Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 11:19, Lost Paradise napisał:

Mistrzami nie zostaną, chociaż bardzo bym tego chciał:) Jeśli wytrzymamy mecz z Niemcami
(nawet cholerny remis) to mamy realne szanse na wyjście z grupy.


Racja, od meczu z Niemcami dużo zależy, bo jeśli przegramy, to chłopaki mogą się trochę zdołować i może być ciężko potem, szkoda że nie gramy pierwszego meczu z Austrią bo jestem przekonany że to ustawiło by nas na dobrej pozycji, przed następnymi meczami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:24, Mixon1988 napisał:

Racja, od meczu z Niemcami dużo zależy, bo jeśli przegramy, to chłopaki mogą się trochę
zdołować i może być ciężko potem, szkoda że nie gramy pierwszego meczu z Austrią bo jestem
przekonany że to ustawiło by nas na dobrej pozycji, przed następnymi meczami ;)

Wydaje mi się, że trafiliśmy do grupy o podobnym poziomie co na MŚ w Niemczech (Niemcy/Niemcy, Chorwacja/Ekwador, Austria/Kostaryka ) nie chodzi mi o styl gry, ani jakieś tam rankingi tylko takie ogólne odczucie ;-) także jeśli wyjdziemy z grupy to będzie spory postęp, a jeśli nie to będzie jak zawsze ;-(.
Aha i to, że gramy z Niemcami na początku to imho akurat dobrze, nie będziemy mieli jakiegoś wielkiego ciśnienia, że to mecz o wszystko ;-). Lepiej żeby meczem o wszystko, był właśnie mecz z Austrią ;-). Chociaż jak dostaniemy w dupę od Niemców i powinie nam się noga przeciwko Chorwacji to i tak nie będzie miało znaczenia ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:38, sodolis napisał:

Aha i to, że gramy z Niemcami na początku to imho akurat dobrze, nie będziemy mieli jakiegoś
wielkiego ciśnienia, że to mecz o wszystko ;-). Lepiej żeby meczem o wszystko, był właśnie
mecz z Austrią ;-).

Zgadzam się. Tak jest lepiej.

Ja mówię że wyjdą z grupy. Myślę jak prawdziwy kibic :) Pokuszę się o stwierdzenie, że z grupy wyjdzie Polska i Chorwacja, jak się bawić to się bawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:44, azure83 napisał:

Ja mówię że wyjdą z grupy. Myślę jak prawdziwy kibic :) Pokuszę się o stwierdzenie, że
z grupy wyjdzie Polska i Chorwacja, jak się bawić to się bawić :P

Hehe pozwól, że przytoczę cytat z Twojego sajta "niepoprawna marzycielka, buja w obłokach," ;-D
Też oczywiście będę z przyjaciółmi kibicował naszym przy Mohito, ale niestety nie mam takiej wiary jak Ty ;-)
Martwi mnie jeszcze jedna rzecz, pamiętasz MŚ w Korei i Japonii? mam nadzieję, że teraz nie będą wyciągać na siłę gospodarzy z grupy ;-(
PS. Nasza grupa "teoretycznie" jest ustawiona, jedyna niewiadoma ( cholernie dla nas istotna ) to czy damy radę Chorwatom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:55, sodolis napisał:

Hehe pozwól, że przytoczę cytat z Twojego sajta "niepoprawna marzycielka, buja w obłokach,"
;-D

No tak, coś w tym jest :P

Dnia 03.06.2008 o 11:55, sodolis napisał:

Martwi mnie jeszcze jedna rzecz, pamiętasz MŚ w Korei i Japonii? mam nadzieję, że teraz
nie będą wyciągać na siłę gospodarzy z grupy ;-(

To nie Korea, myślę że takich przekrętów nie będzie. Jest jednak inna mentalność. Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:38, sodolis napisał:

Wydaje mi się, że trafiliśmy do grupy o podobnym poziomie co na MŚ w Niemczech (Niemcy/Niemcy,
Chorwacja/Ekwador, Austria/Kostaryka ) nie chodzi mi o styl gry, ani jakieś tam rankingi
tylko takie ogólne odczucie ;-) także jeśli wyjdziemy z grupy to będzie spory postęp,
a jeśli nie to będzie jak zawsze ;-(.
Aha i to, że gramy z Niemcami na początku to imho akurat dobrze, nie będziemy mieli jakiegoś
wielkiego ciśnienia, że to mecz o wszystko ;-). Lepiej żeby meczem o wszystko, był właśnie
mecz z Austrią ;-). Chociaż jak dostaniemy w dupę od Niemców i powinie nam się noga przeciwko
Chorwacji to i tak nie będzie miało znaczenia ;-/


No nie wiem mi się wydaje że grupa jest silniejsza, a na pewno już nie porównywałbym Chorwacji z Ekwadorem, bo chodź wiadomo jak różne style gry reprezentują te drużyny, to Chorwaci są jednak znacznie silniejszą ekipom, czyżbyś uważał że wyeliminowywanie Anglii to przypadek?
Jedynie Austria jest takim można by powiedzieć słabiakiem, ale grają u siebie, chodź wątpię żeby w tym turnieju coś ugrali.
Jednak patrząc na to z innej strony można dojść do wniosku że Polacy nie potrafią grać z drużynami nie-europejskimi (egzotycznymi), a tutaj takich nie ma, wszyscy reprezentują podobny styl gry, więc się okaże czy naszym będzie się lepiej grało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:09, azure83 napisał:

A Wy w której połowie jesteście? ;)


Jestem w 54%, jeśli wyjdą z grupy to przechodzę do grupy z 17%.
Zawsze sercem i duchem z nimi, szczególnie w meczu z Niemcami.
Neuville próbuje postraszyć nas, ale w meczu to Wasilewski postraszy jego i skończy się cwaniakowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem jedno - gardło i tak zedrę, czy wygramy te mistrzostwa, czy przegramy wszystkie mecze. Podczas ostatnich mistrzostw świata o mało nie złamałem ręki waląc pięścią w betonową ścianę po stracie bramki w meczu z Niemcami. Mam nadzieję, że tym razem więcej będzie darcia japy z radości.
PS. Powoli zaczynam łapać nastrój ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 13:03, Mixon1988 napisał:

No nie wiem mi się wydaje że grupa jest silniejsza, a na pewno już nie porównywałbym
Chorwacji z Ekwadorem, bo chodź wiadomo jak różne style gry reprezentują te drużyny,
to Chorwaci są jednak znacznie silniejszą ekipom, czyżbyś uważał że wyeliminowywanie
Anglii to przypadek?

Porównałem Chorwację do Ekwadoru z punktu widzenia rozłożenia sił w grupie, myślę, że Chorwaci są silną drużyną i mogą na tych mistrzostwach...hmm...wygrać ćwierćfinał ;-) Jak to się mówi piłka jest okrągła Chorwaci wygrali z Anglikami a my z Portugalią, nie jestem znawcą piłki ale imho wszystko jest możliwe nawet to, że Niemcy przegrają z Austrią ;-P

Dnia 03.06.2008 o 13:03, Mixon1988 napisał:

Jednak patrząc na to z innej strony można dojść do wniosku że Polacy nie potrafią grać
z drużynami nie-europejskimi (egzotycznymi), a tutaj takich nie ma, wszyscy reprezentują
podobny styl gry, więc się okaże czy naszym będzie się lepiej grało ;)

Ja tam mecze niezbyt często oglądam, głównie podczas MŚ, ME lub finał LM ale zauważyłem, ze przez lata nasi zawsze grali tak samo niezależnie od przeciwnika, nie widziałem jakiś zmian w taktyce, że na europejskie zespoły gramy tak a na nie europejskie inaczej, po prostu przez pierwsze 25 minut jakoś sobie radziliśmy a potem opadaliśmy z sił i włóczyliśmy się po boisku ;-( Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej / lepiej ;-)
Wiem generalizuje ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 14:12, sodolis napisał:

Porównałem Chorwację do Ekwadoru z punktu widzenia rozłożenia sił w grupie, myślę, że
Chorwaci są silną drużyną i mogą na tych mistrzostwach...hmm...wygrać ćwierćfinał ;-)
Jak to się mówi piłka jest okrągła Chorwaci wygrali z Anglikami a my z Portugalią, nie
jestem znawcą piłki ale imho wszystko jest możliwe nawet to, że Niemcy przegrają z Austrią
;-P


Wiem że wszystko jest możliwe ale mogę się założyć o cały majątek że tak nie będzie (wg. mnie Niemcy wygrają z Austrią na 80% - 15% remis - 5% że przegrają ^^). To kto chętny do zakładu? ;P

Dnia 03.06.2008 o 14:12, sodolis napisał:

Ja tam mecze niezbyt często oglądam, głównie podczas MŚ, ME lub finał LM ale zauważyłem,
ze przez lata nasi zawsze grali tak samo niezależnie od przeciwnika, nie widziałem jakiś
zmian w taktyce, że na europejskie zespoły gramy tak a na nie europejskie inaczej, po
prostu przez pierwsze 25 minut jakoś sobie radziliśmy a potem opadaliśmy z sił i włóczyliśmy
się po boisku ;-( Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej / lepiej ;-)
Wiem generalizuje ;-P


Podam przykłady
Mistrzostwa świata 2002 - Polacy przegrywają z Koreą (egzotyczny rywal),
Mistrzostwa Świata 2006 - Polacy przegrywają z Ekwadorem (to samo),
do tego trzeba dołożyć częste porażki z USA itp.

Ale to nie ważne, bo teraz będą tylko europejski zespoły, a do tego zespoły z którymi często już graliśmy, więc raczej nikt nas nie zaskoczy, ani my nikogo, liczyć się będzie kto jest lepiej przygotowany, myślę że dużo rolę może odegrać kondycja, po ciężkim sezonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>

Dnia 03.06.2008 o 15:09, Mixon1988 napisał:

Ale to nie ważne, bo teraz będą tylko europejski zespoły, a do tego zespoły z którymi
często już graliśmy, więc raczej nikt nas nie zaskoczy, ani my nikogo, liczyć się będzie
kto jest lepiej przygotowany, myślę że dużo rolę może odegrać kondycja, po ciężkim sezonie
;)


Dokładnie. Przygotowanie jest teraz najważniejsze. Dobrze przygotowana Polska może ograć źle dysponującą Francję czy Włochów. Przykładem Grecja - Euro 2004...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:13, Clear napisał:

Dokładnie. Przygotowanie jest teraz najważniejsze. Dobrze przygotowana Polska może ograć
źle dysponującą Francję czy Włochów. Przykładem Grecja - Euro 2004...


Tak, a najciekawsze jest to że przed Euro 2004 Grecja grała sparing z Polską (to był chyba ostatni sprawdzian tej drużyny przed Euro) i nasi wygrali xD
Czyli Grecja nie przywiązywała dużej wagi do meczów towarzyskich przed Euro, i mam nadzieję że teraz te ostatnie występy Biało - Czerwonych też nie świadczą o ich formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 13:16, marlen230 napisał:

Kibicuje Polakom na Euro, ale mimo wszystkich marzeń wg. mnie Polska Niemiec nie pokona.


Polska Niemcy no nie powiem że będzie łatwo ale zawsze są jakieś szanse na wygraną. Myślę że po tylu przegranych z Niemcami choć raz zmotywujemy sie żeby ich pokonać...
I ja również kibicuje Polakom na Euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie widzę Polaków wyżej niż trzecie miejsce w grupie. Przegramy z Niemcami i Chorwacją bo to porostu dużo lepsze zespoły od nas.

Z dużym smutkiem przyjmuję kontuzję Fabio Canavaro i Patricka Vieiry. Choć nie jestem fanem Canavaro to bardzo lubię Vierie. Kurde, pamiętam jak dziś jego dwa gole bodajże z Chorwacją w 1/2 Cope De Monde 98''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:06, azure83 napisał:

Kibicuję Liverpool''owi :P


Kibic Liverpoolu, kibic reprezentacji Chorwacji w naszej grupie. Oj, oj mamy coś odmienne... gusta. :P

Jak zwykle teraz czytam o wielki patriotyźmie naszych kibiców, chociażby tu na forum. Szkoda, że jak zwykle nie przełoży się to na realia. Przełoży się oczywiście, jak z Niemcami wygramy. Ale jak przegramy to będzie sterta wyzwisk. W zależności od przebiegu meczu wyzwiska będą leciały w różne strony.
A prawdziwych kibiców poznajemy kiedy Polska odpadnie z EURO i nie daj Bóg nie awansuje do mundialu 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:42, Vaxinar napisał:

Kibic Liverpoolu, kibic reprezentacji Chorwacji w naszej grupie. Oj, oj mamy coś odmienne...
gusta. :P


Błądzi jeszcze:) Podrośnie i zmądrzeje:D

Dnia 03.06.2008 o 15:42, Vaxinar napisał:

.....Polska odpadnie z EURO i nie daj Bóg nie awansuje do mundialu 2010.


A tobie sie na czarnowidztwo zebrało??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:42, Vaxinar napisał:

Jak zwykle teraz czytam o wielki patriotyźmie naszych kibiców, chociażby tu na forum.

Nie wspominając o komentarzach do artykułów np. na wp czy onecie, które często do kwasów by się nadawały ;-)

Dnia 03.06.2008 o 15:42, Vaxinar napisał:

Szkoda, że jak zwykle nie przełoży się to na realia. Przełoży się oczywiście, jak z Niemcami
wygramy. Ale jak przegramy to będzie sterta wyzwisk. W zależności od przebiegu meczu
wyzwiska będą leciały w różne strony.

Ja tam nic do naszych nie miałem jak przegrali z Niemcami na last MŚ, zrobili co mogli, a przegrać ktoś musiał ;-)
Uważam, że można przegrać nawet i 2:0 w ładnym stylu i być zadowolonym z meczu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:42, Vaxinar napisał:

> Kibicuję Liverpool''owi :P

Kibic Liverpoolu, kibic reprezentacji Chorwacji w naszej grupie. Oj, oj mamy coś odmienne...
gusta. :P

Jak zwykle teraz czytam o wielki patriotyźmie naszych kibiców, chociażby tu na forum.
Szkoda, że jak zwykle nie przełoży się to na realia. Przełoży się oczywiście, jak z Niemcami
wygramy. Ale jak przegramy to będzie sterta wyzwisk. W zależności od przebiegu meczu
wyzwiska będą leciały w różne strony.
A prawdziwych kibiców poznajemy kiedy Polska odpadnie z EURO i nie daj Bóg nie awansuje
do mundialu 2010.


W kibicowaniu obcym reprezentacjom nie widzę nic złego :D Ja dodatkowo trzymam kciuki za Chorwację i Czechy:)) Bardzo lubię Meksyk ale na euro go raczej nie zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować