Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2007 o 22:56, mała16 napisał:

Tu podejrzewam, że masz racje (bo ja sie tam nie znam) poza tym, Atletico LM nie ma, a to zawsze
najlepiej jak jednak ta LM jest. Chociaż szczerze mówiąc to sceptycznie podchodzę do szans
Janczyka.

Atletico jest w UEFA, więc nie wiem czy to nawet nie lepiej, bo w LM by byli chłopcami do bicia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atletico! Athletic to jest Bilbao. Sorry, ale denerwuje mnie ten błąd, bo dwa odmienne kluby. A na pozycji napastnika w Madrycie mogą grać jeszcze nowo sprowadzony Luis Garcia oraz Mista (o ile nie odszedł, ja o tym nie sprawdzałem) więc 3 doświadczonych w Hiszpanii dobrych graczy oraz młodzian, za którego zapłacili ogrom kasy i też musi grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 22:56, mała16 napisał:

No masz racje. A z tego co sie orientuje (choc ja sie moge źle orientować) to w Legii są problemy
z drugą linią...

Sam nie wiem. Urban mówi, że "trzeba wyeliminować błędy". Boli mnie to, że to samo mówił Wdowczyk i Zieliński po przegranych meczach.

Dnia 14.07.2007 o 22:56, mała16 napisał:

Atletico LM nie ma, a to zawsze najlepiej jak jednak ta LM jest.

Dlatego zawsze powtarzem, lepiej gorsza liga, ale czołowy klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:00, kolektor napisał:

> Diego Forlan :D
I wszystko jasne :D A w CSKA Moskwa ?

Love i Jo. Więc ja w ciemnych barwach widze przyszłość Jańczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:01, Vaxinar napisał:

Sam nie wiem. Urban mówi, że "trzeba wyeliminować błędy". Boli mnie to, że to samo mówił Wdowczyk
i Zieliński po przegranych meczach.

Każdy wie, że jeśli się przegrywa to błędy się popełnia więc trzeba je wyeliminować. Dlatego to IMO takie mówienie, żeby cokolwiek mówić.

Dnia 14.07.2007 o 23:01, Vaxinar napisał:

Atletico LM nie ma, a to zawsze najlepiej jak jednak ta LM jest.
Dlatego zawsze powtarzem, lepiej gorsza liga, ale czołowy klub.

Ja bym nie powiedział. Atletico jest czołowym klubem Primera Division- co roku robi coraz większe to transfery, żeby w końcu awansować choćby do eliminacji LM i co roku kończy w okolicach 5-7 miejsca. Niemniej to jednak czołówka. No i chyba lepiej grać z Valencią, Barceloną, Realem czy Sevillą niż pasjonujące kilka razy w sezonie derby Moskwy z różnymi klubami. Myślę, że w Atletico miałby się naprawdę od kogo uczyć, a mógłby też zostać wypożyczony do słabszego klubu Primera Division, czy nawet Segunda- to wciąz liga bijąca na głooowę polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że w obu klubach ma raczej małe szanse na grę. A jeśli chodzi o treningi to na pewno więcej dałaby mu Hiszpania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:01, Vaxinar napisał:

Sam nie wiem. Urban mówi, że "trzeba wyeliminować błędy". Boli mnie to, że to samo mówił Wdowczyk
i Zieliński po przegranych meczach.

Czemu Cię to boli jeśli można wiedzieć? Przepraszam, ale nie orientuję sie w sytuacji Legii za bardzo.

Dnia 14.07.2007 o 23:01, Vaxinar napisał:

> Atletico LM nie ma, a to zawsze najlepiej jak jednak ta LM jest.
Dlatego zawsze powtarzem, lepiej gorsza liga, ale czołowy klub.

W sumie to w tej sprawie nie mam zdania. Zależy jaka liga pyta i jaki klub. Wtedy roważam, czy klub/zawodnik dobrze postąpił czy źle. Z drugiej strony w tych lepszych ligach ma okazje grać z tymi najlepszymi klubami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:09, mała16 napisał:

Czemu Cię to boli jeśli można wiedzieć?


Bo każdy tak gada, a jak na razie to nic szczególnego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 23:33, mikal15 napisał:

No i właśnie o to chodzi.

Dnia 14.07.2007 o 23:33, mikal15 napisał:

Atletico Madryt
Athletic Bilbao

Aj, tego nie zauważyłem że nie dodaje się h. Sorky.
Zmieniając temat. W tym tygodniu grają BOT i Groclin w Pucharze UEFA. Myślę że BOT przejdzie dalej. A Groclinu nie jestem pewien ... BOT gra z Ameri Tibilisi a Groclin z FK Araz Imiszli. Spoko nazwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korona wczoraj pokonała mistrza Bułgarii 2:1. Super bo to oznacza, że przygotowania do nowego sezonu są na dobrej drodze. A w przyszłym sezonie myślę, że Korona coś wywalczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 08:28, pretorianie napisał:

Korona wczoraj pokonała mistrza Bułgarii 2:1. Super bo to oznacza, że przygotowania do nowego
sezonu są na dobrej drodze. A w przyszłym sezonie myślę, że Korona coś wywalczy.

Spokojnie ;))
Tak na prawdę to jeszcze niewiele znaczy , zobacz na ostatni sezon .Gdyby nie pięć ostatnich kolejek to było by zupełnie inaczej więc do springów podchodzi się z przymrużeniem oka .Większość trenerów traktuje je jako pole do eksperymentów , do przećwiczenia różnych wariantów taktycznych oraz zmienników podstawowych zawodników itd.

Jak dla mnie to w tym roku sam czas przygotowawczy wypadł blado .Sparingi były kiepskie choć wiem że jeszcze kilka perełek będzie .Widać że nasza liga jest w dołku i dostrzegają to także na zachodzie .Pocieszam się tylko że teraz może być już tylko lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2007 o 08:40, spider88 napisał:

Spokojnie ;))
Tak na prawdę to jeszcze niewiele znaczy , zobacz na ostatni sezon .Gdyby nie pięć ostatnich
kolejek to było by zupełnie inaczej że


No i właśnie dlatego liczę, że w tym sezonie Korona nie będzie miała już takiego doła, żeby w końcówce stracić miejsce w pierwszej trójce ligi. A to że liga polska jest w dołku to można zaobserwować już od kilku ładnych lat. Nie wiem co może nas z tego dołka wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 08:40, spider88 napisał:

(...) Pocieszam się tylko że teraz może być już tylko lepiej .


Ja bym powiedział, że zawsze może być gorzej... niż jest teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA zmieniła zdanie: Boliwia otrzymała zgodę na rozgrywanie meczów międzynarodowych, m.in. w eliminacjach mistrzostw świata 2010, na położonym na wysokości 3600 metrów nad poziomem morza stadionie Hernando Siles w La Paz. (więcej: http://sport.onet.pl/0,1248685,1572134,wiadomosc.html)

Na początku pod naporem rozmaitych analiz medycznych, stękań przegrywających na wysokościach piłkarzy itd. myślałem, że granie w takich miejscach jest nie fair, ale później doszedłem do wniosku, że to jest właśnie ów magiczny atut własnego boiska i że nie powinno być zakazu - dlatego ta ostateczna decyzja mnie cieszy. Bo czy na podobnej zasadzie, drużyny grające przeciw rywalom z dalekiej Rosji, nie protestowałyby przeciw panującym tam mrozom itd? Przychylam się więc do zdania, że takich zakazów nie powinno być. A co wy sądzicie o całej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Większość

Dnia 15.07.2007 o 08:40, spider88 napisał:

trenerów traktuje je jako pole do eksperymentów , do przećwiczenia różnych wariantów taktycznych
oraz zmienników podstawowych zawodników itd.

No tak, ale lepiej wygrać sparing niż przegrać. Oznacza to, że przygotowania idą w dobrym kierunku a ci zmiennicy, którzy są sprawdzani, też sobie dają radę.

Dnia 15.07.2007 o 08:40, spider88 napisał:


Jak dla mnie to w tym roku sam czas przygotowawczy wypadł blado .Sparingi były kiepskie choć
wiem że jeszcze kilka perełek będzie .

No tak nawet to na Wiśle jest widoczne... słabe drużyny jak narazie są, ale coś się mówiło, że mamy z Sevillą grać...

>.Pocieszam się tylko że teraz może być już tylko lepiej .
Hm... jesteś tego pewien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować