Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2007 o 18:40, mikal15 napisał:

W przypadku bramek idealną byłaby statystyka nie minuty/gole ale sytuacje/gole. Jeśli mi taką
dostarczysz i wyjdzie z niej, że Saviola jest lepszy to uznam go za skuteczniejszego napastnika
:)

Tylko, że jeszcze trzeba sobie te sytuacje wypracować, więc ta statystyka była by bez "sęsu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 18:42, Be-Yacz napisał:

Bzdura. Używasz statystyk wtedy kiedy tobie są na ręke. Zostawie to bez komentarza. Jesteś
niekonsekwentny.

No to w koncu zostawisz bez komentarza czy powiesz ze jestem niekonsekwentny? Zdecyduj się? Ty za to odpowiadasz na zadane pytania tylko wtedy kiedy ci to na rękę. Więc powtórzę. Czy potrafisz jakoś uzasadnić, że Raul ma lepszy przegląd pola? Ja podałem, że Eto''o ma więcej asyst i podań kluczowych tzn częściej dostrzega lepiej ustawionych partnerów. Uznałeś to za bzdurę. Czekam więc na lepszy pomysł. Czy potrafisz jakoś uzasadnić, że Raul ma lepszy przegląd pola?

Dnia 13.07.2007 o 18:42, Be-Yacz napisał:

Wyjaśnie. Masz kompleksy, bo nie potrafisz przyznać oczywistych rzeczy. Ja jestem pewien, że
ty wiesz, ale boisz się przyznać.

Ej no ty naprawdę jesteś jakimś geniuszem ;O Wiesz, co ja myślę nim ja się tego dowiem, wiesz co Rijkaard myśli o Savioli...no no pod wrażeniem jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to przecież ty twierdziłeś, że Saviola jest lepszy od Gudjohsena bo ma lepszą średnią minuty/gole? Teraz przestało ci to być na rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 18:45, mikal15 napisał:

No to w koncu zostawisz bez komentarza czy powiesz ze jestem niekonsekwentny? Zdecyduj się?
Ty za to odpowiadasz na zadane pytania tylko wtedy kiedy ci to na rękę. Więc powtórzę. Czy
potrafisz jakoś uzasadnić, że Raul ma lepszy przegląd pola? Ja podałem, że Eto''o ma więcej
asyst i podań kluczowych tzn częściej dostrzega lepiej ustawionych partnerów. Uznałeś to za
bzdurę. Czekam więc na lepszy pomysł. Czy potrafisz jakoś uzasadnić, że Raul ma lepszy przegląd
pola?

Bo widze jak gra Raul, a jak gra Eto. Eto podaje, jak u ktoś przed nos wejdzie. Widziałeś kiedyś podanie Eto otwierające droge do bramki?

Dnia 13.07.2007 o 18:45, mikal15 napisał:

Ej no ty naprawdę jesteś jakimś geniuszem ;O

Nie, ale tylko totalny głuptas, by nie widział w tym nic złego. A ponieważ zarzekasz się, że takim głuptasem nie jesteś więc jestem pewny, że w strzelaniu goli ręką coś złego jednak widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 18:46, mikal15 napisał:

Ale to przecież ty twierdziłeś, że Saviola jest lepszy od Gudjohsena bo ma lepszą średnią minuty/gole?
Teraz przestało ci to być na rękę?

Nie. Ja nie twierdziłem na tej podstawie. Ja się tylko podparłem tą statystyką. Ty powiedziałeś jasno. Sprawdź kto ma więcej asyst to będziesz wiedział kto ma lepszy przegląd pola, co jest bzdurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 18:50, Be-Yacz napisał:

Bo widze jak gra Raul, a jak gra Eto. Eto podaje, jak u ktoś przed nos wejdzie. Widziałeś kiedyś
podanie Eto otwierające droge do bramki?

No to ja też widzę jak gra Raul, a jak gra Eto''o. Raul podaje jak u ktoś przed nos wejdzie. Widziałeś kiedyś podanie Raula otwierajace drogę do bramki?

Zależy co rozumiesz pod pojęciem takiego podania. Podanie takie, że wystarczy tylko dostawić nogę i jest gol? Proszę bardzo: http://youtube.com/watch?v=J305ePrwj3w

Dnia 13.07.2007 o 18:50, Be-Yacz napisał:

Nie, ale tylko totalny głuptas, by nie widział w tym nic złego. A ponieważ zarzekasz się, że
takim głuptasem nie jesteś więc jestem pewny, że w strzelaniu goli ręką coś złego jednak widzisz.

Ale ty jesteś chyba totalny głuptas, skoro nie potrafisz zrozumieć tego co napisałem. A napisałem: "Nie podoba mi się strzelanie goli ze spalonych, symulowanie karnych czy strzelanie goli ręką." I jak tu nie mówić, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Nie widzę nic złego w twierdzeniu po meczu, że to normalny gol i żalu, że nie dał zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ty tylko się podpierasz a ja twierdzę jasno :) Szkoda tylko, że zrobiliśmy dokładnie to samo.

"Najlepszym dowodem, na to że Saviola nie pasuje do Barcy jest fakt, że ma najlepszą średnią minuty/gole."
"Sprawdź sobie ile asyst i podań kluczowych miał Eto''o a ile Raul"

Jaką tu widzisz różnicę poza tym, że ty podałeś to już jako dowód, a ja chciałem, żebyś to sprawdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ty pisałeś, farmazony typu: "Messi to zrobił dla ukochanego klub", więc o czym ty chcesz rozmawiać?
A tą sprawe wyjaśniłem już w tych komentarzach, na które do chwili obecnej mi nie odp.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=19357
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=72&pid=19358

Co do podania... To jest podanie, pokazujące, że zawodnik ma przegląd pola? RTOFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wśród wielu ''uhahahhshahshahahhaa'' oraz ''przedwczoraj to cię jeszcze na świecie nie było'' podczas naszej yyyyy ''rozmowy'' na gg znalazłem też to:

[''] 18:17:18
nie odp.
[''] 18:17:22
mi na mojego posta
[''] 18:17:34
o Messim
[''] 18:17:46
gdzie porównałem go do złodziejaszka

Spełniłem więc twoje życzenie :) I odpowiedzi nie będzie. Bo dwa razy musiałem pisać, że przestępstwo i gol strzelony ręką to dla mnie inny kaliber. I trzeci raz tego nie zrobię.

Dalej masz jakiś problem? Ja ci wyraźnie napisałem, że nie podoba mi się ta bramka, nawet specjalnie pogrubiłem. Ale wiesz co robisz? Próbujesz mi wmówić co ja niby myślę. Piszę wyraźnie: Nie podoba mi się ta bramka. A ty mi próbujesz wmówić, że mi się podoba.

Co do podania to pokaż mi takie podanie Raula pokazujące przegląd pola. Z chęcią zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:08, mikal15 napisał:

Co do podania to pokaż mi takie podanie Raula pokazujące przegląd pola. Z chęcią zobaczę.

Oczywiście. Ja w przeciwieństwie do ciebie jak coś mówie, to znaczy, że mam o tym pojęcie (vide twoja wypowiedź o kontuzjach Robinho, których nie było).

Mecz z Athletic Bilbao. Gol na 4-1. Guti otrzymał bardzo ładną, prostopadłą piłkę od Raula i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i go przelobował. Zmęczyłeś mnie już, więc ja już kończe temat. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym je zobaczyć, żeby zrozumieć co ty rozumiesz przez podanie kluczowe i pokazać ci podobne Eto''o.

Nie chcesz, nie odpowiadaj. Doszlismy do tego, że twierdzisz, ze Raul ma lepszy przeglad pola, bo ma podania otwierające drogę do bramki, ale już podania kluczowe i asysty sa niewazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:15, mikal15 napisał:

Chciałbym je zobaczyć, żeby zrozumieć co ty rozumiesz przez podanie kluczowe i pokazać ci podobne
Eto''o.

To sobie je zobac. Jest do ściągnięcia z rm.pl. Podanie przez pół boiska.

Dnia 13.07.2007 o 19:15, mikal15 napisał:

Nie chcesz, nie odpowiadaj. Doszlismy do tego, że twierdzisz, ze Raul ma lepszy przeglad pola,
bo ma podania otwierające drogę do bramki, ale już podania kluczowe i asysty sa niewazne.

Są ważne, ale i w tym etapie Raul jest lepszy. A teraz prosze o wybaczenie, ale wychodze, więc nie oczekuj odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:19, Be-Yacz napisał:

Są ważne, ale i w tym etapie Raul jest lepszy. A teraz prosze o wybaczenie, ale wychodze, więc
nie oczekuj odp.

Zaraz. Czyli tak. Uwazasz, ze statystyki, z których wynika, że Eto''o ma więcej asyst i podań kluczowych są niemiarodajne, ale uważasz, że Raul lepiej asystuje i ma lepsze podania kluczowe? Na jakiej podstawie? I to ja jestem niekonsekwentny :) Piszesz bez odbioru po czym odpisujesz :P Miłego wyjścia życzę. Z mojej strony koniec tematu, na następnego posta po prostu nie odpowiem- zostań przy swoim jak chcesz. Ja uważam, że nie ma teraz elementu, w którym Raul jest lepszy od Eto''o poza doświadczeniem i skutecznością w sytuacji sam na sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:48, Vaxinar napisał:

Mhm, a nie wiem czy widziałeś nowe stroje United?....


Ano widziałem.
Jedno co mnie boli to to że trzeba będzie się szarpnąć na 250 plnów.
Echh. Ten klub mnie wykończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz dokładnie ten sam problem co i ja :) W zeszłym roku kupiłem wyjazdówkę Barcy no i dobrze zrobiłem- w tym jest naprwadę moim zdaniem paskudna a domowa ma fajny akcent z 50-leciem Camp Nou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.fcb24.com/index.php?id_strony=17&layout_selected=layout%20I&PHPSESSID=eac9f78108deba465fc5885c83a289f6&id_new sa=6419
http://www.fcb24.com/index.php?id_strony=17&layout_selected=layout%20I&PHPSESSID=eac9f78108deba465fc5885c83a289f6&id_new sa=6419
http://www.fcb24.com/index.php?id_strony=17&layout_selected=layout%20I&PHPSESSID=eac9f78108deba465fc5885c83a289f6&id_n ewsa=6417

Żałosne. Piszą to ludzie, którzy niedawno udowadniali, że Saviola jest wspaniały, a Rijkaard jest zły i be, że go nie puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle się linki wpisały. Są tam dwa newsy- w pierwszej i w drugiej linijce się powtórzyło. Trzeba skopiować do pasku adresu całą linijkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2007 o 16:02, .Darnok napisał:

Coś mamy chyba sprzeczne informacje, bo z tego co wiem, to nie pokazał nic i błąkał się bez
sensu po boisku. Ale to dopiero początek, jest 2 dni z drużyną, więc nie wymagajmy cudów. Ze
świetnej strony pokazuje się za to podobno Kosowski. Ino co z tego, skoro z przodu Brożek będzie
pieprzył nawet najlepszą wrzutkę.

Skorża mi cholernie zapunktował. Regularnie sadza Dudkę na ławce rezerwowych ;-)


Mnie tam się podoba gra Darka, ale chyba lepiej, że do formy wrócił Cantoro. Informacje posiadam z ,,Przeglądu Sportowego":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Groclin dzisiaj wygrał z Arminią Bielefeld 1:0. Całkiem ładnie, Arminia w ubiegłym sezonie dosyć dobrze radziła sobie w Bundeslidze wprawdzie zajęli 12 miejsce ale wygrali wiele meczów z dobrymi drużynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować