Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Z tego co słyszałem to Mistrzostwa Świata 2010 ma transmitować Telewizja Polska. Czy to oznacza, że Polsat nie będzie miał praw do transmitowania meczów MŚ? Spekuluje się, że TVP będzie niektóre mecze transmitować z opóźnieniem. Trochę szkoda. Myślę, że gdyby Polsat miał prawa to transmitowałby więcej meczy, ponieważ mają kilka kanałów sportowych. Dobrze wspominam transmitowanie Euro 2008 przez Polsat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę potrzeby transmisji spotkań z opóźnieniem. Jeden mecz na TVP1 drugi na TVP2 (nie zdarza się więcej spotkań jednocześnie) i gra gitara, można sobie wybrać co oglądasz. Bo cała ramówka na pewno zostanie mistrzostwom podporządkowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 12:08, Adidas66 napisał:

/.../

Czytałem w jakimś brukowcu, że termin mundialu pokrywa się z terminem wyborów prezydenckich i to ma właśnie być problemem transmisji meczów na żywo. Nie wiadomo jeszcze do końca jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 12:19, BoloMaster napisał:

z związku z wyborami prezydenckimi skrócone mają zostać pomeczowe studia itp. Mecze mają
być transmitowane normalnie:)

To nie jest źle. Będą musieli tylko streścić te swoje po meczowe analizy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Esteban Cambiasso, Javier Zanetti czy chociażby Sol Campbell. Ta trójka graczy zaliczyła świetny sezon, a na Mundial ich selekcjonerzy nie wezmą. Szkoda. Szczególnie dziwna decyzja w przypadku Zanettiego, ale cóż, Maradona to nie trener, a parodia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 12:08, Adidas66 napisał:

Nie widzę potrzeby transmisji spotkań z opóźnieniem. Jeden mecz na TVP1 drugi na TVP2
(nie zdarza się więcej spotkań jednocześnie) i gra gitara, można sobie wybrać co oglądasz.
Bo cała ramówka na pewno zostanie mistrzostwom podporządkowana.

Jeszcze nie zapominajmy o TVP Sport . Z tego co słyszałem, jeśli 2 mecze będą w jednym czasie, to jeden z nich będzie własnie na TVP Sport. Btw., tutaj rozpiska komentatorów i ekspertów ;) :D

Mecze mundialu 2010 komentować będą:
• Dariusz Szpakowski
• Maciej Iwański
• Tomasz Jasina
• Jacek Jońca
• Michał Zawacki

Studio w Warszawie poprowadzą:
• Włodzimierz Szaranowicz
• Przemysław Babiarz
• Maciej Kurzajewski
• Jacek Kurowski
• Rafał Patyra

W studiu pojawią się goście i eksperci, a wśród nich m.in.:
• Zbigniew Boniek
• Władysław Żmuda
• Antoni Piechniczek
• Jerzy Engel
• Jacek Gmoch
• Andrzej Juskowiak
• Maciej Szczęsny


Z komentatorów nie trawię szczególnie Jasiny :P W studiu będzie się można znów z Gmocha pośmiać :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W studiu będzie się można znów z Gmocha

Dnia 15.05.2010 o 13:05, koLLLL napisał:

pośmiać :D:D:D:D


Kiedy zobaczyłem jego nazwisko to samo wpadło mi na myśl ;P Już widzę te jego spekulacje i wykreślane na jego ekraniku analizy podań, zagrań, rajdów itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 13:39, Caymanpl napisał:

Mi szczerze brakuje duetu Szaranowicz - Szpakowski. Cóż to były za mecze z ich komentarzem:P


A kiedy oni ostatnio razem komentowali? Fakt, że lubiłem ten duet, ale razem przy mikrofonie to oni nie siedzieli od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 13:39, Caymanpl napisał:

Mi szczerze brakuje duetu Szaranowicz - Szpakowski. Cóż to były za mecze z ich komentarzem:P

Ja nigdy ich chyba razem nie słyszałem w tv, jedynie w FIFIE xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, teraz zauważyłem. Mam tą telewizję cyfrową od TP, razem z neostradą. Pakiet Orange Sport mam nie wykupiony, bo jednak 10 zł za jeden kanał to przesada. Dzisiaj patrzę, Orange Sport działa, do tego dorzucone 6 nowych kanałów, każdy przeznaczony na osobny mecz dzisiejszej ostatniej kolejki :P Pewnie zabieg promocyjny, jutro już wyłączą. No ale mimo wszystko miło z ich strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że Engel i Piechniczek oszczędzą nam tych swoich komentarzy, twitter wystarczy. Btw., to chyba jakaś ściema jest z tymi ich kontami. Szkoleniowiec Fulham przed finałem LE dzwoni do Engela, żeby nagrał mu mecz, a po porażce mu się żali? To samo robi Gianfranco Zola? Albo Piechniczek piszący, że woli gdy zwraca się do niego per Mistrzu. Można jakoś potwierdzić autentyczność tych kont? Bo z tego co tam czytam, to cała ta Wielka Trójca jest zbyt dobra, żeby prowadzić jakikolwiek klub. Dla nich trzeba by stworzyć jakąś ligę światową, każdy prowadziłby swoją klubową wersję PZPN, w której graliby najlepsi tego świata. A i to by im pewnie nie wystarczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Lecha, śmiech dla Wisły. Ruch z Legią z kolei robiły, co w ich mocy, żeby nie grać w pucharach, ale udało się to warszawiakom.
Jedyna pozytywna kwestia na zakończenie sezonu - Odra nareszcie opuszcza ekstraklasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować