Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Chelsea wygrywając 8:0 to pokazał że tytuł naprawdę się należny. Wynik sam z siebie się nie wziął , moze rywal słaby ale żeby wygrać tak wysoko trzeba dobrej gry. Kibicowałem M.Utd ale mnie zawiódł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kibicowałem

Dnia 09.05.2010 o 21:25, karolekx23x napisał:

M.Utd ale mnie zawiódł.

To idz pokibicuj Barcelonie, nigdy cie nie zawiedzie, co najwyzej sedziowie okradną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i koniec niepewności, Chelsea mistrzem! Zarówno fan jak i kibic ManU przyzna, że nikt nie zasłużył na tytuł bardziej niż The Blues. Ograli największych rywali, miażdżyli po 4,5,6,7,8 do zera, Drogba królem strzelców. Nikt nie może zaprzeczyć.
Teraz liczę jeszcze, że spadkowicz ligi hiszpańskiej utnie punkty Barcelonie i Real także będzie triumfował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 23:20, Hartus napisał:

Teraz liczę jeszcze, że spadkowicz ligi hiszpańskiej utnie punkty Barcelonie i Real także
będzie triumfował.


Valladolid nie jest spadkowiczem. Jest nad kreską, ale ma tyle samo punktów co ostatni z odpadających. W podobnej sytuacji jest Malaga, z którą gra Real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie rm.pl jest news, że Real Madryt czeka na oferty za Higuaina. Jeżeli go sprzedają to zostanę chyba kibicem Mallorci. Perez przejrzyj na oczy!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by mi do Realu nawet pasowało, bo u nich chyba bardziej liczy się kasa z zawodnika niż to jak gra. Co z tego, że jest w świetnej formie i gra super, skoro klub na nim nie zarabia? Lepiej wydać kilkadziesiąt milionów na jakieś nowe nazwisko, z którego będą przychody z koszulek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 23:20, Hartus napisał:

No i koniec niepewności, Chelsea mistrzem! Zarówno fan jak i kibic ManU przyzna, że nikt
nie zasłużył na tytuł bardziej niż The Blues. Ograli największych rywal

Fakt, zasłużyliscie, ale nie miażdząc wszystkich. U siebie wygraliście po kategorycznym błędzie sędziego który dopatrzył się faulu naszego, a nie dopatrzył się 2 fauli drogby + spalonego w jego też wykonaniu w akcji, w której padł gol. U nas, na OT, kazdy chyba widział dwumetrowego spalonego, więc nie ma o czym gadać.

Dnia 09.05.2010 o 23:20, Hartus napisał:

4,5,6,7,8 do zera, Drogba królem strzelców.

Bo grał więcej niż Roo :P
>Nikt nie może zaprzeczyć.

Dnia 09.05.2010 o 23:20, Hartus napisał:

Teraz liczę jeszcze, że spadkowicz ligi hiszpańskiej utnie punkty Barcelonie i Real także
będzie triumfował.

ja też, mnie nic bardziej nie ucieszy niż porażka Farselony.
@Smooqu - podobno Ferguson go chce u siebie, Oferta za fostera zaakceptowana, okienko zaczyna się niesamowicie. Jeszcze sprzedadzą Berbatova i będę spełniony xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byłam niejako zmuszona do obejrzenia meczu Chelsea i... o dziwo strasznie mi się podobał, takie 8:0 to mogę oglądać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 14:36, Pernia napisał:

> 4,5,6,7,8 do zera, Drogba królem strzelców.
Bo grał więcej niż Roo :P


Statystyki bez 38 kolejki Premier League, Drogba i Rooney rozegrali tyle samo spotkań.
http://www.premierleague.com/page/PlayerProfile/0,,12306~28142~2009,00.html
http://www.premierleague.com/page/PlayerProfile/0,,12306~22334~2009,00.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 16:17, Mistic napisał:

> > 4,5,6,7,8 do zera, Drogba królem strzelców.
> Bo grał więcej niż Roo :P

Statystyki bez 38 kolejki Premier League, Drogba i Rooney rozegrali tyle samo spotkań.
http://www.premierleague.com/page/PlayerProfile/0,,12306~28142~2009,00.html
http://www.premierleague.com/page/PlayerProfile/0,,12306~22334~2009,00.html

Tak, ale licząc w minutach, a przynajmniej tak podawali w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 16:26, Pernia napisał:

Tak, ale licząc w minutach, a przynajmniej tak podawali w TV.


W minutach również nie ma aż tak porażającej róznicy.
Stan po 37 kolejce:
http://backpagefootball.com/columnists/lethal-weapon-torres-drogba-rooney/

Dodając do tego 38 kolejkę gdzie Drogba grał jakieś 17 minut dłużej od Rooneya to Drogba zagrał ledwie ~63 minuty dłużej, a strzelił 3 gole więcej i zaliczył 8 asyst więcej niż Roo.

http://uk.eurosport.yahoo.com/football/didier-drogba.html
http://uk.eurosport.yahoo.com/football/wayne-rooney.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2010 o 16:34, Mistic napisał:

to Drogba
zagrał ledwie ~63 minuty dłużej

no ale grał, tylko o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech :/... i Chelsea mistrzem Anglii. Szkoda, że Manchester United nie dał rady obronić mistrzostwa. Ferguson powinien zastanowić się dobrze nad transferami na następny sezon. Przydałby się jakiś dobry skrzydłowy w miejsce Valencii, bo on sobie nie radzi. Nani w drugiej części sezonu się rozegrał i gra teraz na przyzwoitym sezonie. Rooney jest puki co ostoją drużyny. Berbatov niby tam zdobył ileś goli, ale jakoś w ważnych meczach się nie pokazał i Tevez lepiej sobie radził w tamtym sezonie od niego.
Co do ligi hiszpańskiej to raczej Barca zdobędzie mistrzostwo. Szkoda, że Real nie zdobędzie tytułu, bo bardzo byłbym zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jakaś wielka przebudowa nie jest potrzebna. Valencia jest bardzo dobrym skrzydłowym, nie wiem dlaczego twierdzisz, że sobie nie radzi. Sporo asyst + parę bramek i wystarcza, jak na pierwszy sezon bardzo dobrze. O Berbatovie nic nie powiem, bo będę nieobiektywny, rzeknę tylko, że presja mediów skutecznie go blokuje. W każdym razie w końcu transfery trzeba będzie zrobić, bo Scholes i Giggs w końcu skończą karierę, Carrick jest w takim dołku, że wolałbym jeść padlinę niż znowu go zobaczyć grającego taką kaszanę. Hernandez zapowiada się nieźle, pewnie do RPA pojedzie, więc będzie można się mu przyjrzeć.

Szkoda tylko, że Liga Angielska stała się słabsza, ćwierćfinały LM dla takiej ligi to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2010 o 17:08, Diverso napisał:

Dla mnie jakaś wielka przebudowa nie jest potrzebna. Valencia jest bardzo dobrym skrzydłowym,
nie wiem dlaczego twierdzisz, że sobie nie radzi. Sporo asyst + parę bramek i wystarcza,
jak na pierwszy sezon bardzo dobrze.

Dokładnie. Valencia nie będzie Ronaldo nigdy, ale jest porządnym grajkiem na którego zawsze można liczyć.
>O Berbatovie nic nie powiem, bo będę nieobiektywny,

Dnia 10.05.2010 o 17:08, Diverso napisał:

rzeknę tylko, że presja mediów skutecznie go blokuje.

Coś to on może potrafi, ale nie sprawdził się w tym klubie. Występował już wszędzie, a ciągle zawodzi. Nie ma co go dalej trzymać, ale znając ego fergiego, odejdzie najszybciej po następnym sezonie.
>W każdym razie w końcu transfery

Dnia 10.05.2010 o 17:08, Diverso napisał:

trzeba będzie zrobić, bo Scholes i Giggs w końcu skończą karierę, Carrick jest w takim
dołku, że wolałbym jeść padlinę niż znowu go zobaczyć grającego taką kaszanę.

Transfer Silvy wydaje się naprawde realny, Ferguson mówił że ''transfery w odpowiednim czasie'' a Roo, który u szkota ma niesamowitą siłę przebicia stwierdził ''głośno'', że potrzebne są dwa mocne nazwiska. Foster już odszedł podobno, więc okienko transferowe zapowiada się bardzo, bardzo ciekawie.
>Hernandez

Dnia 10.05.2010 o 17:08, Diverso napisał:

zapowiada się nieźle, pewnie do RPA pojedzie, więc będzie można się mu przyjrzeć.

oby...

Dnia 10.05.2010 o 17:08, Diverso napisał:

Szkoda tylko, że Liga Angielska stała się słabsza, ćwierćfinały LM dla takiej ligi to
porażka.

Dla każdego zespołu wypada kiedyś sezon niesamowitego pecha. W tym sezonie padło na nas, chociaż i tak walczyliśmy dobrze. Jakby mnie ktoś pytał, to teraz w finale powinno grać United z Interem, ale co ja się tam będę, Bayern przyfarcił niesamowicie w każdej rundzie. Arsenal - przy takim osłabieniu to nie ma szans na rozbicie Barcelony, oni to naprawde mają... PECHA. Chelsea? Przegrała z genialnym w tym sezonie Mourinho który ich zna na wylot, to było do przewidzenia. Jose jest mistrzem taktyki i to udowodnił. A Liverpool? No, takiego dna to chyba komentować nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 14:30, NecroVisioneR napisał:

Nie przejmujcie sietym sezonowcem:) Widać że chłopak blaego pojęcia nie ma co sie w piłce
działa przed 2006 rokiem i przed początkiem wielkiej barcy,dajcie spokój chłopakowi niech
żyje w przekonaniu zę to barca zawsze najlepsza była :D:D

Nie jestem sezonowcem kmiotku. Nie jestem wiernym fanem Barcelony, bo jedynie co staram się robić to regularnie oglądać ich mecze w lidze hiszpańskiej i LM. Nie mam żadnej koszulki barcy, nie wchodzę na ich stronę internetową, po prostu lubię ich oglądać.
Nigdzie nie napisałem , że Barca zawsze była najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować