Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 18:56, jcl99 napisał:

Wszystko zależy od psychiki naszych piłkarzy, jeśli coś przez kilkanaście minut im nie
będzie wychodzić to będą trochę załamani i to nam może przeszkodzić.

Ja myślę, że z psychiką naszych piłkarzy jest lepiej niż kiedykolwiek. Wiec jeśli nie teraz, to nigdy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1264200,1763596,wiadomosc.html

No to po ptokach, nasz najlepszy prawy skrzydłowy wylatuje z euro.
Naprawdę żal chłopaka, ile będzie się jeszcze męczył przez tą samą, powracającą kontuzję. Łobodziński niech lepiej się postara teraz.

Aż się chce krzyknąć k.j.p. ;/

I co nam teraz po Łukaszu skoro nie trenował i nie przygotowywał się z kadrą w Niemczech i Austrii? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili:
Jak donosi sport.pl Kubie Błaszczykowskiemu odnowiła się kontuzja i nie pojedzie na EURO, Leo Beenhakker powołuje za niego Łukasza Piszczka z Herthy Berlin.
http://www.sport.pl/sport/1,65025,5284088,Blaszczykowski_do_domu__Beenhakke r_sciaga_Piszczka.html?skad=rss
W tym linku oprócz samego newsa znajdują się też spekulacje na temat nowego ustawienia: Ebi Smolarek na prawe skrzydło, Żurawski sam w ataku i w środku Roger.
Edit: Wybaczcie że dubluję Mistic, ale jak widzicie dodaliśmy post w tym samym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy to przeczytałem na onecie to prawie spadłem krzesła.Wielka strata dla drużyny,ale większa tragednia dla samego zawodnika.Ku**** mac co teraz począć.
Jednak nie skreślałbym Piszczka,może wyjdzie na zimno i zagra.ehhh

A jak mówi mój brat nie możemy opierać całej drużyny na 2/3 zawodnikach,bo co jeśli ktorys dostanie czerwoną kartke?Musimy dac sobie rade bez Kuby,ale mi go żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Leo nie ryzykował bym Łobo na prawej pomocy, skład powinien być taki (przy najlepszym wyborze przez Leo):
Żurawski
Roger
Krzynówek Smolarek
Lewandowski Dudka
Golański Żewłakow Bąk Wasilewski
Boruc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 21:02, R3play napisał:

Jak donosi sport.pl Kubie Błaszczykowskiemu odnowiła się kontuzja i nie pojedzie na
EURO

To nie może być prawda :( a miało być tak pięknie :(
co za strata :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 21:13, jcl99 napisał:

Na miejscu Leo nie ryzykował bym Łobo na prawej pomocy, skład powinien być taki (przy
najlepszym wyborze przez Leo):
Żurawski
Roger
Krzynówek Smolarek
Lewandowski Dudka
Golański Żewłakow Bąk Wasilewski
Boruc

Prawie się zgadzam, tylko wyrzuć Rogera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie dzieje się przed meczem z Niemcami. Błyszczą Boniek, Tomaszewski i Świerczewski (który już na różnych forach wyrobił sobie opinię frajera), "Super Express" i "Fakt" też dały popis. Mecz zapowiada się naprawdę ciekawie, szkoda tylko, że Kuba musiał wylecieć z zespołu. Osobiście uważam, że mamy ogromne szanse na wywalczenie choćby punktu, dobry skład w połączeniu ze światowej klasy trenerem i brak pojedynczych gwiazd w zespole - to wszystko działa na naszą korzysć.

Liczę na półfinał, bo wyjście z grupy jest jak najbardziej realne i jeśli później trafimy na Czechy lub Szwajcarię (ew. Turcję) to prawdopodobnie odpadniemy dopiero z wicemistrzami Europy w półfinale.

Mam nadzieję, że we wszystkich meczach grupowych zagra jednak Maciek Żurawski. Ten piłkarz, jeśli gra, to naprawdę sporo robi dla drużyny. Może bramek nie strzela dużo, ale to właśnie on ma takie umiejętności, o których niedawno wypowiadał się Beenhakker. Potrafi wrócić się, przytrzymać piłkę na 16. metrze, poczekać na kolegów i odegrać piłkę do lepiej ustawionego zawodnika.

--------------------
A teraz tylko dwa słowa o nowym transferze Barcelony:
Martin Caceres przeszedł z Villareal do Barcelony. Kwota transferu to prawdopodobnie 16,5 miliona euro. Urugwajczyk jest trzecim wzmocnieniem na nadchodzący sezon. W tym sezonie zagrał w 35 meczach, strzelił dwie bramki i znalazł się w jedenastce odkryć sezonu wg UEFA. O Caceresa starał się także Real i Chelsea. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafi wrócić

Dnia 05.06.2008 o 21:57, Invin napisał:

się, przytrzymać piłkę na 16. metrze, poczekać na kolegów i odegrać piłkę do lepiej ustawionego
zawodnika.


Ale nam trzeba rasowego napastnika,nie kolejnego ofensywnego pomocnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 21:59, FerraEnzo napisał:

Ale nam trzeba rasowego napastnika,nie kolejnego ofensywnego pomocnika.


Dlatego lepiej ustawiać go za np. Smolarkiem, a nie na szpicy. Na szpicy rzeczywiście gra kiepsko, ale jako ofensywny pomocnik lub cofnięty napastnik radzi sobie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko te skandale itd. sprawiają że o meczu myśli się coraz więcej (więcej niż powinno) i to dodaje więcej emocji przed spotkaniem , tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/74327.1,1248702,1763480,,c_ronaldo_jestem_gotow_grac_w_realu__jesli,wiadomosc.html

Panowie (i Panie oczywiście ;P) pozwolą, że jako fan Czerwonych Diabłów odbiegnę na chwilkę od tematu EURO.
Wyszło szydło z worka. Może i jestem mściwy, ale z wielką satysfakcją na serwisach o Man United czytałem wypowiedzi kibiców i "kibiców" jak to się wielce zawiedli, bo przeciez on miał być jak Best jak Keane... :D
No błagam... Jako człowiek to dla mnie osobiście Ronaldo jest na poziomie... przepraszam, ugryzę się w język. Jako piłkarz - drugi Ronaldinho - gwiazdczeka dla nastolatków na dwa sezony. Gdzie mu do Zidane''a na przykład.
Tyle za przeproszeniem pieprzenia o wierności... I co? I splamił wielkość numeru 7 w Manchesterze United.
Mam nadzieję, że teraz go sprzedadzą i padnie hit transferowy.... Bo wątpię, czy następny sezon w Man United miałby taki super jak ten. Ponad 40 goli, 10 asyst, mistrzostwo, Liga Mistrzów. Trzeba za przeproszeniem "wydoić" z Realu ile się da, póki jeszcze chcą dawać bo nie wiadomo co będzie za rok czy dwa.
Jakaż wielka jest naiwność kibica... Że na forach czytałem, jak się to - młodsi przeważnie - fani United na jego temat wypowiadali porównując go do Giggsa, Cantony, Besta, Keana to jeszcze nie dziw. Ale te flagi angielskich kibiców z jego buźką na tle barw United. Na to sobie trzeba zasłużyć czymś więcej niż pięknym sezonem, dwoma sezonami. Nie połam tylko nóżek na EURO, coby cię Real brał.
A na miejsce Ronaldo... Widziałbym Quaresmę, chociaż mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 21:57, FerraEnzo napisał:

co ty....Żewłakow pewniak na lewą,a do srodka Jop.


Żewłakow sam deklarował, że chce grać na środku obrony, a nie na lewej.
A co do Żurawskiego na szpicy... takie ustawienie jest dla mnie najlepsze, nie wyobrażam sobie na prawej pomocy Łobo, mimo że zagrał całkiem poprawnie z Danią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 21:57, Invin napisał:

Mam nadzieję, że we wszystkich meczach grupowych zagra jednak Maciek Żurawski. Ten piłkarz,
jeśli gra, to naprawdę sporo robi dla drużyny. Może bramek nie strzela dużo, ale to właśnie
on ma takie umiejętności, o których niedawno wypowiadał się Beenhakker. Potrafi wrócić
się, przytrzymać piłkę na 16. metrze, poczekać na kolegów i odegrać piłkę do lepiej ustawionego
zawodnika.

Zgadzam się w całej rozciągłości.
Zresztą Żuraw nie strzelał goli, bo zawsze grał cofnięty. A nawet jeśli wystąpi jako wysunięty napastnik, to może się sprawdzić, bo jest w dobrej formie.
Chociaż uważam też, że pod samą bramką powinien szaleć Ebi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 22:51, azure83 napisał:

Zgadzam się w całej rozciągłości.


Miło mi. ;)

Dnia 05.06.2008 o 22:51, azure83 napisał:

Zresztą Żuraw nie strzelał goli, bo zawsze grał cofnięty. A nawet jeśli wystąpi jako
wysunięty napastnik, to może się sprawdzić, bo jest w dobrej formie.
Chociaż uważam też, że pod samą bramką powinien szaleć Ebi.


Ja mam podobną wizję, typowy "lis" też powinien w reprezentacji być, szczególnie, że dużo gramy skrzydłami, a to z kolei = więcej dośrodkowań i podań do środkowego napastnika. I tu najlepiej właśnie Ebi, bo skrzydłowych naprawdę mamy na bardzo dobrym poziomie (nawet bez Kuby), więc może zagrać na środku.

Logan10
Tak, ale nie przeginajmy.
Nie wiem, czy odniosłeś się do całej mojej wypowiedzi, czy tylko do fragmentu, bo np. to, co mówi Świerczewski z Tomaszewskim ("on tą kadrę chyba wylosował" itp.) nijak nie buduje atmosfery, a tylko pokazuje głupotę tych ludzi.


Przy okazji reprezentacji:
Czy dałoby się jakoś pogodzić Rogera i Żurawskiego w składzie, jednocześnie nie przesuwając Maćka za bardzo na przód? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zgodzę sie Zidanowi nikt nie dorówna.Ale mi się podobał styl gry Ronaldinho ,zawsze cos innego (no może nie zawsze ale było zróżnicowanie w zwodach) a Ronaldo ciągle to samo a że podczas meczu adrenalina jest wysoka to ciężko nie nagrać sie na te swody (3 góra 4 zwody które ciągle powtarza) no ale ileż można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować