Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 10:10, kolektor napisał:

A specjalnie dla Ciebie znalazłem ostatni wywiad z Maćkiem przeprowadzony przez gazeta.pl xD
http://www.sport.pl/pilka/1,65043,4441465.html

Rany... on jest bardziej niezdecydowany niż ja w supermarkecie stojąc przy stoisku z batonikami :) To niezdecydowanie mnie rozbraja. A ja parę dni temu kupiłam gazetę w której mówił, że chce odejść bo ma dość ławki. Dla mnie to chore. Tylko szumu robi.

PS. Co do Ronniego... nie zaklimatyzuje się w Chelsea. Tam się gra zupełnie inną piłkę. Nie ten styl. Nie ta gra. Przynajmniej wg mnie to zły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:14, mała16 napisał:

PS. Co do Ronniego... nie zaklimatyzuje się w Chelsea. Tam się gra zupełnie inną piłkę. Nie
ten styl. Nie ta gra. Przynajmniej wg mnie to zły pomysł.

Za duże pieniądze, to pewnie zaklimatyzowałby się nawet na Grenladnii :D W FC Barcelona Ronaldinho nie jest obciążony żelazną taktyką, ma raczej "wolną rękę" w grze - co nie dotyczy reszty graczy. Choć Chelsea gra raczej pozycyjnie, dobrze w obronie - wolą kontrataki niż skomasowane ataki jak w Barcelonie. Trudno mówić, jakby tam grał skoro nie grał. Z resztą, jak się chce zmienić klub tylko dla pieniędzy... Poza tym nie widziałem żadnej wypowiedzi samego Ronaldinho na temat chęci zmiany klubu, ale kto wie. Pewnie mikal15 by wiedział, co w Katalonii piszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:18, paweusz napisał:

Za duże pieniądze, to pewnie zaklimatyzowałby się nawet na Grenladnii :D W FC Barcelona Ronaldinho
nie jest obciążony żelazną taktyką, ma raczej "wolną rękę" w grze - co nie dotyczy reszty graczy.
Choć Chelsea gra raczej pozycyjnie, dobrze w obronie - wolą kontrataki niż skomasowane ataki
jak w Barcelonie. Trudno mówić, jakby tam grał skoro nie grał. Z resztą, jak się chce zmienić
klub tylko dla pieniędzy... Poza tym nie widziałem żadnej wypowiedzi samego Ronaldinho na temat
chęci zmiany klubu, ale kto wie. Pewnie mikal15 by wiedział, co w Katalonii piszczy :)

Tyle że to mi wygląda na kolejną zachciankę Wielkiego Sponsora Chel$ea ... Mourinho sam kiedyś mówił - nie chcemy Roni''ego w Chel$ea. Moim zdaniem będzie tak jak z Szewą. Ale mam nadzieję że Roni jednak zostanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam w zwisie gdzie ,,Królik" zagra. Martwi mnie tylko forma ManU.
Ps. Wczoraj nasz mecz zakończył się remisiem, a na relację zapraszam...wiecie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:18, paweusz napisał:

W FC Barcelona Ronaldinho nie jest obciążony żelazną taktyką, ma raczej "wolną rękę" w grze - co nie dotyczy >reszty graczy.

Wlaśnie tu widzę problem. W Chelsea nikt tak naprawdę nie ma wolej ręki...

Dnia 30.08.2007 o 10:18, paweusz napisał:

Choć Chelsea gra raczej pozycyjnie, dobrze w obronie - wolą kontrataki niż skomasowane ataki
jak w Barcelonie.

Taaa.... to jest takie ambitne dybanie na błąd przeciwnika :P no i ta obrona :)

Dnia 30.08.2007 o 10:18, paweusz napisał:

Trudno mówić, jakby tam grał skoro nie grał. Z resztą, jak się chce zmienić
klub tylko dla pieniędzy...

No fakt w sumie to mówi się o tym, że zażąda podwyżki w Barcy... sodówa?

Dnia 30.08.2007 o 10:18, paweusz napisał:

Pewnie mikal15 by wiedział, co w Katalonii piszczy :)

Ja bym nie chciała tego transferu bo nie sądzę, żeby Chelsea to jakoś bardzo pomogło... fakt, zawodnik genialny, ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 10:38, mała16 napisał:

Wlaśnie tu widzę problem. W Chelsea nikt tak naprawdę nie ma wolej ręki...

I dobrze. :)

Dnia 30.08.2007 o 10:38, mała16 napisał:

Taaa.... to jest takie ambitne dybanie na błąd przeciwnika :P no i ta obrona :)

Chociaz ladnie konstruowac akcje potrafia (patrz: mecze z Barca)

Dnia 30.08.2007 o 10:38, mała16 napisał:

No fakt w sumie to mówi się o tym, że zażąda podwyżki w Barcy... sodówa?

Moze mu Najki w glowie poprzewracalo :P

Dnia 30.08.2007 o 10:38, mała16 napisał:

Ja bym nie chciała tego transferu bo nie sądzę, żeby Chelsea to jakoś bardzo pomogło... fakt,

Szczegolnie, ze jak tu ktos wczesniej pisal czelsi gra bez skrzdyel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:43, BezimiennyHak15 napisał:

I dobrze. :)

Fakt. Bo tak naprawdę jednoznacznego lidera nie ma, a jakby jeden dostał to by się mogły kłótnie zacząć

Dnia 30.08.2007 o 10:43, BezimiennyHak15 napisał:

Chociaz ladnie konstruowac akcje potrafia (patrz: mecze z Barca)

Ja nigdzie nie napisałam, że nie potrafią :P oczywiście, że potrafią :) I to jak :D

Dnia 30.08.2007 o 10:43, BezimiennyHak15 napisał:

Moze mu Najki w glowie poprzewracalo :P

W każdym razie koleś jest wkurzający. Tyle zarabia i jeszcze mu mało. Co on Bogiem jest, że ma tyle kasy dostawać? Męczy mnie ta cała komercjalizacja futbolu, i że jak klub nie da porządnej kasy to zawodnik nie przyjdzie...

Dnia 30.08.2007 o 10:43, BezimiennyHak15 napisał:

Szczegolnie, ze jak tu ktos wczesniej pisal czelsi gra bez skrzdyel

Szczególnie, że uważam, że nie dogadałby się z Lampardem. Przynajmniej ja tak myślę. Poza tym... nie pasuje mi tam po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 10:55, mała16 napisał:

Szczególnie, że uważam, że nie dogadałby się z Lampardem. Przynajmniej ja tak myślę. Poza tym...
nie pasuje mi tam po prostu...

A wlasnie - chca kupowac R10, a nie przedluzyli kontraktu z Frankiem i odchodzi po sezonie do Barcy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:46, mała16 napisał:

> Dla tej WIELKIEJ i wypełnionej gwiazdami barcy, wicemistrz to porażka.
a Real to nie jest wypełniony gwiazdami? (nie zaprzeczam tu, że w Barcy jest zbyt wiele gwiazd)

No właśnie :)

Dnia 30.08.2007 o 09:46, mała16 napisał:

> Nic. I ja nie mówie jaki to ten Real jest wielki. Ja mówie, że barka nie jest taka mocna
jak
> się wydaje.
A czy ja usilnie próbuję Ci wmówić, że jest? Tylko oceniasz, że są ''bezradni'' bo rok po zdobyciu
LM odpadli w 1/8. Poczekaj na ten sezon bo po jednym odpadnięciu bardzo trudno o obiektywną
ocenę...

Ja już swoją opinie na temat Barcelony mam wyrobioną od roku, o czym zresztą często pisałem kiedyś na GSie, więc to nie chodzi konkretnie o wyniki. Wysuwam wnioski na podstawie gry, zachowania zawodników, trenera i wszystkiego co się dzieje w klubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 23:55, pretorianie napisał:


> ps. raczej nie pisz pierwsza liga angielska, bo to odpowiednik naszej trzeciej. Ktoś może
to
> zrozumieć zbyt dosłownie (o ile zna się na piłce).
Ok. będę pisał Premiership. Ta pierwsza liga to takie przyzwyczajenie z kiedyś. Dawniej nie
mówiło się Premiership czy Bundesliga. tylko pierwsza liga angielska lub pierwsza liga niemiecka.
Ale dobrze nie będę tutaj już kaleczył nazewnictwa.

Dawniej czyli przed reformą tychże rozgrywek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 11:00, Be-Yacz napisał:

Ja już swoją opinie na temat Barcelony mam wyrobioną od roku, o czym zresztą często pisałem
kiedyś na GSie, więc to nie chodzi konkretnie o wyniki. Wysuwam wnioski na podstawie gry, zachowania
zawodników, trenera i wszystkiego co się dzieje w klubie.

Ja lubię Barcelone, ale nie lubię Ronaldinho. I jeszcze Arsenal fajny jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 11:02, BezimiennyHak15 napisał:

Ja lubię Barcelone, ale nie lubię Ronaldinho.

Szczerze mówiąc to ja też coraz mniej przepadam za tym zawodnikiem . Ale na kilka jego zwodów zawsze fajnie popatrzeć ;)

Dnia 30.08.2007 o 11:02, BezimiennyHak15 napisał:

I jeszcze Arsenal fajny jest :P

Fajny to jest Tottenham xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:06, BezimiennyHak15 napisał:


> Fajny to jest Tottenham xD
Eee tam. Kupują Rikelme i tacy fajni nie są. Bo lubię Argentyne, a on zrezygnował z kadry :(

Riquelme jak już ;) Coraz mniej prawdopodobne,by doszło do tego transferu,chociaż nie powiem fajnie by było zobaczyć Romana na WHL. Dla mnie Tottenham jest fajny,bo jestem ich kibicem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:00, Be-Yacz napisał:

No właśnie :)

Nie chodziło mi o to. Uczepiłeś się tak tej Barcelony jak nie wiadomo co. Bądź sobie za tym Realem i tyle, co Cię obchodzi Barcelona. Poza tym... ja jakoś się nie przywalam że to Real jest uznawany wciąż za ''galacticos'' I nie czepiam się tego, że macie tyle gwiazd. Mało mnie to obchodzi.

Dnia 30.08.2007 o 11:00, Be-Yacz napisał:

Ja już swoją opinie na temat Barcelony mam wyrobioną od roku, o czym zresztą często pisałem
kiedyś na GSie, więc to nie chodzi konkretnie o wyniki.

Ale odpowiedz mi na pytanie, czy to, że raz odpadli w 1/8 w rok po zdobyciu LM znaczy, że są bezradni? No powiedz chociaż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:09, mati285 napisał:

>
> > Fajny to jest Tottenham xD
> Eee tam. Kupują Rikelme i tacy fajni nie są. Bo lubię Argentyne, a on zrezygnował z kadry
:(
Riquelme jak już ;) Coraz mniej prawdopodobne,by doszło do tego transferu,chociaż nie powiem
fajnie by było zobaczyć Romana na WHL. Dla mnie Tottenham jest fajny,bo jestem ich kibicem
xD

Ja lubie od nich Lennona :) Dobrze ze nie ma juz mido bo blokowal miejsce w skaldzie Defoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:05, mati285 napisał:

Szczerze mówiąc to ja też coraz mniej przepadam za tym zawodnikiem . Ale na kilka jego zwodów
zawsze fajnie popatrzeć ;)

Wiesz, jeśli bym miała ocenić zawodnika tylko za grę, to ok. Lubie patrzeć na grę Ronniego. Ale jakby ocenić również nastawienie do klubu (żądania podwyżki) i ogół postawy to wypadłby bladziej. Jakoś jak piłkarz już wyjdzie na szczyt i żąda podwyżek to tracę do nich tą zwyczajną sympatię =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 11:12, BezimiennyHak15 napisał:

Ja lubie od nich Lennona :)

O tak. Jak tylko wyleczy kontuzję znów będzie postrachem bramkarzy w całej Anglii (i obrońców;))

Dnia 30.08.2007 o 11:12, BezimiennyHak15 napisał:

Dobrze ze nie ma juz mido bo blokowal miejsce w skaldzie Defoe

Ahmed się rozstrzelał w barwach Boro (2 mecze-2 bramki).A co do Defoe to on też raczej odejdzie bo nie chce przedłużyć kontraktu,ale to dopiero chyba w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 11:11, mała16 napisał:

Nie chodziło mi o to. Uczepiłeś się tak tej Barcelony jak nie wiadomo co. Bądź sobie za tym
Realem i tyle, co Cię obchodzi Barcelona. Poza tym... ja jakoś się nie przywalam że to Real
jest uznawany wciąż za ''galacticos'' I nie czepiam się tego, że macie tyle gwiazd. Mało mnie
to obchodzi.

W Realu teraz niema zbyt wielu gwiazd. Większość uważa wręcz, że jest ich zbyt mało więc całkowicie twój komentarz mija się z prawdą. Bo kto jest gwiazdą światowego formatu? Robben, RvN, Robinho, Ramos, Casillas? I co dalej? Diarra? Snejider? Raul? Drenthe? Guti? A nawet z tych gwiazd, zadatki na gwiazdora ma tylko Robinho i Robben co oczywiście mnie nie cieszy.

Dnia 30.08.2007 o 11:11, mała16 napisał:

Ale odpowiedz mi na pytanie, czy to, że raz odpadli w 1/8 w rok po zdobyciu LM znaczy, że są
bezradni? No powiedz chociaż tyle.

Oczywiście, że TO o tym nie świadczy. Ale tak jak napisałem, nie wyciągam moich wniosków tylko na podstawie wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 11:13, mała16 napisał:

Wiesz, jeśli bym miała ocenić zawodnika tylko za grę, to ok. Lubie patrzeć na grę Ronniego.
Ale jakby ocenić również nastawienie do klubu (żądania podwyżki) i ogół postawy to wypadłby
bladziej. Jakoś jak piłkarz już wyjdzie na szczyt i żąda podwyżek to tracę do nich tą zwyczajną
sympatię =/

To właśnie o tym mówię;) Lubię patrzeć na niego na boisku,ale coraz mniej go lubię jako człowieka. (oczywiście dobrze gra w piłkę i ma prawo dostawać za to porządne pieniądze,ale trzeba też mieć umiar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować