Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

mi osobiście dzisiaj zaimponował Dempsey. Grał ładnie, Forlan też ( no w końcu grał w United, inaczej być nie mogło xD ). Chciałem wygranej Fulham, ale jak widać nie można mieć wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 40 minut oprócz straconego dziwnie gola należało do Athletico Madryt potem już był tylko Fulham Londyn ale problem z napastnikami (Bobby Zamora nie w pełni sił,Clint Dempsey bez skuteczny) był widoczny no i brak pomysłu na przedostanie się pod pole Athletico, woli walki im nie można odmówić ale za to piłkarzom z Madrytu nie można odmówić charakteru w dogrywce to znów oni odzyskali przewagę i udokumentowali to fantastyczna bramka choć widać że błąd popełnił obrońca Fulham i to było kluczowe w tej akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 00:15, Smooqu napisał:

Mi się gra Fulham strasznie nie podobała i cieszę się ze zwycięstwa klubu z Hiszpanii.


Ja też się cieszę, jestem 2 browary do przodu xD :D:D

Wygląda na to że prawdopodobne mistrzostwo skłoni władze Lecha do wyłożenia trochę większej kasy na transfery :) Zarząd zapowiedzia przeznaczyć na cele transferowe nawet do 5 mln euro. Nie odejdzie też prawdopodbnie żaden z kluczowych zawodników oprócz Roberta Lewandowskiego. Odejdzie jedynie kilku rezerwowych: Luis Henriquez, Zlatko Tanevski czy Anderson Cueto.

Celami Lecha z kolei są: Artur Sobiech z Ruchu Chorzów, Witaliji Rodionow z BATE Borysow, Jan Novak i Yssouf Kone z CFR Cluj. Zrezygnowali natomiast z "genialnego" pomysłu sprowadzenia Żurawskiego (ufff ... :P). Widać że Lech będzie chciał zawalczyć w Lidze Mistrzów. Nic tylko życzyć im powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 10:25, koLLLL napisał:

Nie odejdzie też prawdopodbnie żaden z kluczowych zawodników oprócz Roberta Lewandowskiego.

Podobno Peszko miał zostać gdyby udało się zdobyć mistrzostwo, a to bardzo ważny zawodnik, gdyby grał na wyjeździe z Bruggią to Lech by awansował - na początku sezonu więcej znaczył od Lewego.

Dnia 13.05.2010 o 10:25, koLLLL napisał:

Celami Lecha z kolei są: Artur Sobiech z Ruchu Chorzów, Witaliji Rodionow z BATE Borysow,
Jan Novak i Yssouf Kone z CFR Cluj.

Fajnie jakby sięgnęli jeszcze raz po Glika, bądz Jodłowca, a także po Kiełba, z tego co wiadomo to interesują się tymi zawodnikami. Dobrze by było gdyby mimo tych wysokich cen za Polaków, kogoś kupili a nie tylko samych obcokrajowców.

Nic póki co trzeba czekać, bo mistrzostwa jeszcze nie ma. Bardzo żałuje że nie załapałem się na mecz z Zagłębiem, od poniedziałku biletów nie było :( pozostaje oglądać Kolejorza gdzieś w pubie i potem na stary rynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 15:50, Wrukos napisał:

Nie ryzykowałbym takiego stwierdzenia po jednym spotkaniu.

Napisałem "kolejny raz", a co za tym nie jest osąd po jednym, dwóch, pięciu czy dziesięciu meczach, tylko na przestrzeni ostatnich sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2010 o 12:25, Paoro napisał:

Podobno Peszko miał zostać gdyby udało się zdobyć mistrzostwo, a to bardzo ważny zawodnik,
gdyby grał na wyjeździe z Bruggią to Lech by awansował - na początku sezonu więcej znaczył
od Lewego.

Nie ma zawodników niezastąpionych. Kiedy z klubu odchodzili Zając, Zakrzewski czy Quinteros, też wszyscy łapali się za głowę, co to będzie. Przychodzili tacy zawodnicy jak Lewy, Peszko czy Stilić i pokazywali że dziury zawsze da się załatać. Oczywiście wyżej wymienieni są zawodnikami lepszymi niż ci jeszcze wyżej (;P), ale i Lech będzie miał więcej pieniędzy. Zdziwię się, jeżeli Lech nie znajdzie dobrego następcy Lewandowskiego i Peszki (nawet jak nie odejdzie, to zmiennika mieć musi). Może będzie trzeba wyłożyć z 1,5mln euro za jednego, ale się znajdzie :)

Dnia 13.05.2010 o 12:25, Paoro napisał:

Fajnie jakby sięgnęli jeszcze raz po Glika, bądz Jodłowca, a także po Kiełba, z tego
co wiadomo to interesują się tymi zawodnikami. Dobrze by było gdyby mimo tych wysokich
cen za Polaków, kogoś kupili a nie tylko samych obcokrajowców.

A ja nie jestem zwolennikiem kupowania Polaków za takie ceny. Ogólnie jakoś nie jestem za jakimiś wynalazkami, którzy wybijają się w słabszych zespołach. Broń Boże, nie mówię tu że Kiełb jest słaby, bo pokazał świetną piłkę, ale polscy zawodnicy mają to do siebie, że grają jeden sezon, po którym już tylko grzeją ławę. Mam już dość Kasprzików, Mikołajczaków czy Chrapków, Lech potrzebuje takich zawodników, którzy z miejsca wskoczą do podstawowego składu, tak jak Krivets. Nie wiem czy Kiełb byłby w stanie. W polskiej lidze podoba mi się Grzyb i Bruno z Jagiellonii, ale ich by było ciężko wyciągnąć. A obrońców w lidze nie mamy, z Jodłowca raczej już świetnego piłkarza nie będzie. Może Glik, ale jak na razie forma nie ta. Nie możemy ciągle liczyć, że kupimy napastnika i okaże się drugim Lewandowskim :P

Dnia 13.05.2010 o 12:25, Paoro napisał:

Nic póki co trzeba czekać, bo mistrzostwa jeszcze nie ma. Bardzo żałuje że nie załapałem
się na mecz z Zagłębiem, od poniedziałku biletów nie było :( pozostaje oglądać Kolejorza
gdzieś w pubie i potem na stary rynek :)

A ja bilet mam! xDD Nie no, nie będę stresował xD

@koLLLL
Juskowiak powiedział, że Novak nie jest dobry, jest zawodnikiem na słowacką ligę. Wydaje się, że nie ma nic gorszego niż polska ekstraklasa, a jednak - Jusko stwierdził że piłkarze grają tam w ślimaczym tempie, nawet w porównaniu do polskiej ligi. To samo z Draganem Mrdją. Liczę na Rodionowa, choć nie wiadomo co z nim będzie, bo on sam nie ma takiej motywacji jak miał Krivets. Właściciele nie chcą takiej sytuacji jak z Rengifo. O Kone temat się urwał, ale zawodnik wygląda ciekawie, może coś by z tego było (i trzeba dokładnie zbadać ile ma lat xDD). Za to Sobiech... Nie wiem czy pół budżetu transferowego na tego zawodnika to dobry ruch (:P). Ogólnie nie ma co patrzeć w mediach na "transfery". Pogorzelczyk niedawno powiedział, że lista kandydatów jest dość długa (afrykańska LM, ligi afrykańskie, druga Bundesliga, ligi bałkańskie), ale najpoważniejszych i tak nie podadzą, bo to zwiększy zainteresowanie nimi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.igol.pl/article,21428.html
To dopiero byłoby coś wspaniałego :P W moich oczach tylko ten trener potrafiłby poskromić tą mieszankę gwiazd i stworzyć z tych piłkarzy najsilniejszą ekipę w Europie. Jeśli dojdzie do tego, to w końcu Galacticos, będą prawdziwymi Galacticos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galaktyczni już są galaktyczni. A zespół złożony z najlepszych piłkarzy i do tego mający najlepszego trenera (Jose Mourinho) stanie się prawdziwie Królewski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leonardo na 100% po zakończeniu sezonu przestanie pełnić funkcję trenera Milanu.


BERLUSCONI VIA DEL MILAN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 18:04, Wrukos napisał:

Leonardo na 100% po zakończeniu sezonu przestanie pełnić funkcję trenera Milanu.


BERLUSCONI VIA DEL MILAN!

Tak to już praktycznie przesądzone ,tylko nie wiadomo czy zostanie jako działacz :/
Mam nadzieję ,że tak bo to dość charyzmatyczna postać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 99% nie, bo na konferencji wyraźnie podkreślił, że Milan dał mu już wiele, za co bardzo dziękuje, i nie żałuje tych 13 lat spędzonych w Milanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On chyba jako jedyny by to potrafił. Nakupował Real tyle gwiazd ale skoro oni sobie myślą jacy to oni nie są to wiadomo że nie stworzą zespołu dobrego. A jak Mourinho przyjdzie i zrobi porządki to niech Barcelona szykuje sie na porażke:) Aż sie boje na myśl o tym co on może tam zrobić, ale będą ciekawsze mecze to lepiej niech zrobi swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2010 o 19:50, Wrukos napisał:

Na 99% nie, bo na konferencji wyraźnie podkreślił, że Milan dał mu już wiele, za co bardzo
dziękuje, i nie żałuje tych 13 lat spędzonych w Milanie.

Właśnie zerknąłem na tą konferencję... szkoda ;/

Ogólnie dziękuję Mu za całokształt współpracy z Milanem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj oj dziś w poznaniu balet będzie coś czuję ;)

ogólne wyrazy współczucia dla wszystkich osób z tego miasta, które będą chciały pospać albo nie znają się na piłce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 10:00, Cascad napisał:

oj oj dziś w poznaniu balet będzie coś czuję ;)

ogólne wyrazy współczucia dla wszystkich osób z tego miasta, które będą chciały pospać
albo nie znają się na piłce ;]

Najlepsze, ze w czasie ewentualnej fety na Starym będzie się odbywać Noc Muzeów:) Ciekawi mnie jak to zostanie rozwiązane:/ Szkoda, że nie będzie można obejrzeć meczu na telebimach, bo w pubach miejsca zarezerwowane a przepełnienia ogródków nawet sobie nie wyobrażam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować