Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 18:21, demrenfaris napisał:

A co, zwolnili Rijkaarda? :P Tak na serio to troszke spozniony ruch. Trzeba bylo to zrobic
w tamtym sezonie...

I tak wybrali najlepszy gdy już się ostała jedynie musztarda po obiedzie . Mamy przerwę na reprezentację , pytanie tylko czy Wdowczyk powinien się tam pchać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:29, BoloMaster napisał:

dla niego to okazja do zarobku więc czemu miałby nie przyjąć ewentualnej oferty pracy;)


w Widzewie zarobek nie bylby znowu taki duzy, poza tym odnoszenie sukcesow z obecnym Widzewem nie jest prosta rzecza; Wdowczyk latwo sie moze na tym przejechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:16, spider88 napisał:

No i mamy pierwsze zwolnienie trenera .Ciekawe czy jednak Wdowczyk będzie następcą .


Jeszcze wczoraj Wdowiec zapewniał z super programie Orange Ekstraklasa, że nie ma propozycji z Widzewa, ale zarazem chciałbym wrócić do zawodu.
Dobrze byłoby, że Wdowiec zrobił z Widzewa... normalny Widzew a nie to co jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:55, Vaxinar napisał:

> No i mamy pierwsze zwolnienie trenera .Ciekawe czy jednak Wdowczyk będzie następcą .

Jeszcze wczoraj Wdowiec zapewniał z super programie Orange Ekstraklasa, że nie ma propozycji
z Widzewa, ale zarazem chciałbym wrócić do zawodu.
Dobrze byłoby, że Wdowiec zrobił z Widzewa... normalny Widzew a nie to co jest teraz.

To by była świetna decyzja zarządu klubu z Łodzi. Wdowczyk to fachowiec jakich u nas mało ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:21, demrenfaris napisał:

A co, zwolnili Rijkaarda? :P Tak na serio to troszke spozniony ruch. Trzeba bylo to zrobic
w tamtym sezonie...

Ja myślę, że to jest odpowiedni moment dla Widzewa. Bo tak co chwila zmieniać trenera też nie można. Człowiek na tym stanowisku musi mieć czas na zbudowanie zespołu (choć nie wiem ile poprzedni trener był w Widzewie i od tego też to zależy...)

Cóż... poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:55, Vaxinar napisał:

Dobrze byłoby, że Wdowiec zrobił z Widzewa... normalny Widzew a nie to co jest teraz.

Wiesz Widzew to taki trochę dziwny klub .Tam raczej nadawał by się Ptak ze swoją ekipą .Nie podoba mi się polityka tego klubu , Probierz już latem załamywał ręce . Tak się to właśnie kończy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 18:55, Vaxinar napisał:

Jeszcze wczoraj Wdowiec zapewniał z super programie Orange Ekstraklasa, że nie ma propozycji
z Widzewa, ale zarazem chciałbym wrócić do zawodu.
Dobrze byłoby, że Wdowiec zrobił z Widzewa... normalny Widzew a nie to co jest teraz.



Nie wydaje mi się żeby zdecydował się wchodzić do tej rzeki. To raz a dwa to nie ma szans żeby dostał tyle kasy co w Szkocji.
Poza tym Widzew to według mnie wrak sportowy.
Jestem tylko ciekaw gdzie jest forsa z transferów Wawrzyniaka i Grzelaka???

A tak po prawdzie Widzew to pierwszy kandydat do spadku zaraz obok ŁKSu i Polonii Bytom.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 19:25, spider88 napisał:

> Dobrze byłoby, że Wdowiec zrobił z Widzewa... normalny Widzew a nie to co jest teraz.

Wiesz Widzew to taki trochę dziwny klub .Tam raczej nadawał by się Ptak ze swoją ekipą .Nie
podoba mi się polityka tego klubu , Probierz już latem załamywał ręce . Tak się to właśnie
kończy .

Ptak kupi mojom LEchie i wprowadzi ja do Pierwszej Ligi teraz nie popelni blendow i bedzie mistzem Zielona Gura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 19:57, BezimiennyHak15 napisał:

Ptak kupi mojom LEchie i wprowadzi ja do Pierwszej Ligi teraz nie popelni blendow i bedzie
mistzem Zielona Gura

Mówisz o Lechii Zielona Góra?! Prędzej Śląsk wejdzie i Lechia Gdańsk xD

PS. Prawdą jest to co napisałeś na moim gsie, ze lubisz (UWAGA!) Śląska, Legię i cracovię? xDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:05, mała16 napisał:

> Ptak kupi mojom LEchie i wprowadzi ja do Pierwszej Ligi teraz nie popelni blendow i bedzie

> mistzem Zielona Gura
Mówisz o Lechii Zielona Góra?! Prędzej Śląsk wejdzie i Lechia Gdańsk xD

Nie bo moja Zielona Góra bendzie miec ptaka a on wprowadza kluby do pierszej ligi.

Dnia 03.09.2007 o 20:05, mała16 napisał:

PS. Prawdą jest to co napisałeś na moim gsie, ze lubisz (UWAGA!) Śląska, Legię i cracovię?
xDxD

I co w tym złego? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:08, BezimiennyHak15 napisał:

Nie bo moja Zielona Góra bendzie miec ptaka a on wprowadza kluby do pierszej ligi.

Po czym robi z nich totalną beznadzieję. Gratulacje. Prędzej w okręgówce wylądujecie.

Dnia 03.09.2007 o 20:08, BezimiennyHak15 napisał:

I co w tym złego? :(

Maaamooo trzymajcie mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 19:25, spider88 napisał:

Tam raczej nadawał by się Ptak ze swoją ekipą .


Jasne... I co tam Ptak mialby zdziałać? Bo chyba tylko dać kupe forsy i do widzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:13, Vaxinar napisał:

Jasne... I co tam Ptak mialby zdziałać? Bo chyba tylko dać kupe forsy i do widzenia...


Sarkazm ;)
Widzewa raczej nikt już nie uratuje , chyba że decyzje przy zielonym stoliku .Ewentualnie jest jeszcze Piechna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:14, demrenfaris napisał:


> I co w tym złego? :(
Wielkie slowa. Kapitalny text. POST DNIA!

A w kibicowaniu Legii gdy się jest np. z Krakowa, to nie widzicie nic złego :(

Dnia 03.09.2007 o 20:14, demrenfaris napisał:

Zostaniesz juz niedlugo maskotka forum :P

Ej! To moja funkacja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:23, Be-Yacz napisał:

A w kibicowaniu Legii gdy się jest np. z Krakowa, to nie widzicie nic złego :(

Po prostu mnie rozbawiło. Koleś jest niewiadomo skąd. Na moim gsie napisał, że kibicuje cracovii, Śląskowi Wrocław (który jak wiadomo przyjaźni się z Wisłą) i jeszcze dopisek: lubię Legię to coś jest nie tak... ja rozumiem np. nie przepadać za lokalnymi klubami (do kibicowania nie zmusisz) ale to są przecież 3 przeciwne fronty xD

Dnia 03.09.2007 o 20:23, Be-Yacz napisał:

Ej! To moja funkacja ;(

A nie bo moja przecież xD

A tak na poważnie to ja nie widze Ptaka w Widzewie... właściwie nie widzę Widzewa w przyszłym sezonie w 1 lidze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:19, spider88 napisał:

Sarkazm ;)

Eh... Nieraz nie da się poznać na forum, chociaz w sumie tutaj mogłem. :P

Dnia 03.09.2007 o 20:19, spider88 napisał:

Widzewa raczej nikt już nie uratuje , chyba że decyzje przy zielonym stoliku .Ewentualnie jest
jeszcze Piechna .

Co Ty, Widzew to jest firma w chwilowym dołku. Boniek coś tam może jeszcze zdziała. Tak jak mówię, chcę Widzewa walczącego o mistrza, a nie Lubin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:37, Vaxinar napisał:

Tak jak mówię, chcę Widzewa walczącego o mistrza, a nie Lubin...

Chcieć to my możemy. Jak na razie to Lublin jest w piątce ligowej, a Widzew bez zwycięstwa tuła się po dnie. Taki jest obecny fakt. Niestety. Osobiście jakbym DZIŚ musiała postawić kasę na to kto spadnie to obstawiłabym Polonię Bytom (zawsze mnie korci, żeby jednym z obstawianych spadkowiczów był beniaminek) a drugi... tak. Taka firma jak Widzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 20:42, mała16 napisał:

Taka firma jak Widzew.


No właśnie... Taka firma jak Widzew, szkoda. Ja bym chciał aby liga tak wyglądała, w sensie zespołów, które w niej grają.
Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Wisła Kraków, Cracovia, ŁKS, Widzew, Górnik Zabrze, Ruch Chorzów, GKS Katowice, Korona Kielce, Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Pogoń Szczecin, Lech Poznań.
To byłaby bodaj mój "dream team". Chociaż.. mogłem gdzieś byka zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować