Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 21:57, Be-Yacz napisał:

> > 4-0 dla nich :)
> Ale pesymista! Wstydź się!! A swoją drogą co ty za głupoty wygadujesz? Jaka inna klasa?

Nie wygaduje głupot, tylko możesz się ze mną niezgadzać. Lepiej brzmi :)

Taka inna klasa, że brazylia przegrała też z USA i była największym niewypałem turnieju. Argentyna
nie jest.

Ale jak grali!! USA dobrze grało...ale fakt...Brazylia nie stanowi monolitu...to ich wielka wada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Brazylii pochodzi Robinho więc to jest inna klasa- proste ;]

Realnie rzecz biorąc jest kilka możliwych schematów. Tak czy siak bronimy się i albo nam to wychodzi, albo nie. Jeśli nam nie będzie to wychodzić to skończy się zapewne na 3,4-0 żeby Argentyna się nie przemęczała. Jeśli będzie wychodzić to możliwa jest porażka taka jak w meczu z Niemcami na MŚ, a także jedna-dwie kontry i trzeba strzelić. Chyba jednak nie muszę mówić, która wersja jest bardziej realistyczna...

Prawda jest taka, że Brazylia nas zlekceważyła kompletnie. Argentyna tego na pewno nie zrobi. Oni nie mogą sobie pozwolić na błąd, bo odpadną. A Brazylia jak widać mogła. I dopiero wchodziła w turniej. A Argentyna jest w gazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:59, mikal15 napisał:

Z Brazylii pochodzi Robinho więc to jest inna klasa- proste ;]

Taaaa....tylko Robinho nie gra w U-20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:59, mikal15 napisał:

Z Brazylii pochodzi Robinho więc to jest inna klasa- proste ;]

Ale dowciap [*] :P

Dnia 11.07.2007 o 21:59, mikal15 napisał:

Chyba jednak nie muszę mówić,
która wersja jest bardziej realistyczna...

4-0? x)

Dnia 11.07.2007 o 21:59, mikal15 napisał:

Prawda jest taka, że Brazylia nas zlekceważyła kompletnie. Argentyna tego na pewno nie zrobi.
Oni nie mogą sobie pozwolić na błąd, bo odpadną. A Brazylia jak widać mogła. I dopiero wchodziła
w turniej. A Argentyna jest w gazie.

Właśnie. Więc niemamy szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:02, Be-Yacz napisał:

Właśnie. Więc niemamy szans :)

Cuda się zdarzają, to jest sport...potrzebujemy chyba, żeby mecz życia rozegrał nasz bramkarz i jednocześnie niesamowitej skuteczności napastników- tak, żebyśmy nie starcili niczego i mając 1-2 sytuacje zdobyć bramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:18, mikal15 napisał:

> Właśnie. Więc niemamy szans :)
Cuda się zdarzają, to jest sport...potrzebujemy chyba, żeby mecz życia rozegrał nasz bramkarz
i jednocześnie niesamowitej skuteczności napastników- tak, żebyśmy nie starcili niczego i mając
1-2 sytuacje zdobyć bramkę.

Albo do karny czekać :P

Ja dzisiaj sobie odpuszcze Copa America. :) musze odespać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:19, Be-Yacz napisał:

Albo do karny czekać :P

Też jest jakiś wybór.... myślę, że Białkowski w tej sytuacji nie nawali, ale jak się spiszą strzelcy to nie wiadomo.

Dnia 11.07.2007 o 22:19, Be-Yacz napisał:

Ja dzisiaj sobie odpuszcze Copa America. :) musze odespać. :P

A transmitują mecz gdzieś w otwartej tv? czy tylko kodowanej? Bo ja bym sobie chętnie obejrzała... kurdę polska telewizja zeszła na dno niemal. W 2004 to ja sobie po nocach wszystkie mecze Copa America oglądałam a teraz nawet półfinału nie ma.. =/ a wiadomo czy transmitują gdzieś finał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 22:22, mała16 napisał:

A transmitują mecz gdzieś w otwartej tv? czy tylko kodowanej? Bo ja bym sobie chętnie obejrzała...
kurdę polska telewizja zeszła na dno niemal. W 2004 to ja sobie po nocach wszystkie mecze Copa
America oglądałam a teraz nawet półfinału nie ma.. =/ a wiadomo czy transmitują gdzieś finał?

Widać Korzeń oszczędza jak może :P Ale nie opłacało się im to - zbyt niszowe rozgrywki :) Nie każdy Polak to taki hardkorowy kibic jak ty :D Sam nie oglądam CA - chyba że powtórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sportklub na n, lub jeśli masz cyfrę to kanał Sportitalia. Niestety innej opcji nie ma...

Messi i Milito vs Marquez? I ja bym to miał przegapić? No way!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:37, mikal15 napisał:

Sportklub na n, lub jeśli masz cyfrę to kanał Sportitalia. Niestety innej opcji nie ma...

I właśnie tu mam żal do Korzenia. Jako sportowiec był super, ale jako działacz w TVP to jest do bani. Jakoś wcześniej była Copa America i nic mi nie wiadomo, żeby to jakieś wielkie szkody wyrządziło. Żal...

Dnia 11.07.2007 o 22:37, mikal15 napisał:


Messi i Milito vs Marquez? I ja bym to miał przegapić? No way!

No ja też nie mogłabym tego przegapić... nie chciałabym... a dzisiaj są ponoć dwa mecze MŚ U-20. Wiadomo coś na temat transmisji czy też nic nie ma? Bo chociaż to bym sobie obejrzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:37, mikal15 napisał:

Messi i Milito vs Marquez? I ja bym to miał przegapić? No way!

Exactly. :)
Muszę odreagować, bo cały dzień wymieniali w moim gniazdku okna :/. Tak więc liczę na świetne widowisko i zacięte spotkanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:41, mała16 napisał:

I właśnie tu mam żal do Korzenia. Jako sportowiec był super, ale jako działacz w TVP to jest
do bani. Jakoś wcześniej była Copa America i nic mi nie wiadomo, żeby to jakieś wielkie szkody
wyrządziło. Żal...

Wiesz, jeszcze kilka lat temu może i była Copa, ale za to wyjazdowe mecze naszej kadry do Mundialu 2002 musieliśmy oglądać z poślizgiem, a europejskie puchary naszych klubów to w ogóle był rarytas... Niestety, rynek stacji sportowych w Polsce jest rozpasany na niespotykaną chyba nigdzie skalę. TVP, Canal+, Polsat, nsport (i w nim ten sportklub). 3 platformy cyfrowe, a kanałów sportowych hoho albo i więcej. Ja sam mam wykupione Polsaty, pewnie na nowy sezon założę C+, no ale bez jaj, ile można na to siana wykładać - tym sposobem Ligę Mistrzów będę mógł oglądać tylko raz w tygodniu, bo n na pewno mnie już nie naciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:34, Badzi napisał:

/ciach/

Możesz sie nie zgodzić (do czego masz absolutne prawo) ale jak dla mnie to wszystko idzie ku gorszemu. Kiedyś były dwa mecze LM w tygodniu - teraz jest jeden. Kiedyś były WSZYSTKIE mecze Copa America - dziś nie ma żadnego. Ja nie mowię, żeby dali wszystkie. Ale półfinały i finał mogliby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:37, mała16 napisał:

> /ciach/

:)

Oczywiście, ja też bardzo chętnie lubiłem gorące wakacyjne noce spędzone przy Copie, ale mimo wszystko polska piłka na arenie międzynarodowej ma u mnie priorytet. Czy idzie ku gorszemu, ciężko mi powiedzieć - na pewno jest lepiej niż na przełomie tego wieku (gdzieś 98-02), ale gorzej niż w poprzednich latach. Generalnie pojawienie się n sporo namieszało... Niestety - tort z transmisjami (mniej więcej) tak samo wielki, a chętnych ciągle przybywa.

Dnia 11.07.2007 o 23:37, mała16 napisał:

Ja nie mowię, żeby dali wszystkie. Ale półfinały i finał mogliby...

Niestety, nie mogliby, bo prawa do transmisji kupuje się w całości na cały turniej. Ale jeśli sportklub jest na platformie n, to TVN w ramach promocji mógłby to puścić w otwartym kanale, jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:51, pretorianie napisał:

No proszę a słyszeliście że Mięciel w sparingu swojej nowej drużyny VFL Bochum zdobył dzisiaj
2 gole. A drużyna wygrała 4:2.

Teraz tak xD
Jest o bardzo dobra wiadomośc, że w pierszym meczu (nie mylę sie?) w nowej drużynie zdobywa bramki dające zwycięstwo. Napewno podbuduje Go to psychicznie jak i w oczach kolegów urośnie :)
Miejmy nadzieję że to nie był "Jednorazowy wystrzał" i nie długo nas zadziwi ponownie (kiedy jest następny mecz VFL Bochum?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że i Bartek może nie pomóc. Swoją drogą Janczyk przeszedł już do CSKA Moskwa(4,2 mln euro!) i może da mu to jakiegoś powera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować