Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2010 o 10:37, Eff3ctiv3 napisał:

Nie wiem , jak można kibicować klubowi bez tradycji jakim jest Real Madrid.

WTF AHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAHAHAHA. XDD

Dnia 09.05.2010 o 10:37, Eff3ctiv3 napisał:

Poza tym mają tego pedz*a Krystynke.

Masz Kompleksy? Pobił cie w dzieciństwie? Czy może z nim grasz i objeżdza cię przy każdej możliwej akcji i teraz płaczesz? Zazdrościsz mu czegoś, czy co? Nic mnie bardziej nie wk...urza niż gadanie ''pedzio krystyna'' czy inne, tego typu odzywki do Mourinho. Są profesjonalistami. Wiedzą o tym, mają umiejętności i są ich pewni i to jest ich mocna strona. Gadają to co myślą a nie jakieś wypowiedzi asekuracyjne, są szczerzy.

Dnia 09.05.2010 o 10:37, Eff3ctiv3 napisał:

Świetny z niego piłkarz, ale jako postać jest po prostu nie do strawienia.

A znasz go? Ja nie, fakt, też uważam że może jego sposób ubierania itd jest śmieszny, ale ja go oceniam jako piłkarza. W tym jest świetny i sam zdaje sobie z tego sprawę, nie spalił się jak większość ''gwiazdek'' po jednym sezonie.
@Budep
Rooney nie odejdzie z United. Tego jestem pewien. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię Realu ale bez przesady, że on nie ma żadnych tradycji a ma nawet większe niż Barcelona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 11:48, Magok napisał:

Ja tam nie lubię Realu ale bez przesady, że on nie ma żadnych tradycji a ma nawet większe
niż Barcelona.


Można o tym dyskutować, ale najbezpieczniej jest przyjąć, że oba kluby mają wielkie tradycje. Nie tylko w piłce nożnej z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujcie sietym sezonowcem:) Widać że chłopak blaego pojęcia nie ma co sie w piłce działa przed 2006 rokiem i przed początkiem wielkiej barcy,dajcie spokój chłopakowi niech żyje w przekonaniu zę to barca zawsze najlepsza była :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 14:39, Cascad napisał:

za parę godzin chelsea zostanie mistrzem :D


Wigan do boju! xD

A tak na serio to pozostaje tylko pogratulować, ciężko zasłużyć na mistrzostwo nie zdobywając nawet punktu w bezpośrednich meczach z głównym rywalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie. To jeden z niewielu klubów, których szczerze nienawidzę, obok Realu czy Liverpoolu.
Nie ma też czego przesądzać, Manchester miał już kiedyś taką sytuację jak w tym sezonie. Zabrakło im jednak motywacji, bo w ostatniej kolejce drużyna prowadząca przegrała, a Manchester ostatni mecz odpuścił i również nie zdobył trzech punktów.
Z drugiej strony, mam nadzieję, że ewentualna porażka da do zrozumienia sir Alexowi, że potrzebujemy wzmocnień. Z Drevniatovem pod nieobecność Rooneya nie ma co liczyć na grad goli. Oby Hernandez okazał się godnym zastępcą anglika.
I, jak to ktoś już tu napisał, raz na jakiś czas trzeba dać innym wygrać, co by się w główkach nie poprzewracało ;]
GLORY MAN UNITED!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, ale ja wciaż wierzę że ManU dzisiaj wygra a Chelsea straci punkty :)) Wszystko okaże się już za pół godziny. I myślę że sir Alex po tym sezonie niezależnie czy ManU wygra czy nie dojedzie/albo juz doszedł do wniosków odnośnie wzmocnień. Bo nawet jeśli Manchester wygra to nie miał w tym sezonie tak przygniatającej przewagi jak w poprzednim sezonie, dosyć szybko odpadł z LM. Swoją drogą bardzo ciekawy jest ten sezon :) W Premiership/Primera Division/Orange Ekstraklasie walka o mistrza do ostatniej kolejki.

@Magok - twoje posty są bardzo rozwinięte i wnoszą bardzo dużo do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genoa vs. AC Milan 1:0

Mecz bez większych polotów ,ale mimo to Milan jednak był jednak bardziej aktywniejszy zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie... mimo to nie udało się wygrać ;/
Kilka doskonałych niewykorzystanych sytuacji i jedna nie uznana bramka dla Milanu ;/

Kurna jeszcze czerwo dla Flamminiego ;/
Myślę ,że i tak pokonają Juve i przypieczętują 3 miejsce :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście gol dla Chelsea ze spalonego, a jakżeby inaczej. Nie oglądam ich meczy, ale to chyba trzeci z rzędu, który widziałem i w którym gol padł ze spalonego. I jak normalnie śmieszą mnie teorie spiskowe o korupcji, tak teraz...
Nie próbuję usprawiedliwiać MU, grali słabo w tym sezonie (z połową składu kontuzjowaną, w efekcie czego pomocnicy grali w obronnie to się nie dziwię), ale te cudowne bramki Chelsea to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już myślę teraz to można napisać - mistrzem Anglii została Chelsea. W ostatnim meczu pewnie prowadzą z grającym w 10 Wigan, nie dając się wyprzedzić Czerwonym Diabłom. Co prawda pierwszy gol ze spalonego ... No ale reszta już prawidłowo zdobyta. Gratulacje dla fanów Niebieskich.
Brawo też dla Manchesteru, walczy do końca, pewnie wygrywa u siebie ze Stoke 3-0. Widać ze od początku wyszli zmotywowani, zagrali bardzo dobry futbol. No ale zabrakło 2 punktów ... Może za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, nie ma co przeżywać, w końcu to my wygraliśmy ligę trzy razy z rzędu, a w tym sezonie także i Carling Cup ;] Glory Man United!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, 4 lata, 3 mistrzostwa, 1 wicemistrz. To o czymś świadczy ;). Szkoda, że sezon przegraliśmy przez nieobecność Roo. Jesteśmy od niego niesamowicie uzależnieni i trzeba kupić jakiegoś napastnika - potrzebny jest nam na gwałt. Fakt, że sędziowie lubili w tym sezonie Chelsea ( no dobra, może nie tyle Chelsea co Terrego, bo on w każdym meczu grał praktycznie w piłkę ręczną a wślizgi na złamanie nogi to jego specjalność ) ale mogliśmy ich pokonać, w końcu mecze z CFC były tylko dwa. Wystarczyło nie stracić pkt z B''burn... Zapowiada się na przyjscie silvy, fajnie, wróci hargo i środek będzie Mocarny. Oby jeszcze przyszedł jakiś napastnik, a jak nie... módlmy się o to, żeby Hernandez był naprawde dobrym zawodnikiem.
PS Dalej nie wierzę w to że to Bayern a nie my jest w finale x_X
Anyway - graty dla Chelsea ( poza terrym, bo typa nie znosze wyjątkowo ) bo byli konsekwentni i grali do końca. Za rok będzie inaczej, nie można przecież rok w rok wygrywać ligi... Rok odstępu starczy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEEEST!!! Brawo mamy majstra. Sezon zaczeliśmy jak zwykle dobrze i bardzo długo porwadziliśmmy w tabeli. Potem przyszedł kryzys i często traciliśmy punkty. Bałem się że może się to skończyć jak rok temu czy 2 lata temu. Ale jakoś to przetrzymaliśmy. Fakt że MU nam w tym pomogło bo nie odksakiwali nam a mogli. Ale najwazniejsze 2 etapy seoznu zagraliśmy wyśmienicie i to się liczy. Zasłużony tytuł dla nas. Fakt, faktem sędziowie nas lubili w tym roku ale to nie oznacza że nie byliśmy najlepsi:) Blue is the color:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować