odrą, Legia, która poległa w Krakowie w ostatnim meczu,
czy może Wisła, która ową Legię pokonała. Mimo rozbieżności punktowych walka o tytuł i puchary
nie jest skończona. Ba, dopiero się zaczyna...

Tomasz Węgrzyn wypalił w meczu z Wisłą ze nie ma szans o mistrzostwo a tu jednak wygrana z Legią zmobilizuje ich do dalszych triumfuc ale mojim zdaniem to najgorsza Wisła od 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:33, Quire napisał:

No ostanie 2 lata to może spisać na straty. Nie piszę tutaj o koncie bankowy bo mu spuchło
troszkę, tak samo zresztą jak i cztery litery od siedzenia.
Szkoda tylko że i Finlandia ma wobec niego mocny dług wdzięczności;)


Finlandii to lepiej nie wspominać .Dudek wykazał brak ambicji i tylko pewnie wyciąga rączkę po kasę .

Dnia 29.04.2007 o 18:33, Quire napisał:

Moim skromnym zdaniem to powoli się kończą i nie jest to raczej mistrz Polski.


Garguła zapewne się pożegna z Bełchatowem i to niezależnie czy będzie to Palermo (wątpliwe) czy nie . Ja wam zapowiadam , będzie kolejny blamaż w eliminacjach do LM .Teraz to będziemy czekać nie wiadomo ile aby powiększyć ilość drużyn w pucharach europejskich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:06, spider88 napisał:

Garguła zapewne się pożegna z Bełchatowem i to niezależnie czy będzie to Palermo (wątpliwe)
czy nie . Ja wam zapowiadam , będzie kolejny blamaż w eliminacjach do LM .Teraz to będziemy
czekać nie wiadomo ile aby powiększyć ilość drużyn w pucharach europejskich .

Takie nastawienie w Polsce jest od lat.. rzucę ironią: Wisła się wybija z tego grona bo sprzedała Franka po meczach z Panathinaikosem... tak było i tak będzie. Niedługo stracimy nawet to miejsce w LM.. a jeśli chcemy coś zdziałać to nie mogą być to drużyny, które błyskiem zdobywają bramki i lidera, po czym wyprzedają połowe składu. Nie twierdze, że BOT-u nie stać na awans w LM... ale nie z taką polityką transferową "byle zarobić na piłkarzach".

---> kolektor
Owszem, prowadzi, może wygra i utrzyma lidera. Ale to nie ten BOT co błyszczy, to nie ten BOT z Matusiakiem, wreszcie to nie ten BOT co pokonał Wisłę na jej własnym stadionie kończąc fantastyczną serię i to nie ten BOT co może coś zdziałać w LM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 18:33, Quire napisał:

nie jest to raczej mistrz Polski.


Mistrzem Polski jest Legia.

Wracam właśnie z meczu Zagłębia z Lechią... dobrze że to wygraliśmy (i w pełni zasłużenie, w końcu dziś pokazali się dobrze) bo by się tutejsi kibice, a właściwie jeden Wisełki Kraków za bardzo puszył. Dziwne, bo żadnej oprawy ze strony Gdańszczan i chyba Krakusów nie było co nas zdziwiło bo zawsze byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:09, kolektor napisał:

A tymczasem BOT prowadzi w Łodzi 1-0 po golu Nowaka w 38 min. Najprawdopodobniej utrzyma pozycję
lidera ...


No i utrzymał. Cieszę się i się nie cieszę :P Bo to woj. łódzki ale wygrał z ŁKSem 0:1 właśnie po tym golu Nowak, ktry z moich oczy a dokładniej trybuny był widoczyny jako faul na Bodziu i wtedy w zamieszaniu padł gol.
Mecz do strzelenia gola był wyrównany, jedna i druga druzyna przeprowadzaly mało akcji, więcej walki również i ostrej było w środku boiska potem kiedy BOT strzelił gola mogę powiedzieć (jako kibic ŁKSu) że poprostu odpuścili sobie grę. Coraz więcej kiepścili, Kizys jak i Madej na których liczylem. Arifovic sam w ataku nie mógł sobie poradzić wiec czemu dopiero w późnych miutach wrzucili Cieślińskiego.
Jeżeli mam się wypowiadać o arbitrze to można wyrazić się prostym "no comments..." ponieważ rzadko widział faule na zawodnikach ŁKSu a częściej Botu, nawet Ci lądowali bez przyczyny na boisku.
Rozczarowała mnie galera która po straceniu bramki kompletnie ucichła i nawet .ta 500 osobowa grupa kibiców Botu była od niej glośniejsza.
Żal mi ŁKSu bo mieli ambicje, Chojnackiego który wydzieral się no i tych kibiców którzy dopingowali po nic drużynę.

P.S Mam zdarte gardło od tego wszystkiego (to chyba dobrze) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:47, Vaxinar napisał:

Mistrzem Polski jest Legia.


Fakt.
Powinno brzmieć "potencjalny mistrz Polski".

Dnia 29.04.2007 o 19:47, Vaxinar napisał:

Wracam właśnie z meczu Zagłębia z Lechią... dobrze że to wygraliśmy ...


+3 pkt. i to najważniejsze:)
Myślę że jeszcze 6 i awans raczej pewny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistrzem jest Wisła xD

A co do meczu Zagłębia z Lechią, to mi przykro jest, że biało-zieloni przegrali ;( mieli kilka bardzo dobrych sytuacji... szkoda, wielka szkoda... była szansa na utrzymanie się w czołówce i walkę o awans, ale Lechia ma wyraźny kryzys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 19:47, Vaxinar napisał:

(...)

>dobrze że to wygraliśmy (i w pełni zasłużenie,

Dnia 29.04.2007 o 19:47, Vaxinar napisał:

w końcu dziś pokazali się dobrze) bo by się tutejsi kibice, a właściwie jeden Wisełki Kraków
za bardzo puszył.


Nie do końca rozumiem to zdanie :]
Mówisz o sobie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:37, pretorianie napisał:

A widzieliście jaka walka o mistrzostwo w Holandii? PSV wygrało mistrzostwo z Ajaxem 1 bramką!


Oglądałem mecz PSV i po strzeleniu 5 bramki nikogo nie obchodziła już gra tylko wyniki na innych boiskach. Wszyscy nerwowi, modlili się, dzwonili do innych, aby dowiedzieć się jaki wynik. Po gwizdku gracze też z niepokojem czekali aż w końcu stadion wybuchł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:27, kolektor napisał:

Może w następnym sezonie xD

Dla kibiców Białej Gwiazdy Wisła zawsze była jest i będzie mistrzem... xD choćbyśmy grali w okręgówce, Wisła jest dla mnie najlepsza.. a co do przyszłego sezonu.. to dzięki za optymistyczną prognozę.. jak nie ten sezon to następny ;)

BTW... chlip chlip... Ajax przegrał =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 20:47, rafisport napisał:

> A widzieliście jaka walka o mistrzostwo w Holandii? PSV wygrało mistrzostwo z Ajaxem 1
bramką!

Oglądałem mecz PSV i po strzeleniu 5 bramki nikogo nie obchodziła już gra tylko wyniki na innych
boiskach. Wszyscy nerwowi, modlili się, dzwonili do innych, aby dowiedzieć się jaki wynik.
Po gwizdku gracze też z niepokojem czekali aż w końcu stadion wybuchł...

Musiała być super atmosfera po meczu jak się dowiedzieli, że obronili tytuł mistrza. Z drugiej strony to trzeba mieć wielkiego pecha (mówię tutaj o Ajaxie) przegrać 1 bramką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować